PDA

Teljes verzió megtekintése : magyarázzátok meg lécci mert nem értem!:D

nissan
2006-05-30, 00:46
1/10 robbanomotoros auto .
ráteszem a kaszni megyek vele egy kicsit és leáll .
leveszem a kasznit elinditom és megy kaszni nélkülrendesen aztán meginnt ráteszem megint leáll .
és ez igy megy folyamatosan . már kivágtam a kipufogonak is egy rést.
bármit csinálhatok de amint ráteszem a kasznit leáll ,ja és kivan vágva a szélvédö is elöl és két oldalt.

Szal nem értem.

Tucsok
2006-05-30, 11:57
itt nem biztos hogy a kaszni rátevésével van a baj, szerintem az van hogy beinditot az auto meleghited 2 körig megállsz és leáll a motor, ha ez igy van akkor az alapjáratod túl alalacsony, azon betekersz egy kicsit egy 1/4et és probléma megoldva

resophon
2006-05-30, 16:55
Az autódat egyértelműen szemmel verték. Sok ilyet láttam már. Az ilyen rontást csak Vito-mester tudja levenni, de azt is csak a Mónika Shówbul és TV-n keresztül. Persze, ehhez neked is nagyon kell koncentrálnod. A jó hír az, hogy ha ez sikerül, akkor a további rontások fokhagymával is távoltarthatóak már.

Üdv.

R.

Bognár
2006-05-30, 17:26
Nem törik meg a túlnyomáscső a kasznitól? Légszűrő elfér rendesen?

AccordTR
2006-05-30, 19:11
Vagy próbálj gyertyát cserélni.

steve69
2006-05-30, 20:44
Szia !

Ha 1 böl le áll akkor ba kaszni hozá ér a légszüröhöz :!:

Ha nem 1 böl áll le akkor tul melgszik a kaszni allat :!: Igy már jártam én is :!: :oops:

Kalap
2006-05-30, 21:37
Kéne egy kép a kocsiról, meg a kaszniról!
Milyen tipusu autó, milyen üzemanyag? Rendesen be van karburálva?
Kalap

nissan
2006-05-31, 00:35
Az auto Robbe márkályu alkoholos 16%nitros . kompressziógyujtásos
a kaszni körbe ki van vágva elöl meg oldalt ugyhogy sztem biztos hogy kap elég hűtést a motor . bevan állitvarendesen .mérete 1:10
A motor 2.5ccm is.
Vagy tééleg a légszürö koszos rajta annyira hogy leáljon.
a csövek azok rendesen elférnek van hely böven.
:?

XARAI
2006-05-31, 03:46
Szia!
A légszűrőt lehetőleg mindíg tartsd tisztán. Ha tiszta, talán picivel több levegőt kap, ettől talán stabilabb lesz az alapjáratod és nem áll le. Ha tiszta szűrővel is leáll. Akkor bróbálkozz az alapjárati csavar 1/8-ad fordulatonként.
Üdv!

XARAI
2006-05-31, 03:48
OPPPSSS!
Egy szót kihagytam, Bocsi!
Tehát:
Az alapjárati csavar betekerésével próbálkozz 1/8-adonként.
Üdv!

Tucsok
2006-05-31, 23:23
a karbid probáltad már állítani? ha igen és ugy sem jó,akkor vegyé új kasznit, és lehetőleg más szinnel fesd le.... :lol: :lol:

nissan
2006-06-01, 00:30
ma is levittem . kaszni nélkül megy rárakom a kasznit megy egy kicsit azt leáll . má ott tartottam hogy szétöröm a kasznit :D.
ugyis veszek rá ujjat
peugeot 406 kasznit hol lehet kapni? ( taxi)
vagy kamion kaszni?

Kalap
2006-06-01, 00:53
..inkább be kéne rendesen karburálni azt a jószágot!

nissan
2006-06-01, 12:45
akkor valaki segitsen léccives mert másfél hete játszok vele és mindig ugyanoda jutok hogy leáll. és egy csomo üzemagyag is huss :(
vagy hol tudnám ezt beállitatni mert én már kezdem feladni ! :(
és még volna a kasztni kérdésem is hol tudok venni peugetot 406 os kasznit vagy kamionkasztnit??

XARAI
2006-06-01, 14:05
Szia!
Lásd Kamion kaszni:
http://www.serpent.hu/php/product.php?product_id=148
Üdv!

nissan
2006-06-02, 01:26
Hi. ma megint voltam len vele és még mindig betegeskedik a kasznival . ha nincs rajta úgymegy mint agolyo mig kinem fogy a nafta. DE amintráteszem a kasztnit elindul aztán leáll még fentebb is emeltem de akkor is betegeskedig . és MÉG A LÉGSZÜRő IS UJ RAJTA
Én ezt már tényleg nem értem :? :wink: LEHET HOGY MEG VUDUZTÁK VAGY ALLERGIÁS A KASZTNIRA ? PEDIG CSAK EGY NISSAN SKYLINE
ÉS SEHOL NEM ÉR SEMMI HOZZÁ MOTORNÁLIS MEG A LÉGSZÜRÖNÉL IS VAN 2-3CM TÁV.
SEGITSETEK LÉCCI :(

nissan
2006-06-02, 01:27
MSN EN MEGTALÁLTOK HA ESETLEG SEGITENE VALAKI :
magnatnight@freemail.hu

Tucsok
2006-06-02, 11:20
akkor valaki segitsen léccives mert másfél hete játszok vele és mindig ugyanoda jutok hogy leáll. és egy csomo üzemagyag is huss :(
vagy hol tudnám ezt beállitatni mert én már kezdem feladni ! :(
és még volna a kasztni kérdésem is hol tudok venni peugetot 406 os kasznit vagy kamionkasztnit??

Ha ien fajta segítség kell,akko ne a neten probálj eg szerezni,mer ezzelc sak szenvedni fogsz, találkozz vkivel, aki tud karbuálni, és majd ő belövi a mocit......

ha mondjuk korábban azt mondtad volmna "Tücsi találkozzuink már valahol,pl. városmajor vagy akármi,akko kimemntem volna segítettem volna,most már késő,mer holnap MB, aztán meg meek vissza turistába....

de ha ugy érzed,menny fel az RCORre, és TANULMÁNYOZD a karburálásról szoló cikket

nissan
2006-06-02, 11:52
de megy csak a kaszni rátevésésel van a gond
ráteszem megy lassan azt leáll. kasztni nélkül megy mint a barom:D
:x

steve69
2006-06-02, 17:09
ördögüzést neki :!: :!: :!: :D

steve69
2006-06-02, 17:12
de megy csak a kaszni rátevésésel van a gond
ráteszem megy lassan azt leáll. kasztni nélkül megy mint a barom:D
:x

Szia
tréfa nékül :!:

Pesten merre laksz én Csepelen beszéljünk meg 1 találkozott és csak kiokoskodunk valamit !

nissan
2006-06-02, 18:19
Szia . Én lörincen lakok a 18. kerben .ugyhogy jo lenne
most egy kicsit beteg eltört az also lengökar de amit jo akkor talizhatnánk mert én már feladtam
msnen vegyél fel azt ott megtudjuk beszélni.

nissan
2006-06-02, 18:39
Szia . Én lörincen lakok a 18. kerben .ugyhogy jo lenne
most egy kicsit beteg eltört az also lengökar de amit jo akkor talizhatnánk mert én már feladtam
msnen vegyél fel azt ott megtudjuk beszélni.

Mahart és a TNX
2006-08-17, 12:31
Hello szeritem a légszűrőnél van valmi hogy nem kap elég levegőt,és ezért lefullad.