PDA

Teljes verzió megtekintése : Bajnok mindenkit átver!!!!!

l. tomi
2006-08-14, 14:31
Sziasztok!
nem azért nyitottam hogy mindenki irja hogy megint mi bla bla bla...
kiprobáltam hogy én rendes leszek és megbeszéltük, hogy nem verjük át egymást... eljött e heli amit vettem tőle.... én kifizettem a megbeszélt összeget! eután kiderült,hogy a heliből pár alkatrész hiányzik és a lipo aksinak a csatlakozoja ugy meg volt rongálva, hogy összeért a két polus!!!!
a heliből pár dolog ki lett szedve, hogy vezethetettlen legyen. Elvileg ő igy repült vele..... odaadtam egy profi helisnek nem tudta elvezetni....
én nem szeretném a pénzem viszakapni már nem érdekel. csak azért nyitottam ezt a topicot, hogy mindenki tudja nem érdemes Bajnoktol vásárolni mert ha megérkezik olyan dolgok fognak kiderülni a amiketz nem is mondott és lehet, hogy amit vettünk tőle használhatattlan!!!

Tomi

tom100
2006-08-15, 09:22
HI!
Gyerekek ti ezt élvezitek :roll: Szerintem kurva unalmas :!:

l. tomi
2006-08-15, 09:39
HI!
Irtam.... nmem arra várok hogy ilyen nagyokosok beirjanak... ha veled történne szerintem te sem örülnélk neki........ azért nyitottam hogy mindenki tudja milyen taplo ez a "bajnok"

tom100
2006-08-15, 09:48
Te azzal az egy éves modellező múltaddal biztos király vagy. Mea Culpa :roll:

l. tomi
2006-08-15, 12:12
senki nem mondta hogy király vagyok de ha tudnál számolni 2és fél év :wink:

l. tomi
2006-08-15, 12:18
A másik meg mondtam hogy ne ilyen nagyokoson irjanak.... felejcsd el hogy van ez a topic köszi ;)

Amerika Kapitány
2006-08-15, 13:12
Kedves Barátaim, Modellező Társaim, NEM KEDVES tom100!

Sajnos tudomásul kell venni, hogy ilyen emberek is léteznek mint te... A modellezés sem más mint késség! Van aki 40 év múlva sem lesz jobb modellező mint amilyen volt mikor kezdte és az elért szintnél magasabbra soha nem szárnyal! Soha többé nem fejlődik tovább! És vannak akik negyed év alatt több tudást szed magára, jobb eredményeket ér el a modellezésben mint te!

Vannak szerencsétlen emberek a földön akik csupán a kor, a modellezésben eltöltött idő alapján ítélik meg az embereket. Ezek szerencsétlen semmitmondó alakok aki előjogokat éreznek a koruk miatt másokkal szemben. Sajnos ez a Magyar modellező társadalomra jellemző. A legjobb példa vagy rá te magad is. Nem tudok rád mit mondani megjegyzésedért, csak hogy egy kis ovis vagy. inkább meg se szólaltál volna...

Dudkin
2006-08-15, 14:24
Szanalom!

Sirnom kellene azon, amit itt latok, de a masik szemem nevet. Tomi te mar elegszer kihuztad a gyufat. Mind a repteren, mind a forumon. De orommel latom tarsakra talaltal mind uzletben, mind baratsagban.

Emberek, jo hir: MUKODIK A TERMESZETES SZELEKCIO, MEGESZIK EGYMAST!!!!

D

fukeneh
2006-08-15, 15:52
Még az a szerencs kedves Amerika Kapitány hogy pont a TE véleményedre szarunk a legjobban.

Tom100 és Dudkin megfogalmazta mindazt amit ebben a topicban el lehet mondani.

l. tomi
2006-08-15, 19:06
Már mondtam nem akarok ezzel semmit se pénzt se a cucokat... azért nyitottam hogy mielött Bajnoktol vesztek valamit gondoljátok át hogy megéri e és hogy nem e egy romhalmazt vesztek....

hilti
2006-08-15, 23:07
Tomi!

Tudod mit vegyél Bajnoktól?
Mérget!
Ha szerencsék van akkor egyszer az életben nem b@sz@ el és jó csomagot kapsz!

