PDA

Teljes verzió megtekintése : Fórum támogatók

Aenima
2015-04-08, 15:01
Jelenleg két támogatói csoport létezik a Fórum támogató és a Kiemelt fórum támogató.

A lenti többletszolgáltatások járnak a befizetések után:

Fórum támogató - 10USD
Tagság tartama 120 nap
200 Privát üzenet
Egyszerre 10 címzett üzenetenként
Fotóalbum
100 kép / album 1200*1200 pixel méret korltlan helyfoglalással
Fórum támogató jelvény

Kiemelt fórum támogató - 25USD
Tagság tartama 1 év
500 Privát üzenet
Egyszerre 15 címzett üzenetenként
Fotóalbum
100 kép / album 1600*1600 pixel méret korltlan helyfoglalással
Kiemelt fórum támogató jelvény

Aenima
2015-04-08, 15:09
Csak halkan kérem:

Kerüljük a személyeskedést - egyébként is de valahogy ez egyeseknek vörös posztó - ezért anyukám és a felmenőim szidása sem ér. Akinek ez nem jut el a megfelelő helyre az első körben két hétig nem kommentel.

Nem tudom, hogy mit kap az aki esetleg a fent nevezetteknél magasabb összeggel támogatja a fórumot. Thai vagy egyéb lányokat/fiúkat - megfelelő rész behelyettesítendő - tuti nem.

Ha észrevételed van akkor azt emberi nyelven közöld.

Köszönöm.

Azok akik befizettek hamarosan be lesznek sorolva a két új csoportba, hogy ez milyen időponttól számítva történik meg azt egyelőre nem tudom ez Dudkin asztala. Akiknek az adatait megkapom igyekszem mielőbb feldolgozni.

Üdv, A

Aenima
2015-04-12, 18:17
A Dudkintól kapott lista alapján besorolotam mindenkit a megfelelő csoportba. Ha valakinek valami nem megy - ezt maximum csoport szinten tudom elképzelni - az kérem jelezze és igyekszem mielőbb rendezni.

Köszönöm.

TotoFLY
2015-04-17, 00:26
Sziasztok

PayPalon kívül milyen lehetőség van a támogatás elküldésére? Nekem sajnos a PayPal nem hajlandó elfogadni azt hogy
nem vagyok hajlandó másik email címet csinálni, és nem segítenek megnyitni az öt éve inaktív fiókomat amin összesen
kb. 20 dollár forgalom volt anno.
Köszönöm
Toto

Aenima
2015-04-21, 09:13
Sziasztok

PayPalon kívül milyen lehetőség van a támogatás elküldésére? Nekem sajnos a PayPal nem hajlandó elfogadni azt hogy
nem vagyok hajlandó másik email címet csinálni, és nem segítenek megnyitni az öt éve inaktív fiókomat amin összesen
kb. 20 dollár forgalom volt anno.
Köszönöm
Toto

Annyira nem nehéz ha a valódi adataidat adtad meg:

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_email-recovery

TotoFLY
2015-04-21, 15:03
Ezen már túl vagyok. Sőt, segítséget is kértem tölük.....

Aenima
2015-04-21, 15:11
Sajnálom. Ebben csak Dudkin fog tudni segíteni és érzem a dolog iróniáját, hogy te akarsz fizetni de nem sikerül.... hát na.

TotoFLY
2015-04-21, 20:18
Ezen túl lendülhettünk volna egy számlaszám küldésével is.
Viszont ha valakinek van tapasztalata vagy tudna segíteni a PayPal fiokom feltámasztásában azt örömmel venném.
Nekem sosem volt más telefonszámom, se másik email cimem. És nem is lesz. Amikor odáig érek hogy küldene egy megerősítö kódot akkor a tel.számomat sem fogadja el. Pedig sosem volt más! Max csak a 30 után 9 es de szerintem az még a PayPal elötti idökben történt.
Köszönöm.

super456
2015-04-25, 12:28
Sziasztok,

Értem hogy fórum támogatás az leginkább anyagi támogatást jelent, de pl ha nagyon sok okosat mondok a a fórumon, segítek embereknek, akkor akár ez alapján nem lehetnék "szellemi" támogató? Vagy elégedjek meg a kapott "köszönöm"-ökkel ha épp vannak :)

Mondjuk ehhez jó lenne ha a Reputation rendszert kicsit aktívabban használnák a tagok, így kialakulhatna egy kép a tagokról.

