PDA

Teljes verzió megtekintése : Dugohuzo vitorlazos topicbol szakmai alapon kivalogatva

Iván_a_rettenetes
2004-01-13, 20:35
GABIBÁCSI NYERT !!!!!! Én télen is megmutathatom!

Kicsit nyers utóirat: Rutin nélkül ne dugózz,ha meg van rutinod nem fogsz hülyeségeket kérdezni! /Aki nem inge ne vegye magára! / Üdv.

mabor
2004-01-13, 20:41
Fiúk! legyünk tekintettel a vitorlázókra. Ez tényleg az ő rovatuk, és én csak beszemtelenkedtem ide, mert volt mondanivalóm. Ha még ragozni akarjuk nyissunk egy motoros- dugó rovatot? HIHI. Ezt itt fejezzük be ok?
Ui. nem nyert itt senki, beszélgettünk!!!
Tényleg máshol kéne folytatni.!!!

Luigi106
2004-01-13, 21:26
Iván a rettenetes.

Ha figyelmesen olvasnál egy topikot akkor nem írnál hülyeségeket.
Ez a topik pont nem a rutinosaknak született, hanem arról szólt,
hogy mit csináljon egy rutintalan ha ebbe a szituációba került.
Ha történtek is surlódások a topikon belül /off topic/ nekem úgy
tünt, hogy mindenkinek sikerült emberi hangon közelitenie a
problémához, és senki sem nagypályázott, egészen addig amig
te bele nem írtál. Ráadásul teljesen feleslegesen, mert érdemben
nem tettél semmi értékelhetőt, ami közelebb segített volna
bárkit is a megoldáshoz.

deltahf
2004-01-13, 22:17
Iván_a_rettenetes

Te meg nem a gépedet törnéd ennyi rutinnal a háta mögött. (torque roll)
Van Neked is mit tanulni főleg a lógatásról, ha gondolod irok egy nevet aki ha szépen megkéred megtanit. J.A.

Szia Deltahf

Akinek nem inge nem veszi magára

Dudkin
2004-01-13, 22:27
Sziasztok!

Most van az, hogy vagy nekiall a topicmoderator tenni a dolgat, vagy tenyleg kihuzom a kurva dugot a kadbol... tenyleg kapjatok mar eszbe.. MI SZUKSEG VAN ERRE A SZAJBARAKOTT HABORUSKODASRA A FORUMON?????? ha erre van szuksegetek ott az elhanyagolt index modellezotopic, azt lehet koszolni ezzel a szellemi szemettel..

Dudkin

deltahf
2004-01-13, 22:40
Dudkin

Bocsánat igazad van!
Engem törölj légyszi, csak nem birtam megállni.
Szia

prudentbear
2004-01-14, 00:31
mabor,
jó helyen van ez itt szvsz - legalább nő az átjárási arány :)

Iván_a_rettenetes
2004-01-14, 13:37
Kedves deltahf

Ha nem keversz össze valakivel akkor közöld az összetört gépeket is mert nekem volt egy négy éves Milleniám kétszer nyertem Tatán vele utánna eladtam ,egy ötéves extra 30 -as mokival meguntam és eladtam. Aztán van egy behúzható futós /curare/ féleségem vagy 7 éves, egy Mig-29 vagy 8 éves most vettem egy 2mx2m-es diablotint Gabibácsi meg is dicsért ahogy vezettem, erre viszont nagyon büszke vagyok.Ja volt egy Su-26, egy 4 ütemü extra, egy 2 ütemü extra eladtam őket. És persze egy Vilgám is amivel vagy 75 liter benzint eloktattam Matyin.Persze én is pottyantam már le, de sosem rádiózavar miatt . Hanem az én hülyeségem miatt, mert mi játszani járunk ki.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szóval visszautasitom a vádaskodásodat! A nagy rutinnal járó rengeteg tőrést. Én sose mondtam hogy ez meg az vagyok, Különben már unom, hogy 6. éve nem tudott senki megverni Tatán! És azt, hogy sokan hozzám hozzák a repülőjűket bereptetni. Biztos azért merik rámbízni mert béna vagyok,és sok repülőt török.A lógatás addig nem érdekel amíg állítani tudok!
Üdv.

jomunkasember
2004-01-14, 13:54
Akár unod, akár nem, :D
Iván én akkor is nagyon hálás vagyok neked, hogy bereptetted az Acro-WOT-ot, és motoros létedre az OMEGÁT is.!!!

Ezúton is köszönöm mégegyszer!

Iván_a_rettenetes
2004-01-14, 21:09
Szia jomunkaesember! Egy fontos dolgot kifelejtettem,Neked és a többieknek is utólag helyesbítem hogy a barátaimnak természetesen nem unom, hanem nagy örömömre szolgál, hogy megbíznak bennem és berepítehetem a repülőjüket továbbra is csakis szívességből, de akik összekeverik a szezont a .... - mal, nekik soha. Még annyit,hogy sajnos sok repülőt láttam a földik, ill. vízig dugózni pedig a pilóta zsebében három repülési szakkönyv is volt.
Üdv a srácoknak

deltahf
2004-01-14, 21:35
Kedves Rettenetes

Nem azt irtam hogy a gépeidet, és nem is nézlek le.
Azt irtam az új gépedet, (Diablotint) Torque roll közben.
De semmi, vegyük megíratlannak, ok?
Elnézésedet kérem ha megbántottalak.
Mindentől függetlenül, azért megnéznék egy bemutatót Tőled.
Nem gúnyból és nem rossz indulatból, hanem csak egyszerűen azért mert egy ennyi versenyt nyert embert szivesen látnék.
Láttam olyat aki nem nyert ennyi versenyt, az CSÚCS volt.
Az oladalamon vannak képek róla. /megtalálod ha érdekel/
Tehát szívesen vendégellek meg Téged és Mindenkit Esztergomban egy bemutatón. Én megtiszteltelek Benneteket Mátyásföldön.
Köszönettel Deltahf

Iván_a_rettenetes
2004-01-14, 23:55
Szia Deltahf ! OK! Minden! De a diablotinnak csak a popellere tört el meg a sítalpa / zuhanni is tudni kell / mert egy segg voltam , nem béna ! A gyújtás akku merült le , fel is kamerázta az asszony aztán meg kergetett végig a reptéren. Jó, akkor szívjuk el a békepipát , mert nem is gondoltam, hogy Esztergomban - ahova mindig szívesen megyek - valaki pikkel rám. Lógatni egyedül magamtól szeretnék megtanulni (köszi a tanácsot)Többiek szerint már elég jól megy.A Szabival szoktam versenyezni egymás melletti lógásnál melyikünk van alacsonyabban,amit én nagyon szeretek úszótalppal is megcsinálni Tatán a nagyérdemünek.

