PDA

Teljes verzió megtekintése : Eachine / JJRC H8 mini

Szabi46
2015-10-07, 20:11
Sziasztok.

Headless móddal kapcsolatban lenne kérdésem. http://www.rcdronearena.com/2015/07/31/how-to-enable-headless-mode-on-eachine-h8-mini/ Ezen a linken taláálható módszerrel próbálkoztam, de nekem inverzek lettek az irányok. Ha aktiválom a Headless módot akkor ha előre fele nyomom hátra fele megy és fordítva, valamint a bal jobb irány is fordított módszerrel működnek.
Valaki próbálta már és jól működik?

Leírás:
Szín: fekete vagy fehér
Frekvencia: 2.4GHz
Csatornák: 4
Gyro: 6 irányú
Akku: 3.7V 150mAh lipo
Repülési idő: 5-7 perc
Töltési idő: 45 perc
Hatótávolság: 30m körül
Méret: 13.5×13.5 cm (védőkerettel)

Tulajdonság:
Headless mód: a bal kar benyomásával aktiválható felszállás előtt. Mindegy, merre áll a gép orra, a “megszokott” irányba repül a gép.
Hazatérés mód: szintén a bal kar benyomásával aktiválható, repülés közben.
4 csatorna, amellyel képes emelkedni, süllyedni, előre, hátra, jobbra, balra haladni ill. oldalirányba elfordulni.
6-tengelyes giroszkóp, amivel lehet stabilabban repülni és könnyű irányítani.
4 LED-es jelzőlámpák.
Gyakorló (40%) és normál (100%) üzemmód.
Flip gomb a 360˙-os fordulathoz.

Csomag tartalma:
1 x RC Quadcopter
1 x 2.4GHz távirányító
1 x USB töltő kábel
1 x védőkeret
1 x csavarhúzó
4 x csere rotor lapát

https://www.youtube.com/watch?v=DHppJYbEWDQ

zarew
2015-10-15, 22:41
Sziasztok.

Headless móddal kapcsolatban lenne kérdésem. http://www.rcdronearena.com/2015/07/31/how-to-enable-headless-mode-on-eachine-h8-mini/ Ezen a linken taláálható módszerrel próbálkoztam, de nekem inverzek lettek az irányok. Ha aktiválom a Headless módot akkor ha előre fele nyomom hátra fele megy és fordítva, valamint a bal jobb irány is fordított módszerrel működnek.
Valaki próbálta már és jól működik?

Hát nem valami pörgősek errefelé a fórumok!
De nekem tökéletesen működik a fejetlen mod,csak idegesít,hogy csipog közben.Egyébként 2x kipróbáltam és tök fölösleges.Sose használom.

icahone
2015-10-16, 15:15
Ha nyittok uj temat egy gepnek, legalabb valami leiras, tapasztalat legyen benne.
Ellenkezo esetben torolve lesz.

//MOD

IMpos
2016-04-04, 23:44
Sziasztok!
Nemrég vettem egy H8 minit Teljesen amatőrként a témában mindenféle videót leírást megnéztem előre. Sajna sok kezdeti szenvedés után rájöttem hogy a távirányító a hibás.... határozottabb mozdulatoknál elvesztette az irányítást. A mellékelt propellereket hamar megette a karnis és hasonló gyilkos tárgyak. Megnézettem a munkahelyen átforrasztgatták amit lehet de semmi javulás. Reklamálás után küldtek egy új távit és még több propellert.(2 hét) Addig is azért is.... Rájöttem hogy ha megpaskoltam egy picit a controllert akár tartósan a következő hirtelen mozdulat vagy paskolásig működik :D szörnyű dolgok történtek szegénnyel, de egész jól ment kint is már, a sok eső miatt később tudtam szabadban. Ekkora már beszereztem egy tuti loctite pillragasztót és visszaragasztgattam a szárnyakat :) Működött! De ha hiszitek hanem 10x is tört 1 szárny és sokszor nem ott! XD Teszek fel képet!!! De miután mindenféle módon aláztam szegényt, a múlthéten megjött az működő controller és 16 db új propeller. Innentől tudtam először normál módon használni a kis koptert.
A repülést mintha egy tapasztaltabb kezelte volna. Hamar belejöttem és egész ügyesen kezelem már de a Headless mód szerintem felesleges számomra lehet hogy csak még de zavaró. A flipp király a "duplapitty" után sokkal határozottabb az irányítás és érzékenyebb a controller. Rengeteg "kalandunk" volt már mivel keskeny a telek és mostanság elég erős a szél :) De eddig sikerült visszaszerezni a szomszéd utcából is :D Volt amikor a szomszéd háztetőn pecabottal állítottam talpra XD
Érdekes módon mióta megvan az új távi nem tört propeller :)
Túlélőként tűri az amatőröket :D Rengeteg csúnya koppanás, zuhanás történ de bírja! A hajszálra vigyázni mert feltekeri és ....
Csak ajánlani tudom kezdőknek!
Érdemes:
Amikor már " keményen " használjuk hamar merül a 160mAh akksi. Kapható hozzá már egész charger arzenál 5 akksival elosztós usb töltővel stb sőt 280 mAh is ami még befér.
Emlékeim szerint 4 pót propellert mellékelnek a gyári alapszettben. De ha van nem gond.
A kis motorok nem tudom meddig bírják de szintén kapható mint minden egyéb amiből összeáll a kis kopter!
Ha kell még valami infó akkor hajrá.....
Itt az ígért kép :) 23376

IMpos
2016-04-10, 22:47
23670