PDA

Teljes verzió megtekintése : "Gőzös" találkozó Gyomaendrőd

blaskojanos
2016-01-13, 20:26
A 2. Gyomaendrődi találkozó időpontja 2016 április 16-17.
Részletek később.

blaskojanos
2016-01-14, 17:41
A rendezvényre várok minden érdeklődőt!
Aki rendelkezik hajómodellel az versenyen vehet részt ami egy megadott pályán 30 perc időtartam.
Aki csak stabil géppel rendelkezik az bemutató jelleggel hozza el. És ezen kívül várok minden érdeklődőt akit érdekelnek a gőzgépek. Itt lesz lehetőség tapasztalatcserére, azért lesz 2 napos a rendezvény.
További részletek itt:
http://www.modellezes-nap-szel-energia.eoldal.hu/fenykepek/---gozhajos-talalkozo/

blaskojanos
2016-01-19, 21:36
Kezd körvonalazódni a találkozó programja.
Szombaton lehetőség lesz a versenyzőknek edzésre a felállított pályán. Akinek szállás kell az jelezze. Még a tömegszálláson van hely, ez 8 és 10 ágyas szoba. A szállásdíj 2300Ft/fő ez 16-án. De ha valakinek komolyabb szálláshely kell akkor megérdeklődöm a panziókat. Este lehetőség lesz technikai beszélgetésre a szálláshely ebédlőjében. Lehet hozni videókat /kivetítő van/. Vasárnap 9 órától verseny, 2 futam, futamonként 30 perc, eredmény a 2 futam összessége. Délben a versenyzőket és hozzátartozójukat vendégül látom egy babgulyás ebédre.
A versenyre bárki nevezhet aki rendelkezik gőzhajó modellel, nevezési díj 1000 Ft
Természetesen ez a program még alakulni fog. Jelentkezni itt és a honlapomon is lehet.

blaskojanos
2016-01-24, 20:46
Szaporodnak a jelentkezők.
Viniczai Ferenc
Kiss Gergő
Kovács Viktor
László Mihály
Decsi Ferenc
Valentínyi Gyula

blaskojanos
2016-03-15, 07:40
Uraim már csak 1 hónap van a találkozóig!
Még van szálláshely is, 1 kétágyas , 1 nyolc ágyas és 1 tíz ágyas szoba. Természetesen várok érdeklődőket is, - azokból lesznek a jövő versenyzői. A vízpart már alakul, túl vagyok az első fűnyíráson.
Még mindig várom a jelentkezőket. Új jelentkező Valentínyi Gyula.

blaskojanos
2016-03-20, 19:53
Egy kis kedvcsináló, képek a 2015-ös találkozóról.22510225132251422515
Még mindig várom a jelentkezőket!

blaskojanos
2016-04-12, 21:41
Már csak néhány nap és találkozunk. Még mindig lehet jelentkezni. Még szállás is van.
Szombaton és vasárnap várom az érdeklődőket is.

feco1
2016-04-13, 13:49
Szervusz János!

Nagyon várjuk a hétvégét, az időjósok is szép időt igérnek.
Nem tudom, vagy elkerülte a figyelmem, hogy írtad volna, hogy Gyomaendrődön hol találkozunk.
Azt olvastam, hogy vasárnap kilenckor.
Szombaton mikor?

Üdv. Feri.

blaskojanos
2016-04-14, 21:06
Üdv Feribá!
Te már voltál a múlt évben és tudod hol lakom, most is ott lesz. Szombatra igaz nem írtam időpontot, de ki mikor érkezik. Lehet edzeni. A pálya a hagyományos háromszög /naviga/.
Üdv Blaskó

blaskojanos
2016-04-16, 08:32
Elérkezett a nap...
Aki még meggondolná magát az holnap 9 óráig még jelentkezhet akár versenyzőnek akár nézőnek.
Az idő csodálatos, -- mindenkit várok.

blaskojanos
2016-04-17, 07:39
Az első képek a találkozóról.2390023901239022390323904
Ma folytatódik a rendezvény.

gyr
2016-04-17, 09:46
Még sok képet kérünk!

blaskojanos
2016-04-18, 15:55
A többi kép itt található:
http://www.modellezes-nap-szel-energia.eoldal.hu/fenykepek/---gozhajos-talalkozo/

blaskojanos
2016-11-15, 06:50
Amennyiben nem változik az F-2 versenynaptár akkor a Gyomaendrődi 2017-es találkozó április 22 -én lesz.
Mindenkinek jó felkészülést, és minél nagyobb körben propagálni a rendezvényt.