Üdv

macskacicó
2006-08-15, 23:47
Senkit se értek... :shock: :shock:
Tominak nem kell a pénze... (lehet hogy oka van hogy nem kell???) :shock:
Amúgy van már ilyen topic, szóval nem mondtál újdonságot, megoldás, ne vegyél tőle. Egyébként úgy lenne tiszteséges, hogyha megkérdeznéd bajnok véleményét, hogy mi ez, és csendben priviben megbeszélni, nem világgá kürtölni hogy ilyen olyan szemét...
Na ha élvezitek, hagylak titeket "működik a természetes szelekció", majd megunjátok idővel.

macskacicó

Chuby
2006-08-16, 08:12
Én még mérges voltam , hogy lemeradtam a heli licitjéről.....

De ahogy ezeket olvasom jobb is így :)

Chuby

Tomcat
2006-08-16, 09:31
OFF

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha élőben történt volna a legfelső beszélgetés, akkor hogyan zajlott volna. ;-)
Tomi: én tisztelem az idősebbeket (megpróbálok úgy beszélni velük) és ez eddig bejött. Vagy megfogadod vagy nem. Ahogy Tom100 kezére emlékszem, nem "csak" egy rádió fér el benne, hanem egy óriási pofon is ... ;-)

ON

l. tomi
2006-08-16, 15:36
Figyeljetek 2hete kelett volna megérkezni a csomagnak mondtam Bajnoknak, hogy kap egy hetet vagy irok a forumra ő nem szeretné hogy a nevét elrontsam ezért mondta hogy jo feladta 1 hétig nem érkezett meg..... ezután irtam és mondtam hogy ha nem teccik nem kell olvasni......

Tomcat
2006-08-16, 16:05
Bocs félreérthető voltam.
Én erre a beszélgetésre gondoltam élőben: :lol:

HI!

Irtam.... nmem arra várok hogy ilyen nagyokosok beirjanak...

A másik meg mondtam hogy ne ilyen nagyokoson irjanak.... felejcsd el hogy van ez a topic köszi ;)

Erre írtam, hogy tom100 markába több is belefér, mint egy rádió.
Könnyű a net előtt olyat írni, amit máskor az ember élőben meg is bánhat ... :P :P

Már abba is hagytam, további jó szórakozást, OFF-nak vége! :D

l. tomi
2006-08-16, 23:59
Tomcat ha jol értem amit irtál akkor azt hiszed hogy élőben nem merem neki elmondani? nagyon nem izgat hány éves én tisztelem azokat akiket tisztelek... akiktől tanitottak vagy akik emberszámba vesznek és nem anyáznak a hátam mögött... én nem félek hogy ad egy pofont... adjon... 1 tudom hogy ugysem ütne meg.... ha mégis egy gerinctelen alak aki egy 16éves embert megüt. de nem fogok tőle elfutni....

Dudkin
2006-08-17, 08:24
Ez veled a baj Tomi :) a 16 eves embert sem keso meg pofanverni ha azt hiszi magarol hogy o szopta hegyesre a suvegcukrot.

Hangsulyozom, nem ez a neveles egyetlen logikusnak tuno formaja, de most valahogy mar en is erre hajlok....

Dud

Tomcat
2006-08-17, 09:09
1 tudom hogy ugysem ütne meg.... ha mégis egy gerinctelen alak aki egy 16éves embert megüt.

Húúú Tomi .... erre azért ne fogadj. :oops: :oops:

Ha egy 16 éves ember így beszél egy 30 akár 40, vagy akár még idősebb emberrel, annak kinyílik a bicska a zsebében abban biztos lehetsz.
És hidd el nem tartaná senki - vagy csak a te story-d ismerői tartanák - gerinctelen embernek.

Szóval erre azért ne játsz, hogy akárhogy beszélhetsz akárkivel, mert nem lesz olyan gerinctelen hogy megüt. Maximum kisebbet adna, mintha mondjuk 25 éves volnál, de ettől még szintén szar érzés lenne neked.

Mindenki volt 16 éves, szóval látja mindenki, hogy milyen korszakodban vagy, mit érzel, mik ilyenkor a fontos dolgok, viszont ezt a stílust kevesen viselik "visszajelzés" nélkül.

Nem csak azt kell tisztelni, aki repülőt vagy helikoptert ad az embernek és a többit meg nem tisztelni, mert esetleg simán nincs közös dolgotok...

