PDA

Teljes verzió megtekintése : dress-nek

wittorio
2006-05-01, 23:14
figyu,ha nem hagysz másokkal konfrontálódni,kénytelen leszek veled :D
látom megint nem bírtál magaddal :D
remélem egyszer megszoríthatom a kezed és megveregethetem a válad a fórumon végzett kiemelkedő munkádért...
üdv viktor
mostmár ezt is lezárhatod...
ha esetleg kitörölnéd,akkor beírom újra és újra és újra....

DiamantTomi
2006-05-01, 23:23
ha esetleg kitörölnéd,akkor beírom újra és újra és újra....
Sok embert haragítasz magadra.Ha személyes problémád támad azt élőben is rendezhetnéd velük kinn a reptéren.Ide úgy gondolom fölösleges szemetelni.
UI: magadat járatod le

wittorio
2006-05-01, 23:53
ha beleolvastál a lezárt topikomba akkor láthatod,hogy semmi kivetnivaló nem volt benne.Csupán irónia és vicc.Ezt a mindenható Dress kolléga sem látta át. Azt hitte,hogy én valami virtuális háborút szítok.
Ha azért valaki negatív véleménnyel van rólam,mert felemelem a hangom a megkülönböztetéssel szenben/ismerem-nem ismerem/hát legyen...
rengeteg értelmetlen topik van itt...ez is elfért volna...

Dudkin
2006-05-02, 00:05
Wittorio!

A topicot en zartam le. Barmikor szivesen latlak Matyasfoldon, gyere, veregessuk meg egymas vallat, razzuk meg egymas kezet, es ertelmesen ember modjara elbeszelgetunk arrol, hogy miert nem szarunk oda, ahol eszunk.

UDv: Dudkin

Dress
2006-05-02, 06:55
Wittorio!

Barmikor szivesen latlak Matyasfoldon, gyere, veregessuk meg egymas vallat, razzuk meg egymas kezet, es ertelmesen ember modjara elbeszelgetunk arrol, hogy miert nem szarunk oda, ahol eszunk.

UDv: Dudkin

Ott leszek szivesenen is. :D

Tomcat
2006-05-02, 13:35
Kedves "Győzike"!

Egy telcsiszámot azért feldobhatnál a profilodba, hogy legalább telefonon keresztül is meghallgassunk téged, de csak egy IP mögött ... :lol:

wittorio
2006-05-02, 16:51
tehát a mindenható volt :D kár,így összeomlott az összeesküvés elméletem :D
de ettől még mindíg nem látom át az okát a lezárásnak...
Mátyásföldre nagyon szivesen kimegyek egyszer ,hogy megnézzem azt a sok jó arcot,akik azt hiszik,hogy ők a modellező társadalom közepe...
kinek nem inge ne vegye magára...
ja és megteszem azt amit néha ti is gyakorolhatnátok:elnézést kérek, Dress-től :?
Pumukli neked meg azt üzenem,hogy írd ki a címed és megkapod a telefon számomat 8) /merthogy telefonon ,meg sok lúd disznót győz alapon könnyű nagy arcunak lenni.../
egyébként meg a barátaid ki tudják szedni a hozzászólásaimból a tel számom...
és mivel nem a köpködés miatt nyitottam ezt a topikot sem,most itt lezárnám a témát...
de PÜ-ben nagyon nagy örömmel folytatom bárkivel,persze kicsit keményebb hangnemben...
üdv
varga viktor

Tomcat
2006-05-02, 17:46
neked meg azt üzenem,hogy írd ki a címed és megkapod a telefon számomat 8) /merthogy telefonon ,meg sok lúd disznót győz alapon könnyű nagy arcunak lenni.../
egyébként meg a barátaid ki tudják szedni a hozzászólásaimból a tel számom...

Bökényföldi út 23.

Jöhet az az ígért telefonszám Győzi!

wittorio
2006-05-02, 18:12
az enyém meg 06 30 9 :D a többit nyomozd ki Pumukli :kemeny: meg tudod tenni...
micsoda beltenyészet :D
egy kis irónia:a te barátaid zárták le a topikomat,hogy az olyanok mint te ne firkáljanak bele....
sokan nem látják a fátol az erdőt...
nézzük meg ki köpött először...
ja és írtam,hogy PÜ-ben...
Vagy téged is szétfeszít az exibicionizmus? :D

shark
2006-05-02, 18:27
Figy wittorio, sokan vannak veled egy véleményen, csak hallgatnak!

A hallgatásbol sose volt még gond, magadba meg anyázhatsz ugy ahogy akarsz...én legtöbbször így teszem! :lol: :lol:

wittorio
2006-05-02, 18:34
:wink:

Tomcat
2006-05-02, 18:46
egy kis irónia:a te barátaid zárták le a topikomat,hogy az olyanok mint te ne firkáljanak bele....

Gratulálok ehhez az írásodhoz is ... bár nem tudom VELEM mi bajod van, de ahogy ígérted csak eljössz és elmondod majd, ha már nem mered a számodat a címem ellenére sem közzé tenni.

Ja mielőtt elfelejtem: ha véletlenül nekem szántad a Pumukli jelzőt, akkor üzenem, hogy a fogtechikára jelenkezz be mielőbb.

wittorio
2006-05-02, 19:29

Gratulálok ehhez az írásodhoz is ... bár nem tudom VELEM mi bajod van, de ahogy ígérted csak eljössz és elmondod majd, ha már nem mered a számodat a címem ellenére sem közzé tenni.

Ja mielőtt elfelejtem: ha véletlenül nekem szántad a Pumukli jelzőt, akkor üzenem, hogy a fogtechikára jelenkezz be mielőbb.

na ez az ami igazán minősít...
semmi bajom nem volt amíg bele nem firkáltál a topikomba anélkül,hogy tudtad volna miről is van szó...
egyébként én és a fogaim bármikor itt vagyunk...
két gyerek mellet elég kevés az időm,de rád biztosan tudok szakítani...

Maxxx22
2006-05-02, 20:16
Nocsak-nocsak :D

Dress
2006-05-02, 20:26
Na ennek semmi ertelme!

Lakat.