PDA

Teljes verzió megtekintése : Sikkasztás?

zolifox
2006-05-06, 19:21
Izzott a levegő a budaörsi reptéren :!:
Vezetőségi tagok közt van egy PEDAGOGUS, aki modellező szakkört vezet :!:
Tavaly agitált, többek közt engem is a már megalakult www.brme.fw.hu -ba, és ekkor megkérdezte véleményem :!:
Ami a következő volt: Nem kivánok olyan vezetőségi tag "szárnyai" alatt modellezni, aki pályázaton elnyert pénzzel úgy számol el, hogy modellező társától csak akkor vásárolja meg 3 fázisu motorját, ha modellező alkatrészekröl
számlát szerez :!: Az üzlet létrejött :!: A motor, új gazdája lakására került :!: / a szakkör annak is tud örülni, ha a szakkörvezető gyarapodik :?: vagy jobban örült volna némi balsanak és ragasztónak :!: /
Az én véleményem szerint ez kimeríti a SIKKASZTÁS
fogalmát :!: :roll:
Vagy csak én látom így :?:

SYL
2006-05-07, 02:06
Gyakorlatilag ez már bűncselekmény és ha bizonyítható is, akkor büntethető.
Mindenesetre a többiekkel szemben nem fair...

zolifox
2006-05-07, 07:59
160-an olvasták és csak 1 hozzászólás :?:
Hazánkban egy ilyen cselekedet elfogadott :?:
Lehet hogy erény :?:
Vezetőinktől ezek elfogadhatóak :oops:

zolifox
2006-05-07, 09:38
Ja :!: a bmre honlapját amit belinkeltem az illető fia szerkeszti :D
ÉN NEM RÁGALMAZOK EZEK TÉNYEK :!:
ÉN NEM SZÉGYELEM MAGAM :!:
Scalerudi által vásárolt 2 vevő és apróság számlája lett leadva :D

SMYRE
2006-05-07, 09:53
Véleményem szerint eldurvult egy kicsit ez a dolog.
A brme honlapjára kattintva igen szép meglepi ért.
Mivel én is klubtag vagyok egy kissé szégyelem magam.
Az eddig elterjedt hamisítási mendemondák ettől erősődnek.
Nekem volt egy barátnőm régen a suliban aki már hajlott afelé,
hogy bedugjam a croasant a sütőjébe de egy féltékeny lány szakító
levelet írt neki az én nevemben.Mindig elpityeredek ha erre gondolok,és nagyon indulatos leszek.

Skydancer
2006-05-07, 10:11
Hogy is van ez?
A vezetőség más nevében ír levelet?
Más nevében ír alá???
Ezek után még elképzelhető, hogy az alapító okiraton is hamis aláírások lehetnek???
Csak találgatok...
Remélem az én aláírásom nem kerül oda egy jelenléti ívre sem!
Továbbá remélem, hogy Zolifox téved,(Abba biztos vagyok, hogy nem hazudik!!) mert nagyon szomorú, hogy egyesek már ebből is így akarnak pénzt csinálni...

Sd

SMYRE
2006-05-07, 10:20
Most már nincs honlap.
Hát nem jobb így mindenkinek? :lol:

zolifox
2006-05-07, 10:28
Sajnos nem sokan láthatták, hogy az Én :evil: nevemben nyilatkozik valaki :!:
Magaköré csoportosított embereket hoz kellemetlen helyzetbe :!:

tombrez
2006-05-07, 10:43
HIHETETLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

tombrez
2006-05-07, 10:47
Vagy megse?A tobbieket olvasva!

Chesterke
2006-05-07, 11:57
Hihi, úgylátom ebből balhé lesz.

Pumilaci
2006-05-07, 12:12
MÁ VAN 8)

DE MINEK :?:

REPűNI KÉN NEM VITÁZNI :oops:

DEHÁT ILYEN AZ ÉLET :twisted:

Van hol nem engednek,me privát a placc!

Van hol utat tört az új generáció!

És most korlátolni akar olyan aki átlépi a korlátot,mert neki lehet?

