PDA

Teljes verzió megtekintése : csicskajanko

l. tomi
2006-08-29, 23:23
csak erre vagytok képesek?
repülni tanuljatok meg utána legyetek ilyen ügyesek tudtok kattingatni grat

l. tomi
2006-08-29, 23:38
nincs erőtök ezut már kitörölni?
csicskuljatok csak szánalmas szarládák vagytok egy köüzterületér 10e-ret elkérni...... dugjátok fel magatoknak azt a pénzt.........

l. tomi
2006-08-29, 23:43
ezzel nagyon felbasztátok az agyamat remélem megtudja mindenki milyen csicskák vagytok!!!!!!!!!!

Dudkin
2006-08-30, 00:16
Te gyerek, neked meg mi a bajod?

D

l. tomi
2006-08-30, 00:19
Te gyerek, neked meg mi a bajod?

D

Szia!
Csak annyi a bajom... hog vki "véletlenül" letörölte a topicomat adok veszekbe.. ok nélkül ... a másik itt szépen megkérdeztem mért törölték... hirtelen az a topic is törölve lett.... utána mondtam hogy ez mi a ..... -ra jo.. erre azt is törölte valamelyik nagyokos.. és most van ez... ezt nem tudom mért nem törölték...

Dudkin
2006-08-30, 00:21
Elnézést szeretnék kérni mindenkitől! tudom h nem mentség amit csináltam, sajnálom, meg fogok változni! amíg nem változok meg nem nagyon fogok a fórumra jönni! Még 1* elnézést kérek Bajnoktól h így beszéltem vele és mástól is h ezt kell olvasnia.

Lefler Tamás

Most akkor mi is van? Vagy sikerul megmagyaraznod azt amit irtal, vagy tunci van a forumrol. Mit kepzelsz magadrol?
D

l. tomi
2006-08-30, 00:22
megkérdeztem szépen... hogy mért törölték.. mert csak az enyém tünt el... valaki letörölte.... és utána az a topic is le lett törölve amit utána nyitottam... eléggé furcsa nem?

Dudkin
2006-08-30, 00:26
Mar nem errol beszelunk kis baratom. Arrol amit irtal, es amiert bizony mostantol vallalnod kell a felelosseget. Rossz felol fuj a szel megint...

D

l. tomi
2006-08-30, 00:28
Mar nem errol beszelunk kis baratom. Arrol amit irtal, es amiert bizony mostantol vallalnod kell a felelosseget. Rossz felol fuj a szel megint...

D

Miről beszélünk?.. Figyelj!
Valakinek csak magátol ne tünik el egy topicja..... és volt bene minden nem volt hiányos! a másik
az utána lévő 2 topic is törölve lett.....

Dudkin
2006-08-30, 00:30
NAjo, holnap felhivlak es tisztazzuk ezt a hangvetelt, es azt amit irtal... Csunya es nagy szarvashibat kovettel el, orulj ha nem rogton apadat hivom. Kezd rettenetesen nevetsegesse valni ez az egesz amit muvelsz.

D

Chesterke
2006-08-30, 06:43
:?

Tomcat
2006-08-30, 08:57
Biztos ami biztos, rákattintottam a "téma figyelése" gombra ... ;-)

ICE-titán
2006-08-30, 09:27
ROTFL :lol: :lol: :lol: £O£ dudkin 4 ponton csatolható szájkosarat adjál neki ne kitíltás .... érdekes h mindíg ugyanazok az emberek nyomják a cirkuszt :P

ha már hozzászóltam :wink:

Tomcat:
"Biztos ami biztos, rákattintottam a "téma figyelése" gombra ... "

csatlakoztam :) lehet még valami jó is kisülhet belőle :)

oceanearth
2006-08-30, 09:33
én csak Kalap 2 mondását tudnám idézni:

"Ülj le fiam 1es"
"Tomi, te egy igazi hülye vagy"

egyébként azért örülök, hogy vannak iylen Tomi félék, mert leglább az unalams meló közben, röhöghetek egy jót.