Vagy Magyarországon Mission Imposible, hogy ez így működjön.

B

TotoFLY
2015-04-25, 12:50
Ezen túl lendülhettünk volna egy számlaszám küldésével is

Még mindig semmi. Dudkin sem válaszol.

Aenima
2015-04-26, 15:59
Sziasztok,

Értem hogy fórum támogatás az leginkább anyagi támogatást jelent, de pl ha nagyon sok okosat mondok a a fórumon, segítek embereknek, akkor akár ez alapján nem lehetnék "szellemi" támogató? Vagy elégedjek meg a kapott "köszönöm"-ökkel ha épp vannak :)

Mondjuk ehhez jó lenne ha a Reputation rendszert kicsit aktívabban használnák a tagok, így kialakulhatna egy kép a tagokról.

Vagy Magyarországon Mission Imposible, hogy ez így működjön.

B

Tartok tőle, hogy Tom Cruise győzőtt. Amíg olyan alapvetést is képtelenség elvárni mint az új felület átböngészése - lásd komment hegyek semmiért - addig a rep pontok használata is nehezen fog beindulni. Igyekszem majd egy kis leírást csinálni és kitenni közleménybe bár az eddigi tapasztalatok alapján az is kevés lesz. És igen valahol a szakszerű, segítőkész válaszok is a fórum támogatását jelentik, hiszen releváns tartalom nélkül nem ér semmit egy fórum. Mivel én csak amolyan beleugatós admin vagyok a dolgokat nem ismerem mélységében de valószínüleg nem így csinálnám.

Aenima
2015-04-27, 16:19
Még mindig semmi. Dudkin sem válaszol.

Beszéltem vele. PayPal. A probléma nem a fórum oldalán mutatkozik ezt neked kell megoldanod.

TotoFLY
2015-04-27, 23:43
Köszönöm. Marad hogy megkérek valakit. A PayPalom sosem fog működni....

gyurka
2015-04-28, 22:00
egy időben faxon kellett bizonyítanod magadat a paypalnak, hogy te vagy ,igazolvány stb.valszleg ezt hagytad ki,magyarán időközönként igazolnod kell megad az ő kérésükre.
velem is megtörtént már kétszer.

bvhr
2015-06-29, 12:12
Hello,
a tamogatasi formakat nezegettem es a sorrend gombra kattintva el is fogadtam valamit amit sztem nem akartam.

Amennyiben lehet akkor torold legyszi, bocs a plusz munkaert.

koszi & udv

VB

edit: http://forum.rcmodell.hu/payments.php <- itt

Aenima
2015-06-29, 21:08
Hello,
a tamogatasi formakat nezegettem es a sorrend gombra kattintva el is fogadtam valamit amit sztem nem akartam.

Amennyiben lehet akkor torold legyszi, bocs a plusz munkaert.

koszi & udv

VB

edit: http://forum.rcmodell.hu/payments.php <- itt

Szia, elméletileg semmi rosszat nem csináltál vagy nem fedeztem fel :)

bvhr
2015-06-30, 07:31
nagyon kiváló, köszi!

laacka
2019-02-05, 17:47
Sziasztok

Végre meg tudtam csinálni ezt a Pay-Pal valamit. Ha igaz, tudtam küldeni némi hozzájárulást a fórumnak.
Köszönjük a munkátokat...

Üdv. Laci