blaskojanos
2017-03-05, 13:43
A III. Gyomaendrődi "gőzös" találkozó 2017 április 22-23. A honlapomon már lehet jelentkezni.

blaskojanos
2017-03-09, 06:26
Jelentkezők:

1. Decsi Ferenc
2. László Mihály
3. Valentínyi Gyula

blaskojanos
2017-03-09, 18:35
Uraim ha valakit érdekel van még 2 szoba ami 2 ágyas 5100 Ft/szoba/éj, április 22-re, de ez bármelyik pillanatban elkelhet. Ezután már csak a többágyas szobában lesz hely. Ha valakit érdekel akkor itt jelentkezzen!!!!!!!!
A részletes programmal majd később jelentkezem.

blaskojanos
2017-03-11, 08:18
Ha sok lesz a jelentkező akkor vasárnap 9 órától verseny, 2 futam, futamonként 30 perc, eredmény a 2 futam összessége. Ha valaki csak vasárnapra jön akkor jelezze és nem gond ha késve érkezik. A futam alatt "tankolás " */víz, gáz/ lehetséges de az az eredmény rovására megy. Aki teheti úgy készítse fel a modellt, hogy kibírja a 30 perces futamot. Délben a versenyzőket és hozzátartozójukat vendégül látom egy babgulyás ebédre.
A versenyre bárki nevezhet aki rendelkezik gőzhajó modellel, nevezési díj 1000 Ft
Aki szombaton érkezik annak javaslom a helyi étteremben az ebédet, korlátlan fogyasztás és 1300 Ft, ez olyan közel van, hogy gyalog is el lehet sétálni. Ha valaki családostól jön a családtagot eltölthetik az időt a helyi gyógyfürdőben.
Ha kérdés van itt fel lehet tenni.
Várom a jelentkezőket.

blaskojanos
2017-03-23, 15:59
Uraim lehet jelentkezni!
Sajnos Pintér mester nem tud jönni mivel kórházban van, innen kívánunk jobbulást!
Van már aki jelezte, hogy más elfoglaltság miatt nem tud jönni, sajnos nem tudok olyan időpontot, hogy mindenkinek jó legyen.

blaskojanos
2017-03-25, 07:43
A 3. Gyomaendrődi "gőzös" találkozó időpontja 2017 április 22-23.
Várom azok jelentkezését is akik csak stabil géppel rendelkeznek vagy a hajójuk még nincs kész. Ezeket bemutató jelleggel fogjuk kezelni. A rendezvény célja a hasonló érdeklődésű modellezők eszmecseréje, tapasztalatgyűjtés.
A tapasztalt és a teljesen kezdő modellezők találkozója. Ezért kérek mindenkit akinek a környezetében fellelhető ilyen modellező és esetleg ő nem tud erről a rendezvényről értesítsétek.

kissgergő
2017-03-25, 11:51
Biztos jó lesz! Eddig mind a kétszer részt vettem, de idén nem tudok menni. Talán Kökapura elkészül az új gőzgép a hajómba.

blaskojanos
2017-03-25, 13:00
Hali Gergő!
Pedig itt lett volna lehetőség a fiadnak gyakorolni a pályát.

kissgergő
2017-03-25, 14:36
Az igaz, de nekünk ez 550km, ha netalán én is elkészűlnék elmegyünk!

blaskojanos
2017-04-17, 19:14
Uraim, 22-én edzési lehetőség, vasárnap verseny. Reméljük, hogy addig nem fagy be a víz. Vasárnap a szokásos babgulyás étekkel várom a versenyzőket és a hozzátartozókat. Sajnos a számítógépem gyengélkedik ha esetleg itt nem tudok válaszolni az az oka, de telefonon elérhető vagyok. Mindenkit várok szeretettel.

blaskojanos
2017-04-19, 14:06
Sajnos a rossz idő miatt lemondták a versenyzők a hétvégi programot. Egy későbbi időpontban, előzetes egyeztetés után kerül megrendezésre a találkozó.

feco1
2017-04-21, 07:36
Szervusz János!
Nagyon szomorú vagyok az elmaradt találkozó miatt.
Nálunk hétrét süt a nap, igaz egy kicsit hideg van.
Rengetget dolgoztam a versenyre, a régi hajómat át-
alakítottam, hogy az általad kiírt verseny feltételeknek megfeleljen.

