PDA

Teljes verzió megtekintése : HJ-Y3 300mm Tricopter

saxon
2015-12-29, 15:30
Sziasztok,

A napokban raktam ossze a cimben emlitett kis tricoptert.
A konfigom:
Motor: RCTimer 1000KV
Prop: 10x9
ESC: 20A ( egyenlore meg flash nelkuli, de hetvegen ez megoldodik.. :))
FC: KK2 a legujabb, gyari szoftverrel. Ez is lehet cserelve lesz, bar az elso par repules alkalmaval eleg jol szerepelt..

Ha masnak is van ilyen, kerem ossza meg a velemenyet/tapasztalatat... nekem egyenlore igeretesnek tunik.
Leginkabb videozasra vettem, kis merete es osszecsukhatosaga miatt a sok cucc melle is befer a kocsiba..:) Amivel most kuzdok az a kep rezgestelenitese...

https://drive.google.com/open?id=0B41AZZGCWrY2RktpR25FTHJkeTg

Udv.Saxon

pulsarxp
2015-12-29, 15:42
Sziasztok,

A napokban raktam ossze a cimben emlitett kis tricoptert.
A konfigom:
Motor: RCTimer 1000KV
Prop: 10x9
ESC: 20A ( egyenlore meg flash nelkuli, de hetvegen ez megoldodik.. :))
FC: KK2 a legujabb, gyari szoftverrel. Ez is lehet cserelve lesz, bar az elso par repules alkalmaval eleg jol szerepelt..

Ha masnak is van ilyen, kerem ossza meg a velemenyet/tapasztalatat... nekem egyenlore igeretesnek tunik.
Leginkabb videozasra vettem, kis merete es osszecsukhatosaga miatt a sok cucc melle is befer a kocsiba..:) Amivel most kuzdok az a kep rezgestelenitese...

https://drive.google.com/open?id=0B41AZZGCWrY2RktpR25FTHJkeTg

Udv.Saxon
Nini egy régi ismerős. Üdv újra itt ;)
Nekem még nincs ilyen de szemezek vele egy ideje :)

Tapatalk-kal küldve az én SM-G928F-el

icahone
2015-12-30, 00:59
Gyerekek, ez tenyleg annyira kulonleges hogy uj tema kell neki??

Es igen, udv, Saxon, reg nem hallottunk feloled :-)

saxon
2015-12-30, 15:53
Koszonom :) En is udvozlok ujra Mindenkit!:) A koltozes miatt elkerult a haztol az osszes modell es most jott el az ido, hogy ujra korbe vegyem magam nehannyal, jot tesz a hangulatomnak :)

Sorry, ha nem kellett volna neki uj topic, azt hittem tipusonkent lehet nyitni egyet-egyet... hiaba na, 2 ev nagy ido, elszoktam mar a dolgoktol.:)
@icahone, ha ugy latod, kerlek tedd at a megfelelo helyre.

Udv.Saxon