SZERINTEM 8)

zolifox
2006-05-07, 12:43
Telefonon hivtam a Web-mestert, apa vette fel :!:
Szerinte ezek csak rágalmak :!:
Lehetősége van ITT :!: az ő szemszögéből leirni gondolatait :!:
/nem süllyed ilyen mélyre/
Rendkivül zavarja, hogy céges autoval elmentünk Szlovákiába lejtővitorlázni, és ezért nem kellett sem Neki sem Nekem füzetnem :!:
A céges autót KORLÁTLAN használatra kaptam :!: Tudnak a füzetésadóim róla :!: :D Most ezt szégyeljem :?:
Nem szitom továbba tüzet :!:
Remélem a parázs nem egy ellobbanó gyufa után marad :!:

Hassan
2006-05-07, 13:26
Mondhatni tényleg megcsapta az orromat a bűz. Volt egy ilyen érzésem a klub azért jött létre h amolyan kitúrosdit játszhasson :( Legalábbis a jelenlegi nézőpontból ez látszik.
Kezdtem örülni amikor múlt évben felvetették a dolgot, hogy létrejön egy új klub, ami nincs messze, pont azon a reptéren lenne ahova járok. Szives örömmel léptem volna be, de sajnos egy ilyen dolog miatt inkább kimaradnék az egészből. Pláne egy olyan klubba nem szivesen lép be az ember, ahol a tényeket meghazudtolja az egyik alapitó tag, csak hogy arra a bizonyos "másik" oldalra állithasson egy embert.

Kiváncsi vagyok a további véleményekre. :idea:

Marlboro man
2006-05-07, 13:52
Tavaly agitált, többek közt engem is a már megalakult www.brme.fw.hu -ba, és ekkor megkérdezte véleményem :!:
Ami a következő volt: Nem kivánok olyan vezetőségi tag "szárnyai" alatt modellezni, aki pályázaton elnyert pénzzel úgy számol el, hogy modellező társától csak akkor vásárolja meg 3 fázisu motorját, ha modellező alkatrészekröl
számlát szerez :!: Az üzlet létrejött :!: A motor, új gazdája lakására került :!: / a szakkör annak is tud örülni, ha a szakkörvezető gyarapodik :?: vagy jobban örült volna némi balsanak és ragasztónak :!: /
Zolifox,

miért itt akarsz jogorvoslatot találni erre az esetre?
Ha valóban ez történt, akkor jelentsd fel az illetőt, mivel ez valóban törvénytelen.

Mm

Pumilaci
2006-05-07, 14:09
Ha már Hassan kiscsikó keresi a tényeket.Hát itt van két Emil amit én kaptam a szóban forgó illetőtöl.Ezekből én leszürtem a magam véleményét.
Igy mindenki döntse el maga mit olvas a sorok között.

Tárgy: egyeztetés
Üzenet:
Kedves Laci!

A honlapunk még nincs kész, de elérheted a következõ címen:
www.brme.fw.hu . A szabályzatok menüpontban ott van a modellreptéri szabályzat, ezt már jóváhagyta a reptér vezetõje is. Köszönve eddigi fáradozásaitokat azt javaslom, hogy hangoljuk össze további lépéseinket. Mi is a modellreptér kialakításán fáradozunk, de most már bejegyzett egyesületként és konkrét /a reptérvezetõvel egyeztetett/ terveink vannak: deposáv, taxizás útvonala, nézõk helye, stb. Ezt mindenki használhatja majd, de egyeztessünk, mert abból csak zûrzavar lesz, ha össze-vissza megy a szervezés. El kell mondanom, hogy Rudi /és talán Zoli/ szervezése már most megzavarta a reptér vezetõjét. Nem értette, hogy milyen alapon szervezkedik itt néhány ember, akik ráadásul nem is tagjai a Bud. REP.mod. Egyesületnek? Arra gyanakodott, hogy valamiféle háború van köztünk. Mi védtünk benneteket, hogy ti is jót akartok, de meg kellett magyaráznunk a helyzetet. Ezt nyugodtan elmondhatod Rudinak is, Zolinak is. Én is keresni fogom a megegyezés lehetõségét, mert ez az állapot nem mutat elõrefelé.

Válaszom:

Kedves

A honlapot majd átnézem,de most fáradt vagyok.

A leveledben viszont nem értek egy részt "Mi védtünk benneteket, hogy ti is jót akartok, de meg kellett magyaráznunk a helyzetet."

Nekem ehhez mi közöm?A Rúdi féle dolgokrol is csak fél füllel hallok,semmi közöm hozzá.

Amit tudok,ti nem vagytok itt csak szervezkedtek.Ha rossz indulatú akarok lenni mondhatnám ,hogy a hátam-unk mögött.Már akik nem léptek be,vagy nem szoltál nekik,mint nekem se.

De nem akarok rosszindulatú lenni!

Én tenni akarok ezért a kis közösségért,ma is lebetonoztuk a tábla oszlopát és a javitó asztalt.

Jelen voltak,és tevékenyen közremüködtek Rúdi,Graupner Géza (csak én hívom igy mert még nem jegyeztem meg a nevét,klubtag) Smyre,Vilson,Hassan,és egy két, ma láttuk õket elõször emberke,meg Én.

Én nem szeretnék semmi jónak az elrontója lenni! De egyszerüen ÚTÁLOM a kötötségeket,és nem tudom elviselni ha valaha is bárki meg akarja mondani hogy a szabadidõmben mit és hogyan csináljak.Már pedig az a tapasztalatom hogy minden,ilyen szervezõdésnél ez elõbb utóbb bekövetkezik.

De most nem ragozom tovább mert tényleg hulla vagyok majd személyesen:

Üdv Laci

2.Emil
Tárgy: válasz
Üzenet:
Kedves Laci!

Most tudok csak válaszolni a leveledre. Mostanában keveset voltam kint a reptéren, az okát már tudod. Ám nem az a fontos, hogy ki mennyi időt tölt kint és a modellezés iránti elkötelezettségnek sem ez a mércéje. Te kb. egy -két éve jársz ide, Rudi jó három éve, én meg vagy nyoc éve, sőt, másodállásban itt dolgoztam a repjavítóban. Na és, akkor mi van? Nem ez a lényeg, hanem az, hogy ki mit lát meg a mindannyiunkat érintő dolgokból. Én már évek óta tudom, hogy egyre többen leszünk és jönnek a magukat modellezőnek tartó seggfejek, akik vesznek valamit a boltból, de sem tervezni, sem építeni nem tudnak, sőt, még köszönni sem. Ezért lesz tele szeméttel a reptér, ezért lesz egyre veszélyesebb a modellrepülés és vált egyre halaszthatatlanabbá a szervezettség kialakítása. Ezért harcoltam az egyesület megalapításáért. Úgy gondoltam, ebben azokra számíthatok majd, akikkel eddig együtt repültem, és akiket -a magam ötven évével, szemben az ő harminc év körüli korukkal- a barátaimnak fogadhatok el. Sajnos, csalódnom kellett. Pont Rudi és Zoli voltak azok, akik ellenem és a klub ellen beszéltek. Hogy félre ne érts: nem az a baj, hogy valaki nem akar belépni. A mentalitással van baj. Ezek azok az emberek, akik csak a saját érdeküket nézik, akikből hiányzik a másokért is tenni akaró áldozatkészség. Mozgolódnak, szerveznek, de csak azért, hogy a saját repülésüket biztosítsák /ezt legutóbb éppen Rudi mondta ki, ott voltam, hallottam/. Ezek azok az emberek, akik nem akarnak tartozni sehová és ehhez keresnek önigazolást. Ami téged illet: vártam hogy eldöntsd, hová tartozol. Én ezután sem fogok agitálni senkit. Vártam, hogy jelentkezz. Nem jöttél, ezért kerestelek meg én. Ám a döntés a tiéd. Én legfeljebb örülnék, ha jönnél. Nincs kötöttség, nem erről szól a tagsági viszony. Üdv:

Válaszom:Itt és most.
Én nem tartozom egyik oldalhoz se.Ezutánn se.