Üdv.feco 1

blaskojanos
2017-04-21, 13:48
Üdv Feribá!
A verseny nem marad el csak egy későbbi időpontban lesz. Előtte egyeztetünk, hogy minél többen vehessenek részt.
A díjak megvannak és nem szeretném magamnak megtartani, így nem lesz hiábavaló a munkád. Az igazolványt tegnap postáztam.
Üdv Blaskó

blaskojanos
2017-04-23, 13:14
A következő dátum július 29-30. Várom a jelentkezőket.
Természetesen a feltételek nem változtak csak az időpont, reméljük akkor már nem lesz ilyen időjárás és több lesz a jelentkező is.

blaskojanos
2017-04-30, 12:19
Indul a regisztrálás a következő időpontra. Itt kérem a jelentkezéseket mert a honlapom töröltem egy külső támadás miatt /5 éves munkám veszett kárba/.
1. László Mihály
2. Kiss Gergő Kiss Bálint

kissgergő
2017-04-30, 22:41
Kiss Gergő
Kiss Bálint

blaskojanos
2017-05-02, 15:58
Igen vettem a jelentkezést csak azt nem tudom, hogy a fiad is gőzössel jön?

kissgergő
2017-05-03, 21:30
Nem, ő csak segéd. Ha nem megy a hajóm majd kitolja a partra!

blaskojanos
2017-05-04, 07:05
Oké, rendben----- várom a további jelentkezőket!!!!

blaskojanos
2017-07-23, 09:30
Uraim már csak 1 hét a találkozóig!!!!!!!!!!!!!

kissgergő
2017-07-24, 22:56
Lehet tudni, hogy hányan leszünk?

blaskojanos
2017-07-27, 10:25
Egyenlőre a versenyzők még mind dobogósak.

blaskojanos
2017-07-29, 14:44
Az első versenyző már megérkezett.41427

kissgergő
2017-07-29, 17:52
Holnap én is megyek!

blaskojanos
2017-07-30, 21:05
Véget ért a találkozó.

41478
A többi kép itt: http://modellezoklub.hu/community/hajomodellezes/gozos-talalkozo/

kissgergő
2017-07-30, 21:43
Nagyon jó volt a hangulat, és a szervezés, köszönjük szépen! Az egész családnak nagyon tetszett! Remélem jövőre is lesz, és többen eljönnek!

blaskojanos
2017-07-31, 06:21
Köszönöm Gergő!
Természetesen ha erőm és egészségem engedi akkor jövőre is megszervezem. Sajnos amiért elindítottam ezt a rendezvényt az az idei évben nem valósult meg.
A rendezvény célja az lenne, hogy találkozzonak a teljesen kezdők és a már több éve modellezők. Az "öregek" segítsék a kezdőket, hogy minnél rövidebb idő alatt elsajátíthassák a sok év tapasztalatát. Sokszor halljuk ezt a kezdőktől, hogy ez egy zárt közösség és nem lehet ide bejutni. Épp az előttem hozzászóló Gergő a bizonyíték az ellenkezőjére, ő az első találkozón került közénk teljesen ismeretlenül és az idei szezonban már versenyzett is. Ez a magyar mentalitás, hogy sóvárgunk valamiért ami jó lenne és ha van akkor már nem kell. Azért nem szegte kedvemet, hogy az idei összejövetelen nem jött kezdő emberke, mi azért jól éreztük magunkat. Eddig volt áprilisban, most júliusban, jövőre szeptember végére tervezem hát ha az időpont is meghatározó.
Minden gőzösnek sok sikert a még hátralévő 2 versenyen.
És jövőre szeptemberben ismét nálam.

blaskojanos
2017-08-01, 06:55
Bocsi ha az előző hozzászólásomban egy kicsit erősen fogalmaztam. Sajnos én modelleztem olyan korban amikor az öregektől még kérdezni sem mertünk mert elhajtottak bennünket. Az, hogy egyes részleteket megmutassanak arról álmodni sem mertünk. Ezzel a rendezvénnyel pont ezt szeretném elkerülni. Természetesen ha valaki eljön a Gyomaendrődi versenyre /augusztus 19-20/ ott is szívesen látjuk csak ott esetleg nem lesz annyi idejük a versenyzőknek, hogy annyit foglalkozzanak a kezdő modellezőkkel.

