PDA

Teljes verzió megtekintése : HOT Paprika Jet Meeting - Jakabszállás

alba
2006-05-25, 19:49
http://jetmodell.uw.hu/hotplogo2.png

HOT Paprika 2006 Jet Meeting Hungary

Szabadstílusú Jet Modell Találkozó
2006. Július 28-30. Jakabszállás Repülőtér
Info: http://jetmodell.uw.hu/index.html

tombrez
2006-05-26, 09:57
Valaki gyujtson mar fenyt a fejembe......

Egyszer voltam a Matkópusztai repteren a vitorlazo bajnoksagon azt hiszem tavaly,a szloven barataim miatt.Na most ez a jakabi ez ugyan az,mikor a foutrol balra leterve be matkora es folduton tovabb a magamrepterre?????????

udv

tombrez
2006-05-26, 09:59
Ja es ott van Veres Zoli bazis reptere is!!
Az az????

Dress
2006-05-27, 07:01
Hi

http://www.aerohotel.hu/terkep.html

(google:jakabszallas)

tombrez
2006-05-27, 10:18
Akkor a matkopusztai az egy masik repter!Mert az epuletek nem stimmelnek.
De VZ ezen van.

APPME
2006-05-27, 12:50
A jakabi és matkói repterek egyébként közel vannak egymáshoz.
Azonban kiírásokkal is megkülönbözetik őket - Matkópuszta (település) - Jakabszállás (település).
Egyik reptér jobb, mint a másik.

tombrez
2006-05-27, 15:37
Ertettem,kerek engedelyt............. :idea:

APPME
2006-07-21, 10:14
Uraim!
Közelg az esemén...
Mai napon kapok felhomályosítást a helyi kempingedzési lehetőségekről, ahogy tudok ennél is többet, jelentkezem.
Fenképezőt, videjót élesiccs... :)

Peti10000
2006-07-23, 20:34
Szia!

Sikerült már valami infóhoz jutni a kempingel kapcsolatban? Hotel az van http://www.aerohotel.hu/

APPME
2006-07-23, 21:39
Hi!
A Hoteltől visszahívtak, hogy persze, van kempinghely, 8.000.-/éccaka, lakókocsinak. Ez nem is olyan sok, ha van rengeteg lóvéd, vagy jól helyezkedtél kárpótláskor, felszámolásokkor, vagy egyszerűen nyugatról esel be ide, €urókkal a buxában... (vagy nem vagy ilyen kis élhetelen, mint én...)
A mégkedvezőbb ajánlat az ígéret ellenére máig még nem ért ide (két szerencsétlen, modellezésre éhes jóember részére, 2 kis szakadt sátorral)

Na, ez már nem is érdekel, hanem a műsorról nem tudok egyelőre semmit, ez a nagyobb bánat. Akinek van kapcsolata a rendezőkkel, lökjön már fel infót, mindhárom nap teljes értékű, vagy vasárnap már elhúznak a jet-esek, stb. Még holnap nyomozok telszámok után, hátha...
Beugró az ninsc, eddig ez pozitív.

Peti10000
2006-07-24, 11:31
Sziasztok!

Aki esetleg eddig nem lelt rá:

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060724/Hot_20Paprika_20001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060724/Hot_20Paprika_20001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

DJviolin
2006-07-24, 15:39
Sziasztok!

Rengeteg sok fotó megtalálható a jakabszállási repülőtérről a honlapomon a galéria fül alatt:

Légcsavar műsor rajongói oldala! (http://legcsavar.try.hu/)

Üdv:
DJviolin
(alias: Lanti)

Peti10000
2006-07-24, 16:25
Szia DJviolin!

Tudnál nekünk segíteni? Ha jól látom Jakabszálláson laksz. Szükségünk lenne egy helyre ahol lehet kempingezni megfizethető áron.
Előre is köszi!

DJviolin
2006-07-24, 17:56
Szia DJviolin!

Tudnál nekünk segíteni? Ha jól látom Jakabszálláson laksz. Szükségünk lenne egy helyre ahol lehet kempingezni megfizethető áron.
Előre is köszi!

Szia!

Örömmel segítek.

Kempingezés alatt olyan területet értesz, ahol van fürdési lehetőség, wc használat, meg ilyenek? Mert sajna ilyen Jakabon (kis település) nem nagyon van. Vagyis van, a reptér. De mint ahogy egyik fórumozó már rávilágított, 8000ft/nap.