deltahf
2004-01-15, 11:13
Szia Iván

Én nem dohányzom, de egye fene beleszívtam a "Béke pipába" :)
Nem akartam tanácsot adni, mert elismerten jó pilótának tartanak, többek között én is.
Csak a hírneved amit Rólad zengenek cáfolták az általam látottakat.
De mint írtam, nem gúnyolás, és a meghívás is él, Számodra.
Bármikor szívesen látlak(látunk) Esztergomban.
Remélem mihamarabb össze is jön.
Szia Deltahf

jomunkasember
2004-01-15, 11:53
Szia Iván

Én nem dohányzom, de egye fene beleszívtam a "Béke pipába" :)
Nem akartam tanácsot adni, mert elismerten jó pilótának tartanak, többek között én is.
Csak a hírneved amit Rólad zengenek cáfolták az általam látottakat.
De mint írtam, nem gúnyolás, és a meghívás is él, Számodra.
Bármikor szívesen látlak(látunk) Esztergomban.
Remélem mihamarabb össze is jön.
Szia Deltahf

((Nagyokos! :D
szerinted, ha egy tornászbajnok új gyakorlatot tanul, akkor egyszer sem esik "pofára"????!!!))
Szerintem minden tanulási folyamatnak nemcsak a sikerélmény a része.

Azthiszem J.A is zsákszámra hordta a heliket/repcsiket a kukába, míg megtanult repülni...és ezzel mindenki így van, illetve hasonlóan, de itt nem akarok moralizálni...

Iván_a_rettenetes
2004-01-15, 22:43
Szia Daltahf. Köszi a meghívást, biztos előfogok még fordulni Esztergomban. Viszont örülök, hogy ilyen sokan kísérik a pályafutásomat. Csak az adat továbbításakor becsúszhat egy- két félrehallás.Azt írtad nekem, hogy a hírem volt jó és amit láttál az nem tetszett.Nálad viszont úgy hallom fordítva van, mert amíg vígan elbeszélgetünk, addig a Te híred(ez csakis hallomás nem tudom, hogy igaz- e?) az enyémmel ellentétes.Én a hallomásokra sosem adok amíg meg nem bizonyosodtam róla.Legközelebb a modellezés szépségeiről beszélgessünk!!!Üdv. Iván.

deltahf
2004-01-15, 22:57
Drága Iván

Rendben, de én 3 hónapja fogtam irányitót a kezembe nem 10éve.
Van még mit tanulnom az biztos , (Tőled is!!!) De remélem nem sokáig. :lol:
Amit Te elértél azt 3650nap alatt tetted, amit én tudok (az nem sok) de 90 nap alatt!!!
Ha tudsz ilyen tanitványodról akkor értesits, kérlek.
De remélem megérjük mindketten hogy egyszer még megvivunk a levegőben. Barátilag!
De, most fejezzük be a vitát, tisztellek becsüllek, csak többre számitottam Tőled, a hallomások után. De hát ez van.
Tőlem meg kb annyi várható el amit általában 100nap alatt elérnek.
:-)
Szia deltahf

raid
2004-01-16, 00:33
Nem igazán akartam beleszólni!!!!
De!!!!

Kedves Jómunkásember!!!

Azthiszem J.A is zsákszámra hordta a heliket/repcsiket a kukába, míg megtanult repülni...és ezzel mindenki így van, illetve hasonlóan,
Ha megkérhetlek(?) az, hogy Te mit hiszel....az egy "dolog"!
Ha rólam akarsz valamit írni, mondani.....először kérdezz!!!!!!
Pontos(!), valóságos válaszokat fogsz hallani Tőlem(!)
Ha lehet...ne is moralizálj, hanem inkább repülj és ne vedd el a kedvét a még, kezdőknek, azzal, hogy "kukába" kellene hordaniuk a gépeiket, mielőtt megtanulnának JÓL repülni!
EGYÁLTALÁN NEM TÖRVÉNYSZERű ÉS SZERENCSÉRE NEM IS ANNYIRA ÁLTALÁNOS, MINT MONDATAIDBÓL KIDERÜLHET(NE)!!!!
MEGFELELőEN POZITÍV(!) HOZZÁÁLLÁS, GONDOLKODÁS, KITARTÁS, TÜRELEM MEGLÉTE ESETÉN.......FANTASZTIKUS EREDMÉNYEKET LEHET ELÉRNI! kERÜLNI KELL AZ ÁLANDÓAN SÍRÓ, PANASZKODÓ, NEGATÍV GONDOLKODÁSÚ EMBERKÉKET! TERMÉSZETESEN, CSAK(!) ABBAN AZ ESETBEN, HA FELTÉTLENÜL, KÉRETLENÜL "OKOS"(?) TANÁCSOKKAL AKARNAK ELLÁTNI!

Innen pedig, nemcsak "Jómunkásembernek"! :wink:

Most jön egy kis "öntömjén":
Ez is csak azért, hogy Aki mostanában gyakorolja a 3D-t tudjon róla, hogy van (!!!) törésmentes (kevéstöréses) ÚT is!
Az elmúlt 3 évben több mint 2200 repült "start" van mögöttem....ezalatt, valamennyire megtanultam a 3D, egy részét( :wink: :lol: )(is) :!:
Azt is elmondhatom, hogy a legelső 3m-es gépem, jelenleg is(!) repül, Noszmüller Laci kezében (és néha az enyémben is)
a RED-BULL-ban több mint 1000 start van!!!!
Törésem pedig.....vezetési hibából 2 volt (egy 10-es Diablotin, valamint Markusz barátom 2000-s e.....tévedésből, fordított csűrővel szálltam fel...
sajnos "rotty" lett! Szeri Banditól, egy új gépet vettem meg a törött helyett, Péceli barátomnak!
Ezen kívül 1 törés "belső-kontakt-hiba(szikra?) miatt......a Raven-em
3 apróbb(!) pedig hosszú, örömrepkedés után, üza-elfogyás, majd álló légcsavar, majd rotty! :wink:
Úrhidán, pedig az elrepedt kipufogó-csonk, leolvasztotta az akkor még műanyag snappert a karbiról........gázt már nem tudtam adni......a RED-Bull, pedig, kb. 20-30 cm-ről, lecsüccsent a fűre! Saját lábán, alapgázon kigurult a pályáról, a helyére!
A következő hétvégén már repült, kb 1 órát dolgozgattunk rajta!
Főleg a 3 szervó fogaskerekeinek cseréje vitte el az időt!!!!!
(Temészetesen, az terjedt el, hogy ROMMÁ törtem az EXTRÁ-t!)

Mindent összeadva: 6-7 törés(?)(!)
2200 start 3 év alatt!!

Az arány: 2200:7...........mennyi is ez????