blaskojanos
2017-08-03, 06:38
A legutóbbi írásom óta is sokan nézték ezt az oldalt de senki nem reagált az írásomra. Ez az az ágazat ahol a modellező tényleg modellez, itt nem a boltban vásárolt modellekkel jelennek meg hanem saját készítésű alkotással. Természetesen nincs mindenkinek marógép és eszterga ami ugye elengedhetetlen ezeknél a modelleknél, de sok utánajárással jár azon mesterek felkutatása akik ebben tudnak segíteni. Annak idején én is elmentem egy maszek esztergályoshoz valami 3mm-es tengellyel és megmutatta, hogy nem tudja befogni mert a pofa nem zár össze annyira. Ez még a 70-es években volt, -- mára már azért fejlődtek a maszekok is és sok mindent meg tudnak oldani hiszen ebből élnek.
Visszatérve az eredeti témára, nem kell szégyellni ha valaki nem olyan minőségben tudja megoldani az egyes problémákat mint aki komoly gépparkkal rendelkezik. De amit elkészít az az ő műve és büszke lehet rá, aki esetleg blamálja az valószínű azért teszi mert ő még olyanra sem lenne képes. Aki ismer az tudja rólam, hogy 40 év után sem lettem "profi" modellező de nem is az a célom, örülök annak ha egy problémát megoldok és nem érdekel ha valaki becsmérlően néz rá. Én tudom, hogy mennyit dolgoztam vele és tudom értékelni ha jól működik. Nem célom a gyári minőség, én megmaradtam a Szovjet technikánál, de működik és ez a cél. Persze lehetne hencegni a több százezer forintos cuccal amit az interneten vásárolunk de szerintem az nem modellezés. Gondolom most ezzel az írásommal megosztom a modellezők seregét de nekem ez a véleményem és várom, hogy ki mit gondol erről.

blaskojanos
2017-08-13, 14:09
Sajnos az új honlap gyengélkedik ezért megpróbálom feléleszteni a régit.
http://www.modellezes-nap-szel-energia.eoldal.hu/

blaskojanos
2018-01-23, 19:27
Üdvözlet minden "gőzösnek" az újévben!
El kellene dönteni, hogy mikor legyen a "gőzös" találkozó az ide évben. Mivel 2017-ben a harmadik próbálkozásra is alig jött össze. Megvan az F-2 versenynaptár előzetes így akár a nyárra is tehetjük mikor nem ütközik másik versennyel. Azért szólok időben, hogy jöhetnek a javaslatok. Szerintem az április felejtős mert mindenkinek korai. Még nem tudjuk a Szlovákiai verseny időpontját : szeptember 1.vagy 8. a következő hétvége jó lehet. Várom a javaslatokat itt ezen az oldalon.
ezek az időpontok jöhetnek még szóba.
Június 23.
július 7. 21.
augusztus 4.

Természetesen szombaton edzés vasárnap verseny ahogy már megszoktuk. Azért is lényeges időben szervezni mert akinek szállás kell annak idejében kell jelezni.

kissgergő
2018-01-23, 20:58
Kedves János!
A június 9-10 nekem jónak tűnik, de csak vasárnap tudnék menni. Sajnos az idei év nagyon zsúfolt, tanfolyamra járok havi 3-4-szer, és pont lesz olyan nap ami ütközik a versenyekkel. Az április vége az nagyon elvetemült ötlet? Abban a hónapban nincs még hajós program!
Előre is köszi a szervezést!

blaskojanos
2018-01-23, 21:03
Hali Gergő!
Az április tavaly nem jött be a végén már csak Feribá maradt, mindenki lemondta.
Jó, hogy írtad nekem meg nem jó a júni 9 mert lakodalom lesz. Én csak a versenynaptárt néztem, bocsi.

kissgergő
2018-01-24, 06:18
Akkor legyen úgy ahogy a többieknek jó lesz!

blaskojanos
2018-01-24, 06:45
Természetesen az április is szóba jöhet. Akkor április 21. 28. kérem a további véleményeket.

április 21-22. 28-29.
június 23-24.
július 7-8. 21-22.
augusztus 4-5.
szeptember 8-9. 15-16.
akkor ezekről a dátumokról kérem a véleményeket, a szeptember az ami kérdéses mert nem tudjuk a Szlovákiai verseny időpontját. Van még időnk így azt szeretném ha a legtöbb embernek megfelelő időpontot találnánk.

blaskojanos
2018-01-26, 16:56
Uraim a találkozóra bárki jöhet akit érdekel, de aki versenyezni szeretne az kérem szóljon hozzá a dátumokhoz. Azt szeretném, hogy minél több versenyző el tudjon jönni ezért kérem a hozzászólásokat. Van még idő próbáljunk megfelelő időpontot találni.

blaskojanos
2018-02-02, 05:11
Úgy látom senkit nem érdekel a téma,--- utána meg sápítkoztok, hogy én elmentem volna de nem jó az időpont. Azért indítottam el időben a kérdést, hogy mindenki szóljon hozzá és keressünk egy olyan időpontot amely a legtöbb embernek megfelel. Tudom olyan úgy sem lesz, hogy mindenkinek jó,- vagy esetleg közbejöhet valami de a lehetőségekhez képest le kellene szűkíteni az időpontot.

kissgergő
2018-02-02, 17:45
Én az áprilisnak örülnék, de alkalmazkodom!
Gyulabát meg fel kéne hívni, mert nem szokott netezni.

blaskojanos
2018-02-02, 17:48
Ha Valentínyire gondoltál ő tud róla mert napi kapcsolatban vagyunk és nem jól tudod mert internetezik.
Tehát akkor 1 szavazat április.
és melyik a 21-22 vagy a 28-29 ?

kissgergő
2018-02-03, 11:20
Mindegy

blaskojanos
2018-02-11, 18:58
Úgy látom lapítanak a sporttársak,-- akkor összegzem az eddigieket.
Az április eddig vezet, eddigi jelentkezők :
Kiss Gergő
Valentínyi Gyula
László Mihály
Várom a további jelentkezőket!

4. Alkalommal szeretném megrendezni a "gőzös" találkozót. Akik még nem voltak ezen a rendezvényen azok számára szeretném leírni a részleteket. A rendezvény célja, lehetőség biztosítása a kezdő "gőzösök" számára. Mindig visszatérő téma, hogy ez egy zárt közösség és ide nem lehet bekerülni,-- ez nem igaz, élő példa rá a Kiss Gergő aki az első találkozón mint néző szerepelt és azóta a leglekesebb modellező a társaságban. Ezért kérek mindenkit akinek a környezetében olyan modellező van aki gőzüzemű berendezést készít / legyen az stabil gép vagy hajómodell, vagy egyéb gép/ szóljon neki erről a lehetőségről. Itt a régen építő és a teljesen kezdő modellezőket szeretném összehozni. A részleteket majd később.

blaskojanos
2018-02-16, 13:25
Úgy gondolom elég idő volt arra, hogy véleményt mondjatok az időpontról. Döntöttem,--- a végleges időpont 2018 április
21-22.
Természetesen most már ezen dátum függvényében várom a további jelentkezőket.
Az eddigi jelentkezők:
Kiss Gergő
Valentinyi Gyula
László Mihály
Decsi Ferenc
Pintér János

kissgergő
2018-02-16, 22:52
Köszönjük a szervezést!
Már várom, utoljára Rimaszombaton hajókáztam!

blaskojanos
2018-02-21, 17:54
Hamarosan jelentkezem a részletes programmal, addig is várom a további jelentkezőket.

blaskojanos
2018-03-04, 07:54
Természetesen a külföldi modellezőket is szívesen látom, várom a jelentkezőket itt vagy a blaskojanos@citromail.hu
címen.
Akinek szállás igénye van az kérem idejében jelezze.

Furmicheck
2018-03-30, 20:09
Szia Jani!
Jelen állás szerint tudok menni valamelyik nap! Vigyek hajót? Mert azt el kell kezdenem intézni. Nem gőzös, viszont nagy! :)

blaskojanos
2018-03-30, 20:17
Hali!
Természetesen hozd el akármelyik nap is jössz, lesz konkurencia is mert addigra az enyém is úszóképes lesz.

feco1
2018-04-11, 13:47
Szervusz János!
Irhatnál valamit a tervezett programról.
Üdv. feco 1

blaskojanos
2018-04-12, 15:47
Üdv Feribá!
Nem feledkeztem meg, de nagy programra ne számíts. 21-én szombaton szabadedzés egész nap akit érdekel. 22-én vasárnap 10 órától verseny. Mindenkinek 2 futam áll rendelkezésre és az eredménynél a jobb pontszám számít. A futam 30 perc, ez idő alatt elért pontok számítanak. Tankolás /víz, gáz/ megengedett de az óra nem áll meg így nem célszerű ezt a megoldást választani. A futamtól függően ebéd délben /babgulyás/ amit díjmentesen biztostok a versenyzőknek és a hozzátartozóknak.
A versenyzőknek 1000 Ft a nevezési díj. Aki csak elhoz egy gépet vagy egy hajómodellt és nem versenyez annak nem kell nevezést fizetni.
Aki eddig nem jelentkezett az is nevezhet 22-én 10 óráig.
Még várom a jelentkezőket.! Akár itt vagy a 20 8073258 telefonon.

blaskojanos
2018-04-14, 12:22
4. Alkalommal kerül megrendezésre a "gőzös" találkozó. Akik még nem voltak ezen a rendezvényen azok számára szeretnék leírni a a rendezvényről egy pár szót. A rendezvény célja, lehetőség biztosítása a kezdő "gőzösök" számára. Mindig visszatérő téma, hogy ez egy zárt közösség és ide nem lehet bekerülni,-- ez nem igaz, élő példa rá a Kiss Gergő aki az első találkozón mint néző szerepelt és azóta a leglelkesebb modellező a társaságban. Ezért kérek mindenkit akinek a környezetében olyan modellező van aki gőzüzemű berendezést készít / legyen az stabil gép vagy hajómodell, vagy egyéb gép/ szóljon neki erről a lehetőségről. Itt a régen építő és a teljesen kezdő modellezőket szeretném összehozni. A részletek az előző hozzászólásban.

blaskojanos
2018-04-22, 07:46
Első nap a találkozóról. Ragyogó idő és baráti hangulat.47013470144701547016Egyenlőre ennyi a többi majd a honlapomon.

blaskojanos
2018-04-22, 17:51
Lezajlott a találkozó, ragyogó napsütés és jó hangulat. Aki nem jött el az sajnálhatja, jövőre ugyan itt.
Már szólok előre, hogy a 2m feletti hajósoknak az első napon rendezzük a találkozót. Addig lehet építeni és beszervezni olyan modellezőtársakat akik ilyen méretű modellt építenek.

kissgergő
2018-04-22, 18:40
Köszönjük, ismét nagyon jól éreztük magunkat!

blaskojanos
2018-04-22, 20:01
Én köszönöm, hogy megtiszteltetek. Már tervezem a jövő évet. A második nap képei majd később.

Furmicheck
2018-04-22, 20:28
Köszönöm a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat! Gőzösöm jövöre sem lesz valószínűleg, de szívesen megyek legközelebb is!

blaskojanos
2018-04-23, 07:01
Mint lejjebb olvashatod jövőre az első napra a 2m feletti hajóknak rendezem a találkozót. Lehet propagálni és építeni.
És köszönöm mindenkinek aki eljött.

blaskojanos
2019-06-12, 21:30
Üdvözlet mindenkinek!
Az idei "gőzös" találkozó szeptember 14-15 a szokott helyen. Itt lehet jelentkezni, természetesen várok minden kezdő gőzhajóst. Akik már voltak tudják, hogy baráti találkozóról van szó. Szívesen látjuk mindazokat akik most kezdik ezt a hobbit, az "öregek" szívesen segítenek, ezért bátran jelentkezzetek.

Jelentkezők:

Kiss Gergő

kissgergő
2019-06-16, 18:12
Szeretnék jelentkezni!

blaskojanos
2019-06-17, 05:41
Oké Gergő semmi akadálya. Remélem addigra eltűnnek a szúnyogok mert most elviselhetetlen mennyiség van.

blaskojanos
2019-07-22, 18:03
Ha már ilyen csendben zajlott a VB. Most tudtam meg, hogy Kiss Gergő világbajnok lett , Farkas Dezső második helyezést ért el.
Innen szeretnék Gratulálni mindkét versenyzőnek.

51946

Furmicheck
2019-07-22, 19:37
Gratulálok!!!

Tapatalkkal küldve az én SM-A530F eszközömről

kissgergő
2019-07-23, 18:54
Köszönöm, izgalmas volt!

feco1
2019-07-24, 20:29
Köszönöm, izgalmas volt!
János!
Nem első lett Kiss Gergő, hanem Világbajnok.
Micsoda különbség János.
Ezen kivül büszke vagyok rá, hogy egy modellező kluba tartozunk, úgye tudod, hogy ez a Gyomaendrődi Klub.
Sajnálom hogy nem találjátok a képeket és az információt a neten ezerszámra jelentek meg.