Nekünk van egy reptérhez közeleső területünk, de az nem művelt terület (ergo magas fű, semmi wc, semmi fürdő, semmi ivóvíz). Egyszóval egy üres füves porta a falu szélén. Ha mégis vagytok olyan őrültek, és megfelel nektek ez a nomád terület is, akkor majd megbeszéljük, hogy mennyi lesz (természetesen nagyságrendekkel olcsóbb az Aero Hotelestől.) :o Ez a terület a reptérhez kivezető betonos út mellett van, pontosan az utolsó ház mellett. A reptértől kb. 500-600 méterre. Ha modellezni jöttök, akkor nagyon nem ajánlom, hogy innen mozgassátok a modelleket a reptérre. Ergo ki a franc akar naponta 500 métereket modelleket tologatni.

És mégegyszer mondom, hogy nagyon nomád terület. De mást nem tudok.

Ha esetleg mégis ezt szúrnátok ki, akkor a magas füvön tudunk segíteni (lenyírjuk faterral), de mást nem.

Üdv:
DJviolin

deltahf
2006-07-25, 08:28
...és nagy barom aki egy büdös fillért is adna Neked azért.
A Területed sem ér semmit nem hogy fizessenek azért mert leraknak egy napra sátrat a gazodba.
Milyen modelles Vagy?

:-)
Vicc Mik vannak már. :lol:

tombrez
2006-07-25, 09:08
Ilyen is van???
Gatlastalansag es ami lejon.........1000ft-ot ba.....nk meg ,hogy 1001 legyen.
na udv

Twin
2006-07-25, 10:54
Lehet hogy csak egy kézfogás az ára a terület használatának !!!!! De ti rögtön letámadjátok?! Aranyos!

deltahf
2006-07-25, 12:31
Nem bántja 'senki' :lol:

" Ha mégis vagytok olyan őrültek, és megfelel nektek ez a nomád terület is, akkor majd megbeszéljük, hogy mennyi lesz (természetesen nagyságrendekkel olcsóbb az Aero Hotelestől.)"

Lehet, hogy valaki ezt kézfogásnak tekinti de akkor az lenne ide írva,
-gondolom logikusan- , hogy 'van egy telkem a reptér mellett, gazos de nyugodtan sátorozzatok ott legalább el lesz nyomva a fű amit mi nem nyírunk ugysem, csak parlagon hever.

-szerintem- ... egy senki.

DJviolin
2006-07-25, 19:24
...és nagy barom aki egy büdös fillért is adna Neked azért.
A Területed sem ér semmit nem hogy fizessenek azért mert leraknak egy napra sátrat a gazodba.
Milyen modelles Vagy?

:-)
Vicc Mik vannak már. :lol:

Én olyan vitorlázópilóta vagyok, aki hasznot húz a modellezőkből. :lol: 8)

DJviolin
2006-07-25, 19:27
És piszkosul gátlástalan vagyok, és piszkosul pénzéhes. És sz/rok rá, hogy pénzt kérnék érte. Nem vagyok modellező, hanem vihornyás pilcsi. És miattatok lesz rövidebb a reptáborom. :twisted: Csodálkoztok ebben a mai Magyarországban azon, hogy pénzt kérek a nagy semmiért. :lol:

APPME
2006-07-25, 19:31

Szeretettel gratulálunk hozzá, váljék kedves egészségedre...

Megnyugtató, hogy nem modellező vagy hálistennek.

Baromira szégyelleném, így is sokmindent összehord a szél errefele - is...

DJviolin
2006-07-25, 19:39

Szeretettel gratulálunk hozzá, váljék kedves egészségedre...

Megnyugtató, hogy nem modellező vagy hálistennek.

Baromira szégyelleném, így is sokmindent összehord a szél errefele - is...

Komolyan azt hiszitek, hogy a mai világban ingyen van bármi is????

Ez Magyarország. És Bokros csomag v2.00

Mindenki mindent kézzel-lábbal megfog. Ezt teszem én is. Harcolok a túlélésért.

APPME
2006-07-25, 19:56
Ez legyen a legnagyobb fogásod, kisfiam. A telked szolgáltatás hiányai közül egyben nem lennék biztos, nézz majd a lábad elé.
Örültünk, hogy megtisztelted a fórumot jelenléteddel...
Hétvégén szívesen kezet szorítanék veled, ha megtisztelsz.
Orbán József
Gyomaendrődről

Kérem a moderátorokat, mint méltó helyre, kormányozzák át üzleti hirdetések közé, vagy a szemétbe az épületes hozzászólásokat.
Nem méltó az eseményhez, kisszerű.