Tessék szíves lenni MINDENKINEK....az előző mondatokat úgy értelmezni,. hogy nem a dicsekvés szólt belőlük, hanem a remélhetőleg sokaknak követhető út: a törésekben szegény, sikerélményekben GAZDAG ÚT!
Egyébként.....pedig akár még dicsekedhetek is!
Az tényleg biztosan(!) igaz: Akikkel tudtam foglalkozni "tanításilag" azok elmondhatják a tapasztalataikat, úgy tudom, nem a legtöbbet törő modellezők közé tartoznak!
Remélem, majd lassan elfogynak a kishitű emberek, vagy "átalakulnak", pozitívakká.........ezt az élet egyéb területein is kiválóan tudják majd hasznosítani (természetesen a PZITÍVSÁGRA gondoltam)

bicska1
2004-01-16, 12:28
Hello

Raid írta....

Emlékszem, hogy amikor még kezdtem a modelezést és elöször a fórumba jöttem kérdeztem valamit: "A kezdőnek jó 5let-e hogy robotpilótát használjon 1-2 helyzetben"..vagy valami ilyesmi.
Olyan szinten lehordtál.... :( .....ennyit a támogatásról....ERRE TE IS EMLÉKSZEL.
Persze nincs harag..látod már nem is emlékszem a téme címére !! :)

Üdv: Bicska

Iván_a_rettenetes
2004-01-16, 12:35
Szia Deltahf. Még engedj meg egy utólsó kis igazítást. /Tényleg ez az utolsó/ 13. éve fogom a kezemben az irányítót,és egy épkézláb műsort nem repültem le. Mert sosem érdekelt , nem is gyakorlom. Piszkálnak is ezért sokan.Én a sórepülést szeretem,ez izgat .pl:200 méter kés repülés a földtől fél méterre.Vagy a jegenye fák között késben leszálni egy kis tóra.Én szigorúan játéknak tekintem a modellezést. Egyedül Tatára szoktam elmenni a nagy buli kedvéért.Nem úgy mint a közös Barátunk.Mert én csak annyi pénzt tudok álldozni 13 éve a modellezésre , mint amennyit ő elkölt 3 repülőjének csak a fényezésére ! Ennek ellenére meg vagyok elégedve azzal , amit elértem.Hát különbözőek vagyunk. Csácsumi.

raid
2004-01-16, 22:28
Bicska Úr!

Ha idézel, pontosan idézz!
Még saját magadat is!
Valamint az első, finom, hozzászólásomra adott "válaszodat" is idézd ide!
Tudod....mindig nagyon fontos a "szövegkörnyezet".......főleg, ha másokat akarsz minősíteni, az általad kitalált, átformált múlttal!

Bár........ha Neked jól esik, így szépítened a múltadat, hát tedd!
Istenuccse, nem zavar!

"Valaki Másnak!"(is)

Ha valakinek "kevés" a pénze.......attól még nem lesz automatikusan HőS.
Ha pedig valaki megteremti magának, miközben 25-30 embernek munkát ad, hát abból........csak a pénz miatt, nem lesz jó pilóta!
Esetleg sokat gyakorol, módszeresen.......
Mástól hallottam, de nagyon igaz!:
Nem a pénz tesz naggyá, hanem, ha meg tudod keresni, teremteni!
Sajnos, sok olyan emberke van mint "rettenetes" barátunk.......álandóan összehasonlításokat tesznek.......pont ez akadályozza meg őket az előrehaladásban!
Álandóan bízonyítási vágy hajtja őket, így nem tudnak megfelelően koncentrálni a FELADATRA!
Álandóan, egyfajta sértésnek veszik, ha valaki picit, vagy nem picit jobb anyagi körülményekkel bír, mint ők!

Mátyásföld.......ettől volt hangos......ettől a személyeskedéstől!
"Rettenetes"-barátunk, mindenáron szerette volna, szeretné bebizonyítani, hogy ő Magyarország legjobb pilótája......., amikor pedig nem jön össze........rögtön meg is van az indok: Az az átkozott pénz!
Pedig, Kedves(!) Barátunknak nagyon(!) "nyerő", "pénzes" szakmája van!
Nem arra gondolok, amivel mostanában keresi a kenyerét!

Bizton állíthatom: Valahogyan........nehéz megmagyarázni, szeretem, mint embert, meg is értem.........

És ilyenkor, amikor ilyet olvasok:

Én szigorúan játéknak tekintem a modellezést. Egyedül Tatára szoktam elmenni a nagy buli kedvéért.Nem úgy mint a közös Barátunk.Mert én csak annyi pénzt tudok álldozni 13 éve a modellezésre , mint amennyit ő elkölt 3 repülőjének csak a fényezésére !
..........lehet bennem van a hiba, de nem értem!
Ki mondta, hogy én nem játékként kezelem a modellezést?
Bár, az igaz,: szeretek komolyan játszani!
De ugye, ettől még játék a játék???!!

Úgy látszik, hiányzik valami, Valaki Matyiföldről......???
Nem védekezésképpen, de nem kezdtem el foglalkozni ezzel a "témával",
de jó régen nem járok ki Matyiföldre, Máshol JÁTSZOK, elköltöztem Pestről.....elszólított a MUNKA!
Mégis megtalált, Kedves Barátunk(írásban)......nincs helyettesem, Akit lehetne "ócsítani"????

Úgy ahogy már jó ideje, innentől kezdve, továbbra sem fogok ilyen témákkal(személyes) foglalkozni!!!!!!!
De, ha olyat olvasok, amiből az igazi tájékozatlanság derül ki, nos arra reagálni fogok!
Nagyon útálom, amikor azt látom, hogy Valakik jóhiszeműen elhisznek valótlan állításokat, majd rengeteget veszítenek, anyagilag és lelkileg a törések miatt! Persze ezekben az esetekben a KIBIC jól elvan "magában",
Neki egyáltalán nem fáj! Sőtt, azt mondja: Nem volt szükséges úgy csinálnod, ahogy mondtam! Demokrácia van! :evil: :oops:

bicska1!

Még annyit: Megsérteni, akkor sem volt szándékom, most sem ezért reagáltam!
Majd, ha személyesen beszélgetünk erről a témáról..........."egyenesedni" fognak a dolgok! Nagyon sok kellemes, jó repülést, leszállást kívánok Neked! (giró nélkül :wink: :oops: )
Tudsz Te úgy is! Sőtt!

Iván_a_rettenetes
2004-01-17, 01:29
Szevasssssssz! Raid!