bajnok91
2006-08-30, 09:35
Agybaj, nagy baj! :(

Redbáró
2006-08-30, 10:50
Biztos ami biztos, rákattintottam a "téma figyelése" gombra ... ;-)

Én is. Kíváncsi vagyok ebből mi sül ki.
De egy biztos. Dudkint nem érdemes felbosszantani! :lol: :lol: :lol:

l. tomi
2006-08-30, 11:04
Kikélius... te maradj az üzleteknél azt tudod hogy kell átverni embereket :)

a másik nincs semmi bajom.. de ha véletlenül egyszerre 3 topic is törlődik ami az enyém kicsit pipa leszek. tudom hogy nem szerettek mátyásföldön... de nem is akarom. sőt jobb ez igy.... de biztos hogy valaki törölte a topicomat! magátol nem tünik el...

bajnok91
2006-08-30, 11:49
Kikélius... te maradj az üzleteknél azt tudod hogy kell átverni embereket :)[/quote]
No comment!Csak annyi hogy azóta eladtam pár cuccot és vettem is és senkinek nem volt semmi baja..!

a másik nincs semmi bajom.. de ha véletlenül egyszerre 3 topic is törlődik ami az enyém kicsit pipa leszek. tudom hogy nem szerettek mátyásföldön... de nem is akarom. sőt jobb ez igy.... de biztos hogy valaki törölte a topicomat! magátol nem tünik el...
Az igazság odaátvan.....vagy mégsem? :roll: :D
Hallgass a nagyokra és megmondják ki vagy! :D

l. tomi
2006-08-30, 11:50
Kikélius... te maradj az üzleteknél azt tudod hogy kell átverni embereket :)
No comment!Csak annyi hogy azóta eladtam pár cuccot és vettem is és senkinek nem volt semmi baja..!

Az igazság odaátvan.....vagy mégsem? :roll: :D
Hallgass a nagyokra és megmondják ki vagy! :D[/quote]
A nagyokra halgatok képzeld éssemmi bajuk velem...... csak ezeknek.

bajnok91
2006-08-30, 11:53
THX!

Üdv,bajnok!

DASCO
2006-08-30, 11:55
VALAKI SZOKJON ZOLIFOXNAK :twisted: :D :D

D

bajnok91
2006-08-30, 11:58
OK !
akkor mindenki kiabáljon hangossan Zoooooliiiiiiiiifoooooooox!!! :lol: :lol:

force
2006-08-30, 12:39
Hi!

Má' megin'!
Gáz....

force

Dress
2006-08-30, 12:51
Te Tomi!

Te szedsz valamit?
Nem hiszem el, hogy igy erzed jol magad. Folyamatos duh-kitoreseid vannak.
Mikor leszel mar akkora, hogy szerinted is kaphass egy pofont?

Bakker, tobb mint 700 hozzaszolasod van, de ebbol szinte semmi sem hasznalhato.
Mennyire tartod magad a forum "ertekes" tagjanak?

hekus
2006-08-30, 13:02
Üdv!

Érdekes, hogy a Tomi problémájával senki sem foglalkozik.
Mindenki csak hergeli, meg rugdossa, még az is, aki nem is ismeri, és azt sem tudja, hogy miről van szó!!

G.

l. tomi
2006-08-30, 13:19
Üdv!

Érdekes, hogy a Tomi problémájával senki sem foglalkozik.
Mindenki csak hergeli, meg rugdossa, még az is, aki nem is ismeri, és azt sem tudja, hogy miről van szó!!

G.

Szia Gábor!
Köszönöm ez jol esett :)
azért nem törödnek vele mert nem is érdekli őket van kit rugdosni és ez nekik jo.... én vagyok most a rossz de ha tudnának mindenről... megváltozna a szemléletük..... de ez nem rájuk tartozik.. olyan dologba ütik a az arcukat amihez közük nincs....

Ez a magyar modellezés... grat :wink:

l. tomi
2006-08-30, 13:30
a másik... Dudkin!
légyszives privibe add meg a számodat! vagy hivj fel szeretnék veled váltani pár szot!!

l. tomi
2006-08-30, 13:38
Bakker, tobb mint 700 hozzaszolasod van, de ebbol szinte semmi sem hasznalhato.
Mennyire tartod magad a forum "ertekes" tagjanak?

ha nem használhato töröjétek... de neked az 500 hozzászolásod biiztos használhato megmutatod a népnek hogy kell m,ást rugdosni :wink: erre kiváncsiak biztos :wink:

l. tomi
2006-08-30, 14:04
Kedves mátyásföldi nagy tudásuak....
mostmár kiderült pár év alatt hogy rengeteg embert elüldöztetek.de ez nagyon fáj nektek, hogy bénák vagytok és mindig is azok maradtok, a modellzéshez hiába vettetek 500.000ft-ért rádiot..aval csak maximum 8-asozni tudtok, meg törni...és aki ügyesebb mint Ti! és nem nyal be nektek abba belerugtok! elüldözitek! kötekedtek vele! de nem is baj.. legalább igy az egész ország megismerte mennyire bunkok és szemetek vagytok!!! Tisztelet a kivétel!!!!!!!!!!

Ez a mátysáföldi uj gazdárkra vonatkozik!! aki egy állami területet kiad bérbe!!

Persze ezt is rögtök le fogjátok törölni! de késő.... már kimentettem... és mindenki meg fogja kapni!!!!!

És remélem, hogy azonnal kitöröltök a diszno fórumotokrol!!! ahogy sok mást!

l. tomi
2006-08-30, 14:06
kikérem magamnak!!! hogy hogy viselkedtek velem! azért mert 16 éves vagyok! nincs jogotok igy bánni velem, se mással! ugyan olyan jogom van mindenhez mint nektek!!!

Butyok
2006-08-30, 14:07
(...)

Ne haragudj, de ez a fórum nem csak a mátyásföldi repülősöké..., hanem a modellezőké. Ha meg neked nem teszik, nem kell idejárni, ennyi a megoldás :idea:

l. tomi
2006-08-30, 14:09
(...)

Ne haragudj, de ez a fórum nem csak a mátyásföldi repülősöké..., hanem a modellezőké. Ha meg neked nem teszik, nem kell idejárni, ennyi a megoldás :idea:

ez nkiok szolt mert tudod ők itt a "főnökök" nem veszed észre hogy szinte csak mátyásföldi moderátor van? minndenhol...

Dress
2006-08-30, 14:21
Tomi!

Megrantom a zsinort es be fogod verni a fejed a monitorodba.

Mint egy veszett kutya, beleharapsz mindenkibe.
Mi bajod van?

l. tomi
2006-08-30, 14:24
Tomi!

Mi bajod van?

Csak annyi... hogy oda jártam 2 évig........ utána elkértetek 10e-ret... mondtam jo ha lesz pénzem... megtudtátok hogy máshova járok mással... elkezdtetek velem szemétkedni..... akivel edig joban voltam ugy jött oda hozzánm hogy mivan hülyegyerek...... ez képzeld ez a bajom...

tobbet nem irok se ide! se a forumra....

Vasix
2006-08-30, 14:34
Tomi,

nyugodj már le, kérlek... Nem érsz el ezzel semmit. :?

Persze, hogy mátyásföldiek a moderátorok, hiszen mátyásföldi a fórum gazdája és azokat kért meg moderátornak akikben megbízik, akikkel naponta találkozik, akikkel szorosabb kapcsolatban van! Te is így tennél Dudkin helyében...

Én Esztergomban repítek, de én is fizetek reptéri díjat és örülök, hogy van hol repítenem! Az az évi 10.000 Ft vicc, ezt te is tudod! Csak gondold meg, mennyibe kerül egy szervó a gépedben!

ICE-titán
2006-08-30, 14:49
hihi :)

Érdekes ma modellező kolegám linkelte a banzájt nekem hogy váó alakul :D annyira megtetszett az egész hogy szeretném megérdeklődni , hogy hogyan lehet ilyen beszólásokat elmenteni mert bash.hu (http://bash.huurl) -n jólérezné magát a topic :) eddig csak bash-t olvasgattam de légiháború topic odaveri simán :) :wink: és öö ha benne leszünk a reggeli Blikk-ben akkor híres is leszek? de most komolyan ha ide benéz egy vendég mit fog gondolni? elég sok modellező netezik jórészük fiatal kezdő mit fognak gondolni ezek láttán... Tomikának mégha igaza is lenne sem ígykéne ezt elintéznie... ehhh színvonal...

Redbáró
2006-08-30, 15:45
Tomi!

Mi bajod van?

Csak annyi... hogy oda jártam 2 évig........ utána elkértetek 10e-ret... mondtam jo ha lesz pénzem... megtudtátok hogy máshova járok mással... elkezdtetek velem szemétkedni..... akivel edig joban voltam ugy jött oda hozzánm hogy mivan hülyegyerek...... ez képzeld ez a bajom...

tobbet nem irok se ide! se a forumra....

Te még nagyon jó helyzetben vagy, mert tőled elkértek 10000Ft-t és cserébe rendes reptéren repülhettél. Nálunk Pécsen elkérnek 12000Ft-t egy évben és egyenlőre azon fáradozunk, hogy legyen reptér. Mi rendes robbanóssal itt Pécsen még csak lehetőségünk sincs repülni. Te meg azért a pénzért akármivel repülhetsz ott. De ezt jól elb.sztad.

Dudkin
2006-08-30, 15:51
Tomi!

Ne haragudj, de az allitasaid tokeletesen valotlanok. Ez most, mint az MMBK elnoke, hivatalos szemely mondom neked. Soha nem eltem ezzel a fordulattal, de mostmar amik itt elhangzottak, felvetik a kerdest, hogy tiszban vagy azzal, hogy ennek jogi kovetkezmenyei lehetnek.

A pontos tortenet az volt, hogy mar ev elejen sem voltam hajlando a nevemmel ellenjegyezni a belepesedet az MMBK-ba, mert tobb olyan erkolcsi alapszaballyal utkozott a viselkedesed, amit mi a magunkenak erzunk es otthonrol hozzuk.

Az, hogy ki mennyiert, es mivel repul nyolcasokat nem a te dolgod. Ok legalabb a sajat munkajukkal keresik meg ra penzt, es arra koltik el ami a hobbijuk. Egyszeruen semmi kozod hozza.

Legyel kedves valtoztatni a stilusodon, ha nem szeretned hivatalosan is megvedeni az allaspontodat. A fentebb elhangzott mondatok minden jogalapot megadnak arra, hogy magad ellen fordits egy nagy letszamu egyesuletet.

UDv: Csenki Zoltan Dudkin

DASCO
2006-08-30, 16:59
dudkin:

kicsit off leszek :wink: :

par kerdes amit nem tisztazott szamomra a szabalyzat.

ahhoz h rendezvenyen kivul matyifoldon repulhessek be kell e lepni
a klubba vagy eleg ha eleget teszek a repitesi felteteleknek es par alkalommal tologatom a funyirot?

az a bizonyos osszeg amit be kell fizetni repter hasznalati dijkent
"A reptér gondozási díj minden olyan modellező által fizetendő, aki repülő eszközzel évi kettőnél több alkalommal repít Mátyásföldönl "
pontosan mennyi es mennyi idore szol?

csak azert kerdezem h tisztazzuk a dolgot. nem surun jarok ki hozzatok
(talan atlagban evente 2szer). csak puszta kivancsisag

koszi

D

outsider
2006-08-30, 17:08
Kedves (na azért ez tulzás) „lógógatyás” kis tiknó!

Az egyik mondatod, amit belefröcsögtél ide, a mátyásföldieknek címezve, az nem teljesen helyes:

Azt írtad: „tudom hogy nem szerettek mátyásföldön” pedig ez ugy lenne helyes:

"tudom hogy nem szerettek mátyásföldön SEM”

A csicskáról pedig az jutott az eszembe, hogy van egy pár régebbi ismerősöm a kóterból, akik kifejezetten gerjednek az ilyen kis nyálasszájú, rózsaszín seggű kisfiúkra, mint te és ők elmesélik neked szivesen mi is az a csicska. "Beütnek” mint egy Moki motort! Utána nem lesz gondod a hangos fingásra!

Jogod meg arra van, hogy befogd a kis nyálas szádat és örülj, hogy eddig senki nem vette komolyan a vagdalkozásaidat! Mert lehet hogy vannak ismerőseid a telefonod másik végén de nem tudhatod hogy másoknak milyenek vannak.

hilti
2006-08-30, 17:22
l.tomi
Elöször, mint moderátor!
A két légiháborús topicodat én töröltem ki.
Az elsöt azért mert az volt benne, hogy kitörölte ki az adok veszekböl a hirdetésed. Ez nem 6000 emberre vonatkozik. Ezt úgy kell megkérdezni, hogy megkeresed a témához rendelt moderátort privátüzenetben és felteszed a kérdést. A légiháború, nem erre való.
A második topicodat nem kell gondolom ecsetelni, miért is lett törölve.
Hasonlóan kezdödött mint ez.
Ezt is töröltem volna csak elmentem aludni, és csak most értem haza, ezért reagálok most a hozzászolásodra.
Másodszor, mint mátyásföldi, az MMBK tagja!
Nagyon sok munka és pénz van a matyiföldi reptérben. Minden év végén az éppen aktuális MMBK által megbizott pénzügyi góré elmondja, hogy hová folyt el az a pénz ami év közben beérkezett. Erröl jegyzökönyv készül amit a tagok kérésre elolvashatnak. Mivel még gyerek vagy, ezeket a dolgokat nem látod át. Persze ez nem baj, csak ne kiabálj.
Az MMBK egy befogadó szervezet, ami azt jelenti, hogy bárki aki az emberi viselkedés alapnormáival rendelkezik és elfogadja a repülési szabályzatot az beléphet. Ezt úgy szabályoztuk, hogy két ember kell a beléptetéshez egy az ajánló és az MMBK elnöke.
Harmadszor, mint magán ember, modellező!
Igazad van, tényleg drága rádiom van.
Igazad van, tényleg nyolcasokat repülök.
Igazad van, új gazdag vagyok, hiszen akkora panel lakásban lakom mint a pincétek.
Igazad van, tényleg ne gyere Matyiföldre!

Üdv

Dress
2006-08-30, 17:36
DASCO

"A reptér gondozási díj minden olyan modellező által fizetendő, aki repülő eszközzel évi kettőnél több alkalommal repít Mátyásföldönl "

Ezt azert irtuk le, mert van akinek ez nem termeszetes.

Ide tartozik meg az is, hogy a Tomitol nem fogadtuk el a penzt.
(nem akartuk MMBK-s poloban latni)
Ettol fuggetlenul sose lett elzavarva emiatt a repterrol.

Tomi!
Eltunt a telefonszamod, meg a Skype elerhetoseged. Szivesen beszeltem volna veled, na mindegy.

Dudkin
2006-08-30, 21:15
dudkin:

kicsit off leszek :wink: :

par kerdes amit nem tisztazott szamomra a szabalyzat.

ahhoz h rendezvenyen kivul matyifoldon repulhessek be kell e lepni
a klubba vagy eleg ha eleget teszek a repitesi felteteleknek es par alkalommal tologatom a funyirot?

az a bizonyos osszeg amit be kell fizetni repter hasznalati dijkent
pontosan mennyi es mennyi idore szol?

csak azert kerdezem h tisztazzuk a dolgot. nem surun jarok ki hozzatok
(talan atlagban evente 2szer). csak puszta kivancsisag

koszi

D

Szia!

Kicsit kodosen fogalmaz a szabalyzatunk valoban. Mivel a szervezetunk neveben benne van hogy Barati Kor, igy igyekszunk a hilti altal is felvazolt modon viszonylag zartkoruen, csak olyan emberekkel egyutt haladni egy uton, akiket mar megismertunk.

Ezert tavaly oszi kozgyulesunkun megszavaztuk hogy a 2006-os evben egyeb rendelkezesig a palyat barki koltsegterites nelkul latogathatja. Pozitiv tapasztalatunk az volt, hogy aki elt ezzel a lehetoseggel, mindenfele nyomas nelkul egy ido utan onalloan megkerdezte, milyen lehetosege van arra, hogy tamogassa az egyesuletet.

Mi ilyenkor osszedugtuk a fejunket, es megvitattuk, hogy az adott szemelyt a megismerkedesi ido alatt ugy ismertuk meg, hogy valoban "baratunk". Innentol a szabalyzatban szereplo 10,000.- eves dijert +2400 forint biztositasi dijert felajanlottuk neki a tagsag lehetoseget.
Esetunkben Lefler Tomi forumon es a valo eletben bemutatott viselkedese volt az az ok, amiert az o tagsagat el kellett utasitanunk, hangsulyozom, o volt az egyetlen eddig.

UDv: Dudkin

DASCO
2006-08-30, 22:41
dudkin:

koszi szepen a felvilagositast!!
a temat csak erdekesseg keppen kerdeztem, magam
miatt, teljesen elhatarolva a "tomis" problematol :wink:
(ezert is irtam h off leszek)

csak hogy legyen egy kis ON is a hozzaszolasomban:
aki talalkozott mar a tomival tudja h milyen.
szerintem nem kell ebbol ugyet csinalni. sok ember elott
lejaratta mar magat. van aki megturi van aki nem.
szerintem felesleges billentyu koptatas tovabb foglalkozni
ezzel a temaval...
talan egyszer o is felno majd.

ja es ha tehetnem en is repulnek felmillios radioval es repulovel is nyolcasokat. szep nyolcat nem konnyu csinalni. sok sok sok gyakorlassal jar :wink: :lol:

meg egyszer koszonom a felvilagositast

D

fukeneh
2006-08-30, 22:48
Tomi már megint előbb ragadtál klaviatúrát, mit sem hogy gondolkodtál volna.

Tudod a leírt szónak, mint az életben, itt is komoly súlya van.

Mint MMBK tag tudom, hogy ezek után sem utál téged senki Mátyásföldön, csak a renomédat és a barátságos fogadtatást veszítetted el.

Azért örülök, hogy az ajánlásos rendszernek köszönhetően nem tartozol az MMBK -hoz és egy rendezvényen, nem viseled a pólónkat így a hozzászólásaid, és a viselkedésed nem képviseli, tükrözi az MMBK szellemiségét

zolifox
2006-08-30, 22:57
Itt egy pubertáskori jelenséggel találkozhattok :shock:
Pszihologiai tanulmányaim alatt találkoztam ilyen viselkedészavarral :!:
A kiválto ok :arrow: önkielégités közben többször megzavart egyénnél hosszu távon jelentkezhetnek ilyen tünetek

modellreptérre kiérve nem köszön :!:

nem egyeztet frekit :!:

segit másoknak nagyképüen motort beállítani (tulnyomáscsövet rakja a karbira :D :D :D )

trágárkodik nyilvánosan

stb

E tünetek kezelésére kiváloan alkalmas lehet az ő esetében egy nő nemü emberpéldánnyal kialakitott cexuális élet :!: :!:

A hosszantarto viselkedészavarnak a mellékhatása lehet hogy őt "csinálják" meg, mint egy előttem szoló ezt kezdte ecsetelni :)
Mivel sexuális beállítottságát nem ismerem lehet, hogy utobbi terápia is alkalmas lehet a kezelésre :!: :shock:

Kis Kozy
2006-08-30, 23:05
Itt egy pubertáskori jelenséggel találkozhattok :shock:
Pszihologiai tanulmányaim alatt találkoztam ilyen viselkedészavarral :!:
A kiválto ok :arrow: önkielégités közben többször megzavart egyénnél hosszu távon jelentkezhetnek ilyen tünetek

modellreptérre kiérve nem köszön :!:

nem egyeztet frekit :!:

segit másoknak nagyképüen motort beállítani (tulnyomáscsövet rakja a karbira :D :D :D )

trágárkodik nyilvánosan

stb

E tünetek kezelésére kiváloan alkalmas lehet az ő esetében egy nő nemü emberpéldánnyal kialakitott cexuális élet :!: :!:

A hosszantarto viselkedészavarnak a mellékhatása lehet hogy őt "csinálják" meg, mint egy előttem szoló ezt kezdte ecsetelni :)
Mivel sexuális beállítottságát nem ismerem lehet, hogy utobbi terápia is alkalmas lehet a kezelésre :!: :shock:

Rajtam segített a terápia :!: ( :?: )

SYL
2006-08-30, 23:12
ez nkiok szolt mert tudod ők itt a "főnökök" nem veszed észre hogy szinte csak mátyásföldi moderátor van? minndenhol...
Szia, tévedsz, ez nem így van.
Csak pár példa: Necronome, HummeRC, SRY, és én SYL.
De ez nem változtat a tényeken. Ha az autós, vagy hajós topikokban írkáltál volna olyanokat, mint amiket írtál, ott is kitöröltük volna az oda nem illő hozzászólásokat, mint a repülősöknél Hilti, Dress, vagy maga Dudkin.
Az autós, hajós témákban nem találsz ilyen jellegű hozzászólásokat és ez nem a véletlen műve. Csodálkozom, hogy ezt a témát nyitvahagyták, utat engedve ennek a végeláthatatlan vitának.
Üdv: SYL

SYL
2006-08-30, 23:16
Utólag olvastam Zolifox hozzászólását, nagyon találó :taps:

Tomcat
2006-08-30, 23:26
Na jól van, tényleg volt értelme a témát figyelni! :P :P
Ha jól emlékszem a koreográfiára, akkor most ez következik, csak le van zárva sajnos:

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=15497

Lehet hogy fel kéne nyitni, nehogy újabb "Bocsánatot kérek" topic legyen? ;-) Persze ez csak költői volt ...

Jó éjt minden fórumlakónak, mára jól kiszórakoztam és szétröhögtem magamat az emberi hülyeségen.

DASCO
2006-08-31, 09:52
tudtam h zoliban nem csalodunk :wink: :twisted:

pedig milyen jo is volt mikor tomika budaorson repules kozben
megszabadult a nadragjatol (persze nekem semmi kozom nem volt a dologhoz) es ugy vezette a repulojek :D :twisted:

D

zolifox
2006-08-31, 10:39
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060831/../060518/_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060831/../060518/_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Igy, hogy láthatjátok alaposan kidolgozott alkatát, így áttudjátok érezni
a szőkőár elől menekülő emberek érzéseit :!: :idea:

Vagy csak a feltörő röhögéstől elernyedő testeteket probáljátok a széken tartani :?: :idea:

l. tomi
2006-08-31, 10:45
http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060831/../060518/_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://www.kepfeltoltes.hu/view/060831/../060518/_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

Vagy csak a feltörő röhögéstől elernyedő testeteket probáljátok a széken tartani :?: :idea:

egy szájbabaszott kretén faszkalap vagy...........

APPME
2006-08-31, 10:49
Tomi!

Ha így reagálsz, elpusztulnak "ellenségeid" a röhögéstől.
Ne légy ennyire kegyetlen...

zolifox
2006-08-31, 11:03

egy szájbabaszott kretén faszkalap vagy...........