A többit meg Ferkóval kell megbeszélned, nem mi okozzuk problémáidat, nem mi fogjuk enyhíteni sem. Tuti.

DJviolin
2006-07-25, 20:03
Engem most le lehet hordani az utolsó szemétládának is, de ez van. Meghatni nem tudtok. Akkor csesztétek el, amikor megemlítettétek, hogy napi 8000 forint a reptéren, és én ettől azonnal vérszemet kaptam. :twisted:

Akkor marad nektek a napi 8000-es hely, három napra, az 24ezer forint lakókocsiként. Nekem nem baj. legalább Géza bának jó napja(i) lesz(nek). :lol:

24ezer kontra 3ezer

picipocc
2006-07-25, 20:06
Ha valaki ebben tudna segíteni...
Ezzel a Ferkó gyerekkel én is szeretnék legalább öt percet beszélgetni szigorúan négyszemközt!

Üdv a Picipocc

kovacszs
2006-07-25, 20:13
Szervusztok !

Elszámoltam írásom előtt kb. 13-ig.
:D
Én pedig csak azt kérdezném tisztelettel, Djvilolin úrtól mikor jár felénk ? Mert esetleg nagyon szívesen viszonoznám sporttársilag a fenti ajánlatot.
Az ember esze megáll...
Persze ez nem sz&rrágás ez kőkemény üzlet amiben nincs haver. :shock:
Sok sikert...

DJviolin
2006-07-25, 20:19
Pénzügyekben nincs barátság. :twisted:

Nekem se ingyen van a vitorlázórepülés. Megszorításokkal teli világunkban bármiből finanszíroz az ember. :twisted:

A lakókocsis költözködés ugyanúgy a modellezősport része. :twisted:

Mit vártatok? Hogy felajánlom ingyen a tuti jó hlyen lévő területet, és ingyen fogok azzal szenvedni, hogy lenyírom a füvet???? Ne nevetessetek. :lol:

APPME
2006-07-25, 20:21
Engem most le lehet hordani az utolsó szemétládának is, de ez van. Meghatni nem tudtok. Akkor csesztétek el, amikor megemlítettétek, hogy napi 8000 forint a reptéren, és én ettől azonnal vérszemet kaptam. :twisted:

Akkor marad nektek a napi 8000-es hely, három napra, az 24ezer forint lakókocsiként. Nekem nem baj. legalább Géza bának jó napja(i) lesz(nek). :lol:

24ezer kontra 3ezer
Vérszemet eztán kaphatsz. :) Semmi ember vagy, még bosszankodni sem érdemes rajtad, csodálom hogy bármilyen közösségben helyed van. Sajnálom őket.

De OK. Kiszállhattál volna.

Twin
2006-07-25, 20:26
Djviolin!
Már sajnálom hogy védtelek!
De betudom annak ,hogy hiszek az emberekben!

DJviolin
2006-07-25, 20:29
háhá :lol:

Milyen jót röhögök rajtatok, hogy ilyen kis semmilyen ügyből ilyen becsületbeli ügyet csináltok. besz*rás. :lol:

Mintha a szimulátoros topikokat olvasnám. :lol:

deltahf
2006-07-25, 20:40
Szerintem meg egy szarrágó kis hülye is vagy amelett, hogy hülyének nézel sok embert.
Igazi seggfej vagy aki itt maradt a földön de azt hiszi felett lebeg.
Az fáj baszkikám, hogy Neked nem jött össze az élet és sóvárgásból áll.
Te, tudod mennyire leszarják azok az emberek akik a modellező napra repülni mennek repülőikkel a 24ezer forintot? Nagyon.
Egy légycsavar ára pl. Aki meg sajnos nem teheti meg az is meg fogja találni a helyet hogy a többi BARÁTJA közt legyen.
Remélem a Te telkeden egész nap ott fogsz ülni és vigyázni ne oda járjanak könnyiteni magukon. Én arra járok és ha nem örzöd rakok Neked egy aknát egy cetlivel. Itt járt 'senki'

:lol:

DJviolin
2006-07-25, 20:58
Szerintem meg egy szarrágó kis hülye is vagy amelett, hogy hülyének nézel sok embert.
Igazi seggfej vagy aki itt maradt a földön de azt hiszi felett lebeg.
Az fáj baszkikám, hogy Neked nem jött össze az élet és sóvárgásból áll.
Te, tudod mennyire leszarják azok az emberek akik a modellező napra repülni mennek repülőikkel a 24ezer forintot? Nagyon.
Egy légycsavar ára pl. Aki meg sajnos nem teheti meg az is meg fogja találni a helyet hogy a többi BARÁTJA közt legyen.
Remélem a Te telkeden egész nap ott fogsz ülni és vigyázni ne oda járjanak könnyiteni magukon. Én arra járok és ha nem örzöd rakok Neked egy aknát egy cetlivel. Itt járt 'senki'

:lol:

Rakjál. :lol: Legalább a magas fű kikezdi az alsó fertájadat. :lol:

Én mint mondtam. Abszolút nem érdekel.

És moderáld magad. Én sem káromkodok, így tese tedd azt.

Eldurrant az agyad, mert azt hitted, hogy majd ingyen csurran cseppen valami. Ha ennyire fáj a 3ezer forint, akkor menj a jól ellátott Aero hotel területre 24ezerért. De nem lenne ez a vita, ha nem sajnáltad volna ezt az összeget kiadni. Szóval akkor ki is a fukar????????????????????

APPME
2006-07-25, 21:01
Sztem ne bántsuk mi Gézánkat (macskajános álnevet használ ugyan) majd reklámozzuk birtokodat, úgy gondolom Jakabszálláson nem titok ki vagy... Mi is jót fogunk szórakozni, első dolgom lesz reményteljes jövőzáloga putrihelyről egy gyönyörű képet ide tenni, hátha tudnánk üzletet csinálni neked.
Bevételéből pedig nemes szívedet takarná egy új gatya, mostaniból mindened kinn vann, röhöncsi... :)
Aztán annyira felviheti még a dolgodat birodalmad jövője, hogy amikor széttárt karral rohangálsz a reptér mellett, berreghetsz is hozzá, vitorla helyett már motrosra is fussa... :)
Bocsi, hogy eleinte emberszámba vettünk, így már egész jót szórakozunk rajtad.

DJviolin
2006-07-25, 21:07
Sztem ne bántsuk mi Gézánkat (macskajános álnevet használ ugyan) majd reklámozzuk birtokodat, úgy gondolom Jakabszálláson nem titok ki vagy... Mi is jót fogunk szórakozni, első dolgom lesz reményteljes jövőzáloga putrihelyről egy gyönyörű képet ide tenni, hátha tudnánk üzletet csinálni neked.
Bevételéből pedig nemes szívedet takarná egy új gatya, mostaniból mindened kinn vann, röhöncsi... :)
Aztán annyira felviheti még a dolgodat birodalmad jövője, hogy amikor széttárt karral rohangálsz a reptér mellett, berreghetsz is hozzá, vitorla helyett már motrosra is fussa... :)
Bocsi, hogy eleinte emberszámba vettünk, így már egész jót szórakozunk rajtad.

Géza bának sokat stábsegédkedtem, amikor Légcsavar stábbal reklámoztuk az egész országban a hoteljét. :lol:

Mostmár tudom, hogy spiclik is vagytok. :lol:

Szórakozzatok csak. Én meg jót röhögök rajtatok. :lol:

DJviolin
2006-07-25, 21:23
Ha tényleg ki tesztek egy cetlit a földre, akkor én lefotózom, és az elkészült fotót megmutatom a klubban mindenkinek a következő címszóval:

A modellezők támadása :lol:

LOL

Komolyan mondom, mint a hangyakommandó.

Kaszi
2006-07-25, 21:33
Hol vannak a moderátorok??????

Zárják már ki!!!!

Ez már méltatlan ehhez a fórumhoz!

K.

APPME
2006-07-25, 21:35
Ezt fokozhatod a megszakadásig (rajtunk röhögést) csak ne remegjen a szádszéle közben... :)
Csak nem titokban akartad kiadni a Copacabanádat??? És az idegenforgalmni adó??? Vigyázzunk már...Nekünk számla kell és tisztesség.
Itt egy komoly rész következik, elnézést:
A kocka elvetve, ha parlagfüvet látok a "birtokon", azért meg fel is kell jelentselek, igazán nem rosszindulat, kötelessége ez minden jóravaló spiclinek, hát még nekem.
(pssst, a környezetvédelemnél vagyok, majd meglátod mennyire komoly!)

