PDA

Teljes verzió megtekintése : Érthetelen

Peter N
2006-09-15, 23:23
A forumon van egy kitünö vegyész aki mindenkinek tud segiteni,egy pár elektromérnök akik hasznos információkat tudnak adni a reaszorulóknak, egy jó pár tapsztalt modellezö akik épitési és vezetési tapasztalataikat megosztják forum tagokkal de nincs egy egyetlen szpichiater sincs aki megmagyarázná hogy egyes modellezö fórumtag miért törekszik arra hogy megutáltassa magát a többi modellezövel. Neveket nem irok mert ök maguktól fognak jelentkezni itt. Ez a betegség elsö szimtomája. Vissza kell olvasni egy pár légiharc topicot és minden logikusan gondolkodó tag tudja hogy kik a spichés betegek a forum tagságban.

DiamantTomi
2006-09-16, 00:09
Mert attól érzi jól magát.Mi meg attól hogy nem foglalkozunk vele :P :wink:

Peter N
2006-09-16, 00:41
talicskát vezetni nem ugyanaz mint MIG-29-et
Egy pilotának lehet hogy kelemetlen és nagy megeröltetés egy talicskát vezetni de egy kis gyakorlattal meg lehet tanulni.

DiamantTomi
2006-09-16, 00:51
Csak kicsit máshogy van a kormány :lol:

Peter N
2006-09-16, 00:58
talicskát vezetni nem ugyanaz mint MIG-29-et
Ano egy tapasztalt motoros repülöpilótának aki naponta 5-6 órát repült a kezébe adtam a távvezérlöt egy vitorlázómodellel. Adig huzta a magasságit amig elfogyott a sebesség és "leföldelte" a modellt. Mondtam hogy nem ártott volna betartani a siklószöget és megtartani a sebességet, amire szégyenkezve megjegyezte hogy elméletileg tisztában van vele de nem gondolt rea. Ha a MIG-et taliga sebességgel vezeted baj lessz és a talicskán nincs oldalkormány hanem a csürövel kell vezetni de nem kell meghuzni a magasságit. Természetesen a talicska is tud repülni ha a felhajtóerö meghaladja a felületi terhelést de ez a sebesség jobban igénybeveszi a pilota fizikumát mint a MIG29 pilótáét

Stomi
2006-09-16, 10:28
Vissza kell olvasni egy pár légiharc topicot és minden logikusan gondolkodó
tag tudja hogy kik a spichés betegek a forum tagságban.
Bárcsak igazad lenne és csak a légiharc kategóriába irogatnának! Igaz,
akkor fel sem merülne a betegség gondolata...

zft2fc
2006-09-16, 13:06
Üdv

szeretném bemutatni nektek az új zolifox és_Tamás2 rajongói oldalt

http://www.zft2fc.atw.hu

Peter N
2006-09-16, 18:38
Jó az oldalatok de én itt fejezem ki a véleményem az egész beteges vitáról. A két tag (nem tudom hogy jogos vagy jogtalan sértödés okán)
ugy néz ki hogy le akarja járatni a forumot és egésszen jól haladnak.
Karsó Tamást akit nem ismerek személyesen de nagyra becsülök mert törekszik átadni egy élet tapasztalatát a fiataloknak addig pöckölték hogy nem igen ir a forumban. Sajnos ha igy haladnak a dolgok akkor egyre több idös/fiatal tapasztalt modellezö eltünik a forumból mert nem hajlandók válalni a sértegetéseket. A végerdmény az lessz hogy kezdö vagy kezdeni akaró modellezök nem fognak megfelelö választ kapni a kérdéseikre és ez negativ hatással lessz az egész Magyar modellezö életere.

zft2fc
2006-09-16, 18:41
Köszönöm Peter N

Nem jó sőt még csak hasznosnak sem mondható az oldalunk de bízunk benne hogy felnyitja egyes szemét és észbe kapnak .

zolifox
2006-09-16, 18:42
Jó az oldalatok de én itt fejezem ki a véleményem az egész beteges vitáról. A két tag (nem tudom hogy jogos vagy jogtalan sértödés okán)
Karsó Tamást akit nem ismerek személyesen de nagyra becsülök mert törekszik átadni egy élet tapasztalatát a fiataloknak addig pöckölték hogy nem igen ir a forumban. Sajnos ha igy haladnak a dolgok akkor egyre több idös/fiatal tapasztalt modellezö eltünik a forumból mert nem hajlandók válalni a sértegetéseket. A végerdmény az lessz hogy kezdö vagy kezdeni akaró modellezök nem fognak megfelelö választ kapni a kérdéseikre és ez negativ hatással lessz az egész Magyar modellezö életere.

