PDA

Teljes verzió megtekintése : Nem árt repülős nyelven mondani-irni!

Krassó Tamás
2006-04-10, 18:35
Pl. Hátsó szárny,helyesen= vizszintes vezérsik
Farkerék farokkerék
Farnehéz órkönnyű
Kanyarodik a modell fordul a modell
Majd még jön hozzá, de azért nem kell haragudni rám.

Perik18M
2006-04-10, 18:57
de azért nem kell haragudni rám.

Csáó!!!

Ha megérted a kezdők illetve haladók nyelvét akkor ezt minek nyitottad!!!
A helyesírás nem zavar véletlenül?? :twisted:

Üdv:Erik!

mrsad
2006-04-10, 19:39
Tamás,

inkább legyen farnehéz, mint "órkönnyű" :wink: :wink:
Semmi baj... :D

Krassó Tamás
2006-04-10, 21:05
Igazatok van, ez nagy hiba volt!

fukeneh
2006-04-10, 21:13
Szerintem nem volt hiba nem árt megtanulni a "pontos" kifejezéseket. Ezek szerintem hozzá tartoznak a modellezéshez, nevezzük nevén a gyereket. !!!!

Pumilaci
2006-04-10, 21:48
Akkó ha én a csűrőt úgy hívom hogy hossztendelykörül förgató fül :?

Meg a légcsavart aljas módon lepropellerezem :roll:

És el ne felejtsem a Pilóten puppent,amit én csak parasztnak hivok
:twisted:

Ha mind ezeket az alantas dolgokat elkövetem akkó má nem is repül a repülő :?: :?: :?:

zolifox
2006-04-10, 21:50
Ezegynemnormálistopikidőjárásnélkülis :!:

Pumilaci
2006-04-10, 21:52
ÉS hogy hívjam a bárányfelhőt ha megnő :?:

zolifox
2006-04-10, 21:53
ÉS hogy hívjam a bárányfelhőt ha megnő :?:
BIRKA :!: :!: :!:

Kalap
2006-04-10, 22:30
Leestem a székről!! http://forum.rcoffroad.hu/images/smiles/new-_nevet.gifhttp://forum.rcoffroad.hu/images/smiles/new-_nevet.gifhttp://forum.rcoffroad.hu/images/smiles/new-_nevet.gif

Akkó ha én a csűrőt úgy hívom hogy hossztendelykörül förgató fül :?
Meg a légcsavart aljas módon lepropellerezem :roll:
És el ne felejtsem a Pilóten puppent,amit én csak parasztnak hivok :twisted:

...de akkor a rotostartert sem lehet tröttyentőnek hivni...?

tata
2006-04-10, 23:57
Pedig milyen jó volt a szaft üzemanyag helyet....meg startbox helyett a ládikó...

dj_us
2006-04-12, 00:30
Soha tobbet nem hivom tavbirizganak a Modell Taviranyitot :oops:

elike
2006-04-12, 08:09
Üdv.

Hát most egy világ omlott össze bennem. Eddigi egész életemet teljesen értelmetlennek találom, mert ezekre a dolgokra csak most jöttem rá. De az hogy más nyissa fel a szemem, ez egyszerűen szörnyű. Teljesen át kell formálni eddigi életvitelemet. Nem lesz több kütyü, bigyó, nyomóka, tekerőke, klíma a repcsi elején és ezen túl úgy látom kocsi helyett a személygépkocsimmal fogok kijárni a reptérre, amibe a bedobálás helyett gondosan, minden egyes részletre figyelve fogom berakodni a repülőket.
Látom nem vihetek több nyálat üzemanyag helyett, se tekerőkét starter helyett, se ólmot súlypontbeállító kézikészülék helyett.
Szerintem teljesen felesleges ilyenről vitát nyitni, mert ha értik, hogy miről beszél az ember, akkor teljesen mindegy hogy is nevezik azt.

Üdv: Elike

Pumilaci
2006-04-12, 22:09
Elike 8)

Először is nevezzük nevén e gyereket :!:

Ez nem VITA hanem "teljesenfölöslegesennyitottértelmetlentopik"

Ezen okból kifolyólag eme tipikuslegyünkCSIRKÉBőL-kapitány topikban
mindenki büntetlenül növelheti a hozzászólásai számát.