Azért azt veszem ki reszketeg soraidból, nem szívesen látod majd itt eredetileg becsületes nevedet - hogy idézzek Kocsonya Mihály házassága c. műből.

Magadtól tehát nem kívánod felfedni kilétedet? Nincs is mit...nobody :)
Ne szégyelld, istenem, neked ez jutott, ennyire vitted (mentálisan)
Legalább te tartsd magad valakinek ecsém... :)

Fődbirtokos... hehehe? Micsoda szerencsétlen vagy... :)

Tégy ki föltétlen perselyt, dobunk valamit, el ne pusztulj itt miattunk, ha már így beleélted magad.

El ne hitesd már, hogy ennyi intellektussal egyedül engednek repülőbe ülni - max a földön, kispajtás... Hamis papírokkal meg ne próbálkozz, nem olyan nagy ügy az a 8 általános, ki fogod bírni.
Még ragadhat is rád valami egyéb is... 8)
(azért elképzelem, hogy milyen égő lehetsz a többi, tiszességes és normális pilótának, ajaj - amikor ők is szórakoznak majd rajtunk (?) )
C'est la vie... :wink:
Nagyszerű, nagyszerű...

A III/III-as

APPME
2006-07-25, 22:14
Kedves Modellező kollégák!

Péntek reggeli érkezéskor olcsó kempingezési helyet találhattok Jakabszálláson, fentebb említett helyen.
Könnyű lesz megismerni, mert nagyon frissen nyírt terület lesz.
Amennyiben nem találtok rá, az azt jelenti, hogy a maga útjára bocsátunk egy hivatalos felmérést, helyszínazonosító filmfelvétel, digitális fényképek és hatósági tanúk kézjegyével.
Sajnos nekem az a munka jutott, mint vállalkozónak, hogy a parlagfüves területeket megyénkben felderítsem, dokumentáljam és hivatalos útra tereljem a mulasztások elbírálását.
Az emberek egészsége országos üggyé tette a parlagfű elleni harcot, környékünkön összesen 29 helyen végeztettem kényszerkaszálást, és a hivatal összesen 1,85 millió forint büntetést szabott ki eddig.
Más megyékben elég az illetékes önkormányzatokhoz fordulni dokumentumok nélkül is a hivatal köteles 24 órán belül ellenőrizni a bejelentést.

Most röhögj vijola.

Peti10000
2006-07-25, 23:20
Sziasztok!

Hű basszus mi lett itt! http://www.gedeon-tanya.hu/hun/ holnap kérdezek rá, hogy lehet-e sátorozni. A google azt írta lehet, viszont a honlapján nem találtam infót róla.

APPME
2006-07-26, 07:11
Hali!

Újság van. Megbeszéltük tagjainkkal, amennyiben megfelel, igénybevesszük xy viloja úr által felajánlott területet.
kb. 5-8 személyről 3 sátorról van szó.
A térítést a klubpénztárból finanszírozzuk, mely pénzügyi, adóelszámolásra kötelezett.
A bérletről, szolgáltatásról számozott, minimum kétpéldányos számlára van szükségünk - bármely nyomtatványboltban beszerezhető.
A számlán feltüntetésre kérjük az idegenforgalmi adót, szolgáltatás alapdíját, összegét. Nem szeretnénk az éjszaka közepén a helyi megbízottal vitázni, magyarázkodni, hogy milyen jogcímen tartózkodunk a nevezett magánterületen.
A terület mentesítéséről az előbbiekben szót ejtettem, ehhez tartozik egy, a kempingterületekre magától értetődően elvégzett kullancsmentesítő permetezés, amelyről a bérbeadó tanusítványt ad.
Tehát kérünk:
Név, cím, telefonszám, ahol a felajánló elérhető.
Itt a nagy lehetőség.
Tisztelettel:

DJviolin
2006-07-26, 08:06
Hali!

Újság van. Megbeszéltük tagjainkkal, amennyiben megfelel, igénybevesszük xy viloja úr által felajánlott területet.
kb. 5-8 személyről 3 sátorról van szó.
A térítést a klubpénztárból finanszírozzuk, mely pénzügyi, adóelszámolásra kötelezett.
A bérletről, szolgáltatásról számozott, minimum kétpéldányos számlára van szükségünk - bármely nyomtatványboltban beszerezhető.
A számlán feltüntetésre kérjük az idegenforgalmi adót, szolgáltatás alapdíját, összegét. Nem szeretnénk az éjszaka közepén a helyi megbízottal vitázni, magyarázkodni, hogy milyen jogcímen tartózkodunk a nevezett magánterületen.
A terület mentesítéséről az előbbiekben szót ejtettem, ehhez tartozik egy, a kempingterületekre magától értetődően elvégzett kullancsmentesítő permetezés, amelyről a bérbeadó tanusítványt ad.
Tehát kérünk:
Név, cím, telefonszám, ahol a felajánló elérhető.
Itt a nagy lehetőség.
Tisztelettel:

Ha komolyan gondoljátok és tényleg ott akartok sátorozni, akkor kereslek msn-en. :lol: És ez egy magánterület. Jogilag nem kell semmilyen működési engedély, hogy én helyet adok nektek.

