PDA

Teljes verzió megtekintése : A moderatorok figyelmébe

Peter N
2006-05-26, 14:50
Nem akarok senkit sem megsérteni de azért finoman mondva pofátlanság ilyen degenerált hozzászollásokkal eloffolni egy komoly topikot.
A hasonló hozzászolások szerkesztöitöl valószinü nem lehet többet várni de a moderatorok talán tehetnének valamit. Különös módon törlödnek ártatlan hozzászolások de az ilyen destruktiv szövegek tönkretesznek komoly kezdeményezéseket és a moderatorok lapittanak mint szar a füben. Jaj mit irtam , lehet hogy megint megfurnak. Szivesen látom ha pár nap mulva törlödik a hozzászolásom mert ez is csakk offolja a topikot ami többet érdemel.

[quote]
Ezt irtam egy más topikba ahol akaratlanul én is offoltam.Ezért is kértem hogy pár nap mulva töröljék.
Most nem a Hiltivel való incidensem miatt irok hanem mert szerintem a moderatorok túl elnézöek a komoly témákat tönkretevö vicces olykor idióta hozzászólokkal szemben. A vicc jó és sokszor kellemes de nem szabadna megengedni hogy egy komoly témát tönkretegyenek. Véleményem szerint azonnal törölni kellene illetve átirányitani például egy "Szégyenpad" topikba, a Légiharc nem megfelelö mert sok esetben a topik többre érdemes mint hogy vicc témája legyen. Fuhur aki egy közismerten komoly nagytudásu képzett ember nyitt egy topikot és már a másadik oldalon egy pár seggfej tönkre próbálja tenni a topikot.
Esetleg nem ártani egy külön részt nyitani a forumon az ovodások, kiskoruak valamint a szellemi korlátozott kedves kollégák számára.

Francii
2006-05-27, 00:17
Kedves PeterN! Nem vagy Te rendezvényszervező, úgyhogy ne csinálj nekünk programot...!

APPME
2006-05-27, 07:15
[quote]
Esetleg nem ártani egy külön részt nyitani a forumon az ovodások, kiskoruak valamint a szellemi korlátozott kedves kollégák számára.

Elkésett az ötlet, van már ilyen!

Peter N
2006-05-27, 16:20
Te rendezvényszervező,
Mi köze a rendezvényekhez a topikokat szét offoló beköpésekhez.
Azt hiszem nem olvastad figyelmesen hogy mit irtam.

Elkésett az ötlet, van már ilyen! És hol az eredménye?

DiamantTomi
2006-05-28, 21:27
Csak azóta hogy kitörölte az értelmes hozzászólásait :roll: