PDA

Teljes verzió megtekintése : Póker a fórumon

Gézabá
2006-08-31, 22:00
Hurrá, végre a modellező forumon is jönnek a reklámok. Uraim, hölgyeim örüljünk együtt. Most végre azzal is tölthetem az időmet, hogy csukogatom ezeket az undorító oldalakat.
Éljen-éljen :ejnye: :ejnye: :shock: :shock:

Dudkin
2006-08-31, 22:04
Sajnos teljes biztonsaggal nem lehet kiszurni ezeket a fergeket. Kerlek maskor mondd, hogy hol latsz ilyet, es kitiltom az ipt, de ne kivand hogy vegigolvassak 3000 topicot.

UDv: Dudkin

SYL
2006-08-31, 22:04
Szerintem beszedtél valami trojait, mert itt nincs ilyesmi.
Üdv: SYL

Dudkin
2006-08-31, 22:08
Syl!

sajna
gyogyszerreklamokkal mar talalkoztam:(. NApi tobb robot regisztral, csak ahhoz nem eleg okosak hogy aktivaljak is a usert.

Udv: D

st_robi
2006-08-31, 22:10
ja ez manapság a net, én is 2 vírusírtót használok 1*re.. én egyébként ajánlom az avg-t mint ingyenes az a legobb, meg a nod de az 30 napos.

Gézabá
2006-08-31, 22:39
Most amíg visszaléptem a tartalomjegyzékhez, majd újból megnyitottam ezt a topicot, volt egy tetőcserépreklám, egy csengőhangreklám, meg valami idóta takarékossági és játékreklám. De az előző nyitásnál a 8*8 pókervilágbajnokság rekláma ugrott be.
Én egy egyszerű szalonnabőrön felnőtt parasztgyerek vagyok, túl sokat nem értek a számítógéphez. Valaki mondja már meg, hogy mi a helyzet, most nálam, azaz az én gépemmel van a baj, vagy magával a fórummal.

Gézabá
2006-08-31, 22:41
Na most kilépés után egy számlázó program demóját akarta letöltetni velem. Kissé ideges lettem.

Gézabá
2006-08-31, 22:45
www.ctnetwork.hu (hirdessen 30 Forintért)
Rohadna meg.

Wilson
2006-08-31, 22:46
Szia!

Valszeg valami kémprogram lesz.
Spyboot s&d a legjobb.Ingyenes.
Töltsd le, frissítsd és futtasd le.Végén fix selected problems.
Néha csodákat tesz...
Ez nem vírusírtó, kémprogramokat töröl.

macskacicó
2006-08-31, 22:47
Hát ha eddig nem tetted, akkor töltsd le a mozilla firefoxot, mert nagyon jó, megszűr majdnem minden reklámablakot (popup-ot), így kb az internet explrerhez képest 20ad annyi reklám jön, az is csak bizonyos oldalon. Ha még nincs vírusirtód, tölts le egyet ingyen pl a www.letoltes.com -ról, de javaslom a symantec norton anti virus 2006-ot, vagy a nod 32-t, mindegyikről csak jót hallottam, nekem norton van.

macskacicó

UI: rövid válasz a kérdésedre: is-is

Gézabá
2006-08-31, 23:08
Na most ha hiszitek, ha nem a foxxal léptem be ésNod 32-m is üzemel, ennek ellenére jönnek ezek a dögök.
A hajrán kívűl mondjatok már nekem valami bíztatót.
Tudom, hogy ez nem számítástechnika oldal, de ezekkel a bosszantó dolgokkal csak itt találkozok.
A fórumozóktól pedig ismételten elnézést kérek, hogy tudatlanságommal untatom őket.

Gézabá
2006-08-31, 23:11
Asszem megtöltöm a gépet ekrazittal, aztán az asszony hóna alá nyomom, hogy fusson vele egy kört. Le lesz a gond mindkettőről.

SYL
2006-08-31, 23:26
Gézabá,
Ha nem segít az Ad Aware, vagy hasonlók, akkor mentsd le a gépedről a fontos dolgokat és telepítsd újra a windowst.
Nekem sokszor csak ez segített a hasonló problémákon.
Üdv: SYL

macskacicó
2006-08-31, 23:41
Syl javaslatát kicsit megváltoztatnám! Mentsd le a fontosabb adataid, és telepítsd fel a linuxot!!! Ennyi advare progit nem fog beszedni, mert a legtöbbet win re írták.Ingyé letölthető pl innen: www.uhulinux.hu , www.novell.com (SuSE-t keresd) Amúgy próbálkozhatsz még tűzfallal a gondos takarítás után, megszűri valamennyire. Egyébként nem az a lényeg hogy fusson a nod 32, hanem indíts egy teljes rendszervizsgálatot (nortonban van ilyen, ebben is kell sztem), majd ha kész, és mindegyik törölve, akkor próbáld meg!

macskacicó

Wilson
2006-08-31, 23:52
Hiába használsz vírusírtót, nem vírusról van szó.
Javasoltam egy programot.Kipróbáltad?

Hassan
2006-09-01, 00:04
Én Maxthont használok mint böngésző, spybotot és adawaret mellé. Itthon nincs jelen a probléma, de a másik gépemen fentáll, ahol sem spybot sem adaware nincs telepitve.

Spybot:
http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/security/spybot/spybotsd14.exe

Adaware:
http://www.download.com/3001-8022_4-10399602.html

És, ha kell, akkor a Maxthon /1:1 ugyanaz mint a fox/:
http://www.maxthon.com/redir.htm?url=http://dl.downloadhosting.com/download/myie2/mcombo.exe

APPME
2006-09-01, 08:24
Hali!
Én idekészítettem egy klopfolót, azóta semmi gáz... :)
NOD32 és Counter Spy progim van, még a kazánt is kikapcsolják.
Annyit megjegyez a gép, ha a saját oldalamra lépek, fagy fimélre - felugró ablakok tiltva - ekkor megsimogatom a winchestert és OK.

TKristóf
2006-09-01, 15:09
Szia!Kézzel nézd át a fájlaidat,és ne használd az explolert!

jomunkasember
2006-09-01, 15:11
Syl!

sajna
gyogyszerreklamokkal mar talalkoztam:(. NApi tobb robot regisztral, csak ahhoz nem eleg okosak hogy aktivaljak is a usert.

Udv: D

:-D
az én honlapomon, pl. csak egy matek képlet után tud hozzászólni a bot... de az már nem megy nekik
hehehe

jomunkasember
2006-09-01, 15:14
egyébként meg firefoxot használok AdBlock plus pluginnal.
aztán NIS, plusz sygate firewall.

oszt nincs gondom.

st_robi
2006-09-01, 15:42
Syl javaslatát kicsit megváltoztatnám! Mentsd le a fontosabb adataid, és telepítsd fel a linuxot!!! Ennyi advare progit nem fog beszedni, mert a legtöbbet win re írták.Ingyé letölthető pl innen: www.uhulinux.hu , www.novell.com (SuSE-t keresd) Amúgy próbálkozhatsz még tűzfallal a gondos takarítás után, megszűri valamennyire. Egyébként nem az a lényeg hogy fusson a nod 32, hanem indíts egy teljes rendszervizsgálatot (nortonban van ilyen, ebben is kell sztem), majd ha kész, és mindegyik törölve, akkor próbáld meg!

macskacicó
ja persze aztán meg nem megy neki semmi program mert azt is win-re írták. :twisted: ha mindenképpen linux akkor kell hozzá egy wine kiegészítő, de akkor meg jönnek a wines kémkedők, de nem az oprendszerrel van a gond, hanem gondolom a rendszer nem túl sűrűn volt újra rakva, ki kell menteni a cuccokat, format c:!: és reinstall :wink:

APPME
2006-09-01, 15:55
Srácok Gézabát bevitték az elmére, olyanokat írtatok. Nagy részét én se értem, pedig aztán én sok mindent nem értek...
Aporpó...
Kislexikon az előzőmhöz:
fagy = vagy
fimélre = frimélre (freemail)

Le a felugró ablakokkal!!!

picipocc
2006-09-01, 20:20
Sziasztok

Saját tapasztalatom,hogy az Ad-aware SE Plus és a Nod 32 meglehetősen kemény párost alkot.Különösen akkor ha az Internet Explorert csak nagyon keveset használom.A mozilla Thunderbird és a Mozilla firefox használatával ,ki lehetett szűrni a robotok nagy részét ,bár nem az összeset.A felugráló ablakokat annyira letiltják,hogy még a privát üzeneteimről is csak az Email-bol értesülök.
Régebben megpróbáltam néhány túzfalat a gépemen de engem nem győztek meg.Vagy rohadt érzékenyek voltak és minden apró rezdülésre idióta üzeneteket dobáltak a képernyőre ,vagy nem csináltak szinte semmit.
Ezért az itthoni gépemen nem is használok tűzfalat.
Igaz ,hogy nem is tartok rajta olyan adatokat ami egy hat évesnél idősebb heckert lázba hozna! :lol:

Üdv a Picipocc

Gézabá
2006-09-02, 11:41
Köszönöm a segítőkész hozzászólásaokat,l és mivel meg vagyok keveredve, mint a bogyiszlói vetemény, ezért azt a formát választottam, hogy összekeverem az általatok javasolt dolgokat és végképlet így fog majd kinézni:
Leültetem a gép elé a Liogreen as: Tündérbogár barátomat, és addig verem a fejét az APPME által javasolt kloffolóval, amíg az általatok javasolt tecnikákkal, akár egy újratelepítéssel le nem küzdi a problémámat.
Asszem erre szokták azt mondani, ha nem megy ésszel, oldd meg erővel.

Egyébként megnyugtatásként közlöm, hogy már nem csak modellező fórumon köpködi a gép a szemetet, hanem bármely internetoldal megnyitásakor.

Jut eszembe :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ha tudjuk, hogy ki a reklámforrás (mondjuk ez magától adódik, mert ugye én nem reklámozok csengőhangokat, meg tetőcsrepet), akkor nem lehetne esetleg a küldő cégnek visszaküldeni egy nagy büdös lóf...t, hogy minden reggel ott integessen a képernyőiken?

Gézabá
2006-09-02, 11:42
Mik azok a robotok? :?: :?: :?: :?: :?:
Én a terminátor 3-nál megakadtam!!!!

Füligjimmy
2006-09-02, 13:35
Gézabá!
A terminátorok nem robotok, hanem kibernetikus organizmusok, vagyis KIBORG (CYBORG) ok. :D
Egyébként ha biztosra akarsz menni, én is linuxot javasolnék, de ha a gyerek játszani akar valami winfosos játékkal, akkor vért hugyálsz mire beállítod az emulátort, ha sikerül egyáltalán...
Én évekig az UHU és a Suse klf. verzióit használtam, de a srácok miatt legfeljebb fél évig bírtam elodázni a microfos aktuális telepítését.
Sajnos annyira függő minden játék, hogy nem tehetünk sokat. :evil:
Esetleg több gép: egy netre linux-szal, másik (vagy több) játékra, akár hálózatban.
Egyébként meg abszolút biztosra nem tudsz menni.

APPME
2006-09-02, 20:36
Két harveres megoldással - a kettő kombinációja a legjobb.

1, Tükörből kell a monitorra nézni bekapcsolás után, így a szöveg nem tud kárt tenni agysejtjeidban. Ha rendellenességet érzel, egy kaputámasztóval rávágsz a rusnya gépre vagy kettőt.

2, Népi módszer. (orvosok megkérdőjelezik, de csak haszáld nyugodtan, segít) Kormozott üveg. Monitoré, vagy szemüveg. Kontaktlencse esetén belefujsz egy korommal töltött pikulába.

picipocc
2006-09-04, 18:58
Az Ilyen bonyolult és tényleg komoly szaktudást igénylő problémák legjobb megoldása ,ha oldalogsz kis ideig az óvodák vagy alsó tagozatos iskolák környékén a tanítás vége felé!
Jönnek a lurkók szép tömött sorokban és ha azt tapasztalod ,hogy két szemmel láthatóan normális gyerek valami érthetetlen nyelven kézzel lábbal magyaráz egymásnak akkor megtaláltad az emberedet!
Két bögre kakaóért meg pár tábla csokiért kb 5-8 perc alatt lefuttatnak fejből egy teljes rendszertesztet, megoldják a felmerült problémákat és még a maradék időben nyomnak egy laza Lan partyt is .
Más kérdés ,hogy a teljes winfoss beállítást megváltoztatják meg valamennyi jelszavadat és kódodat lenyulják,de még így is megéri!

Üdv a Picipocc

Gézabá
2006-09-04, 20:24
Hú vazze Picipocc, kipróbáltam a módszeredet. Odaálltam az óvoda elé, a kakaó mellé vittem csokit is meg cukrot is. Először a szülők vertek kegyertlenűl, aztán meg a hülye rendőrök.
Nekem ilyen tanácsot többet ne adj :twisted: :twisted: :twisted: :ejnye: :ejnye:

Viszont bosszúból a gép elé ültettem a Tündérbogarat, tett-vett-serénykedett, és láss csodát, a gusztustalan férgei elpusztultak, egy sem jön.
Most veszek egy jó nagy lakatot meg láncot, és kölök, meg az asszony elől lezárom a gépet.

ICE-titán
2006-09-05, 10:22
Lol szitu itt még számtechworld problémáit is megtalálhatjuk :DDDD
Pop-up blocker vagy Pop-up killer ésegyéb Pop-up ölős prögram található szerteszéjjel a neten egyrészt jártál olyan oldalon ahol autómatikusan feltett neked ilyen szart amitől reklámoat nyit meg ott is ahol egyébként nincsen féreg ezellen amit lehet tenni hogy egy felugró ablak blokkolót telepítesz vagy esetleg ha tudod mikori volt az az időpont amikor még nem csinálta érdemes utánnaolvasgatni a rendszervisszaállításnak hasznos tud lenni :) azért ne add fel :wink: google a te barátod csak keress rá a popupos vackokra ami ingyenes :) még a szoftverbázi.hu-n is találsz ingyeneset az internetrészlegnél de google-ba beírva is csomót kiad a rendszervisszaállításról meg a start meni súgóban találsz részletesebb leírást :)

Ha már ilyen számtechtopic van dudkin mekkora a szerver pontosan? nem cetire hanem tudásra és milyen unix van rajta? engem érdekelne a fórum lelke motorja :) csaknem egy 120 ccm-es boxeren pörög a fórum :D

liogreen
2006-09-05, 11:20
üdv,

Állandóan csak ez a stressz....sokal nyugodtabnak kell lenni, és máris nincs ennyi gond....nem értem én ezt.

"Moliárti, már megint a negatív hullámaid..gondolkodj pozitívan...(milyen szép ez a híd)"