Tényleg azt hitted, hogy majd leírom az adataimat itt, hogy aztán majd feljelents????? :lol: Ne nézz hülyének. :lol:

Két eset lehetséges:
1. Arra vársz, hogy megadom a személyes adataimat, és majd kiforralsz valami bosszút.

2. Túl drága lett a Gedeon Tanyás is, és mégis az olcsó megoldást válasszátok. :lol:

DJviolin
2006-07-26, 08:11
És mint írtam, ez nem kempingterület, hanem egy magánterület. :o

Ez jogilag olyan, mintha egy magánszemély megengedné nektek, hogy lesátorozzatok az udvarában.

DJviolin
2006-07-26, 08:15
APPME!

Ha ezért feljelentesz, mert én voltam volna olyan jószivű, és adtam volna neked egy területet, ahol lesátorozhatsz, és te mindezt ingyen akartad volna. :lol:

Érted ez olyan, hogy belemarsz a segítő kézbe.

Jelentsél. Kit érdekel. Parlagfű pont nincs rajta.

Nézd meg a vitát kirobbantó első hozászólásomat, és az utáni reakciókat. És még csodálod, hogy bunkó vagyok? :lol:

DJviolin
2006-07-26, 08:24
És mi ez a jogi kavarás???? Hogy adó kötelesek lennétek????

Ne hazugyj.

A vitorlaklub sem adóköteles. Ha valaki vesz benzint az agriba, akkor a repveztől megkapja a pénzt, elmegy tankolni, majd visszahozza a benzint, mindenki látjas a benzint, beletölti az aggriba, és kész.

Ha adóköteles szervezet vagytok, akkor nagyon elcseszetetek valamit.

Miért nem lesztek non-profit polgári szervezet? Mint egy átlagos vitorlaklub. Akkor nem kellene az adózással bajlódnotok.

deltahf
2006-07-26, 08:30
Védekező pozició felvéve! :lol:

Seggfej vagy, buzi régimódi itt ragadt seggfej.
Miért nem takarodsz a felhökbe a kikuncsorgott vitorlázóddal.?
Eddig is megvoltak a földed nélkül, ez után is meglesznek a modellesek.
Nagy fába vágtad a fejszédet seggfej.

Most vakarozhatsz.
Máskülömben meg ki a szar akarna dzsumbi tanyán koszfészekben lakni, csak olyat tudok elképzelni mint Te vagy! Egy koszfészek.

DJviolin
2006-07-26, 08:38
Védekező pozició felvéve! :lol:

Seggfej vagy, buzi régimódi itt ragadt seggfej.
Miért nem takarodsz a felhökbe a kikuncsorgott vitorlázóddal.?
Eddig is megvoltak a földed nélkül, ez után is meglesznek a modellesek.
Nagy fába vágtad a fejszédet seggfej.

Most vakarozhatsz.
Máskülömben meg ki a szar akarna dzsumbi tanyán koszfészekben lakni, csak olyat tudok elképzelni mint Te vagy! Egy koszfészek.

Ez a hozzászólás is csak benneteket példáz.

Az a baj veletek, hogy eléggé alacsony az ingerküszöbötök. Képesek vagytok egy ilyen dolgon így felmérgülni. :lol:

Ha egy moderátor elolvassa a hozzászólásainkat, akkor az enyémben egy káromkodás sincs (vagyis van egy, de az ki van csillagozva), ti pedig folyamatosan káromkodtok. Holott az ember azt gondolná a modellezőkről, hogy megfontolt nyugodt emberek. Olvassatok vissza, és nezzéték meg az elejétől a vitát. Akkor mi közülünk ki a nagyobb ......????

