PDA

Teljes verzió megtekintése : X-power 15/18A brushless szabalyzo, help

muadib
2006-05-03, 15:33
hi,
van egy fent nevezett szabalyzom, bovebben http://www.brchobbies.co.uk/?page=shop&item=84

Azt irjak hogy programozhato a fek on/off, de nem kaptam hozza semmi leirast. Sajnos a neten sem talaltam semmi ertelmes infot. Ha valaki tudja hogy kell beallitani netalan van leirasa hozza, az ossza meg velem legyszi.
elore is kosz.

Udv,
Muadib

mmormota
2006-05-03, 21:05
Ezt a szabályozót nem ismerem, de úgy látom, ezeken van egy jumper egy kilógó két eres drót végén.
Szedd le és úgy kapcsold be. Nézd meg, változik-e a helyzet. Mivel mást nem is lehet állítani rajta, nem igen lehet más a jumper mint a fék... :lol:

muadib
2006-05-04, 08:01
Ezt a szabályozót nem ismerem, de úgy látom, ezeken van egy jumper egy kilógó két eres drót végén.
Szedd le és úgy kapcsold be. Nézd meg, változik-e a helyzet. Mivel mást nem is lehet állítani rajta, nem igen lehet más a jumper mint a fék... :lol:

Szia,

a jumperrel, azt lehet allitani hogy 2 vagy 3 cella liporol akarom hajtani, eleg bena megoldas de ez van :)
A jumperen kivul semmi nem allithato, viszont mindenhol azt irjak, hogy a fek programozhato. Koszonom, hogy megprobaltal segiteni.
Udv,
Muadib

hangya
2006-05-04, 08:56
A féket általában úgy lehet beprogramozni, hogy a rádión feltolod a gázt, és így kapcsolod be a vevő részt. Persze miután "elpittyegte" a szabályzó, hogy a fék be van kapcsolva, le kell húzni a gázt. Ha később ki akarod kapcsolni a féket, akkor újra el kell játszani a fenti műveletet.
Nem biztos, hogy a fenti megoldás a te szabályzódra is igaz, de a TowerPro-s szabályzókon így működik a fék ki/be kapcsolása.

muadib
2006-05-04, 12:34
A féket általában úgy lehet beprogramozni, hogy a rádión feltolod a gázt, és így kapcsolod be a vevő részt. Persze miután "elpittyegte" a szabályzó, hogy a fék be van kapcsolva, le kell húzni a gázt. Ha később ki akarod kapcsolni a féket, akkor újra el kell játszani a fenti műveletet.
Nem biztos, hogy a fenti megoldás a te szabályzódra is igaz, de a TowerPro-s szabályzókon így működik a fék ki/be kapcsolása.

Szia,

koszi, ezt ki fogom probalni.

udv,
Muadib

mmormota
2006-05-04, 15:08
Találtam valamit az rcgroups-on. Ez megerősíti, hogy úgy kell álítani, ahogy hangya írta.

"The brake function is turned on/off by plugging in the battery with the throttle set to full on and its effect is easily visible when you shut the throttle"

Szabadon fordítva:
A fék ki-be kapcsolható maximális gázkar állás mellett rádugva a vevőakkut. A fék hatás jól látható, mikor lekapod a gázt.

muadib
2006-05-04, 20:38
ki probaltam es mukodik is, koszi a segitseget.

Udv,
Muadib