PDA

Teljes verzió megtekintése : Zolifox airfeld

zolifox
2006-09-09, 22:44
Megnyitottam uj, de nem nyilt repteremet Pátyon :D
Víz, villany nincs, de lenyírt nagy placc van :!:

_Tamas2
2006-09-09, 22:46
Megnyitottam uj, de nem nyilt repteremet Pátyon :D
Víz, villany nincs, de lenyírt nagy placc van :!:

Képeket kaphatunk :?: Ki mehet oda és milyen feltételekkel :?:

zolifox
2006-09-09, 22:57
http://kepfeltoltes.hu/thumb/060909/paty_utifuti_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/060909/paty_utifuti_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

Induló tagságunk:

Scalerudi
_Tamás2
Bölcsész
Zolifox
CHRIS

Meg a tehenek, és a birkák :!: Akik segitettek a kifutópálya kialakításában!

_Tamas2
2006-09-09, 23:00
Oszt turbinás gép fel tud-e szállni rajt :?: Mert ha igen, georgie azonnal venne turbinát, kettőt is, mert csak reptere nincswen hozzá :!:

_Tamas2
2006-09-09, 23:10
Maga a reptér nem nagy, 328m hosszú és 88 m széles. Kisebb Boeingek is fel tudnak rajta szállni, így mi is elvagyunk rajta...

Végülis 3 irányból lehet rajta lejtőzni, a negyedikből csak azért nem, mert arról még sosem fújt szél, amióta világ a világ...

Hetente nyírt angolgyep, meg ilyenek...

http://kepfeltoltes.hu/thumb/060909/kicsi_a_placc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/060909/kicsi_a_placc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

zolifox
2006-09-09, 23:11
http://kepfeltoltes.hu/thumb/060909/dolgoz__n_pet_szolg_lom_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/060909/dolgoz__n_pet_szolg_lom_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

Nagyteljesirményű gépeinkkel igen negy teruletet elvettünk a természettől :D

_Tamas2
2006-09-09, 23:14
Jövő héten bulldózert és földgyalut viszük, és nekiesünk a dombnak, addig nem állunk meg, amíg nem lesz kiíírva, hogy Parlament. Na ott befejezzük, és elkezdünk lefelé ásni.

airwolf34
2006-09-09, 23:15
Szeva zolifox én p13 sanyi vagyok még Budaösröl!!!
Adhatnátok egy pontos itinert hogy hol vagytok pátyon mert ha beleférnék a csapatba akkor én is kijárnék oda!!!

zolifox
2006-09-09, 23:20
Szeva zolifox én p13 sanyi vagyok még Budaösröl!!!
Adhatnátok egy pontos itinert hogy hol vagytok pátyon mert ha beleférnék a csapatba akkor én is kijárnék oda!!!

Mint emlitettem ez nem nyilt reptér :!:
Magánterület

Lehet jönni repiteni, de ekkor a bérleti dijba be kell rakj némi alamizsnát :!: :!: , ami alkalmanként 3,5 euro

airwolf34
2006-09-09, 23:37
Szeva zolifox!!

Természetesen én sem ugy gondoltam hogy kijárok oda és majd ti fizetitekezt nekem meg még némi kaját is adtok!!:)
A kérdésem nem is ez volt!!
Hogy jutok ki oda ecsém ez itt a kérdés!!!!:)

_Tamas2
2006-09-09, 23:41
Szeva zolifox!!

Természetesen én sem ugy gondoltam hogy kijárok oda és majd ti fizetitekezt nekem meg még némi kaját is adtok!!:)
A kérdésem nem is ez volt!!
Hogy jutok ki oda ecsém ez itt a kérdés!!!!:)

A lenyírt fennsík felé a földúton. Olyan 1558 m.

Azt hiszem zolifox nem említette, hogy van egy szintézeres rádiónk két adómodullal (35, 40 MHz). Ezzel kontrolláljuk a belépőket sorompó híján...

airwolf34
2006-09-09, 23:47
Szeva Tamás2!!!!!!

Köszi csak kitalálok valahogy max felhivom a zolifoxot azt kivisz a hátán!!!:9

zolifox
2006-09-09, 23:51
Szeva Tamás2!!!!!!

Köszi csak kitalálok valahogy max felhivom a zolifoxot azt kivisz a hátán!!!:9

Vettél egységet :?: akkor nem marad a repitési díjra :twisted:

airwolf34
2006-09-09, 23:59
Szeva zolifox!!!

Nem vettem mert nincs rá mani majd anyámérol hivlak mert neki legalább még van rajta vagy 200 ft!!!
A csajomrol szedem le a lovét mert ő a csalad fentartó!!!
Amugy most csak megnézném az airfilded mert még készülnek a gépeim.
Egy zlin-142-es és egy jodel robin.

zolifox
2006-09-10, 00:02
Szeva zolifox!!!

Nem vettem mert nincs rá mani majd anyámérol hivlak mert neki legalább még van rajta vagy 200 ft!!!
A csajomrol szedem le a lovét mert ő a csalad fentartó!!!
Amugy most csak megnézném az airfilded mert még készülnek a gépeim.
Egy zlin-142-es és egy jodel robin.

Ilyenekre nincs szükségünk :!:
Van lóvé repülsz, ha nincs mész ahova akarsz :!:

airwolf34
2006-09-10, 00:08
Ilyenekre nincs szükségünk :!:
Van lóvé repülsz, ha nincs mész ahova akarsz :!:[/quote]

Nem gondolod hogy ez diszkrimináció???
Lesz lové!!! Megveszlek kilóra és rádobhatod még az összes gépedet is!!

_Tamas2
2006-09-10, 01:31
Nem gondolod hogy ez diszkrimináció???
Lesz lové!!! Megveszlek kilóra és rádobhatod még az összes gépedet is!!

Igazán nem akarok beleszólni a vitátokba, bár azt fogom tenni :!:

Példával demonstrálom. Mész moziba. Ha nincs lóvéd, ugye nem tudsz beülni a filmre, és mehetsz, ahová akarsz. Ha van, akkor sem mondhatod azt, hogy megnéznéd a film elejét, csak engedjenek be. Valaki mondja neked, hogy jó a film, és te megnézed, vagy valaki mondja neked, hogy rossz a film, és meg sem nézed. Te döntésed.

Ez szerintem nem diszkrimináció. Az lenne diszkrimináció, ha te mondjuk roma (azt hiszem ez a helyes kifejezés rájuk) lennél, és nem engednénk be. Bár a nem nyílt területünkre nyugodtan hozhatnánk ilyen szabályt is, senki sem szólhatna bele. Te sem biztos, hogy szívesen engednél be csak úgy romákat a lakásodba, mégha rendes emberek is (ezt csak azért írtam, nehogy a romák azt gondolják, hogy én feltétlenül rossz embernek hiszem őket).

Remélem politikailag korrekt voltam, jelen vélemény nem feltétlenül tükrözi a reptér tagságának véleményét, a felsorolt kissebbség nem valós kissebbség, ha a kissebbégben valaki magára ismert, az csakis a véltlen műve lehet (meg az ő baja - de ez sem a tagság véleménye, a baj szó itt nem felététlenül negatív értelmű, csak a szövegkörnyezetből adódhat a félreértés).

airwolf34
2006-09-10, 12:53
Szia Tamás2!!

Nem gondoltam én semmi roszra amikor azt irtam ez (diszkrimináció)!! Csak Zolifox csipős stilusában probáltam reagálni.:)
Nincs nekem semmi bajom sem zolival sem veletek sőt!!!
A pénz kérdésben is egyetértek veletek hiszen vannak kölcségei annak hogy nyirjátok a füvet és bérelitek a területet.
Nem is volt szándékomban ugy odamenni hogy ne szálnék bele ilyen kölcségekbe.
De szerintem te is olvastad a válaszokat és én csak arol kérdeztem volna hogy beleférek e még a csapatba és miként jutok ki oda mire ez volt a válasz : hogy ez magánterület hozzzzzzzzz lovét!!!
Értek én a szép szobol!!!
A vicc hogy anyám telijéröl hivom Zolifoxot és hogy a nőm lovéját viszem gondoltam leesik nektek!!!
Na nem is ragozom ezt itt tovább.
Ha beleférek és viszek lovét remélem nincs kifogásotok hogyha kinézek airfildre.
üdv AIRWOLF34!!!

_Tamas2
2006-09-10, 13:04
Szia Tamás2!!
A vicc hogy anyám telijéröl hivom Zolifoxot és hogy a nőm lovéját viszem gondoltam leesik nektek!!!

Miért kéne ebből bárminek leesni nekünk :?: Kitartatod magad, megszokott dolog :!:

De ha mondjuk nem férsz a csapatba, kár is oda kimenni, nem :?: Csak a szíved fájna :!:

zolifox
2006-09-10, 13:14
Szia Tamás2!!

Nem gondoltam én semmi roszra amikor azt irtam ez (diszkrimináció)!! Csak Zolifox csipős stilusában probáltam reagálni.:)
Nincs nekem semmi bajom sem zolival sem veletek sőt!!!
A pénz kérdésben is egyetértek veletek hiszen vannak kölcségei annak hogy nyirjátok a füvet és bérelitek a területet.
Nem is volt szándékomban ugy odamenni hogy ne szálnék bele ilyen kölcségekbe.
De szerintem te is olvastad a válaszokat és én csak arol kérdeztem volna hogy beleférek e még a csapatba és miként jutok ki oda mire ez volt a válasz : hogy ez magánterület hozzzzzzzzz lovét!!!
Értek én a szép szobol!!!
Na nem is ragozom ezt itt tovább.
Ha beleférek és viszek lovét remélem nincs kifogásotok hogyha kinézek airfildre.
üdv AIRWOLF34!!!

Kinyomoztam telcsiszámod, de annyi egység sincs rajta, hogy felhivjalak :!:

Itiner a renaultos haverodnál :D Jó repítést :!:

airwolf34
2006-09-10, 17:12
Szia Tamás2!!!

Nem tudom te kivagy lehet hogy ismerjük egymást de megkérlek ne szolj bele a más dolgába!!!
Lehet hogy téged eltartanak ám legyen tedd ezt de én nem ez az ember vagyok!!
Nem is veled kezdtem el beszélgetni de te mint kis okoska beledumálsz mindenbe már többször is!!!
Nem kértem!!!
Köszi!!!
Ha a véleményedre kiváncsi leszek te eszel az első akinek szolok oké!!!

_Tamas2
2006-09-10, 18:02
Szia Tamás2!!!

Nem tudom te kivagy lehet hogy ismerjük egymást de megkérlek ne szolj bele a más dolgába!!!
Lehet hogy téged eltartanak ám legyen tedd ezt de én nem ez az ember vagyok!!
Nem is veled kezdtem el beszélgetni de te mint kis okoska beledumálsz mindenbe már többször is!!!
Nem kértem!!!
Köszi!!!
Ha a véleményedre kiváncsi leszek te eszel az első akinek szolok oké!!!

A nevem _Tamás2!

Ha valakivel privát akarsz beszélni, hogy ne szóljon bele más, küldj neki privát üzenetet :!: Ha segítséget szeretnél hogyan kell ezt csinálni, nagyon szívesen segítek :!: Ez egy nyilvános fórum, itt az szól bele és abba, amibe és amikor akar :!: Remélem nem fog nagyon zavarni, de ezután is bele fogok szólni :!:

Azért látom a seggnyalás, vicceskedés az megy neked :!:

Szólni meg nem kell, ha kedvem szottyan úgyis megmondom a véleményem, ha szeretnéd, ha nem :!:

Üdv :!:

airwolf34
2006-09-10, 19:59
Hello kislány mert nem hiszem hogy kellene téged máshogy becéznem!!!!
Vagy vonal Tamás2 a neved ???
Na figyu nagyfiú vagy inkább kisfiú!!
Nem akarok én itt veszekedni mert veled nincs semmi értelme és nem azért mert seggnyaló lennék!!! Nem vagyok az max te nyalhatod ott bárki seggét ugyérzem. Ha netán a moderátorok megorolnak rám most ez az én hibám de ugyérzem nem én voltam kettönk közül a bunkó baxi!!!
Azt meg hogy én neked pü küldjek felejtsd el nem vagy te nekem még egy porszem sem.
Még a neved után a 2-es is a második helyre tesz téged igy tehát javaslom kisgyerek hogy huzd is meg magad ott!!!

üdv

_Tamas2
2006-09-10, 20:29
Hello kislány mert nem hiszem hogy kellene téged máshogy becéznem!!!!
Vagy vonal Tamás2 a neved ???
Na figyu nagyfiú vagy inkább kisfiú!!
Nem akarok én itt veszekedni mert veled nincs semmi értelme és nem azért mert seggnyaló lennék!!! Nem vagyok az max te nyalhatod ott bárki seggét ugyérzem. Ha netán a moderátorok megorolnak rám most ez az én hibám de ugyérzem nem én voltam kettönk közül a bunkó baxi!!!
Azt meg hogy én neked pü küldjek felejtsd el nem vagy te nekem még egy porszem sem.
Még a neved után a 2-es is a második helyre tesz téged igy tehát javaslom kisgyerek hogy huzd is meg magad ott!!!

üdv

Jaj de idegesek lettünk :!: :lol: A düh beszél belőled, a harag rossz tanácsadó :!:

Kezdjük az elején:

1. Te könyörögsz, hogy csak ránézhessél a repülőtérre, nem én, akkor ki-kinek nyal segget :?: :lol:
2. Mindenki tudja, hogy ez: _, azt jelenti, aláhúzás :!: Te nem :!: :cry:
3. Én szinte mindig bunkó vagyok, így nem kell rád megorolni :!:
4. Nekem nehogy küldj privát üzenetet, te vagy az utolsó személy, akitől kapni akarok és várok :!: Annak küldj, akivel privát karsz beszélgetni, és nem akarod, hogy beleszóljon más :!: Ha a zolifoxxal akarsz privizni, mint írtad, küldj neki, ne ide írj :!: Így már érthetőbb :?:
5. Köszönöm, hogy ennyire számítok neked, akkor ezek szerint ha porszem sem vagyok neked, egy atomnak azért még jó vagyok, ugye :?:
6. A 2-es azt jelentheti a nevem végén:
a. az 1-es már foglalt
b. az 1-est kitiltották
Jelen esetben a b. eset volt, de airwolf34-gyel te sem dicsekedhetsz, második helyen meghúzni magam még mindig jobb, mint egy 34. futottak még kategória, ugye légifarkas34 :?: De ezt csak azért írtam, mert te próbálsz primitív összefüggést keresni a nevek vége mögött lévő számok között :!: :lol:

Ha van még valamilyen hozzáfűznivalód a dolgohoz, várom a válaszod :!: Privátban nem :!:

zolifox
2006-09-10, 22:11
http://kepfeltoltes.hu/thumb/060910/trak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/060910/trak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

Féktávolságon belül elémugrott :!:

_Tamas2
2006-09-10, 22:27
http://kepfeltoltes.hu/thumb/060910/trak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/060910/trak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

Féktávolságon belül elémugrott :!:

És annak rendje-módja szerint szörnyethalt...

http://kepfeltoltes.hu/thumb/060910/baleset_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/060910/baleset_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

De senki sem siratja...

zolifox
2006-09-10, 22:29
Melyik volt a kissebb? a "kisember :?: " vagy a kerék :?:

_Tamas2
2006-09-10, 22:30
Melyik volt a kissebb? a "kisember :?: " vagy a kerék :?:

Mindkét kép aránytalan, nem lehet tudni :!:

airwolf34
2006-09-10, 23:02
Szeva kislány!!!

Elég gyenge lett e kis szöszeneted de tanulságos szerintem minden olyan embernek aki kinézett volna oda airfildre ezidáig!!! Gondolom érted mire célzok!! NEM? Elmagyarázom!!!
Nos : Szerintem nem kellene ennyire lejáratnod a te nevedben azt a csapatot mert én a Zolit, Rudit,Bölcsészt és még sorolhatnám akiket ismerek nem hiszem hogy most felnéznek rád!! De ez nem is érdekes csak tudod nem hiszem hogy szükség van ilyen emberekre mint te ott!!!!
De ez nem is az én dolgom hogy eldöntsem majd kiutálnak ők téged!!:)
Ja és még valami te kis okos!!! Én csak kinéztem volna de te ugye bár be is nyaltál csontig mert te kint vagy!!!:)
De nehogy azt hidd hogy ez eltántoritott abban hogy kimenjek!!!
Üdv a reptéren _Tamás2!!!!

Freshy
2006-09-11, 00:04
Jé, ez a klubbélet mégis! Már egy pillanatra eltántorottam, vissza kellett néznem, hogy a légiháborús dühöngőbe mit is keresek. De mégis sínen vagyok, csak ti nem :lol: !

Zolifox!

Egész idáig azt hittem, hogy a Robika egy böszöm nagy rendőrségi Extrával bünteti a gyorsanrepülőket, erre belinkelsz egy képet, hogy mostanra az OffRoad szerelmese lett. De most sem adta 50 ccm alá és a méretek is kompenzatórikusak újfent :twisted: !
Gratula a képhez, tuti befutó lennél vele egy forumbeli fotópályázaton :wink: !

Többieknek meg: Csak így tovább, pontmint egy Uniós ország modellezői! Nagyon meggyőzőek tudtok lenni. Erre írta Jómunkásember oly találóan, hogy: "Magyarisztán vazze!"

_Tamás2!
Csak annyit a témátokhoz, hogy a neved előtt egy szóköz van, hogy legalább te légy vele tisztában, ha már használod, a többiek tudatos tudatlansága meg kit érdekel, nem? És mégegy gondolat ami jól menne a beköszönő szövegedként az ilyen tartalmas vitáid után:
"Absque pugna, non est victoria!"

U.I.: Nyugi, az én telefonom is így köszön bekapcsoláskor :wink: 8) !

_Tamas2
2006-09-11, 00:47
Nem szóköz, hanem aláhúzás, én tettem oda nagyokos :!: Neked még sokat kell küzdened...

_Tamas2
2006-09-11, 00:51
Igazad van, 34-es! Többet ki sem megyek! Szánom bánom, hogy ilyen vagyok! Mindenkitől elnézést, remélem nem tagadtok ki a reptérről, ahová hosszas munkával nyaltam be magam! Remélem messziről majd nézhetem, hogy repítesz! A hozzászólásaidból ítélve biztos egy repülős zseni lehetsz, nem is értem hogyan szólhattam hozzád, nekem megtiszteltés lenne, ha a szemem közé köpnél!

zolifox
2006-09-11, 01:10
A dühöngöbe irkáljatok :!:

_Tamas2
2006-09-11, 11:28
Ide írj, ha van mondanivalód még:

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=21562

jomunkasember
2006-09-11, 17:26
lehet forintban is fizetni a belépti díjat? és ezért a díjért a reptetésen kívül mi jár? pl. fikázás, repülni nem engedés, okoskodás, gatya lerántás(az mondjuk jó lenne)?

üdv
melós

Freshy
2006-09-11, 19:03
Hát, ha ezek a bájos urak kiengednének maguk közé egy ízben repülni, tuti húznék egy hosen trogert, egy övet, vagy kettőt és megkérnék egy-két kétajtós szekrényt, hogy legalább a gatyámra vigyázzanak miközben repülgetnék serényen :)!
Privátban megsúgja valamelyik kedves benfentes, hogy merre hány méter, ha jönni szeretnék hozzátok? Persze ha ide körmölitek, az is jó, csak akkor boldog, boldogtalan rohanna rángattatni a gatyáját egy ezresért!

zolifox
2006-09-11, 23:51
A nagy érdeklődésre való tekintettel, a reptéri illetéket modositottuk,
felszállásonként 3 eu
sikeres landolás 2 eu
töréssel végződő landolás dijtalan

minden 5 start után jár egy ingyenes alsógatya vizit :!: :!: :D

Akkó jöttök :?:

Freshy
2006-09-12, 00:15
:lol: , :D , :!:

Smyre csak jókat mesélt, I.Tomi már kevésbé...

Én meg hamar megöregszem!

zolifox
2006-09-12, 23:20
:lol: , :D , :!:

Smyre csak jókat mesélt, I.Tomi már kevésbé...

Én meg hamar megöregszem!

Smyre, ha gépet tört, mindíg kapott 1 sört :!:
Napnyugtára sosem volt beszámítható :!:

Skydancer
2006-09-15, 08:42
Sziasztok!

Én voltam kinnt valamejik nap és mondhatom nem sok az a 3,5E egy felejthetetlen napért...

Remek a pálya, jó a társaság, szép a kilátás!
Akkora a nyírt terület, hogy ha fociznának rajta, akkor is vígan repkednék. :)

Arra kell csak ügyelni, hogy ne fordítsatok hátat senkinek, mert egyik-másik igencsak divatos... :) 8)