Én repiteni fogok MA is és HOLNAP is.

Ha valaki tudatlan volt ,vagy az én megitélésem szerint, nem az IRATLAN szabályok betartásával repit.Akkor eddig is,és ezután is szólni fogok.
De nem adom a nevem hogy régi vagy új arcokat bárki is kiútáltasson bárhonnan is.

Lehet hogy csak 1 éve járok Budaörsre de több mint 10 éve modellezem.ÉS????

Van saját repterem!!! ÉS!!!!

Csak a társaság miatt járok ki Budaörsre.

Sokszor nem is repitek ,mert fáradt vagyok de egy sörike mellett eldumcsizunk,és ha valamejik kezdőnek gondja támad segítünk.

Tisztán ÖNÖS érdekből.Csak hogy jól érezzük magunkat és a kezdőböl mihamarabb haladó lehessen.Ne keljen miatta is aggódni,mikor esik a fejünkre vagy mikor tiltanak ki a tudatlansága miatt minket .

SZERINTEM 8)

Ui:Az Emilek vágatlanok! Csak a személyiségi jogok miatt lett kihagyva a feladó neve.

zolifox
2006-05-07, 14:17
Zolifox,

miért itt akarsz jogorvoslatot találni erre az esetre?
Ha valóban ez történt, akkor jelentsd fel az illetőt, mivel ez valóban törvénytelen.

Mm
Itt csak a véleményemmel egyező és eltérő véleményekre lettem volna kiváncsi

Marlboro man
2006-05-07, 14:31
Hello Zoli,

Gondolom az ilyen magatartást (mármint az egyesület pénzének szerzett számlával való "kinyerését") mindenki elitéli.

Ne feledd, hogy te sérelmezted, hogy 160-an olvassák a topikot, de kevesen szólnak hozzá. Ez nem azért van, mert sokan sikkasztás pártiak, hanem mert nincs kedvük szítani a feszültséget, és másokkal konfliktusba keveredni.
Mivel te azonban már rengeteg emberrel konfliktusba kerültél itt, gondoltam mint önjelölt igazságtevő feljelentést is tehetnél.

Nekem nincs bizonyítékom, és nem is ismerem az illetékeseket, ezért nem ballagok el a legközelebbi rendőrőrsre. Te azonban megteheted, mert eléggé képben vagy. Ha viszont nem teszed, akkor itt (nyilvánosan) is felesleges sárral dobálni másokat, főleg a többi fórumozót piszkálni.

Dönts okosan!

Üdv,
Mm

Wilson
2006-05-07, 14:43
Sziasztok!

Szerintem nem kellene egy (még tudomásom szerint hivatalosan meg sem született) klubbot előre sikkasztással, modellezők repülőtérről való kiszorításával, szektásítással és Budapest területén elszórt terrorcselekmények végrehajtásával gyanúsítani.
Zolifoxnak kifogásai vannak egy emberrel szemben, aki egy klub megalakításában nagy szerepet vállalt.
Remélem le tudják rendezni ezt a dolgot, félreértést.Amennyiben az illetőről kiderül, hogy Kulcsár Attila jobb keze volt és mellesleg OJ Simpsonnak segédkezett a felesége legyilkolásában, meg vannak a módszerek klubbon belüli pozíciójából való elmozdításra.A jövőbeli klubtagok valószínűleg rendelkezni fognak a szabályzattal, amiben benne van többek között az is, hogy egy klub nem feltétlenül egy teljhatalmú diktátor kénye kedve szerint irányított szervezet, ami a többi tag és az állam kizsákmányolására jött létre.
Ha jól tudom, jövőbeli elnöknek nem véletlenül lett egy "független" ember választva, az ilyen jellegű vitákat elkerülendő.És a jövőbeli elnökség sem nevezhető szűk baráti társaságnak tudomásom szerint.
Ez a klub nem ok nélkül születik és mindenkinek érdekében áll létrejötte, aki szeretné, hogy normális körülmények között, szabályozottan lehessen kint modellezni.A szabályokat a modellezők demokratikus körülmények között hozhatják létre.Valószínűleg az nem lesz szabályozva, hogy ki, mennyit és melyik fához pisilhet, de vannak olyan alapvető dolgok, amiket mindenképpen rögzíteni kellene, már csak a repülőtér használatához való (megtűrt) jogosultságunk miatt is.
Én ezt látom a klubban és ezért örülök a megalakulásának is.
Annak viszont nem örülök, hogy már a létrejötte előtt is hatalmi harc szerű viták vannak, de ebbe nem is szeretném beleártani magam, csak akkor esetleg, ha szavaznom kell, mint jövőbeli klubtag.
Tehát lehetőleg ez a topic ne menjen át egy klub legyalázásába, ami még létre sem jött és közös érdekünk, hogy bármilyen formában is, de megalakuljon!