Építő jellegü az önkritikád :!: Látod saját magad, és lelked mélyéből fékezhetetlenül előtört véleményed :!: Tán még köpködted is a monitort :?: :shock:

tata
2006-08-31, 11:20
Hm...ez egyre jobb :P

Csak így tovább!

:twisted:

A kép nagyon művészi

Dodge
2006-08-31, 11:38
Hali!
Végigolvastam a topikot. Már minden falat lekapartam itthon a röhögéstől. :mrgreen: Úgyhogy újra kell tapétázni. :lol: Csak egy megjegyzés a topiknyitó felé: szerintem nem kéne szitkozódni így nyilvánosan. Sokan olvassák ezt a fórumot. ott a PÜ! Ott olyan cifrát írsz ami csak kitellik tőled. Ott tombold ki magad. Így akkor senki nem fog tartani egy marha nagy par...agrárcsemetének :wink: .Eléggé neveletlen dolog így beszélni egy másik emberrel. Még akkor is ha csak 16 éves vagy.
Ha tényleg te vagy a képen akkor a helyedben nagyon meghúznám magam mert sok embert bőszítettél fel a viselkedéseddel. És ilyen fizikummal...nos...hát sztem fogadj két testőrt....vagy hármat. Csak egy jótanács volt, hogy elkerüld a korház intenzív osztályát.

oceanearth
2006-08-31, 12:52
lol, ilyen alaktom lenne újjat kérnék karácsonyra.
nagyon kész a kép

zolifox
2006-08-31, 13:07
nagyon kész a kép

Egy uj fogalom van alakulóban :arrow: alakTom :D ( a T csak tiszteletből sikerült ekkorára)

Az értelmező kéziszótárban milyen kisérőszöveg lesz utána :?:
pl: alaktalan formák gyüjtőszava

oceanearth
2006-08-31, 13:11
nagyon kész a kép

Egy uj fogalom van alakulóban :arrow: alakTom :D ( a T csak tiszteletből sikerült ekkorára)

Az értelmező kéziszótárban milyen kisérőszöveg lesz utána :?:
pl: alaktalan formák gyüjtőszava

most nézem, hogy miylen szépet nyelvújjítottam, azzal, hogy össze-vissza írok :lol:

Kockaspiton
2006-08-31, 13:15
:mrgreen: Ezt nem tudom elképzelni, hogy nem direkt csinálja, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki elkövesse 300x ugyanazt a hibát és fel legyen háborodva, hogy amikor 301x is elköveti, "megrugdossák az emberek".

Zemann
2006-08-31, 13:27
Eléggé érdekes "formában" repcsiztek Ti ott.

Hátulról "segítitek"a tanulót?

lol

Tomi!

Bocsi ,hogy beleszólok,de most hová fogsz menni?Nincsen értelme annak,hogy magad mögött mindent felégessél.

Gondolom azért ezektől az emberektől kaptál segítséget,törődést,lehetőséget.Most meg leugatsz mindenkit közülük?
Vagy ők soha nem segítették a "pályafutásodat"?

_Tamas2
2006-08-31, 13:42

lol

Tomi!

Bocsi ,hogy beleszólok,de most hová fogsz menni?Nincsen értelme annak,hogy magad mögött mindent felégessél.

Gondolom azért ezektől az emberektől kaptál segítséget,törődést,lehetőséget.Most meg leugatsz mindenkit közülük?

Tomi, ne törődj velük :!: Mi szívesen fogadunk a csapatunkban, tanítgatunk téged :!: És ahogy az az ókori Rómában szokás volt, a mester megdugja a tanítványát :!: :kemeny:

Hassan
2006-08-31, 13:50

...

Mi nem repcsizünk ott, se a zolifox, se a tamas2, senki se... Mi csak repcsiztünk ott, voltak érdekes dolgok ottan na :lol:
Még az én gatyámat is lehúzták :lol: bár ugyis a Pumilaci gépe bánta volna :D:D

l. tomi
2006-08-31, 14:21
Tomi!

Nem messze matyitől lett véve egy magán terület!!! ott modellezünk békésen! már egy ideje...