PDA

Teljes verzió megtekintése : Miért fullad le ha full gázt húzok?

Jabba
2006-06-09, 09:39
Tudna nekem valaki segíteni miért fullad le az autó ha húzok egy full gázt?
Egy Xgb a vas a motor pedig a monsteremből került át valami 2,5-ös de nem tudom a tipusát.
Eddig akkor állt le ha fékeztem de ezt sikerült megoldani az alapjárati csavarral, viszont most nem tudom mit kellene állitani. Ha a kezemben van szépen veszi fel a fordulatot de a földön lefullad.

köszönök minden segítséget

steve69
2006-06-09, 15:43
Szia !

Nekem akkor fuladozot mikor sokat kapot
de javaslom hogy ezen az oldalon olvasgas sokat segit a beálitásban ez tapasztalatbo javaslom :!: :!: :!: http://www.rcoffroad.hu/media/cikkek/

Radzsbi
2006-06-09, 16:05
nekem a főtűnél(msx3-asnál) torlódott fel a dzsuva, amikor még nem volt benne benyaszűrő!, és nem kapott fordulaton eleget->lefulladt.
érdemes az efféle hibákat is elhárítani!

Gergő J
2006-06-10, 00:08
Sziasztok!

Sokszor egy gyertya csere csodákat művel és utánna már mindjárt jobban karburálható

nyunyi23
2006-06-10, 12:32
kicsit ha lehet vitatkoznék!

ezeknél az autóknál mire szolgál a gyertya?
mivel öngyulladós ezért a gyertya csak addig kell míg elnem indul az öngyulladás!

Radzsbi
2006-06-10, 14:36

mivel öngyulladós ezért a gyertya csak addig kell míg elnem indul az öngyulladás!

rosszul tudod,(szerintem) mert a gyertya a gyulladási hőfoktól folyamatosan ízzik.(nem úgy, mint a diesel autóknál)
Így a motorok kialakításához képest változhat a szükséges gyertya ízzószálának vastagsága(számérték), kiképzése(típusa: "A", "R"...)
én így ismerem, de ha nem, nyugodtan javítsatok ki!!!!! :wink:

Bodobali
2006-06-10, 14:41

rosszul tudod,(szerintem) mert a gyertya a gyulladási hőfoktól folyamatosan ízzik.(nem úgy, mint a diesel autóknál)
Így a motorok kialakításához képest változhat a szükséges gyertya ízzószálának vastagsága(számérték), kiképzése(típusa: "A", "R"...)
én így ismerem, de ha nem, nyugodtan javítsatok ki!!!!! :wink:

http://www.grimrc.com/forum/viewtopic.php?t=379

nyunyi23
2006-06-10, 14:55
:oops:

Jabba
2006-06-12, 11:06
Mindenkinek köszönöm a segítséget, a probléma megoldodott.
A rezó egyik csavarja kiesett és kifújt oldalt. Szerintem ez lehetett a gond,
mert most jó minden.

nyunyi23
2006-06-12, 21:52
na!Mondtam Én neked!

Miklasz
2006-07-19, 15:33
Helló srácok!

van 1 2,5 cm3 gépem azok alapján amit steve69 ajánlott beállítottam tök jól ment is. Azt hittem egyszer sikerült megfőznöm megnézték szaki de nem fött meg. Na a gond azóta nem tudom beállítani mert amint levszem az izzitót leáll pedig mindent megpróbáltam. Kérem irjátok le a tapasztalatokat ötleteket mit lehet csinálni.
Köszi

SYL
2006-07-21, 22:58
Ha motor gondotok van, nem tudjátok beállítani, hozzátok be a boltba, segítek. Megmutatom hogy kell csinálni.
Üdv: Szilágyi Csaba /SYL/