Ti nem vagytok méltók a modellezők nevére. Én azt hittem a modellezőkről, hogy megfontolt nyugodt emberek. csalódtam bennetek. :lol:

DJviolin
2006-07-26, 08:41
Mostmár úgy sem lesz semmi az üzletből, így elárulom a pontos helyét a telkemnek. Utolsó ház után jobbra, van befele egy út (már az út is a mienk), és az út előtt van egy tábla, amire ez van kiírva: Szemét lerakása hatóságilag tilos!. Ezen kell bemenni, és egy kisebb domb van ezen a területen. :lol: Na, oda lehetett volna menni kempingeznetek. :lol:

DJviolin
2006-07-26, 08:42
Attól lesz jobb a napom,
ha a modellezőket b*szt*thatom. :P

Peti10000
2006-07-26, 08:55
Hello!

A Gedeon-tanya kilőve, de nagyon segítőkészek voltak megadták a polgármesteri hivatal számát. Sikerült beszélnem egy hölgy-el, mint utólag kiderült, a Jegyzővel. Nem tudott más szállást mondani ezeken kívül (Gedeon, Aero), de kész tényként ( vagy mintha a világ legtermészetesebb dolga volna) ki kell menni és a reptér mellett megkérni a magánterületek tulaját arra, hogy letelepedhessünk. Máskor is volt rá példa közölte velem.

APPME
2006-07-26, 09:47
Drága viloja úr!

Köszönöm a jogi értelmezéseket, ez legyen a mi gondunk.
Az összes többiről majd hamarosan meggyőződhetsz.
Mint a nevében benne vagyon - idegenforgalmi adó - ennek eltitkolása kellemetlen következményekkel járhat.
Legkésőbb péntek 9-re mindenen túl leszünk, addigra a pogármesteri hivatalt is elintézem, nem egy hosszadalmas procedúra az egész.
A nyilvános fórumunkon hirdető személyazonossága így, vagy úgy rendelkezésünkre fog állni. Én válaszoltam és várakozással tekintek a területre, amelynek használatáról a helyszínen fogunk dönteni.
Úgy tűnik, még nem vetted komolyan a dolgot, remélem nem kell a hobbidra szánt pénzből kényszerkaszálásra és adóeltitkolási bírságra költened.
Már csak kettőt kell aludnunk és meglátjuk, ki hazudik, stb.
Várjuk az adatokat mielőbb.

krisz25
2006-07-26, 09:56
Akkor csesztétek el, amikor megemlítettétek, hogy napi 8000 forint a reptéren, és én ettől azonnal vérszemet kaptam. :twisted:

Remélem inkább vérhast kapsz.
Nehogy te jellemezzél már itt bárkit.
hülyegyerek.
A helyedben meghuznám magam.
Kicsi ám a világ.

APPME
2006-07-26, 10:52
Hogy is vagytok ottan édes Pistukám?
(aljas, bocs. alias viloja)

A kis 17 éveddel igen nagy "bátorságról" tettél tanúbizonyságot.
Látod, ennyi idő se kellett, amíg elmondasz egy miatyánkot és már fényképem is van rólad...
Utca házszámról nem is beszélve.

Ha találkozni fogunk, kedves ecsém, még a klubban is mesélhetsz a kalandjaidról.
Éretlen takonypóc, vitorlázópilóták szégyene. (ha az lennél valaha is, de kétlem)
Kezdhetsz röhögni.

sry
2006-07-26, 11:03
Elnézést uraim csak azután érdeklődnék, hogy DJviolin majdnem
vitrolázó repülő, telek és gaztulajdonos felnégyelését követően
nyitott-e valaki új topicot az eredeti témának. Sajna én biztosan nem
fogok tudni elmenni a versenyre, és ezért nagyon érdekelnének a
fejlemények. Kik jönnek el, milyen gépek lesznek stb.....

üdv.: SRY

APPME
2006-07-26, 11:13
Szia Sry!

Teljesen mellékesen - feledhető a kulajancsi, minden ismérvével együtt, már csak az érdemi eseményről:

Most hívtam Alács Miklóst, aki az egyik rendező és ma este, vagy holnap reggel lesz fönn a honlapjukon részletekbe menő információ, nyilván akkor lesznek ők is jobban képbe.

Üdv:
Orbánjózsi

trisi
2006-07-26, 13:06
Sziasztok!

Ha esetleg nincs szállás megpróbálhatjátok itt:
http://www.matkopuszta.hu/

közel van jakabszálláshoz, én többször laktam itt. Minden van, tökéletesek a szobák, tiszta, jó a kaja, árban nem tudom hol tartanak de 3-4 ágyas szobák is vannak vagy akár egy egész faházat ( 10 fős) is ki lehet venni. Utoljára a faház ára 12 ezer forint volt.