Wilson

SMYRE
2006-05-07, 15:26
Száraz tónak nedves partján,
döglött béka kuruttyol.
Halgatja egy süket ember,
ki a vízben lubickol.

scalerudi
2006-05-07, 17:49
Szervusztok

Vannak emberek akik kicsit nyersebbek,netán kicsit szemtlenek,sőt néha még arogánsak is,de egyenesek,szemtől-szembe őszinték és válalják a felelősséget mondataikért és tetteikért!
Vannak viszont olyanok akik tiszteletreméltónak állitják be magukat és sok társukat is meggyőzik "közös céljaik" eléréséhez!Közben tettestársakká is teszik őket!!! Aki pedig nem szeretne résztvenni eme cselekedetekben azokat pedig próbálják burkoltan besározni!(lásd emilek),és a hátuk mögött lejáratni őket!
Szerencsére a Börsi repülőtér nemhivatalos modellreptér részén a még "ki tudja hogyan álló" klubb nélkül is rend van,tisztaság van,kulturált körülmények vannak és mindenki aki repit jól érzi magát (ha klubbtag ha nem)!
Ez a klubb sajnos egyenlőre arra jó hogy az eddig békésen és bohokássan játszó embereket összeugrassza, legalábbis a "klubb"eddigi reptéri cselekedete ebben merült ki! A többi dolog ami eddig a reptéren történt(lásd asztal hid oszlop fű)klubb nélkül is létrejött!!
Remélem a végkifejlet azért normális lesz végül is mindannyian azért ismertük meg enymást mert szeretünk repiteni!
Üdv

zolifox
2006-05-07, 21:51
Kinn voltam délután a reptéren :!:
Elnök+vezetőségi tag kint a placcon
Véleményem elmondom :!:
ők is: van egy motorjuk ami jól húz a közös "cél" felé :arrow:
Sok si........-t hozzá :!: Feltehettem volna a kérdést: és a lelkiismeret?
A válasz csak ennyi lett volna: Az meg micsoda :?:
Az ő szemszögükből: az ha valaki sikkaszt az nem probléma :!: Az a gond ha elmondja :!:

Wilson
2006-05-07, 23:13
Először is Rudi.
Csak egyetlen egy oka van annak, hogy van oszlop, asztal és híd, bocsánat kettő:
1.Pumilaci
2.Pumilac pumpája
(+ azok akik éppen ott voltak és segédkeztek, de ők csak éppen ott voltak és segédkeztek...)

E kettő nélkül soha sem lett volna ezek közül egyik sem.Szerintem.
Kivéve, ha megszerveztük volna többen, pénzt feccöltünk volna bele többen, stb. stb...
Talán erre is jó az összefogás.

Elfelejtetted mondani a fűlenyírást!Ennek 3 oka is van!
1.Smyre kölcsön traktorja
2.Smyre aki még vezette is
3.Rudi akinek tök jól állt (a traktor) és nem lehetett leszedni róla

Zolifox.
Ez nem teljesen így volt.Legalábbis, amit én hallottam.Te kiragadtál dolgokat az egészből és azért így nem teljesen korrekt a kép.

