PDA

Teljes verzió megtekintése : üzleti csalások,átverések ,tiszteségtelen emberek.

tamas430
2006-04-14, 12:26
sziasztok engemet meg a barátomat is átverték kérnék minden embert hogy mit lehetne ezekkel az emberekkel csinálni hogy ne történjen meg ilyen

DiamantTomi
2006-04-14, 12:28
Megnézed jobban hogy kivel üzletelsz

tamas430
2006-04-14, 12:33
horvath3baukft vele volt az üzlet ami nem volt tiszteséges

ClassifiedLaca
2006-04-14, 13:01
:shock:
hűha,csak nem az " uj modelbolt nyilik a Gát uccában?" :lol:

ClassifiedLaca
2006-04-14, 13:02
..Na és beavatsz minket,hogy mi történt?

tamas430
2006-04-14, 13:44
az történt hogy vettem én töle egy kocsit megbeszéltük az árat és azt mondta hogy ad még hozzá egy csomó aproságot 2.sebbesség,kaszni,üzemanyag,kulcskészletmeg ,+gyertya .erre elküld nekem egy távot+az autot amiben nem volt még gyertya sem meg elvan törve a teleszkoptartó is a távhoz még antenna se volt egy nagy dobozba bele volt dobva mint egy darab szar .A telefont állandó an lecsapja most már fel se veszi

dannyboy
2006-04-14, 14:34
Odamész 'oszt fülöncsapod egy Zetorral...

dj_us
2006-04-15, 01:12
Szabad tudni milyen erteku kocsirol van szo?

oceanearth
2006-04-15, 10:18
sziasztok engemet meg a barátomat is átverték kérnék minden embert hogy mit lehetne ezekkel az emberekkel csinálni hogy ne történjen meg ilyen

ha kcsiit is megnézted volna horvath3baukaf hszeit, akkor nem üzletelsz vele. szvsz nem a te hibád, de körül kéne nézned. pl. bajnokkal, perikkel, meg a többi ilyen "légiháború hős" gyerekkel nem üzletelnék, csakúgy mint olyan emberekkel akiknek a ha megnézed a hszeit süt róla az IQ meg az udavriasság

RiffRaff
2006-04-17, 16:19
NA Ocean ezt jól megmondtad :D
Mielött elküldöd a hozzászólásod javítsd ki az elírásokat :D
Különben veled se kéne üzletelni :D IQ huszár :D

oceanearth
2006-04-17, 17:34
NA Ocean ezt jól megmondtad :D
Mielött elküldöd a hozzászólásod javítsd ki az elírásokat :D
Különben veled se kéne üzletelni :D IQ huszár :D

ne :kemeny: ass :lol: :lol:
sry az elírásért, tehát horvath3baukft.
IQ warrior :lol:

laz
2006-04-24, 18:35
az történt hogy vettem én töle egy kocsit megbeszéltük az árat és azt mondta hogy ad még hozzá egy csomó aproságot 2.sebbesség,kaszni,üzemanyag,kulcskészletmeg ,+gyertya .erre elküld nekem egy távot+az autot amiben nem volt még gyertya sem meg elvan törve a teleszkoptartó is a távhoz még antenna se volt egy nagy dobozba bele volt dobva mint egy darab szar .A telefont állandó an lecsapja most már fel se veszi

Hát ismerek én is pár ilyet de ez ellen semmit sem tudsz csinálni...
Meg kell szokni hogy ilyenek is vannak!

Egyéként jó, hogy ítrod, mert már többszötr is eszembe jutott, hogy
a légiháborúban lehetne nyitni egy ilyen topic-ot amibe mindenki beleírná
hasonló tapasztalatait az ilyen emberekkel!
Szerintem hasznos lenne az efféle topic, mert összegyűlne néhány név
akikkel az ember meggondolja mikor,hol, milyen formában üzletel HA
eggyáltalán üzletel :!: :)

Üdv.:laz

Vírus
2006-04-24, 19:00
Hi!

Mindent beleírhatnál amit tudsz róla... hol lakik, neve, telszáma.. Mert a nick változhat, de a többi nem hiszem...

Tegzi
2006-04-24, 22:06
Szerintem meg fordítsuk meg a dolgot.

Legyenek olyan topicok, ahol a korrekt eladókat kitüntetjük.
A probléma ugyanis pont az, hogy a nem korrekt emberekről ha elterjed valami, akkor csak fogja és vált egy nick-et, viszont akiről elterjed, hogy korrektül üzletel, az sosem fog nick-et váltani.

laz
2006-04-24, 22:07
Hát igazsászerint ezt úgy gondoltam hogy nem csak róla szól hanem mindenkiről aki "csúny dolgokat" művel...

Még gondolkodom a megnyitásán! :D

Üdv.:laz

laz
2006-04-24, 22:09

A probléma ugyanis pont az, hogy a nem korrekt emberekről ha elterjed valami, akkor csak fogja és vált egy nick-et, viszont akiről elterjed, hogy korrektül üzletel, az sosem fog nick-et váltani.

Ezt most látom!
Jó ötlet Tegzi!
Lehetne nyitni egy "feketelistát" meg egy másikat ami a kitüntetésről szól!

Vírus
2006-04-24, 22:20

Ezért kell a címe a neve és a telszám is... A korrekt eladókat nem hiszem, hogy ki kellene tüntetni... Hiszen ez elvárható, hogy azt postázzuk amit elvár a vevő ha már egyszer megszületett a megállapodás...

Tegzi
2006-04-24, 23:07

Ezért kell a címe a neve és a telszám is... A korrekt eladókat nem hiszem, hogy ki kellene tüntetni... Hiszen ez elvárható, hogy azt postázzuk amit elvár a vevő ha már egyszer megszületett a megállapodás...

Ez így van, ahogy írtad, de akkor az ebay-en miért úgy van, ahogy leírtam? Ott is látod, hogy az eladó mennyire "korrekt".
Egyébként is csak azért írtam, mert szerintem az a jobb megoldás, hisz aki tényleg korrektül üzletel, az sosem fog nick-et váltani.
Egyébként is ez a név+telefonszám is hülyeség, bármikor megadok másik 5-öt, ha akarok, aztán ellenőrizd le...
Minden ilyen szabályt ki lehet kerülni, de én csak a saját példámból tudok kiindulni. Elég sokat adtam-vettem a fórumon, így sokan kerenek meg, hogy "a múltkor vettem nálad ezt és ezt, tudnál hozni ebből....", egyértelmű, hogy miről van szó. Sőt én is általában tudom, hogy kinek, mikor, mit és mennyiért adtam, vagy éppen vettem.

Végülis bárhonnan indulunk el, a lényeg akkor is az óvatosság, és a körültekintés. Ennek ellenére szerintem jobb az, amit mondtam, mint a feketelista.

Üdv, Tegzi

dj_us
2006-04-25, 15:41
Ez így van, ahogy írtad, de akkor az ebay-en miért úgy van, ahogy leírtam? Ott is látod, hogy az eladó mennyire "korrekt".

Azert mert az ebay egy adok veszek bazar, ez pedig egy forum ami legfokepp informacio szerzesre-adasra van. Nem az adok veszek topikrol szol. :idea: