PDA

Teljes verzió megtekintése : Valaki pesterzsébet környékén?

kowee
2007-04-16, 07:11
Üdv mindenkinek.
Kérdésem hogy van e itt valaki Pesterzsébet környékéről? Esetleg szokott e kimenni a Pesterzsébeti tesco mögötti nagy rétre? Csak mert szoktam ott látni heliseket. :D

Füligjimmy
2007-04-16, 07:46
Igen, én meg még néhányan.
A napokban esténként ott repítgettem egy styro féle csupaszárnnyal.
Hétköznap este 6 tájékán megyek ki, hétvégén meg ahogy sikerül.
A középtájon lévő nagy fák előtt úgy 200 méterrel szoktam leállni.
Nem helizem, csak repülőzök.
Ha esetleg kijössz, egy frekvenciaegyeztetést meg kéne ejteni, nehogy gond legyen.
Tegnap kint repítettem mikor ketten is kijöttek, és tőlem olyan 100 méterre szó nélkül bekapcsoltak, aztán irány a légtér. Frekiazonosság esetén csúnya dolog sülhetett volna ki belőle.
Szerintem a minimum az hogy odamegyek ahhoz aki már kint van, és megkérdezem milyen csatornán repít.
Egyébként meg éppen azért hordok magammal 2-3 kristálypárt hogy ne zavarjuk egymást ilyen esetekben.

kowee
2007-04-16, 08:16
Hali. Igen olvastam a problémáról. Többször kijöttek már nálam is így (de szerencsére mindig a saját hülyeségem miatt törtem össze a gépet)
Nekem szerintem még lesz 1-2 nap mire újra kidarabolom és megcsinálom a gépet ha sikerült eljutnom EPP lapért :) De benne vagyok egy kis mulatozásban :) Bár én a tesco felé vezető később lezárt út mellett szoktam megállni és onnan sétálok be a rét közepén található útnak csúfolt valamiig :)

kowee
2007-04-16, 19:17
Egyébként mikor mész ki legközelebb? Megnézném a csupaszárnyad :)
Elvileg nekem is sikerült EPP lapot szereznem úgyhogy holnap faragok is új csőrt a gépnek aztán lehet megint törni :D

Füligjimmy
2007-04-16, 20:16
Holnap, azaz kedden tervezem hogy kimegyek.