Engedd meg, hogy idézzelek:--"Még annyit: Megsérteni, akkor sem volt szándékom, most sem ezért reagáltam!
Majd, ha személyesen beszélgetünk erről a témáról..........."egyenesedni" fognak a dolgok! Nagyon sok kellemes, jó repülést, leszállást kívánok Neked! (giró nélkül ) Tudsz Te úgy is!Sőtt! " --- Ezek a soraid megleptek , amiket felette írtál azok nem! Köszi a jókivánságokat,de én így érzem magam jól. CSÓRÓN ÉS TÁVOL TőLED! aláírás:Bicskaúr! ui: ez a megszólítás marhajó ezentúl így keressetek! Köszi Keresztapu!

bicskaúr
2004-01-17, 01:40
Szevasztok! Iván a retenetes, már nem retenetes. Hanem BICSKAÚR!

deltahf
2004-01-17, 10:22
Ne, Kedves Bicskaúr vagy Iván_a_rettenetes

Erre lennénk kiváncsiak SHOW repülésre! Késre 50cm-en 200méter, ja és fák között, még látványosabb lenne :lol:
Tatán ? Menj már, VICC.Volt 3 ellenfeled azok között is Múmiák.
Mátyásföldön nem pródukáltad magad azért irtam azt amit.
Szóval én láttalak. De Te nem! Bár nem sokat vesztettél.
De Raid bemutatta amit tud, mit mondjak? SZÉP !
Gyere és ne csak a szád járjon. Addig amig csak mondod tényleg egyre többen gondoljuk h csak blablabla...
Az h meg nincs annyi pénzed (Ötvös) létedre ismét szomorú! :cry: :lol:
(csak hallotam h az a végzettséged) Ha csak sima buszsofőr vagy akkor elnézést.
Na de mindegy, én egyszer abbahagytam, most ez csak egy válasz a leveledre.
Szia Iván

Deltahf

Dudkin
2004-01-17, 11:09
Furcsa pillanat lesz az, amikor el kell kezdeni egy legihaborut is moderalni, mert az itt elhangzo megjegyzesek mar kozel sem a modellezesen alapulo vitak duhebol erednek, hanem durva szemelyeskedo sertegetesek. ERRE PEDIG EZT A FORUMOT NEM FOGJA HASZNALNI SENKI....

Uff. D

deltahf
2004-01-17, 12:22
Dudkin

Már megint mi a baj/od/?
Mi az a személyeskedő vita? Miről beszélsz? Csak nyalni kell?
Ugyan már, ne légy Te is ilyen kicsinyes!!!
Fogd már fel, Neked ebből semmi hasznod, és károd.
Azért mert valami a Tiéd, de nyilvánossá teszed! akkor ne KIZÁRJ embereket hanem szüntesd meg azt ami idegesit. Vagy nézd mosolyogva.
Ha valakinek BIRKA türelme van az szerencsés, de nem mindenki van ilyen tehetséggel megálldva. Sajnos én sem, és sokan mások sem.
Nem fogom szónélkül hagyni a nagyszáju emberek piszkálódását.
SENKIÉT. Ha (bántanak) bántok. Bárki legyen az.
De itt most erről ugygondolom szó sincs. Ugye?!
Egyedül egy vita van ez TÉNY !!! IVÁN vs RAID.
Hagyd! hagy döntse el mindenki kinek ki a szimpi, ne szólj bele más dolgába, hidd el jobban megéri, még ha EZT TE IS IRÁNYITOD.
Kimondja mindenki amit gondol és aztán nagy CSEND lesz.
Aki szeret valakit az fogja is aki nem az meg lehet h megszereti, vagy NEM. Az legyen az ő gondjuk ne a Tiéd.

Pussz Deltahf

Marlboro man
2004-01-17, 12:24
Furcsa pillanat lesz az, amikor el kell kezdeni egy legihaborut is moderalni

Nem a légiháborút kellene moderálni, hanem az állandó jelleggel csak sértegetni és nagyképűsködni képes emberek nickjét egyszerűen leltiltani innen. Ha meg egy új néven folytatják, akkor azt is letiltani, és így tovább.

Ezt a fórum megszületésének pillanatától alkalmaznod kellett volna. Remekül meglennénk a jelenlétük nélkül is.

Mm

deltahf
2004-01-17, 12:27
Marlboro Man

:lol: Ez jó VICC :!:

Megérné :?:

deltahf

Dudkin
2004-01-17, 12:30
Marpedig en ehhez nem fogok helyet biztositani, ezt oldjak meg mashol. mindenki intezze el mashol a vitas ugyeit, nincsen senkinek joga osszekoszolni egy forumot eleinte pikirt megjegyzesekkel aminek a vege egy legihaborus topic.. ez tokeletesen felesleges.

Deltahf, en ezt a forumot az en penzembol, az en idombol es az en hw emen tartom fent, es amiert ezt teszem azt mar soxor elmondtam, az az, hogy az emberek a modellezesrol tudjanak kulturalt es szakmailag elfogadhato stilusban beszelgetni. A jol megmondogatos stilusu beszelgetesekre ez a forum nem hasznalhato. ennyi.. aki ilyen cellal jon ide, az inkabb ne eroltesse a forumhasznalatot, mert a masik ~900 ember intelligens eszmecserejehez adott szolgaltatast kockaztatja...

Dudkin

deltahf
2004-01-17, 12:32
Dudkin Dudkin

Már megértelk vagyis kezdelek.
Két tűz között jó szar lenni.
Ilyenkor kire hallgatsz, csak magadra halgass!!!
Nem sérteget itt senki senkit, ez az ÉLET nem?
a TÉNYEK SOKSZOR FÁLYNAK.
Szeretnénk látni amit Iván tud, miért baj? Ne irjunk róla?
Az "ellenségét" láttuk. Az álljon Iván mellé aki jobb mint Raid !
De azt lássuk is.
Na én befejeztem, tényleg nem irok többet erről sem.
Remélem érti akinek szól.

Deltahf

z72
2004-01-17, 12:41
Fogd már fel, Neked ebből semmi hasznod, és károd.

Ez nem így működik. Igen is sok kárunk származik abból hogy az hasztalan hozzászólásaitokat kerülgetjük. A sok szarság közül nap mint nap lassan ezer fórumfelhasználónak kell kitúrnia a hasznos hozzászólásokat. Kurvára nem érdekel senkit az ilyen vita. Csináljátok magánban.

Dudkin!

Azért mert valami a Tiéd, de nyilvánossá teszed! akkor ne KIZÁRJ embereket hanem szüntesd meg azt ami idegesit.

Ezt már én is régen javasoltam. Ha csak 1% oda nem odaillőt tartalmaz a hozzászólás töröljék a moderátorok. Szó nélkül, átrakás nélkül, figyelmeztetés nélkül. Munkás tudom, de különben sosem lesz rend. Szívesen segítek ha kell :)

Üdv.
Z

Dudkin
2004-01-17, 12:46
z72!