Még egyszer had kérjelek meg titeket!
Ne a klubot bántsátok amiatt, mert valakivel nézeteltérésetek van!
Biztos lesz módja ennek a rendezésére, de feleslegesen ne essen ennek áldozatul a közösségbeszervezés eme módja!

Wilson

SMYRE
2006-05-07, 23:27
:ejnye: Bocsesz Wilson,köszönöm az elismerést de tegyük hozzá,hogy ha a Rudi nem találja ki ezt a fünyírást akkor soha az életbe nem lett volna semmi és az sem megvetendő tényező,hogy ö fizette a benzint a verdámba amivel elhoztam,mert nem volt annyi pénzem sem,hogy háttal üljek a moziban.Attól függetlenül nekem rázta fel a sörömet a traktor mindig.

Wilson
2006-05-07, 23:36
Bocsánat, módosítok :
Elfelejtetted mondani a fűlenyírást!Ennek 3 oka is van!
1.Smyre kölcsön traktorja
2.Smyre aki még vezette is
3.Rudi akinek tök jól állt (a traktor) és nem lehetett leszedni róla és Rudi benyája és a szikra a fejéből kifele

scalerudi
2006-05-07, 23:38
Kedves Wilson

Az hogy a "fönököd" mit csinált az csak őt minősiti,téged nem,de természetesen saját jogod ,hogy stuccpolitikát folytass és védd az érdekeiteket!
Ami a fűnyirást illeti :
az ötletet én vetettem föl,a gépet Smyre hozta,majd én vittem a saját kocsimmal és én tankoltam tele amikor visszaadtuk,a fű1/3 pedig én vágtam,(ha nem voltál ott ne mondj valotlanságot,bár ez most a "klubban" nagy divat!
a betont Pumilaci hozta,de ha egy kicsit figyeltél volna az anyagokat Hassan és én hoztam el érdről a saját kocsimmal Laci utánfutójával,Laci neje segitségével.az ásót szint úgy én hoztam,de sebaj!!!
Kedves lelkes Wilson nagyon jó srác vagy azért segit neked mindenki!
Mi ezekről a dolgokról nem akartunk irni,mi ezt mindjáunkért tettünk kérkedés nélkül!
További sikeres landolást kivánok Neked!
Üdv

scalerudi
2006-05-07, 23:44
Szervusztok
Kicsit gyorsabban irtok mint én,igy láthatod nem beszélünk össze!
A klubbot illetőleg szuper ,bár a repcsidet én repültem be és ahogy látom a Zoli trénerezett veled,bár segitettek klubbtagok is a ragasztásban!
Na akkor ki itt az utánpotlássegitő?
Üdv Kedves Wilson!

DASCO
2006-05-08, 00:15
huhhh

en csak amulok es bamulok. valoszinuleg sok minden
van a hatterben amit mi (budaorson repito) kivulallok
nem tudunk. de nekem csak az tunik fel hogy ha nem lenne
a kemeny mag (pumilaci rudi smyre zoli es meg sokan masok)
akkor nem lenne szep gyepunk, asztalunk hidunk tablank es meg
majd ki tudja h mi minden van tervbe veve.
en raadasul nem is tudtam hogy van egy ilyen budarosi klub.
en meg ott tartok h az a kis modellezo tanfolyam ami
az egyik budaorsi altalanos iskolaban van vagy volt (nem tudom)
a mi (BPMSE) kirendeltsegunk volt (vagy mi tamogattuk oket).
de ezek szerint nagyon le vagyok maradva mint a masnapos borravalo.
en nagyon remelem hogy ezentul is klubtagsagtol fuggetleul kijarhatok
majd repiteni es jolerezni magam egy jo tarsasagban.

D

DASCO
2006-05-08, 00:30
most jott hirtelen otlet.
tamas javasolta

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?p=204596#204596

D

Wilson
2006-05-08, 00:44
Szia Rudi!

