PDA

Teljes verzió megtekintése : Válasz az Uraknak

karsa
2006-07-06, 10:58
Elnézést kérek, hogy a modellezőtársal megegyezik az avatarunk, de én már több mint fél éve nem voltam itt a forumon és nem vettem észre, hogy azonos az avatarunk. Még az sem biztos, hogy nem az enyém volt ez a kép elöbb. De ezen nem kívánok vitatkozni. Legyen (vagy maradjon az Övé) ez a képecske.
Amivel viszont vitatkozni szeretnék az a stílus. Lehetett volna ezt tisztázni normális baráti módon is. Nem emlékszem, hogy bárkit is megbántottam volna a fentebb írók közül. Nem is áll szándékomban.
De szerintem ennél barátságosabban is viselkedhetnénk egymással egy olyan fórumon ohhol az azonos hobby szeretete, az élmények és a tudás megosztása, valamint az egymásnak való segítés a cél.
És mivel ez a cél vezérelt, ezért tettem fel egy 80 éves modellezőtársunk eladó gépeit a fórumra.
Részemről ennyi.
A feleséged meg tartsd meg magadnak. Az enyémet ha elviszed még fizetek is érte.

APPME
2006-07-06, 12:02
Üdv Karsa!

Én kérek elnézést az ösztönemberek viselkedéséért...
Ha kicsit tovább forgolódsz a fórumon, bizonyos tapasztalatokra, emberismeretre fogsz szert tenni. Aztán le fog peregni némely megnyilvánulás hatása megkérgesedett lelkedről. :)
Megjavulni sosem fognak, illúzióid ne legyenek.
Remélem több pozitív benyomásod is lesz körünkben és maradásra bír.
Minden emberi értékre nyitott modellezőkkel is fogsz találkozni, ehhez kívánok kitartást és sok örömöt.

Orbán József

SMYRE
2006-07-06, 17:29
Barátokat ne keress mert magyarországon a modellezés=lehúzás.De lehetnek haverjaid bár ők is azt fogják nézni,hogy mennyit lehet kihúzni belőled egy vacak szervóért.
Viszont olcsón adod a repcsiket ez érdekes.
Nem utálunk téged csak nem akarunk divatosak lenni.

Üdv.

Pumilaci
2006-07-07, 00:44
Tisztelt APPME 8)

Szépen kérlek,hogy a nevemben vagy helyettem,ne kérj senkitöl és semmiért elnézést.
Tisztában vagyok vele hogy karsa nem egy kezdő kiscsikó.

DE :!:

Nálam is néha elszakad a cérna és tegnap még a bugyim is szűk volt(véletlen az asszonyét vettem fel) :oops:

Ennek tudható be alpári megnyilvánulásom,amit mellesleg nem bántam meg.

Hurrogot le már errefelé olyan aki tegnap még a mama szoknyáját ráncigálta egy TESCO gazdaságos jepcsikéjért.

Attol hogy ez a FÓRUM a modellezésről "?" szól (néha)nem kéne összetéveszteni a MODELLEZÉSEL :!:

Azt hiszem vagyunk egy páran akik már akkor is modelleztek amikor az internet meg a fórum még nem is létezett.

Vagy tévedek?

SZERINTEM 8)

APPME
2006-07-07, 09:06
Szervusz Drága barátom!

Felőlem természetesen úgy vagy megnyilvánulva, ahogy. Nem az én tisztem a változásra késztetés, ez idejekorán elmaradt, részedről és még pár emberről.
Így aztán képesek vagytok a legvaddisznóbb módon hozzáálni új, vagy bármilyen emberhez, aki szerencséjére, vagy ellenkezőjére megjelenik körünkben...
(Meg se fordult kedves felszólalók fejében, hogy magánlevelezésben lenne célszerű tisztázi az avatar bitorlás "súlyos" esetét.)
Arra szerettem volna csupán felhívni a gyanútlan, megbántott ember figyelmét, hogy ez nem jellemző a fórum és a modellező társadalom tagjaira, ne vesse ez vissza a modellezés szépségeitől.
Az, hogy mekkora ászok vagytok a modellezésben, se nem vitatom, se nem érdekel. Mint ember vagytok kicsit nagyon kirívóak számomra.
Ezt csak mellékesen jegyzem meg, én legalábbis immunis vagyok az itt megjelenő nagyarcok viselkedésére.
Kizárólag az emberi közeledés általános szabályaira érzékeny emberek érdekében próbáltam az ügy (nem)fontoságáról az új kollégánkat meggyőzni.
Nem hurroglak le, (nem vagyok mod) felőlem úgy rondítotok a fórumra, ami csak a csövön kifér, kedves kiváló modellező "kollégák".
Senkit se riasszon, hogy az együttélésnek, kollegalitásnak volnának szabályai, nem akarok én itt lelki törést, ami nincs az nem sérülhet.

Tehát: Kedves Karsa!
Elnézést az elnézésért, komolyan gondolták a hozzádállást, ha ide beléptél, hagyj fel minden reménnyel, én is azt teszem.
Persze csak a mellékelt embereket illetően.

A moderátor kollégák majd szépen kigyomlálják az épületes nyomainkat és majdnem minden megy a maga útján.
"Mielőtt nem voltál és miután nem leszel, minden menni fog a maga útján."
Na csá

Mézi
2006-07-09, 22:31
Azt hiszem vagyunk egy páran akik már akkor is modelleztek amikor az internet meg a fórum még nem is létezett.
Vagy tévedek?
Nem tévedsz. :lol:
Üdv