Nekem ehhez nincs idegem, ezek az emberek rogton nyulnak a telefonhoz ha kitorlod a hozzaszolasukat. Az egyik normalisan koveteli hogy dogolj meg, a masik meg fenyegetozik..

deltahf
2004-01-17, 12:57
Dudkin

Ki ilyen gonosz? h azt kivánja dögölj meg??!!
Telefon!?
Szerintem csak beszélni akar az emberrel az, aki a telefonhoz nyúl.
Legalábbis szerintem... én special jobban szeretek telefonon beszélni mint fenyegetve érezni magam, mert akkor van esély megbeszélni FORUMON KIVÜL !!!! ahogy kérted. :lol: a gondot, és nem csak figyelni minden lépésemet mikor okoz valaki vagy valami rosszat.
De szerintem erről szó sincs. Tul van lihegve minden.
Mint irtam nem kell haragost szerezni, nem jó az senkinek.
Fejezzük be a vitát, de ne csak ÉN !!! ok?

Szia Deltahf

hilti
2004-01-17, 14:01
Baze mi megy itt?
Van egy srác aki csinál valamit azért, hogy másnak jó legyen, aztán megkérdezzük töle, hogy mért foglalkozik vele?
Leegyszerüsitem a dolgot, hogy könnyebben érthetö legyen. Kimegyek Esztergomba rálépek a repülödre kedves Deltahf aztán rádmosolygok, majd hazajövök és felhivlak telefonon és azt mondom neked, hogy nehogymá azt gondold, hogy nem megyek többet hozzátok.
Remélem ez igy már érthetöbb.
Deltahf
Személyeskedés:
Évek óta modellezem ugy, hogy nem tudom kinek mi a foglalkozása és ki miböl modellezik. Mi a büdös p...ért fontos ez? Mi közöd van hozzá?
Jo hogy nem irod le, hogy mennyi a havi fizetése és ezt hogyan osztja be.
Gondolod, hogy valaki is szeretné, hogy te döntsd el, hogy mivel foglalkozon?
Ott van az informátorod csináljatok egy saját forumot aztán ott az lesz a rend meg a téma amit akartok, de amig itt vagy addig játsz ugy mint a másik 954, és ne kérdezzél vissza, hogy miért. Azé!!!
És igen is legyen kitörölve minden ami nem a modellezésröl szól. Aztán lehet telefonálgatni, de ne a Zolit hivjátok, hanem pl engem.

Üdv

deltahf
2004-01-17, 14:08
Szia Hilti

:lol:

A vendégszeretetemet fogod élvezni.
Deltahf

deltahf
2004-01-17, 14:13
Kedves Hilti

Félre értettél valamit, nem fenyegettem senkit de a Te irásod arra utal, súlyosan, hogy vegyem fenyegetésnek, Te külömbnek érzed magad?Számod? Mert ugye azt irtad h Téged hivjalak fel.
Szeretnélek felhivni és beszélgetni Veled.
Szabad?
Deltahf

deltahf
2004-01-17, 14:37
Dudkin

Rád való tisztelettel befejeztem. Te tényleg nem ezt érdemled.
Ezentúl csak 'olvasgatom a vitákat' és mosolygok.

Szia Delta

hilti
2004-01-17, 14:39
Te is félre érthettél valamit, mert fenyegetözni még nem fenyegetöztem soha. Ha a gép törésre gondoltál akkor az egy példa volt arra, hogyan lehet tönkre tenni más számára fontos dolgokat és utána ártatlanul körbe nézni és azt mondani: hogy nem történt semmi.
Tehát mégegyszer hangsulyozom, ez nem fenyegetés, csak egy példa.
Tudod az a legszarabb, hogy kiálltam érted itt a forumon is, és amit irtam azt a mai napig tartom is, de te ugy néz ki, hogy hátat forditasz ennek az egésznek. Ne bennem probálj okot találni a hibáidra.
Nem vagyok különb senkinél, csak nálam patant el a hur elöször.(talán ebben igen).

Üdv

deltahf
2004-01-17, 14:41
Ok, értem, de a számod?
Mivel Te irtad h Veled beszéljünk a Zoli helyett.
Most már kellene a számod.

Köszi Delta

bicskaúr
2004-01-17, 15:51
NA ITT A VÉGE ! EZ MÁR A JÁTÉK HATÁRÁN TULLő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bicska1
2004-01-17, 16:40
Hello

Annyit szeretnék elmondani raid mentségére, hogy, ha jól értelmesztem akkor az előző oldali hozzászólásában 2 "bicska" nick-kű emberhez írt.

Üdv: Bicska-vagy ki is vagyok én????

deltahf
2004-01-17, 16:43
Ez már tényleg vicc?! :cry:
Már azt sem tudom ki a bicska1 meg a bicskaúr ...stb.

Ismét a titokzatosság lépett fel.
De igértem Dudkinnak egy s mást ....

Üdv. Deltahf

z72
2004-01-17, 17:06
Nekem ehhez nincs idegem, ezek az emberek rogton nyulnak a telefonhoz ha kitorlod a hozzaszolasukat. Az egyik normalisan koveteli hogy dogolj meg, a masik meg fenyegetozik..

Oké, ez így tényleg más.

raid
2004-01-18, 00:21
:) Helló!

Csak(?) annyit, hogy abban a hozzászólásomban, amiben Szerepelt "Bicska Úr", "Valaki Másnak!" (is), Bicska1.....megszólítások....

"Bicska Úr".......= bicska1 ! csak egy picinyt humorizáltam, gondolom nem (!) volt sértő!
"Valaki Másnak is"....="Iván_a_rettenetes"......nek és még "másoknak"!

A harmadik megszólítás, szintén bicska1-nek szólt! :) Nomármost, ha valaki figyelmesen(!) végigolvassa azt az üzit, szerintem teljesen világos lesz számára a "szöveg"! :) ?
Tehát: Senki(!) sem kívánta Iván barátunkat "átnevezni"!De a félreértett, félreolvasott üzenet után, az "átnevezés" már be is került a köztudatba!
Hát.......így műkszik ez!(?)