A legszebb az hogy még érteni se kell a modellezéshez csak egyszerü proli nyelven leirni ki-mit -hogyan nevez :lol:

És ha ezen jól tudunk vigadni és nem egymással vitázni már megérte :roll:

zolifox
2006-04-12, 22:16
Csöpögnek a könnycseppek a monitoromból :!:
Most nevetnek vagy sirnak a Netezők :!: :?:

Zlin
2006-04-12, 22:46
....Hát van ezen a fórumon egy jópár "Tök értelmetlen" topic nyitva...!
Szerintem egyel több vagy kevesebb, teljesen mindegy...
Mondjuk rajtam is a hideg rohangál, amikor valaki azt mondja, hogy "Kanyarodik a repülő" :?

bogrács
2006-04-12, 23:41
Természetesen:!!!!!!
Mondja már meg valaki, az a bizgentyű ami a motoron van miért............
Segítség kellene de azonnal............. de még rendes meghatározást sem tudtok irni!
De rendesen beszélni? na ne már mondja a tini az öregapjának!!! kikérem magamnak!!!!!!
Csak mond meg, találd ki, és a többihez semmi közöd.
Ugye jól értem?

Krassó Tamás
2006-04-13, 10:03
Azért, hogy - legalábbis részemről - bezárjam ezt a topicot a következőket igérem meg:
Német anyanyelvem ellenére beiratkozom egy magyar helyesirást okító tanfolyamra.
Többé soha nem fog előfordúlni, hogy segítő szándékkal közeledjek kezdők irányába, a fórumon belűl.
A "mester" nagyságát tiszteletbe tartva őt kérjük meg közösen a hétvégi időjárás előjelzésére.

Most előkészítem a "bigyómat a repítésre,bár minden delej elfogyott a szerkezetből. Szálításnál ügyelni fogok a Swancra mert multkor megadta magát. A Sendert is megtankolom és még szükséges a kötél a feldobáshoz is. A csúzlit jól ki kell húzni, mert különben annyi az egésznek. A kanyarban kicsit húzni szükséges a kütyüt, de semmi vész. Igyekszem megkimélni a szerkezetet a kútásás lehetőségétől."

Krassó Tamás
2006-04-13, 13:07
Azért, hogy - legalábbis részemről - bezárjam ezt a topicot a következőket igérem meg:
Német anyanyelvem ellenére beiratkozom egy magyar helyesirást okító tanfolyamra.
Többé soha nem fog előfordúlni, hogy segítő szándékkal közeledjek kezdők irányába, a fórumon belűl.
A "mester" nagyságát tiszteletbe tartva őt kérjük meg közösen a hétvégi időjárás előjelzésére.

Most előkészítem a "bigyómat a repítésre,bár minden delej elfogyott a szerkezetből. Szállításnál ügyelni fogok a Swancra mert multkor megadta magát. A Sendert is megtankolom és még szükséges a kötél a feldobáshoz is. A csúzlit jól ki kell húzni, mert különben annyi az egésznek. A kanyarban kicsit húzni szükséges a kütyüt, de semmi vész. Igyekszem megkimélni a szerkezetet a kútásás lehetőségétől."

APPME
2006-04-13, 14:32
Mit keresnek itt a haladók, profik? Akik atomjaira ismerik a modellezést?
A kezdő meg nem személy szerint érzi magát találva, ha kiigazítják szakmaibbra a nyelvezetét, hanem "észrevétlen" felszívja a "szakzsargont". Aztán ennek ismeretében úgy beszél, ahogy a modellezéshez, többiekhez akar illeszkedni, vagy nem.
Volt már ilyen szerű topic, írtunk bele jópofa dolgokat is. Itt sokaknak a személlyel van bajuk, azért köpködnek. Hiányzik a mentálhigiénéjükhöz, istenem.
Megint nem rokkanunk bele a másik tiszteletébe.

Zlin
2006-04-13, 16:57
Megint nem rokkanunk bele a másik tiszteletébe.

APPME...!
Ezzel megint a lényegre tapintottál! :roll:

zolifox
2006-04-13, 21:34

Most előkészítem a "bigyómat a repítésre,bár minden delej elfogyott a szerkezetből. Szálításnál ügyelni fogok a Swancra mert multkor megadta magát. A Sendert is megtankolom és még szükséges a kötél a feldobáshoz is. A csúzlit jól ki kell húzni, mert különben annyi az egésznek. A kanyarban kicsit húzni szükséges a kütyüt, de semmi vész. Igyekszem megkimélni a szerkezetet a kútásás lehetőségétől."
NEM "mester" :evil: hanem "MESTER" :D

Artur H
2006-04-14, 09:00
Hol voltatok 1967 Julius 18-án?
Mert Krassó Tamás a Győri repülőteren volt.

No. 33 Sebesség
1 Krassó Tamás 1967.07.18 Győr, repülőtér 54 - X 22,50
2 Kocsis Tibor 1967.07.19 Győr, repülőtér Continental 25,70
3 Rádóczi Nándor 1967.07.20 Győr, repülőtér HA - RC 30,00
4 Viszmeg György 1968.07.16 Sári, repülőtér 37,80
...................
http://www.cavalloni.hu/2001_1/reprekord3.htm

Krassó Tamás
2006-04-14, 17:41
Leborolunk a "MESTER" nagysága elött!!!???

zolifox
2006-04-24, 22:08

No. 33 Sebesség
...................
A NAGY VÖRÖS REPÜLÉS :!: SZÁLLTAK A VÖRÖS :!: CSILLAGOK :!:

ANTer
2006-04-24, 23:43
a kalapács meg gravitációs szerszám?

SYL
2006-04-25, 00:30

No. 33 Sebesség
...................
T. Zolifox és aki még magára veszi!
Itt nem két tinédzser szópárbajáról szól a történet, bár már ott is sok lenne ez a kialakult -"Mester"ségesen felszított hangulat!
Kezd eldurvulni a topic, köszönhető többek között Neked, aki nem vagy képes lekattanni K.T.-ról. Állandóan utánamászol, nyilvánosan cikized. Ez már feltűnő, mindenki láthatja, aki olvassa a fórumot. Miért jó ez neked, nincs jobb dolgod? Mindezt elkezdted a HHH -topicban. Írtál ebbe a topicba legalább egy értelmes "on" hozzászólást? Nem. A regisztrációdkor elfogadtál egy fórumszabályzatot, amiben többek között a "mások nyilvános sértegetése, megsértése" stb. tilos. Légyszíves a továbbiakban tartsd magad a szabályokhoz, bárkiről is legyen szó.
Külön szerencse, hogy eddig még a hajós topicokba nem jöttél utána csesztetni. Úgy látszik azokat nem olvasod. Az idősebb fórumozóknak nem megy olyan könnyen a számítógépes dolgok kezelése, így többet is hibáznak. Ezért haragszol ennyire rá? Ellenben lehet hogy te sem tudnál meghajlítani egy hurkapálcát (remélem tudod mi az, olvastál róla az interneten) egy 10mm-es (1cm) sugarú körívben. Nekik meg azok a dolgok mennek jól. Ez van. Mégsem írják be a fórumra, hogy ez és ez milyen dilettánsan rakja össze a repülőjét és milyen bénán vezet...
Tudhatnád (ha mégsem, akkor most megtudhatod), hogy akkoriban még a tej is vörös színű volt. Ha valaki mégis mást mondott, azt szép csendben elvitték meggyőzni. Legtöbbször sikerült a meggyőzés.
Akkoriban te sem lettél volna ilyen kemény legény, sőt még párttag is lettél volna, a jobb érvényesülés végett. Sokan így tettek (mielőtt rámfognád hogy én is, akkor még csak 5 éves voltam, így lemaradtam az össznépi nyalásról), ezért volt szinte mindenki párttag, az igazi nézeteitől függetlenül. Önként, dalolva...
Mindenesetre a fenti listában szereplő emberek letettek komoly eredményeket. ők tényleg Mesterei voltak/vannak a modellezésnek, ezt ha tetszik, ha nem el KELL ismerni! Feleslegesnek és etikátlannak tartom az ezekkel való élcelődést, kellemetlenkedést így a nagynyilvánosság előtt.
Mester! Ha már ilyen lenézően hoztad nyilvánosságra a véleményedet a fenti emberek teljesítményéről, hozd nyilvánosságra a tiédet is ha van. Kíváncsian várjuk mi egyszerű fórumlakók a te eredménylistádat is, hogy láthassuk mire vagy büszke, miben vagy te ilyen kimagaslóan jó, hogy kiérdemelted magadtól a Mester titulust és lenézz másokat? Vessük össze az eredménylistákat! Ha gondolod szólok Dudkinnak, hogy bővítse ki az http://www.rcmodell.hu/ tárhelyét, hogy beférjen a listád :lol: Természetesen nyíltan vállald a pártállásodat is hozzá. Ezeken is röhögjünk már egy jót! Biztos jólesne igaz? Ennyit erről...
Visszaolvasva a Krassó Tamással kapcsolatos hozzászólásaidat, szerintem már régen átestél a ló túloldalára. Keresed a kötözködési lehetőségeket. Ez már nem jópofaság, hanem pofátlanság részedről. Ha nem tetszik egy topic, amit nyit valaki, főleg ha nem is csíped a szerzőt akkor ne írj be oda. El se olvasd. Ennyi az egész. Fordított helyzetben, már teleírtál volna minimum három oldalt, hogy milyen jogon ír oda, pláne offokat pl. K.T.
Hozzászólásomat nem vitaindítónak szántam, nem szokásom kötekedni (vissza lehet olvasni a hozzászólásaimat), hanem az össznépi :kemeny: -t kívánnám befejeztetni a T. Modellezőtársakkal.
Nem elvtársi üdvözlettel: Szilágyi Csaba /SYL/

zolifox
2006-04-25, 07:30
Én nem tudok ilyen sokat irni és nem is akarok :D
Eredményeim:-nyoc elemi /6elsö+2második/ :oops:

zolifox
2006-04-25, 07:49
További eredményeim:-eccer sikerült beinditanom egy elektromos fünyirot :D

APPME
2006-04-25, 08:43
Ez a két hozzászólás nagyon elmés - elmés a ... (Hofi után, szabadon.)
Bár lehet, hogy igaz és komoly, akkor bocs a viccelődésért. :oops:

A "MARGARITA"

Krassó Tamás
2006-04-25, 12:35
Igaza van "zolifoxnak. az a több mint 20 új Nemzeti Rekord és az 5 Új Világrekord amitt a VÖRÖSCSILLAGOS gépek ott a rekordkisérleti táborban elértek NEM JELENT SEMMIT. Ez egy ilyen helyzet csak a zolifoxnak van igaza. Mást neki nem is lehet bemagyarázni.
Zolifox nem veszi észre, hogy azért nem foglakozi más idősebb modellező a fórummal mert ugyanigy jár mint én. Én már megfogadtam, hogy a kezdőknek nem segítek itt a fórumon belűl, ezekután zolifox nagy örömére mindenről leállok ami a fórummal kapcsolatos. A kezdők és más is bizalommal forduljon a MESTER-hez majd ő segíteni fog nekik!?

dj_us
2006-04-25, 15:54
T. Krassó Tamás!

Szerintem nem kéne ilyen komolyan venni a dolgokat, igen is szukseg van a forumon is a tapasztaltabb oreg rokakra. Sokat tanul toluk a kezdo (en :D), persze akit tenyleg erdekel is a dolog, es nem kotekedni jar ide. Minig is voltak, es lesznek is iylen emberek, en a helyedben nem foglalkoznek veluk. Ha egy ilyen ember elveszi a mas ertelmes kezdotol a lehetoseget, hogy tanuljon tapasztaltabbaktol, azt csak sajnalni tudom. Peldaul nekem is lenne meg ezer es ezer kerdesem, de pl Te is az aljanep miatt irod, hogy nem adnal segitseget. Az sem megoldas, hogy itthagyod a forumot, egyszeruen ne foglalkozz az iylenekkel.. Elobb utobb ugyis megunja.. Ha meg nem, hat mas elott egeti csak sajat magat..

zolifox
2006-04-25, 19:38
Ja és már kapaszkodás nélkül ülök a WC-n, átbírom harapni a nápolyi-t,
megasztán egykézzel eszem a palacsintát :!:
BOCSIKA :wink:

zolifox
2006-04-25, 21:03

No. 33 Sebesség
...................
T. Zolifox és aki még magára veszi!
Itt nem két tinédzser szópárbajáról szól a történet, bár már ott is sok lenne ez a kialakult -"Mester"ségesen felszított hangulat!
Kezd eldurvulni a topic, köszönhető többek között Neked, aki nem vagy képes lekattanni K.T.-ról. Állandóan utánamászol, nyilvánosan cikized. Ez már feltűnő, mindenki láthatja, aki olvassa a fórumot. Miért jó ez neked, nincs jobb dolgod? Mindezt elkezdted a HHH -topicban. Írtál ebbe a topicba legalább egy értelmes "on" hozzászólást? Nem. A regisztrációdkor elfogadtál egy fórumszabályzatot, amiben többek között a "mások nyilvános sértegetése, megsértése" stb. tilos. Légyszíves a továbbiakban tartsd magad a szabályokhoz, bárkiről is legyen szó.
Külön szerencse, hogy eddig még a hajós topicokba nem jöttél utána csesztetni. Úgy látszik azokat nem olvasod. Az idősebb fórumozóknak nem megy olyan könnyen a számítógépes dolgok kezelése, így többet is hibáznak. Ezért haragszol ennyire rá? Ellenben lehet hogy te sem tudnál meghajlítani egy hurkapálcát (remélem tudod mi az, olvastál róla az interneten) egy 10mm-es (1cm) sugarú körívben. Nekik meg azok a dolgok mennek jól. Ez van. Mégsem írják be a fórumra, hogy ez és ez milyen dilettánsan rakja össze a repülőjét és milyen bénán vezet...
Tudhatnád (ha mégsem, akkor most megtudhatod), hogy akkoriban még a tej is vörös színű volt. Ha valaki mégis mást mondott, azt szép csendben elvitték meggyőzni. Legtöbbször sikerült a meggyőzés.
Akkoriban te sem lettél volna ilyen kemény legény, sőt még párttag is lettél volna, a jobb érvényesülés végett. Sokan így tettek (mielőtt rámfognád hogy én is, akkor még csak 5 éves voltam, így lemaradtam az össznépi nyalásról), ezért volt szinte mindenki párttag, az igazi nézeteitől függetlenül. Önként, dalolva...
Mindenesetre a fenti listában szereplő emberek letettek komoly eredményeket. ők tényleg Mesterei voltak/vannak a modellezésnek, ezt ha tetszik, ha nem el KELL ismerni! Feleslegesnek és etikátlannak tartom az ezekkel való élcelődést, kellemetlenkedést így a nagynyilvánosság előtt.
Mester! Ha már ilyen lenézően hoztad nyilvánosságra a véleményedet a fenti emberek teljesítményéről, hozd nyilvánosságra a tiédet is ha van. Kíváncsian várjuk mi egyszerű fórumlakók a te eredménylistádat is, hogy láthassuk mire vagy büszke, miben vagy te ilyen kimagaslóan jó, hogy kiérdemelted magadtól a Mester titulust és lenézz másokat? Vessük össze az eredménylistákat! Ha gondolod szólok Dudkinnak, hogy bővítse ki az http://www.rcmodell.hu/ tárhelyét, hogy beférjen a listád :lol: Természetesen nyíltan vállald a pártállásodat is hozzá. Ezeken is röhögjünk már egy jót! Biztos jólesne igaz? Ennyit erről...
Visszaolvasva a Krassó Tamással kapcsolatos hozzászólásaidat, szerintem már régen átestél a ló túloldalára. Keresed a kötözködési lehetőségeket. Ez már nem jópofaság, hanem pofátlanság részedről. Ha nem tetszik egy topic, amit nyit valaki, főleg ha nem is csíped a szerzőt akkor ne írj be oda. El se olvasd. Ennyi az egész. Fordított helyzetben, már teleírtál volna minimum három oldalt, hogy milyen jogon ír oda, pláne offokat pl. K.T.
Hozzászólásomat nem vitaindítónak szántam, nem szokásom kötekedni (vissza lehet olvasni a hozzászólásaimat), hanem az össznépi :kemeny: -t kívánnám befejeztetni a T. Modellezőtársakkal.
Nem elvtársi üdvözlettel: Szilágyi Csaba /SYL/
Recsk-re mehetek nyaralni :?:
Ott meggyöznek majd arrol,hogy........... :?:

zolifox
2006-04-25, 23:50
Igaza van "zolifoxnak. az a több mint 20 új Nemzeti Rekord és az 5 Új Világrekord amitt a VÖRÖSCSILLAGOS gépek ott a rekordkisérleti táborban elértek NEM JELENT SEMMIT. Ez egy ilyen helyzet csak a zolifoxnak van igaza. Mást neki nem is lehet bemagyarázni.
Zolifox nem veszi észre, hogy azért nem foglakozi más idősebb modellező a fórummal mert ugyanigy jár mint én. Én már megfogadtam, hogy a kezdőknek nem segítek itt a fórumon belűl, ezekután zolifox nagy örömére mindenről leállok ami a fórummal kapcsolatos. A kezdők és más is bizalommal forduljon a MESTER-hez majd ő segíteni fog nekik!?
Az én rekordjaim:-2 honapig 1alsogatyát hordtam :!:
-16 orát visszatartottam a vizeletem :!:
-20 percet álltam széllel szemben :!:
-cipőfüzőmet félrenézve bekötöm :!:
EZ MIND Nem jelent semmit :?: Mert nem a rekordok táborában született :?:

SYL
2006-04-26, 00:25
Már hiányoltam a válszod, gondoltam hogy nem bírod ki szó nélkül, mert szeretsz szerepelni.
Nagyon nehezen nyögted ki magadból ezt a hatalmas poént :lol: Mi történt? Rossz napod volt? Nem jellemző rád az ilyen gyenge válasz.
Amúgy jól gondolom, már én vagyok az a szerencsés akit most :kemeny: :?:
Verzsön 1.)
Ha tévedtem, akkor bocsesz és további szép napot!
Ha nem tévedtem, akkor:
Verzsön 2.)
Engem kóstolgathatsz nyugodtan ha van kitartásod, én jól bírom másokkal ellentétben. Nálam ez foglalkozási ártalom.
Csak pár dologra ügyelj kérlek amikor írsz, nehogy valami olyat írj amit nem kéne, mert akkor ütök :wink:
Sajnos én a régi, angyalföldi prolinegyedben cseperedtem fel és ez a rossz, beidegződött szokásom máig megmaradt. De utána mindíg udvariasan jobbulást szoktam kívánni! Mert én egy ilyen szerény, rendes gyerek vagyok.
Ha gondolod, nyitok neked egy új topicot is, hogy ne ide szemeteljünk :idea:
Megdöntjük Amerika Kapitány rekordját is ? :lol:

U.I.: Szerintem mindenki jobban járna Verzsön 1-el.
Akik ismernek tudják, hogy utálok írni, inkább szóban, vagy személyesen szeretem elintézni a dolgokat. Ha gondolod hívhatsz skype-n és mobilon is, vagy találkozhatunk is ha tényleg problémád van velem. Nem csípem az internethuszárokat, gondolom Te sem.
Én már csak ilyen régimódi vagyok (a régi beidegződött rossz szokásaimmal együtt)! Korán ne telefonálj, mert olyankor még mogorva vagyok. Délelőtt tíz óra után hívhatsz ha akarsz.

Artur H
2006-04-26, 04:55
-cipőfüzőmet félrenézve bekötöm :!:........
Ha igy beszélsz akkor nem lehet téged komolyan venni.

Gézabá
2006-04-26, 11:54

No. 33 Sebesség

Tisztelettel: a fenti időpontban 6 naposan üvöltöttem a paksi szülészeten. :gondolkodik: :gondolkodik: 8-[ 8-[

HYPO
2006-04-26, 15:42
Hi.

Üdvözlök mindenkit (főleg a repülős, hajós, helis, egyéb kollégákat) akik ugyanazzal a lelkesedéssel modelleznek, mint én.
Én csak pár éve kezdtem el ezt az egész RC modellezést, azt is viszonylag földhözragadtan (autó), de szerencsére sok segítőkész emberrel találkoztam már.
Nem tudom, hogy hívhatom-e magam modellezőnek. Nem tudom nem korai-e ez. Ismerek olyan embereket akik több mint 25 éve modelleznek, sőt olyat is akinek a régi személyiébe az volt beleírva foglalkozásnak, hogy modellező. Ezekhez képest én sehol sem vagyok. Sehol sem vagyok azokhoz képest akik megvettek egy motort, vagy akármilyen alkatrészt és hetekíg reszelgették, csiszolgatták, hogy felvehessék a versenyt a tehetősebb külföldi versenyzőkkel.
Idősebb autómodellezők mutatták a Lexan kasznit amit összevarrtak :!: :!: (értsd:szó szerint) két darabból, mert nem volt más.
Akkoriban is lehetett mindent kapni a Bécsi úton.... (csak a másik végén).
Oda pedig nem sokan jutottak el.
Hallottam hány magyar írta be magát különböző kategóriákban a "modellezés nagykönyvébe", európa- és világversenyeken való eredményes szereplésével.
Ezek az emberek valószínűleg rengeteg tanáccsal tudnak szolgálni a fiatalabb generációnak. Ezektől az emberektől , az ő tanácsaiktól akarjuk elhatárolni magunkat???
Nem is értem......
Egy dologba gondoljatok bele: ha egy ilyen tapasztalt modellező tanácsára csak egyszer is megmenekül a gép az összetöréstől akkor az miért baj???
Én kifejezetten örülök ,ha egy-egy idősebb kolléga hozzászól a témához, örülök, ha egy baráti beszélgetés során régi modellezős sztorikat mesélnek, mert azokból is sokat lehet tanulni.
Viszont sokan vannak akik kezdők, idejönnek, első héten olvasnak, második héten meg már osztják az észt, hogyan kell csinálni ezt az egészet, ráadásul gyakran olyan stílusban, hogy hülyének néznek mindenkit.
Ezektől a hideg kiráz.
Szóval kérek minden idősebb modellezőt, hogy pár tudálékos rosszindulatú ifjú miatt ne adják fel a fórumozást. Van bőven még a társaságban olyan ember akinek szüksége van a segítségre.