És az olvasottság csak nő, és nő :lol: :lol:

_Tamas2
2006-09-16, 19:37

Példálozol itt mindenféle elriaszott kezdő modellezőkről. Tudsz legalább egyet mutatni :?: "Sértegetés" csak a Légiháborúban van (de itt nem csak mi sértegetünk, tegyük hozzá :lol: :!: :!: :!: ), ahol meg más topicban hülyeségeket kérdeznek, természetesen hülyeséget válaszolunk, de ez nem kérdés :!:

Nem tudom, hogy pontosan mikor alakult az oldal, talán 2003.02.10.-én, de ha jól gondolom, azelőtt is volt modellezés. Ezután csak a gagyi és a felelőtlenség jött, mert mindenki azt hitte, hogy az oldal olvasása után profi modellező lett, és ezáltal jött a rengeteg balhé és baleset, ami lejáratta a modellezőket. Most akkor mi van negatív hatással mire?

Freshy
2006-09-16, 20:56
Sziasztok!

Nem kívánok állást foglalni , sem pro, sem kontra, csak elmondom a véleményemet az úrak indíttatásáról.
Elsőre, csak parasztok mindenkivel. Második nekifutásra műbalhé, kb mint a Csák Norisz-"műsor". kicsit távolabbról Forum ellenesek. Igazából azt a társadalmat támadják csak (szerintem) akik itt a forumon növik ki magukat qrvajó pilótává és a terepen székből nézik azt a nagyon kis réteget, aki tud is és mer is repülni. Azokat az arcokat akarják úgymond eltávolítani a forum mellől, akik a hozzászólásaik tartalmi és mennyiségi tartalmának közönbös átnemgondolásával vállnak hetek.hónapok alatt Kapitánnyá és osztják az észt szüntelen, mindenhol, mindenkinek. Szerintem, szerintük egy igazi modellező nem is nagyon szólogat a hülyébbnél, hülyébb témákhoz, mert az valóban felesleges is.
Nos ez csak az én meglátásom, lehet, h vakon vagyok, vagy csak a saját véleményemet szeretném manifesztálni az ő "poénjaikba".

_Tamas2
2006-09-16, 21:13
Freshynél ott a két pont :!:

jomunkasember
2006-09-16, 21:18
Sziasztok!

Nem kívánok állást foglalni , sem pro, sem kontra, csak elmondom a véleményemet az úrak indíttatásáról.
Elsőre, csak parasztok mindenkivel. Második nekifutásra műbalhé, kb mint a Csák Norisz-"műsor". kicsit távolabbról Forum ellenesek. Igazából azt a társadalmat támadják csak (szerintem) akik itt a forumon növik ki magukat qrvajó pilótává és a terepen székből nézik azt a nagyon kis réteget, aki tud is és mer is repülni. Azokat az arcokat akarják úgymond eltávolítani a forum mellől, akik a hozzászólásaik tartalmi és mennyiségi tartalmának közönbös átnemgondolásával vállnak hetek.hónapok alatt Kapitánnyá és osztják az észt szüntelen, mindenhol, mindenkinek. Szerintem, szerintük egy igazi modellező nem is nagyon szólogat a hülyébbnél, hülyébb témákhoz, mert az valóban felesleges is.
Nos ez csak az én meglátásom, lehet, h vakon vagyok, vagy csak a saját véleményemet szeretném manifesztálni az ő "poénjaikba".

Én is hasonlónak gondolom a motivációt. De szerintem baromi rossz/lassú/inproduktív ez az út.

Ezt nem így kell csinálni.!
Egyáltalán nem kell semmit csinálni!
Akinek nem tetszik a fórum, az húzzon el.
Látni kell azt, hogy a modellezők többsége nem ül internet előtt, és nem ebből a fórumból táplálkozik.
Nem is ismerik a fórumot általában.
Vagy mittomén. nem is érdekel.

_Tamas2
2006-09-16, 21:22
Én is hasonlónak gondolom a motivációt. De szerintem baromi rossz/lassú/inproduktív ez az út.

Ezt nem így kell csinálni.!
Egyáltalán nem kell semmit csinálni!
Akinek nem tetszik a fórum, az húzzon el.
Látni kell azt, hogy a modellezők többsége nem ül internet előtt, és nem ebből a fórumból táplálkozik.
Nem is ismerik a fórumot általában.
Vagy mittomén. nem is érdekel.

:)