A háború-elmélet emlegetése helyett, próbáljatok belegondolni, Mi lehet az én célom?
Nagyon sokszor említettem, hogy nagyon rosszul érint, ha látom a fals tanácsok, ötletek hatását a reptéren! Abban az időben, amikor kezdtem a helizést és az RC repülést, sajnos rengetegszer, én is beleszaladtam azokba a bizonyos "fals", "tudálékos" tanácsokba!!!!
Mint viszonylag kezdő, bőszen és nagy lendülettel, azonnal "végrehajtottam" azokat a "jótanácsokat", amiket azok az emberkék mondtak a reptéren, Akikről mindenki(?), köztük én is, azt hittem: NAGYON PROFIK!
Hát nem voltak azok!!!!
De ez csak később derült ki (sajnos)! :evil:
Sajnos, az élet más területein is nagy divat, hogy a szakmailag "félművelt" embereknek, sokkal nagyobb a hangjuk, úton útfélen hirdetik elméleteiket, s ha valaki szól......hát....nyagyon letorkolják. Gyakran körülveszik magukat, hasonló, vagy gyengébb képességű kollégákkal.....Később, már "csapatostul" képviselik a "főnök" gondolatait!
Hangsúlyozom(!) mindezt az élet más területein tapasztalva írom le!
Ezek a "szakemberek", gondosan ügyelnek arra, hogy ki ne derüljön, "alulképzettségük"! Ha új hús kerül a csapat közelébe.....rögtön felhívják a figyelmet, hogy Kire KELL figyelni és kire nem! Fűt, fát kitalálnak, hogy elriasszák a delikvenst, a "vetélytársról". Azért tettem idézőjelbe a -vetélytárs- szót, mert, csak ők gondolják, hogy vetélytárs az illető!
Szerencsére......egyre inkább fejlődünk azért ebben a témában!
Az EU-hoz való csatlakozás, sokat fog segíteni!
Egyre többen fognak utazgatni (is), és látni is.

A modellezésben is lesz nagy áttörés, népesedik a tábor :) egyre több ember fog találkozni más, hallomásból (rosszul)ismert emberekkel.
Természetesen.........személyesen, már mindenki el fogja tudni dönteni, mit, Kit kellene "követni", Kitől érdemes TANÁCSOT kérni!
Tapasztalataim szerint, Ausztriában, Németotszágban (stb) CSAK a teljesítmény számít! Senkit sem érdekel, hogy Ki mennyi pénzből jutott el a "csúcsra"!
Valaki kimegy egy Magán reptérre........összeismerkedik a Modellezőkkel...mindenről beszélgetnek, kivéve a modellezést! Ha valaki, elkezd okosságokat, figurákat magyarázni....azonnal rászólnak(!) :Először mutasd meg, utánna majd beszélhetünk.....

Itt a NET-en 60-70 %-ban elképzelt sértések "keletkeznek".
Pl. a fent említett "átnevezés" is egy jó példa arra, hogyan keletkeznek az elképzelt, néha kiprovokált sértések, személyeskedések!
Itt olyanok is megszólalnak, Akiknek az életben, a hangját sem ismeri senki, kivéve a legközelebbi hozzátartozói.....azután, sokan meglepődnek: miket tud ez mondani?!

Gondolom......a mostani hozzászólásomra is majd azt fogják mondani PÁRAN(!), hogy személyeskedtem, meg ejnye, bejnye!
Én nem így érzem!
A nagy igazság pedig az, hogy "Akinek nem inge...............!"

Ilyenkor szokták a filmekben felhívni a nagyérdemű figyelmét, hogy minden nemű hasonlóság, valamely megtörtént eseményhez, vagy valóságos személyhez, CSAK a VÉLETLEN műve! :)

Csakhát az a fránya ING!

Kérek mindenkit, tekintse ezt az hozzászólásomat, "írói munkásságom részének" :wink: :) :oops:

jomunkasember
2004-01-19, 10:23
Dudkin!

Sürgősen tedd fel az oldalra a moderálási alapelveket, úgy, hogy legközelebbi bejelentkezésnél mindenki csak elfogadás után tudjon tovább menni.

Ezután pedik kéretik alkalmazni a moderálást minden tekintetben!
...
Ha meg megfenyegetnek, akkor meg tedd meg a szükséges lépéseket.: tegyél feljelentést, vagy add át másnak a moderációt!
...
Mert így csak a tekintéyedet játszod el;
Valamint a fórum amortizációját nem gátolod...
...
Amíg nincsenek írott (és elfogadott) játékszabályok, addig csak KÁOSZ van!
És káosz van!

Dudkin
2004-01-19, 11:48
Baratom...
jotanaccsal tele a padlas..

jomunkasember
2004-01-19, 12:25
Baratom...
jotanaccsal tele a padlas..
Nosza!
Akkor mi gátol a tettek mezejére lépésben???
...
Vagy nem is akarsz kultúráltabb fórumot?

Peter N
2004-01-19, 13:17
Ne vegye senki magára,nem szól személyesen senkinek de nem értem ezt az agreszivitást,érzékenykedést és örökös háboruskodást a forumon. Rendszeresen olvasom a svéd forumot de ott nincs légiháboru rovat nincs is rea szükség,soha nem láttam személyeskedö beirást. Talán benünk van a hiba? Melesleg a forum kulturáltsága nem a moderatortól függ hanem a tagok kulturáltságától. Tecikérteni :?:

Dudkin
2004-01-19, 13:23
Kedves Peter!

Mar emlitettem Neked korabban, de ebben az orszagban sajnos nem arra halad az "egyedfejlodes" amerre annak kene. Jelenleg meg mindig az erosebb kutya baszik, tehat 4-5 ember ha eleg eroszakos, kepes elrontani egy forumot. En egyedul nem tudok szembeszallni veluk, megvaltoztatni pedig lehetetlen oket. A moderalasbol meg egyszeruen elegem van. Jomunkasember, ha te is elolvasod az utolso hozzaszolasodat akar a rotor topicban, annak is a hangvetele es az utolso mondata az altalad javasolt moderalasi alapelveknek mar nem is felel meg. Akkor meg mirol beszelunk??
Tehat Peternek totalisan igazat kell adnom, nem a szabalyok szigoritasat kell eroltetni, hanem mindenkit ellatni normalis szulokkel akik meg kiskorukban megnevelik oket.
UdV: D

jomunkasember
2004-01-19, 13:35
Ne vegye senki magára,nem szól személyesen senkinek de nem értem ezt az agreszivitást,érzékenykedést és örökös háboruskodást a forumon. Rendszeresen olvasom a svéd forumot de ott nincs légiháboru rovat nincs is rea szükség,soha nem láttam személyeskedö beirást. Talán benünk van a hiba? Melesleg a forum kulturáltsága nem a moderatortól függ hanem a tagok kulturáltságától. Tecikérteni :?:

Persze, hogy teccik.
De az adott emberanyag ismeretében nem lehet a svéd példára hivatkozni.

Ide magyari módszerek kellenek...sajnos.

Peter N
2004-01-19, 13:38
Szerintem itt sem kapnak az emberek jobb nevelést söt sokan elég neveletlenek de valahogy nem érzik hiányát az agresziv eröszakosságnak,okskodásnak és felesleges vitának. Azt hiszem a génjeinkben van a hiba,lobbanékonyak vagyunk és nehezen fékezzük az indulatainkat.

jomunkasember
2004-01-19, 13:40
Kedves Peter!