Köszönom.
További jó modellezést.

zolifox
2006-04-26, 20:51
-cipőfüzőmet félrenézve bekötöm :!:........
Ha igy beszélsz akkor nem lehet téged komolyan venni.
A komoly dolgok nem itt a forumon születnek :roll:
Vagy mégis :?:

Zlin
2006-04-26, 21:40
Nagyon jó lenne, ha a moderátorok, akiknek lehetőségük van rá, itt egy kicsit rendet vágnának...!
Mert kezd uncsi lenni, hogy egyesek a demokrácia és a szabad vélemény nyilvánítás jelszava mögé bújva, állandóan csak a zavart és vitákat kelteni, járnak ide...!

Dudkin
2006-04-26, 22:43
Hivd fel a figyelmunket, toppants es ha mashogy nem megy, ordits:).

Amig ez a legihaboruban megy, addig mehet. Mindenkinek szive ugye, hogy miert akar pofont kapni. Ha kulso topicban menne pl. Dunakesziben akkor mas lenne a helyzet:)

Udv: Dud

zolifox
2006-04-26, 23:17
Már hiányoltam a válszod, gondoltam hogy nem bírod ki szó nélkül, mert szeretsz szerepelni.
Nagyon nehezen nyögted ki magadból ezt a hatalmas poént :lol: Mi történt? Rossz napod volt? Nem jellemző rád az ilyen gyenge válasz.
Verzsön 1.)
Ha nem tévedtem, akkor:
Verzsön 2.)
Engem kóstolgathatsz nyugodtan ha van kitartásod, én jól bírom másokkal ellentétben. Nálam ez foglalkozási ártalom.
Csak pár dologra ügyelj kérlek amikor írsz, nehogy valami olyat írj amit nem kéne, mert akkor ütök :wink:
Sajnos én a régi, angyalföldi prolinegyedben cseperedtem fel és ez a rossz, beidegződött szokásom máig megmaradt. De utána mindíg udvariasan jobbulást szoktam kívánni! Mert én egy ilyen szerény, rendes gyerek vagyok.

Akik ismernek tudják, hogy utálok írni, inkább szóban, vagy személyesen szeretem elintézni a dolgokat. Ha gondolod hívhatsz skype-n és mobilon is, vagy találkozhatunk is ha tényleg problémád van velem. Nem csípem az internethuszárokat, gondolom Te sem.
Én már csak ilyen régimódi vagyok (a régi beidegződött rossz szokásaimmal együtt)! Korán ne telefonálj, mert olyankor még mogorva vagyok. Délelőtt tíz óra után hívhatsz ha akarsz.
Igy is lehet moderálni :!:
Én inább maradnék a tömondatos hozzászóló :!:
Vagy nem?
A nagy semmiről nem tudok ily sok semmit irni :!:
Sikerült telefonon is beszélnünk a nagy semmiröl 15 percet :wink:
Megaszt most nem jut eszembe semmi :idea:

Chesterke
2006-04-26, 23:23
Valaki felvilágosítana hogy itt mi folyik?
Mert ebből egy büdös kukkot nem értek.

zolifox
2006-04-26, 23:26
Valaki felvilágosítana hogy itt mi folyik?
Mert ebből egy büdös kukkot nem értek.
semmi :lol:

SYL
2006-04-27, 01:02
Vagy nem?
Nem kell a púder :!:
Sajnos a "légiháború" témában csak Dress és Dudkin tud moderálni, de nekik vaj szívük van. Én a hajós topicokat felügyelem. Ezért csak kértelek itt, hogy hagyd abba. Különben egyszerűen kitöröltem, vagy lezártam volna a témát már jóval előbb, nem könyörögtem volna, elhiheted... Ha nem hiszed, írj valami hasonló oda nem illőt a hajós témába :lol:
Amikor hívtál telefonon, szerintem világosan elmondtam a választ arra amit kérdeztél, nem tudom itt miért görcsölsz ennyire. És tartom is magam ahhoz amit mondtam (tudod, a nagy semmikről..) Jó modorod volt, (nekem is jó kedvem volt, mert nem hívtál korán, köszi) ellentétben az írásaiddal.
Tipp: :idea: Ha meg semmi nem jut eszedbe, minek írsz :?:
Mondtam a telefonba is neked, ha ezt akarod, akkor felőlem mehet a játék, csak tartsd be a játékszabályokat, addig jó fiú leszek én is :wink:

zolifox
2006-04-27, 19:33
Vagy nem?
Sajnos a "légiháború" témában csak Dress és Dudkin tud moderálni, de nekik vaj szívük van. Én a hajós topicokat felügyelem. Ezért csak kértelek itt, hogy hagyd abba. Különben egyszerűen kitöröltem, vagy lezártam volna a témát már jóval előbb, nem könyörögtem volna, elhiheted... Ha nem hiszed, írj valami hasonló oda nem illőt a hajós témába :lol:
Amikor hívtál telefonon, szerintem világosan elmondtam a választ arra amit kérdeztél, nem tudom itt miért görcsölsz ennyire. És tartom is magam ahhoz amit mondtam (tudod, a nagy semmikről..) Jó modorod volt, (nekem is jó kedvem volt, mert nem hívtál korán, köszi) ellentétben az írásaiddal.
Mondtam a telefonba is neked, ha ezt akarod, akkor felőlem mehet a játék, csak tartsd be a játékszabályokat, addig jó fiú leszek én is :wink:
A görcs nem bennem van 8)
ránéztem a bankszámlámra :P
Lehet, hogy elfoglaljuk Angyalföldet :?:
Ott kevés csak hajból, meg IQ-bol lesz :!:

zolifox
2006-04-27, 19:39
Vagy nem?
A görcs nem bennem van 8)
ránéztem a bankszámlámra :P
Lehet, hogy elfoglaljuk Angyalföldet :?:
Ott kevés csak hajból, meg IQ-bol lesz :!:
itt rossz helyről "idéztem"

zolifox
2006-04-27, 19:42
Verzsön 1.)
Ha nem tévedtem, akkor:
Verzsön 2.)

Vagy nem?
ide képzeld az előző kopasz IQ- val történő .................

zolifox
2006-04-27, 19:44
Különben is aki ezt érti az hivjon fel :!:
Ezt már Én sem értem :!:

zolifox
2006-04-27, 19:45
Különben is aki ezt érti az hivjon fel :!:
Ezt már Én sem értem :!:
Tamásbá :?:

SYL
2006-04-27, 20:33
Úgy látom aki görcsöl az nem én vagyok :gondolkodik: De ha ez neked jó? Engem nem zavar.
De úgy látom, neked csak addig jó az internet, amíg te hülyíthetsz másokat, fordítva már valamiért nem bírod elviselni. Kinek akarsz bizonyítani? Itt nem kell senkinek. Ezen elgondolkozhatnál.

dj_us
2006-04-27, 20:33
Mi lenne ha nem tenned quote-ra az 1 oldalas hozzaszolasokat, nem irnal percenkent ertelmetlenebbeknel ertelmetlenebb hozzaszolasokat, es nem szarnad tele a forumot? [-o<

zolifox
2006-04-27, 20:49
Valamikor réges rég, kezdő internet hozzáféréssel bekapcsolódtam a forum(ra-ba) http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=10064&start=0
Lefoglaltam a szállást a "résztvevők" számára :!:
Szartak jönni :!: Égés :!:
Forumon BÁRMIT LEHET IRNI :!:
eztteszemés..........
ENNYI :idea:

APPME
2006-04-27, 20:58
Az a problem, hogy ez a nyilvános szellemi maszturbáció részedről sok értetlenséggel találkozik itt az olvasók közt. Indokolatlanul feltételezik sokan a szobahőmérsékletű IQ-t az íróról. Ugye nem így van?
Remélhetünk...?

zolifox
2006-04-27, 21:12
Az a problem, hogy ez a nyilvános szellemi maszturbáció részedről sok értetlenséggel találkozik itt az olvasók közt. Indokolatlanul feltételezik sokan a szobahőmérsékletű IQ-t az íróról. Ugye nem így van?
Remélhetünk...?
IGEN ráéreztél :!:
Valóban a szobánkban 2 perc alatt sül csirke :!: :D

Skydancer
2006-04-27, 21:27
Na tessék!
Mármegint kevered... :twisted:
FAGY :arrow: nem sül! 8)

:lol: :wink:

zolifox
2006-04-27, 21:45
Na tessék!