Ezekre had ne reagáljak és plíz ne alacsonyodjunk ennyire, szerintem tök feleslegesek ezek: "főnököd", "védd az érdekeiteket", "ez most a klubban nagy divat".
Remélem azért érzed írásaimban, hogy nem foglalok állást senki mellett, nem védek senkit és mint írtam, eszem ágában sincs a vitátokba (jelzem a Ti vitátokba) beleártani magam.Csak annyit kértem, hogy ne keveredjenek itt a dolgok.
Nektek valakivel van bajotok.Nem értem, hogy miért kell itt ezzel más dolgot is rántani.
Még egyszer megjegyzem, annak megoldására, ami titeket zavar, több út is létezik, nem értem miért kell egy ilyen megsemmisítő hadjáratot indítani egy olyan dolog ellen, ami a mi érdekünk.

Én nem kisebbíteni akartam mások hozzájárulását, munkálatait a hídhoz, asztalhoz, oszlophoz.De hogy Te akármennyit kocsikázhattál volna Hassannal és a lapátokkal Érd és a reptér között, abból betonhíd nem lett volna soha, az tuti... :)
De a lényeg.Tudod Te is, hogy vagyunk egy páran, akik sokat megtennénk, megteszünk azért, hogy a reptéren jól érezhessük magunkat.Én hiába megyek ki egy kölcsönkért fűkaszával, egyedül a büdös életbe nem nyírom le a füvet.Miért zavarna az Téged, ha a közös érdekeinkért szervezettebben, többen együtt tudnánk tenni?Miért tankolsz Te x ezer forintért a Smyre kölcsöntraktorába, ha azon az kiadáson többen is osztozhatnánk?És nem úgy, hogy aki éppen a közeledbe áll, dobjon bele egy ezrest, me dobjon és kész?(ez nem így volt, a benzint Rudi állta, mert ő állta)
(és most vonatkoztass el a személyes ellentéteitektől, én csak egy szerveződésről beszélek, bármilyen formában)
Ez most nagyon jó, hogy így összejött (híd), de a szerencse is bejátszott, hogy egész véletlenül Laci céges autóval tévedt ki.

Ja és rohadt nagy retek van kint szerintem!Bár lehet az én igényeim magasak....

"A klubbot illetőleg szuper ,bár a repcsidet én repültem be és ahogy látom a Zoli trénerezett veled,bár segítettek klubtagok is a ragasztásban! "
Na ezt most már tényleg nem értem.De azért had ragadjam meg ismételten az alkalmat, hogy megköszönjem minden nagyon kedves modellező társam eddig számomra nyújtott önzetlen segítségét!
Nagyon remélem, hogy akár milyen formában viszonozni tudom!
De Rudi!Ez most hogy jön ide?
Kint van egy remek közösség.Miért félsz attól, hogy ezt hivatalosan is elismert , hatékonyabb szervezet legyen?Ennek sok előnye lehetne.Ha nem megy, felbomlik.Ha nem tetszik, kilépsz belőle.Ha már most nem tetszik, be se lépsz!
Miért küzdesz ellene ennyire, ha ez egy közhasznú társaság lesz, ami ha jól működik, Te is profitálhatsz belőle, akár tag vagy, akár nem.
Ezekről a reptérről kitiltós dolgokról, meg pénzszedéses Dasco féle rémlátomásokról nem hiszem, hogy szó lenne, ugyanis a reptér ha jól tudom nem a klubé.Tudomásom szerint csak a reptérparancsnok rendelkezik arról, hogy ki repíthet a repülőterén.

Na mivel én rongyosra billentyűztem az ujjaimat és asszem sok újat nem tudok írni, be is fejezném.Remélem azért értitek, mit akarok.Lehet, hogy én vagyok a naiv, de szerintem ez a fajta veszekedés, egymás ellen gerjesztés nagyon nem jó senkinek.Zolifoxnak problémája támadt valakivel.Nem hiszem, hogy ebbe bele kellene keverni olyan dolgokat is, amiben több más ember is érintett.És főleg nincs szükség erre a Ti, meg Mi hülyeségre!