A bátorságtől még senki nem lett sem erősebb, sem idősebb.

oceanearth
2006-08-17, 09:09
ha mégis egy gerinctelen alak aki egy 16éves embert megüt.

Nekem csak ez ütötte meg a fülem. Már miért lenne gerinctelen dolog?? Ha én személyesen ismernélek, ennyi hülyeség miatt már rég kaptál volna egyet, de itt nem is erről van szó. Azt hiszed, azért, mert 16 éves vagy egy álarc mögé bújhatsz? Azt gondolod, hogy így majd nem bánt senki?? Hát igen rossul gondolod, ezt gondolta nemrég ejah is, aki látva, hogy itt a fórumon vállalni kell a tetteiért a felelőséget, undorító, pondró módon meghunyászkodva kért bocsánatot, mint valami gennyes féreg.
Szóval barátocskám, sztem gyorsan verd ki ezeket a téves gondolatokat a fejedből és állj le ezzel a Bajnok témával, mert kezd unalmas lenni. (ahogy olvasom a repülős társadalom nem nagyon kedvel téged) Csak te lehetsz ilyen hülye, hogy ennyi balhé után is Bajnoktól vásárolsz, akkor meg megérdemled amit kaptál.

Üdv:
Böcker Viktor

l. tomi
2006-08-17, 11:21
Figyeljetek...
a barátaimmal akik a barátaim kérdezzétek meg velük milyen vagyok és tudod ha pl ismernél és a barátom lennél megütnél? én barátomat sosem bántanám még ha anyázna is... és már b@sztak pofán... és az a baj hogy engem néztek hibásnak én irtam az elején hogy ne irjanak mert nem akartam hogy ez legyen a vége.. erre irta azt... ha annyira szeretne ez a tom 100 keresen meg és verjen pofán ha neki ez jolesik had ne én rontsam már el a kedvét...

force
2006-08-17, 11:27
Hi!

I.Tomi!
Vedd már észre magad lécci!
Hagyd abba! Téma lezárva!
Tényleg!

Kössz!

force

Tomcat
2006-08-17, 11:31
Feleslegesen beszéltem, fogalmad sincs miről téptem a számat.

l. tomi
2006-08-17, 11:36
Nah:
1 Tom100: Lehet hogy tudsz adni pofont... de én azokat az emberereket tztelem akik nem gyertya nélkül starterrel bejáratják a motort :wink:
de kösz az 5letet apám uj susuki-ját ugy járattuk be hogy a gyertyákat kivettük és öüniditoztuk egy napig, nagyon jo lett köszi az 5letet most már lealázzuk az összes trabit az uton :D
Tomcat:
Neked ez a hála amiért én repültem neked be az első robbanos gépedet én segitettem neked a robbanos kezdésben... ha neked ez a hála....
És nem tudom hogy lehet fenyegetni egy 16éves embert...

Zárhato a topic tőlem.....

l. tomi
2006-08-17, 11:50
a másik gyertek verjetek meg........... de higgyétek el következménye lesz ha tudnátok 16éves korban van az hogy jo barátok.... 1 telefon és higyétek el megbánjátok hogy kezet emeltetek rám.. de gyertek szeretettel várlak titeket

Tomcat
2006-08-17, 11:50
1. Nem tudom miért mondod ezt tom100-ra, mikor ezt én mondtam, hogy egy pofon a levegőben lehet (feltételes módban!)
2. Hála úgy nem kell köszönöm, ha utána ezt hallgatja az ember egy éven át, mert akkor nem adtam neked szívesen ragasztót a teremben, nem szívesen adtam oda a startcuccaimat, amikor minden nélkül jössz ki a reptérre, és nem szívesen vettem neked egy légcsavart ajándékba, amikor "az első robbanós gépemet berepülted", és még mondhatnám.
3. Nem fenyegetett senki, csak kilátásba helyeztem olyan lehetőséget, amivel alkalom adtán, lehet hogy szembe kell nézned, ha így folytatod a stílusodat másokkal.
4. Segíteni akartam, csak a pici 16 éves szemeid előtt napellenző van, a
miből nem látsz ki.

Végül 5: Szereztél még egy rajongót a személyemben, szóval nyugodtan kerülj most már el engem is és beszéljünk mondjuk úgy 2-3 év múlva, amikor talán kicsit lecsillapodsz és benő a fejed lágya.