Dress
2006-07-26, 13:15
A "hasznos" dolgokhoz hasznaljatok a masik topikot legyszi.

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=15000

koszi

APPME
2006-07-26, 13:20
Szia Trisi!

Engedelmeddel a linket átnyomom a normi rendezvénytopichoz is!
Köszönjük segítségedet, így már kialakulhat a nyugodalmas ottlét...

DJviolin
2006-07-26, 17:53
Hogy is vagytok ottan édes Pistukám?
(aljas, bocs. alias viloja)

A kis 17 éveddel igen nagy "bátorságról" tettél tanúbizonyságot.
Látod, ennyi idő se kellett, amíg elmondasz egy miatyánkot és már fényképem is van rólad...
Utca házszámról nem is beszélve.

Ha találkozni fogunk, kedves ecsém, még a klubban is mesélhetsz a kalandjaidról.
Éretlen takonypóc, vitorlázópilóták szégyene. (ha az lennél valaha is, de kétlem)
Kezdhetsz röhögni.

1. Mondhatom az a csoda, hogy eddig nem derítetted ki. :lol: Hiszen belinkeltem a Légcsavar oldalamat, ahol a galériában szintén bennt van a nevem. meg az Sg forumozókeresőjébe is simán beírod a nevem, akkor is kiadja. Eddig az volt a csoda, hogy még nem derítetted ki. :lol:

2. Nem követtem el jogsértést, mert még eddig senkinek nem adtuk ki soha a területet.

3. A Polgármesteri hivatalban a jegyzőnek is sok szivességet tettem már (számgép javítás meg ilyenek), és a Polgármestert is ismerem. :lol:

Inkább ne erőlködj.

És legközelebb ne várjatok segítséget, mert soha többet nem fogok potyapénzért felajánlani egy fullosan jó helyen lévő területet. Pedig én csak segíteni akartam. Megmartátok a segítő kezet.

DJviolin
2006-07-26, 18:11
Hello!

A Gedeon-tanya kilőve, de nagyon segítőkészek voltak megadták a polgármesteri hivatal számát. Sikerült beszélnem egy hölgy-el, mint utólag kiderült, a Jegyzővel. Nem tudott más szállást mondani ezeken kívül (Gedeon, Aero), de kész tényként ( vagy mintha a világ legtermészetesebb dolga volna) ki kell menni és a reptér mellett megkérni a magánterületek tulaját arra, hogy letelepedhessünk. Máskor is volt rá példa közölte velem.

Mikor beszéltél te a jegyzővel? :lol: Érdekes mód a jegyző nem emlékezett a beszélgetésre. :lol:

APPME
2006-07-26, 20:20
Figyelj már Pistike!
A szaros megmart kezeddel babrálj magadon és a modellező fórumot nyugodtan kerüld el. 8)
Vannak itt ideges emberek, akik nem ilyen nyájasak és tréfás kedvűek, mint az eddigiek. :roll:
A te segítséged abból fakadt, hogy "miattunk" nincs olyan hosszú a vitorla táborod, és egyéb dolgaink bosszantanak, amit anyagiainkkal gondoltál enyhíteni - röhely. Ezekről írtál, kis majmunk...megint csak javadra kell írnom, elismernem, hogy őszinte voltál. Gusztustalan jellemed nagyon megfogott, de valami célja veled is van a Teremtőnek, csak még ő se tudja mi... :roll:

Mostmár jól kiviccelődtük magunkat... Én pl. NEM amiatt írogattam tökfejedhez, mert pénzt kértél, ebben nincs kivetnivalóm. A stílusod és a hangnemed bosszantott, de mióta tudom, hogy egy kis porbafingó vagy, már nem érdekelsz. Az elöljárókra hivatkozás nemhiszem, hogy meghat bárkit is, de majd a nagyok megvédenek biztosan.
Nyugodtan szaladgálj kicsit az udvaron, labdázzál, untat éretlen gyerekeszed.
Azért beszartál egy picit, ennek örülök...:) Ez volt a célom, nyálas.

Kicsit megértelek, hogy velünk próbálsz szórakozni, ki a fene barátkozna veled? Na menj ki kicsit a telekre bukfencezni, a modellezők nem a te társaságod - tudod, te különb vagy, nyugodj...
Na pá.