Wilson

_Tamas
2006-05-08, 00:47
most jott hirtelen otlet.
tamas javasolta

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?p=204596#204596

D

Én úgy szoktam volt mondani, hogy: "Tamás, aláhúzás Tamás" :)

bogyóka
2006-05-08, 00:52
Tisztelt repülőmodellezők !
Mivel e fórumon ez a 2. hozzászólásom ( az első után elvették a jogosultságom) , tahát belépve e virtuális csatatérre ahol mindenkit lehet bírálni és dicsérni,és a véleményét bárki szabadon elmondhatja, úgy Én megköszönöm a fűnyírást és berepítést és külön megtisztelve érzem magam,hogy segíthettem egy modell megragasztásában.Remélhetően a további munkálatokban is részt vehetek azért. Habár egy megbélyegzett emberként lelkiismereti válságba kerültem (ma délutáni kutyalegeltetés folytán) és bűneimet meg kelett valanom a mindenhatónak.Ezekután azért
hiszek az emberekben legyen az modellező,fűnyíró,nem fűnyíró, betonozó,asztalállító,aknásító,felvilágos tó . Tehát ezúton szeretném megkérni azokat akik a sorok között is tudnak olvasni ,azok a sorokat is olvassák el és ezentúl engem is lehet FIKÁZNI !
ÜDV MINDENKINEK MIKBÁ !

_Tamas
2006-05-08, 00:55
Hé Dress! Fogadjunk, hogy te szerződésben állsz a Blikkel! Eltaláltam? Nem akarod már ezt a szart lezárni?

_Tamas
2006-05-08, 01:02
"A vezetőségi tag ölt a kölcsöntraktorral, majd áldozatát bebetonozta az ásóval készített oszloplábba!"

Skydancer
2006-05-08, 16:30
Egy apróság jutott eszembe, 1-2 hónappal ezelőttről:

Egyik délután(sötétedés előtt) kimentem a reptérre, szokás szerint hétvégén, munka után.
Pumilaci vígan itta az első sörét(ránézésre akár rekesszel is ihatott).
A széke mellett három szemeteszsák, teli... (mindíg mondtam, hogy belevaló gyerek :) )
Kicsit zavarta már, hogy tele volt szeméttel az árok(nem a mátyásföldi, hanem a vízelvezető) és repülés után-helyett kitakarította!
Mivel a kocsija tele volt repülővel :) , én meg szolgálatival voltam, Smyre kocsijába került a szemét, ahol senkinek sem tünt fel... :)
ő aztán elszállítmányozta.
Van itt összefogás is! : Mindenki örült, hogy Valaki eltakarította a hónapok óta szétdobált sz...t!
Másnap, vagy 1-2 nap múlva a gazt égette el ez az "átkozott" :) pumpás csávó.
Alakul a rend!

Na jó repítést mindenkinek!

Üdv

Sd

zolifox
2006-05-08, 17:36
Megváltoztassam a topic témáját :?:
Ki vágja a füvet Börsön :?:
Itt én nem rágalmazni kivántam :!:
Véleményeket kértem :!:
Én is támogatom a szerveződést, de ne egy olyan egyén legyen a mozgatómotor aki _másnak az aláírását hamisitja
_Az Én nevemben nyilatkozik a szervezete weboldalán
Vagy tetteit csak rövid ideig vállalja :?:
Itt miért nem válalja magát :?:
Álítása szerint ilyen mélyre nem sűllyed :!:
Ha még csak ezen csámcsognék hogy itt irogat ebben a feneketlen
"mélységben" úgylátom ez lehet erkölcstelen :evil:

Kérném moderátorokat zárják ezt a szemfelnyitó topicot :!:

Dress
2006-05-08, 21:02
Hé Dress! Fogadjunk, hogy te szerződésben állsz a Blikkel! Eltaláltam? Nem akarod már ezt a szart lezárni?

Hé Tamas!

Megmondom oszinten, nem olvastam (es foleg nem osztottam az eszt mint egyesek a matyasfoldi topikban).
Zolifox szolt, hogy zarjam le.
Ugylatszik kozkivanat.