PDA

Teljes verzió megtekintése : LRP F1 Pro Reverse vs Robitronic Speedstar 2 8T

rumos
2007-02-20, 19:26
Sziasztok!

Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék eme két szabályzóról.
Most variálok, hogy melyiket vegyem.
Motor limitben nincs nagy különbség ugyan és mindegyik előre-hátra menetes (bár a Robitronicnak nem láttam a leírásában, hogy fék is van rajta, de gondolom az már evidens ezeknél a szabiknál...).
Tehát igazából az érdekelne, hogy akik már használtak/használnak ilyeneket, mi a tapasztalat, volt e gondjuk, bajuk és mennyi ideje szuperál?

Előre is köszi!

üdv,
rumos

vtisti
2007-02-20, 22:35
Sziasztok!

Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék eme két szabályzóról.
Most variálok, hogy melyiket vegyem.
Motor limitben nincs nagy különbség ugyan és mindegyik előre-hátra menetes (bár a Robitronicnak nem láttam a leírásában, hogy fék is van rajta, de gondolom az már evidens ezeknél a szabiknál...).
Tehát igazából az érdekelne, hogy akik már használtak/használnak ilyeneket, mi a tapasztalat, volt e gondjuk, bajuk és mennyi ideje szuperál?

Előre is köszi!

üdv,
rumos

:) Nekem mind a ketto van :)
az LRP-ben az nem tecc hogy qrva nagy... df-02-mbe nem tudom beletenni, de elmeletileg az LRP no limites, legalabbis az enyem az...
LRP-t hasznaltan vettem Beri-tol, Robitronicot meg a modellzonaban....
fel eve modellezzem, szoval tul nagy erzesem nincs a kulonbseg erzekelesere... de asszem az LRP bir csucsba 270A-t es mintha lassabban melegedne....

Donát
2007-04-03, 15:13
Sziasztok!

Nemtudom idetartozik-e vagy nem de leirom az a gondom hogy setup-olás közben elromlott a szabim és nem reagál semmire még garanciás ilyenkor mi a teendő mitcsináljak vele? segitsetek ki tudná megcsinálni???