Üdv feco

blaskojanos
2019-07-24, 21:39
Itt a díjátadó videó.

https://www.youtube.com/watch?v=jwklhX3WpqE&feature=youtu.be

blaskojanos
2019-07-24, 21:56
És a képek.
51942519435194451945

blaskojanos
2019-07-25, 06:05
Üdvözöllek Feribá!
A pontosítás javítva, Gergő a Gyomaendrődi Székely Mihály Modellező és Sportklub tagja ahogy mi is.

blaskojanos
2019-07-30, 17:45
Tisztelt uraim!
Már csak bő 1 hónap a "gőzös" találkozóig, lehet jelentkezni.
Szeptember 14-15.

A program a szokásos, ami egy kicsit változott, hogy az első napon a 2m feletti hajók találkozója lesz. Ettől függetlenül a gőzösöknek szabadedzés.

5. Alkalommal kerül megrendezésre a "gőzös" találkozó. Akik még nem voltak ezen a rendezvényen azok számára szeretnék leírni a a rendezvényről egy pár szót. A rendezvény célja, lehetőség biztosítása a kezdő "gőzösök" számára. Mindig visszatérő téma, hogy ez egy zárt közösség és ide nem lehet bekerülni,-- ez nem igaz, élő példa rá a Kiss Gergő aki az első találkozón mint néző szerepelt és azóta a leglelkesebb modellező a társaságban/és az idén világbajnokként üdvözölhetjük a társaságunkban./. Ezért kérek mindenkit akinek a környezetében olyan modellező van aki gőzüzemű berendezést készít / legyen az stabil gép vagy hajómodell, vagy egyéb gép/ szóljon neki erről a lehetőségről. Itt a régen építő és a teljesen kezdő modellezőket szeretném összehozni.
Ez egy baráti találkozó és egyben egy kis verseny csak azért, hogy egy kis izgalom is legyen.
Várom a további jelentkezőket.

blaskojanos
2019-08-04, 13:27
Jelentkezők:
Valentinyi Gyula
Decsi Ferenc
László Mihály
Kiss Gergő

A versenyről egy pár szót:
Mindenkinek 2 futam áll rendelkezésre és az eredménynél a jobb pontszám számít. A futam 30 perc, ez idő alatt elért pontok számítanak. Tankolás /víz, gáz/ megengedett de az óra nem áll meg így nem célszerű ezt a megoldást választani. A futamtól függően ebéd délben /babgulyás/ amit díjmentesen biztostok a versenyzőknek és a hozzátartozóknak.
A versenyzőknek 1000 Ft a nevezési díj. Aki csak elhoz egy gépet vagy egy hajómodellt és nem versenyez annak nem kell nevezést fizetni.
És egy kép a 2018-as versenyről:52033

Várom a további jelentkezőket!!!!!!!!!!!
Minden jöhet ami gőzzel működik.

blaskojanos
2019-09-09, 07:29
Uraim már csak pár nap,--- még mindig várom a jelentkezőket!!!!!!!!!!!!!!!!

blaskojanos
2019-09-13, 08:17
2019 szeptember 15-én 10 órától Gyomaendrődön az 5. "gőzös" találkozó. Mindenkit szeretettel várok. Elérhetőségem 30 2675131

blaskojanos
2019-09-19, 19:34
Egy kép a rendezvényről a többi majd a honlapon.
52273

kissgergő
2019-09-19, 20:29
Köszönjük a rendezést, ismét nagyon jól éreztük magunkat!

blaskojanos
2019-09-20, 15:42
Köszönjük a rendezést, ismét nagyon jól éreztük magunkat!
Én is köszönöm, hogy eljöttetek, --- és jövőre ugyan itt ha erőm és egészségem engedi.

blaskojanos
2020-01-10, 17:43
Üdvözlök mindenkit az új évben!
El kell gondolkozni az idei dátumon, -- javasolt időpont szeptember 12-13 vagy 19-20.
jöhetnek a hozzászólások. Tudom még messze van de így legalább lehet tervezni.

kissgergő
2020-01-12, 20:01
Minél hamarabb, annál jobb!