Ezt a topic nemhogy zárható tőled, hanem meg sem kellett volna nyitnod.

l. tomi
2006-08-17, 12:04
figyelj....
1. szerintem repülős emberek között ez az alap... nem sokszor kelett nekem mert a lark-ot kézzel inditottam... a top start is .. és miot a staum megvolt ahoz semmi nem kelett.. tényleg segitettél de szerintem ez két modellező ember között ez nem meglepő bár ha nektek igen mind1..
a másik Tomcat... amikor berepültem a gépedet egy rendes joszivü ember voltál.... te is nagyon megváltoztál csak nem veszed észre...
Hilti: Te is amikor más elött azt mondod hogy titok a füstölő folyadék... mit mondjak kurva jol esett....

l. tomi
2006-08-17, 12:20
Végül 5: Szereztél még egy rajongót a személyemben, szóval nyugodtan kerülj most már el engem is és beszéljünk mondjuk úgy 2-3 év múlva, amikor talán kicsit lecsillapodsz és benő a fejed lágya.

Tudodmit akkor ne beszéljünk.... hidd el el foglak kerülni sőt!! igérem hogy soha az életben nem fogsz látni.... találtam egy olyan társaságot aki szeret tisztel... és kérdezd meg velük milyen vagyok... megnyugtatlak sőt egész mátyásfőldet megnyugtatom... soha többet oda ki nem teszem a lábamat!!! és bevallom 2ember van akit ott tisztelek!! Peacefult! és Parádi Lacit...

ennyi tőlem töröhettek a forumrol is nem nagyon izgat...

l. tomi
2006-08-17, 12:22

Tudodmit akkor ne beszéljünk.... hidd el el foglak kerülni sőt!! igérem hogy soha az életben nem fogsz látni.... találtam egy olyan társaságot aki szeret tisztel... és kérdezd meg velük milyen vagyok... megnyugtatlak sőt egész mátyásfőldet megnyugtatom... soha többet oda ki nem teszem a lábamat!!! és bevallom 3ember van akit ott tisztelek!! Peacefult! ,Parádi Lacit és Mabort!

ennyi tőlem töröhettek a forumrol is nem nagyon izgat...

Elnézést kérek! Gáborbácsit kihagytam!!

oceanearth
2006-08-17, 12:39
1 telefon és higyétek el megbánjátok hogy kezet emeltetek rám.. de gyertek szeretettel várlak titeket

Figyelj Tomika!
Nem kell keménykedni, azt hiszem, a rövidebbet húznád ha elkezdenék pl. én telefonálgatni. Nem kell keménykedni, mindenkinek vannak barátai, ismerősei, adósai, csattlósai, akiket hadrendbe tud állítani. Sztem te is jobban járnál, ha vissazvennél az arcból és nem oktatnád az idősebbeket. (speciel nem magamra gondoltam, hanem pl. Tomcatre, Tom100-ra etc.)

Butyok
2006-08-17, 12:42
a másik gyertek verjetek meg........... de higgyétek el következménye lesz ha tudnátok 16éves korban van az hogy jo barátok.... 1 telefon és higyétek el megbánjátok hogy kezet emeltetek rám.. de gyertek szeretettel várlak titeket

Szerintem egy tömegbunyóval nem oldod meg a problémáid... hidd el vannak emberek aki verekedés nélkül más módszerekkel megkeserítik az egész életed :wink:
Attól hogy 16 éves vagy még nem teheted meg azt hogy aki a haverod azzal normális (esetenként jófej) gyerek vagy a többiekre meg szarsz nagyívben. Minden nálad idősebbet illene legalább minimálisan tisztelned (engem is :roll: ), és hidd el cserébe Te is tiszteletet kapsz (itt márcsak volna, ahogy elnézem ezt ellőtted...)
Az egészre meg csk annyit mondok hogy aki nem tanul a hibáiból az megérdemli hogy másodszorra is kitoljon saját magával...

l. tomi
2006-08-17, 12:42
1 telefon és higyétek el megbánjátok hogy kezet emeltetek rám.. de gyertek szeretettel várlak titeket

Figyelj Tomika!
Nem kell keménykedni, azt hiszem, a rövidebbet húznád ha elkezdenék pl. én telefonálgatni. Nem kell keménykedni, mindenkinek vannak barátai, ismerősei, adósai, csattlósai, akiket hadrendbe tud állítani. Sztem te is jobban járnál, ha vissazvennél az arcból és nem oktatnád az idősebbeket. (speciel nem magamra gondoltam, hanem pl. Tomcatre, Tom100-ra etc.)

te vagy a megmentőjük????????
figyelj nem fogok tőled sem megilyedni de ha engem pofánvágna egy 30 éves nem fogok elfutni de telefonálgatni igen és fogadhatunk kinek van több balhés ismertőse mert szerintem nyernék........

Butyok
2006-08-17, 12:47
(...)
figyelj nem fogok tőled sem megilyedni de ha engem pofánvágna egy 30 éves nem fogok elfutni de telefonálgatni igen és fogadhatunk kinek van több balhés ismertőse mert szerintem nyernék........

Szerintem egy 30 évesnek több esze van annál hogy megüssön egy 16 évest... már bocs :roll:

l. tomi
2006-08-17, 12:57
(...)

Szerintem egy 30 évesnek több esze van annál hogy megüssön egy 16 évest... már bocs :roll:

Hát én már kezdek kételkedni :roll: de félni nem fogok....

Laca69
2006-08-17, 13:06
Sziasztok!
Ki az a "bajnok"?

l. tomi
2006-08-17, 13:12
Bajnok91 a forumon

l. tomi
2006-08-17, 13:23

Szerintem egy tömegbunyóval nem oldod meg a problémáid... hidd el vannak emberek aki verekedés nélkül más módszerekkel megkeserítik az egész életed :wink:
Attól hogy 16 éves vagy még nem teheted meg azt hogy aki a haverod azzal normális (esetenként jófej) gyerek vagy a többiekre meg szarsz nagyívben. Minden nálad idősebbet illene legalább minimálisan tisztelned (engem is :roll: ), és hidd el cserébe Te is tiszteletet kapsz (itt márcsak volna, ahogy elnézem ezt ellőtted...)
Az egészre meg csk annyit mondok hogy aki nem tanul a hibáiból az megérdemli hogy másodszorra is kitoljon saját magával...
De Te is normálisan leirod nem azt irod hogy kurvára eleged van belőle..
Akik velem normálisak én is normális leszek velük :) és van pár barátom a forumon... meg lehet kérdezni őket....

oceanearth
2006-08-17, 13:32

Figyelj Tomika!

nem akarok veled vitatkozni, mert te tipikusan az a hülyegyerek van akinek mindig igaza van :lol:
vszínű neked lenne több barátod, ezt igen valószínűnek tartom :lol: :lol:

oceanearth
2006-08-17, 13:33

Figyelj Tomika!

nem akarok veled vitatkozni, mert te tipikusan az a hülyegyerek van akinek mindig igaza van :lol:
de itt nem arról van szó, hogy ismerősöket hívunk, mert azt midnenki tud, hanem, hogy ha téged megcsapnak, akkor rögtön rohansz a haverokhoz és hívod őket, egyedül meg nem csinálsz semmit :twisted:

l. tomi
2006-08-17, 13:36
Hallod...
ha egy 30éves pofán üt egy 16 évest még szép hogy egyedül nem merek de hidd el... ha megbeszélnénk egy talit... nem járnál jol..... nem vinnék senkit csak magamat de hidd el hogy viszaütnék.....

Butyok
2006-08-17, 13:56

hát hülyékből már csak több van e világon :lol: :lol: :lol: :wink:

l. tomi
2006-08-17, 14:11

hát hülyékből már csak több van e világon :lol: :lol: :lol: :wink:

Veletek az élen :wink:

Vasix
2006-08-17, 14:23
Dejó!

- Bibibííííííííí az én apukám erősebb, mint a tiéd!!!
- Nem is, mert az enyém ügyesebb, mint a tiéd!!
- Nem!
- De!
- Nem!
- De!
- Nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem !
- De de de de de de de de de de de de de de de de de de de !
- Én többször mondtam!!
- Nem!
- De!
.....
- Az úgy kezdődött, hogy visszaütöttem...
ehh...