Mar emlitettem Neked korabban, de ebben az orszagban sajnos nem arra halad az "egyedfejlodes" amerre annak kene. Jelenleg meg mindig az erosebb kutya baszik, tehat 4-5 ember ha eleg eroszakos, kepes elrontani egy forumot. En egyedul nem tudok szembeszallni veluk, megvaltoztatni pedig lehetetlen oket. A moderalasbol meg egyszeruen elegem van. Jomunkasember, ha te is elolvasod az utolso hozzaszolasodat akar a rotor topicban, annak is a hangvetele es az utolso mondta az altalad javasolt moderalasi alapelveknek mar nem is felel meg. Akkor meg mirol beszelunk??
Tehat Peternek totalisan igazat kell adnom, nem a szabalyok szigoritasat kell eroltetni, hanem mindenkit ellatni normalis szulokkel akik meg kiskorukban megnevelik oket.
UdV: D
Mellébeszélsz!

Te egyszerűen nem akarsz, vagy nem mersz cselekedni!
Nem a szabályok szigorítása a kérdés, hanem a szabályok megalkotása, és annak következetes alkalmazása.
Minden netes fórumon ez van.
Ha meg nem akarsz szabályokat, akkor ne tessék sírni, ha anyázás van.
...
Ha nem tetszik az ominózus mondatom, akkor meg moderáld ki, az általunk itt elfogadott moderálási szabályzat szerint.
...
Utólag meg nem lehet a neveltetésen változtatni. A fórum "moderátora" adott emberanyaggal van megáldva.
Itt az ideje felvenni a kesztyűt, és cselekedni.
De lehet még sírni ki tudja meddig?

Ez a véleményem.

Peter N
2004-01-19, 13:46
Ha majd oda fajul a dolog hogy egyesek kibérelnek egy sportcsarnokot egy kis nyilvános pofozkodásra irjátok meg jó idöben itt a forumon és egy jegyet tegyetek félre nekem is. Kerül amibe kerül de szivesen megnézem. A jegyekböl begyült összeget jótékonysági célra lehetne használni például egy modellröpteret lehetne finanszirozni vele.
Ha ez megvalósul akkor nem volt hiábavaló a légiharc

Peter N
2004-01-19, 13:57
Nem a szabályok szigorítása a kérdés, hanem a szabályok megalkotása, és annak következetes alkalmazása.
Minden netes fórumon ez van.
Tévedsz, NINCS! Itt egyetlen figyelmeztetés van:"Ha valakit nyilvánosan sértegetsz és az feljelent a törvény elött felelsz" valamint hogy üzleti reklámot nem irhatsz a forumon Ezt kihangsulyozták és más szabály nincs! talán még ez
Observera att du inte är anonym även om du kan skriva in vilket namn du vill.
= Jegyezd meg nem vagy anonim habár olyan nevet használsz amilyent akarsz

jomunkasember
2004-01-19, 14:06
Péter!

Rátapintottál a különbségre: "nem vagy anonim".
De itt ez a fórum anonim....ez más eljárást igényel.

Peter N
2004-01-19, 14:17

Peter N
2004-01-19, 14:24
Ha a moderator nem végzi rendesen a munkáját csökentsétek a fizetését,viszont ha nem kap fizetést a tagságtól ne követelözzetek. Nem tudom ti hogy intézitek de én még nem pótoltam a Zoltán fizetésébe.

jomunkasember
2004-01-19, 14:41

Nalátod! itt van a kutya elhantolva! :?

jomunkasember
2004-01-19, 14:44
Ha a moderator nem végzi rendesen a munkáját csökentsétek a fizetését,viszont ha nem kap fizetést a tagságtól ne követelözzetek. Nem tudom ti hogy intézitek de én még nem pótoltam a Zoltán fizetésébe.

Természetesen követelőzni nincs jogunk. (szerintem senki sem követelődzött...)
De észrevételezni és rávilágítani a hibákra mindenképpen.

Dudkin
2004-01-19, 14:52
Jomunkasember!

zavar engem a szamonkero stilusod. egyszeruen nem latom at mi indokolja. a lehetosege annak is megvan, hogy megcsinalod a tokeletesen mukodo sajat forumodat a sajat moderalasi alapelveiddel, de en ennel jobban bizom az velunkszuletett intelligenciaban, es az otthonrol hozott ertekekben. Ha szabalyokat hozunk, es mondjuk te hagod at eloszor az egyik szabalyt, amit en alkottam meg, es ezekutan lemoderallak, nem ugyanitt fogunk tartani? dehogynem..
Hasonlo az atlagvelemeny a halalbuntetesrol, attol, hogy van, bizony nem tortenik kevesebb olyan buncselekemny aminek ez volna a hathatos ellenpontozasa.. akkor meg minek legyen? /mas kedes, hogy en nem igy erzem/
Tehat, ne mondd nekem azt, hogy felek, vagy nem akarok rendet... egyszeruen csak mas elveket vallunk. Te a most divatos "gyenge vagy lesoporlek a szinrol" hozzallassal irtad meg az korabbi hozzaszolasokat, en pedig szepen nyugodtan megvarom enyhe passziv rezisztenciaval, hogy mi lesz a forum sorsa. En mukodtetem, az etika es az erkolcs pedig moderalja.

udv: Dud

Peter N
2004-01-19, 14:58
Nem veled akarok vitatkozni!!! Dudkint elég sok gyalázkodás,támadás valamint barátságos és ellenséges megjegyzés érte, dicséret sokkal kevesseb. Tudtommal neki /neki is köszönhetjük hogy ez a forum létezik és eltekintve a légiharcoktól nagy szolgálatot tesz a modellezésnek. Ha nagyon megunja szépen kiirja FINITO és hol fogjuk megirni hogy ne haragudj mi igazábol nem akartuk megölni a forumot csak gyerekesen viselkedtünk és kicsit késve gondolkodtunk.

jomunkasember
2004-01-19, 15:08
Jomunkasember!

zavar engem a szamonkero stilusod. egyszeruen nem latom at mi indokolja. a lehetosege annak is megvan, hogy megcsinalod a tokeletesen mukodo sajat forumodat a sajat moderalasi alapelveiddel, de en ennel jobban bizom az velunkszuletett intelligenciaban, es az otthonrol hozott ertekekben. Ha szabalyokat hozunk, es mondjuk te hagod at eloszor az egyik szabalyt, amit en alkottam meg, es ezekutan lemoderallak, nem ugyanitt fogunk tartani? dehogynem..
Hasonlo az atlagvelemeny a halalbuntetesrol, attol, hogy van, bizony nem tortenik kevesebb olyan buncselekemny aminek ez volna a hathatos ellenpontozasa.. akkor meg minek legyen? /mas kedes, hogy en nem igy erzem/
Tehat, ne mondd nekem azt, hogy felek, vagy nem akarok rendet... egyszeruen csak mas elveket vallunk. Te a most divatos "gyenge vagy lesoporlek a szinrol" hozzallassal irtad meg az korabbi hozzaszolasokat, en pedig szepen nyugodtan megvarom enyhe passziv rezisztenciaval, hogy mi lesz a forum sorsa. En mukodtetem, az etika es az erkolcs pedig moderalja.