Kérek minden - több, kevesebb baráttal rendelkező ;) - résztvevőt, hogy ne folytassátok! Gondoljatok csak bele, ez egy nyilvános forum!! Amikor az őcsényi baj volt, sok bulvárlap fórumában ide linkeltek erre a fórumra...(nem erre a topicra!) "Ne csodálkozzunk, hogy... ... mert ezek ilyenek!" jellegű megjegyzésekkel... Ha egy civil ezt elolvassa, mit fog gondolni a modellezőkről?!

Köszi! :oops:

Dudkin
2006-08-17, 14:36
Szerintem semmi kulonoset. Az epeszu ember latja, hogy a mi 16 eves hosunk, aki a vilag minden szegletevel most harcban all, falba utkozott. Meg nem utotte bele elegge a bucijat ilyen dologba, ezert nekifut ahanyszor csak ereje engedi. Mi is ugy tanultuk meg ezt a dolgot, hogy valahonnan egyszercsak elougrott egy tisztesseges, massziv fal amirol lepattantunk. Azota keruljuk az ilyesmit.

Es ha ezt valaki csak a fizikai bantalmazas szintjen ertelmezi, az csak annyit jelent, hogy a csaladi burok eddig megovta ot az elettol.

D

fukeneh
2006-08-17, 15:16
Nem gondolom, hogy ez a szócséplés bárhova is vezet, nem a modellező társadalom feladata, hogy "nevelje" a köreibe tévedt hasonló gondolkodású gyerekpalántákat mint a Tomi. Még csak 16 éves és nem az érettebb gondolkodású kategóriából való, remélhetőleg hosszú élete lesz és ahogy a szellemi fejlődését látom 18-19 éves korában ha addig nem változtat a stílusán igy is úgy is beleszalad egy pár "fel kell állni mert tré van" helyzetbe barátaival vagy egyedül és rájön mire is jó még a fagyasztott borsó a mélyhűtőben.(Tomi ha konyharuhába tekerve ráteszed a szemedre hamarabb lemegy a duzzanat és nem lesz csak kék, kihagyod a zöld és lila árnyalatokat és spórolsz pár napot mire ujra látsz a szemeddel. )

Tomi ahogy olvasom nem fenyegetett meg senki és szerintem nem is fog ilyen alacsony szintre lealacsonyodni egy forumozó sem, de ez nem azt jelenti, hogy olyan mondatokat írhatsz ami sértő lehet az adott illetőre nézve, vagy tiszteletlen kifejezéseket használhatsz egy nállad korosabb embertársaddal szemben. Lehetnek "barátaid" (csak az a barát aki a tré-ben is barát) pénzed, sok repülőd, de hidd el a BECSÜLETED mind közül a legfontosabb ezt nem tudod megvenni SEMMIVEL ezt születésedkor kapod, de ha elveszíted és TE és a pajtásaid ,Bajnok, Ejah..stb jó úton haladtok e felé SOHA vagy csak nagyon nehezen szerezheted vissza. Ezen úgy sem fogsz elgondolkodni tudom és nem is az én tisztem, hogy ezt megértessem veled, de ha esetleg a késöbbiekben csak egyszer is eszedbejut és majd akkor nem mondasz, vagy nem írsz le valamit mielött mégegyszer alaposan átgondolnád akkor már megérte csapágyasra klimpíroznom a klaviatúrámat.

Smash
2006-08-17, 15:27
LoOoL... újabb felesleges 3 oldal, ami nem arról szól amiről kéne. És csak gyarapodik, gyarapodik...

steve69
2006-08-17, 17:04

DE AZ A TELEFON NEM FOGJA MEG OLDANI A GONDODAT :!: :!: :!:

SZERINTEM INTELIGENS EMBER MEG BESZÉLI A DOLGOKAT MERT ERÖSZAK CSAK ERÖSZAKOTT SZÜL .

Devor
2006-08-17, 18:50

DE AZ A TELEFON NEM FOGJA MEG OLDANI A GONDODAT :!: :!: :!:

SZERINTEM INTELIGENS EMBER MEG BESZÉLI A DOLGOKAT MERT ERÖSZAK CSAK ERÖSZAKOTT SZÜL .
nem láttál még 1-2 embert :D
lehet hogy 1-2 dologból itélve kis ember azt meglátod....és szét szarod magad :shock:

hilti
2006-08-18, 01:20
Elég volt!