udv: Dud

stílusom nem számonkérő!
csak annak próbálok hangot adni, hogy panaszkodsz és még sokan mások is.
És az jön le, hogy fogalmad sincs mit kellene tenni.
Ha nem így van, akkor meg mi ez a folytonos meglepődés?
Örülni kell, hogy csak ennyi anyázás van!
...
Én nem a a divat szerint írtam, hanem a netes tapasztalatok alapján.
Persze ideológiát mindenre lehet találni ez nem is kérdés.
...
Nem a büntetés a lényeg!!
Hanem a mindenki által elfogadott játékszabály! Ezt tartanám első lépésnek, mert ezután lenne "jogalap" mindenre.
...
Ezt álnaívságnak tartom:
"en ennel jobban bizom az velunkszuletett intelligenciaban, es az otthonrol hozott ertekekben."
Itt bebizonyosodott, hogy páran nem hoztak ilyet magukkal.
....
mindegy. ez a te játszótered kétségtelen, úgy vezeted, ahogy akarod.
bocs, hogy elmondtam a véleményemet.

Dudkin
2004-01-19, 16:10
A hatarozott elkepzeleseim veghezvitelet ne akard meglatni.. van az is..

D

jomunkasember
2004-01-19, 16:15
A hatarozott elkepzeleseim veghezvitelet ne akard meglatni.. van az is..

D

Örömmel hallom.
...
Ammen

Igazmondó
2004-01-20, 11:10
Feltételezem mindenki jót röhög ezen a vitán, és felteszi magának a kérdést ki mond IGAZAT és kiről mi IGAZ! Aki nem ismeri őket mint deltahf csak vádaskodik a nagyotmondó emberek mégnagyobb elferdítésein!
Deltahf a 90 nap alatt megszerzett tudásod, szerintem igen csak gyenge!
3D-s és vitorlázó géppel átlagosan 10-100éves kor között 3 nap alatt meg lehet tanulni modellezni neked ez 90 nap alatt sikerült ! GYenge teljesítmény!
Másokat minősíteni a hallottak alapján nem szép dolog sőt csúnya!

Raid azon az aránypáron rontani lehetne egy kicsikét, mert sajnos nem tudom megszámolni egy kezemen, hogy 1 nyáron mennyi modellt nem vittél haza. De ugye ez nem egy olcsó sport...., a tudás ettől függetlenül irigylésreméltó, a modorod már annyira nem.

Iván van mit tanulnod, mint mindenkinek, de nem érdemes nagyszájú empátiaszegény emberekkel vitázni.

Janika.Hu
2004-01-20, 12:02
Igazmondó!

Nekem is adhatnál ilyen okos tanácsokat, mert fiatal létemre nagyon rámférne ám némi viselkedési morált tanulni, és úgy látom nagyon jó emberismerő vagy.
Előre is köszönöm!

deltahf
2004-01-20, 14:16
Nagyra becsült IGAZMONDÓ

Mint Gabi bácsink tanácsolta.
Majd ha tudom ki vagy akkor folytatjuk. :lol: De nem itt!!! (Max. priviben)
Mert igértem Dudkinnak, aki nem ezt érdemli.
Nehéz megállnom de megteszem mert becsülöm őt !

Szia deltahf

Peter N
2004-01-20, 14:43
Nehéz megállnom de megteszem Nagyot nöttél a szememben

deltahf
2004-01-20, 15:33
Kössz :lol:
De ku...a nehéz!

Szia

prudentbear
2004-01-20, 15:38
8-[
:^o
=P~
:kemeny:
[-(
8)
jó bírkózást :oops:

raid
2004-01-20, 19:27
.......Pedig megfogadtam! :oops:

"igazmondó"!

Látod? Itt a problema!
Sokakkal és veled(is) ellentétben.....rólam, mindenki dudhatja, hogy ki vagyok!
Amit mondok, szinte a nevemmel aláírom!
Valamint nem hazudok!!!!!!!
Hogy, Te, mit számolgatsz, ki tudja? Lehet még Te sem!
Arra azonban, nagyon jó(?) a hozzászólásod, hogy másokban némi kétely ébredjen, igazmondási "tehetségemmel" szemben!!!
Gondolom, mivel nagyobb gépekkel repkedgetek.......az a 6-7 törés, nálam vagy duplán, vagy triplán számítódik Szerinted! :wink: :) :idea: !
Fantasztikusan tetszik a diplomatikusan, kellemes stílusod!
Már régen szüksége van ennek a rovatnak, egy igazi IGAZMONDÓRA!
Innentől kezdve.......Mindenki elküldheti hozzászólását, Igazmondónak(priviben).......majd, lektorálás után, visszakapva, igazmondási engedéllyel......elküldheti, mint HOZZÁSZÓLÁST!
Szerintem, ennél nagyképűbb ember, nincs itt a fórumon!
Gondolom, igen nagy terveid vannak a politikában is!

Mindenesetre......jó lenne, he nem csak "úgy" számolgatnál, hanem....konkrétan ideírnád azt a "hatalmas" számot! De csakis az igazat!
Az igazság, nekem, meg még sok más modellozónak, egyáltalán nem fáj, SőTT! De! De........rendkívül dühös tudok lenni, akkor amikor Valaki (ráadásul,inkognitóban), magát igazmondónak mondva, nem a valóságnak megfelelő "dolgokkal" traktálja a nagyérdeműt"!
Eközben, "nagyotmondónak" titulál néhány(?) embert! :oops: :wink: :)

3D-s és vitorlázó géppel átlagosan 10-100éves kor között 3 nap alatt meg lehet tanulni modellezni

Kedves(!) igazmondó! Tudod, hogy mit jelent az a szó, hogy MODELLEZNI????
Úgy vélem, nem vagy tisztában, ezzel a fogalommal!
3 nap alatt nem lehet megtanulni modellezni! Talán, a 3 év is kevés!
Gondolom, a helyesírást is annyi(3 nap) alatt tanultad meg mint a modellezést :cry: ! Tudod? "és" előtt nem teszünk vesszőt!(például... :barom: )
Ettől függetlenül, persze lehetsz Te nagyon kedves igazmondó! :wink:
Sajnos, hozzászólásodból erősen "kicseng" a felületesség. :cry:
Valamint, nem tudtad eléggé palástolni, nem mai keletű ellenszenvedet.
Ha Neked ez örömet okoz?????? Gratula! :wink: :)

szaly
2004-01-20, 22:54
ő RÖNTGEN is!!!

raid
2004-01-20, 23:08
:lol: :wink: Szia Szaly!

:) :oops: Tényleg gyanúúúúúúúúúúúús!
köszi! :)

:) :cry: Ez van......... 8)