PDA

Teljes verzió megtekintése : Modell Börze

flugos1
2004-03-07, 22:55
2004 március 27-én szombaton 9-14 óráig Modell Börze.
Repülő,autó,hajó,helikopter,vasút.
helye: Albertfalvi Közösségi Ház 1116 Budapest Gyékényes u. 45-47.
:)

flugos1
2004-06-15, 23:35
2004 június 19-én szombaton 9-14 óráig u.a. mint fentebb.
tel:06-1-204-6788 :)

fuhur
2004-06-19, 12:59
Most jöttem a börzéről :cry:
Mit mondjak....? Siralmas. Se látogató, se kínálat. Tulajdonképp az amúgysem nagy terem fele tök üres volt. Azért belépőt szedtek. Nem a kétszáz Forint a kérdés, hanem, hogy miért :evil:

deltahf
2004-06-19, 13:11
:cry: na ez az. Oda elmegy egy 'kezdő' mint tavaly én, és eladnak 'rásóznak' minden kacatot 'szart' ami repülőnek látszik vagy bárminek.
Az a használt nagyon vigyázott ceruza akksik hazája.
Kocka repülők pudvás elkorhadt balsa haza.
Aki ott vesz használt cuccot az megérdemli.

Soha soha többet nem látogatok én sem egy börzét sem.
Az az idő lejárt, ez már nem börze, csak kemény rásózás a szart a zöldfülüekre. Tisztelt 'öreg' modellező társaim.
Tisztelet a kivételnek!!!
Akinek nem inge nehogy felvegye, de sokan öltözzenek most.

...és megint utálhattok. :cry: vagy inkább :lol:

fuhur
2004-06-19, 13:25
Szia Delta!

Részben igazad van, de én épp a "kacatért" mentem oda. Hátha akad valami a múzeumom számára.

Persze ami a pudvás, stb dolgokat illetei, meg kell mondjam, van benne valami. Pl voltak a végletekig leharcolt motorok azzal a felkiáltással, hogy ezek tökéletes állapotban vannak :roll: . Aztán volt repcsi azzal a dumával, hogy ez nemám az eredeti, hanem különlegesen átalakított, spéci darab és a törés nyom sem azért van, mert gond volt vel, és különben is a ragasztás keményebb, mint maga a gép és ez egy szuper vétel :roll:

Szóval a kezdő tényleg ne ott kezdjen, mert hamar póruljárhat. Igaz, volt kint Nándi és nála azok a dolgok voltak, amik az üzletében is. Szóval nála lehetett vásárolni, de jószerivel az egyetlen volt a börzén.

Üdv,
Fuhur

fulcrum
2004-06-28, 15:53
Sziasztok!

Amit leírtatok az igaz erre a börzére, viszont az ezelőtti szerintem jó volt.
Én nem írnám le, de mindenkinek minden szíve joga...

Üdv.:
f

Dress
2004-06-28, 17:53
Hi

Egyetertek Deltaval. En is vettem mar itt gagyit három eve.
De volt-e kozuletek valaki a Schweighofer mogotti kis teren rendezett borzen?
Na az ott igen. Olcso es tobb orat el tudsz bameszkodni.
Nem zarom ki, hogy ott is van gagyi de nekunk akkor is teccet (Dudkin, Hilti).
:D

fuhur
2004-06-28, 18:12
Sziasztok!

Amit leírtatok az igaz erre a börzére, viszont az ezelőtti szerintem jó volt.
Én nem írnám le, de mindenkinek minden szíve joga...

Üdv.:
f

Szia Fulcrum!

Nos, én is a mostaniról írtam. Az előzőn vettem is sokmindent, de miért nem lenne szabad leírni a kritikákat???
Nem csak dícsérni lehet dolgokat hanem kritizálni is. Talán éppen azért, hogy a következő (mert arra is kimegyek :!: ) jobb legyen! Ezt hívják
építő jellegű kritikának!

Üdv,
Fuhur

fulcrum
2004-06-29, 09:15
Helló!

A leírás alatt azt értettem, hogy a börzét nem írnám le (nem hagynám ki a számításból, nem mondanék le róla, nem könyvelném el helyből negatívnak).
Egyébként természetesen nem csak a jót kell leírni!!!

Bocs, ha nem voltam eléggé egyértelmű, ez az írásos kommunikáció átka...

Üdv.:
f

Wick
2004-08-23, 15:50
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül mikor lesz Oktoberben vmi börze? Állitolag a külföldi cégek vagy mik vonulnak ki, akik fele olyan drágán adnak mindent, ezen a börzén meg a felének a feléért adják pl a spéci Futaba ado/vevöt. Engem ez érdekelne nagyon, lehet hogy csak pletyka, de tul megbizhato embertöl hallottam ahhoz hogy ez pletyka legyen :P szal ha tud vki vmit erröl az szoljon... Thx

hilti
2004-08-23, 18:42
Én ugy hallottam, hogy INGYEN lesz minden.
Söt sorsolás is lesz és minden második kihuzott egy éven át kap reggelire 2 dl tejet és egy zsömlét.
A börzén résztvevök fizetését (ha még diák akkor a zsebpénzét) a szponzor cégek megduplázzák.
Mindenki mehet egy kört Maya Golddal, 16 év alatt pedig a Hófehérkével.

ÉBRESZTő!!!!!!!!!!!!!!

Üdv

geco
2004-08-23, 18:57
Innentöl kezdve a repülögép nem érdekel, viszont akkor Maya Goldra sorba állok.

klac
2004-08-23, 23:32
:D Üdvözlöm a KÖZÖNSÉGET !
Szerény véleményemet mondanám a témában :
Valóban a börzéken állandó eladókkal és kereskedőkkel találkozhatunk
Minden alkalommal vásárolhatsz karbon-kevlár kipuffit, orkúpot csillagászati árért. Van aki az Osztrák börzéken vásárolt motyót próbálja
felárral tovább adni. Tisztelem azokat akik a saját tudásukkal és saját kárukon megszerzett tapasztalatukkal készített repcsiket, egyébb anyagokat árulják. Lásd : Sebe Feri, stb.
NEM tartom erkölcsös megoldásnak azt, ha van egy, a használat során
kudarcot vallott vevőt , adót , szervót valaki is itt kinál esetleg gyakorlattal nem rendelkező vevőnek.
Kérem ezt NE :twisted: tegyétek , mert ezzel kezdő kedvét ambicóját tehetitek tönkre!
Nem vagyunk egyformák !

Áldást békességet !
Klac

Wick
2004-08-24, 13:31
Hilti!
Nagyon szépen köszönöm a felvilágositást, nagyon jol esett. Viszont ugy látom nem olvastál el egy kis részt abbol amit irtam: Tul megbizhato embertöl hallottam hogy lesz ilyen!!! :evil: Attol hogy Te erröl nem tudsz semmit attol még nem kellene parodizálnod és ezzel mondjuk megsérteni máskoat akik kérdeznek, és talán azért kérdeznek mert nem tudnak és szeretnének megtudni vmit... nem tom mért érzem ugy hogy segitséget kérni jöttem ide te pedig jol kiröhögtél :evil: ..... :x

hilti
2004-08-24, 14:13
Drága, Kcsi, Mimózalelkü Wick!

Olvasd már el, hogy mit irtál!
Sikitott a viccért!
Viszont a megérzéseidre a késöbbikben is nyugodtan hallgathatsz.

Üdv

Dudkin
2004-08-24, 14:21
Wick! a helyzet az, hogy magamis kijarok a ket deka tejert, es az ajandekzsomi remenyeben, de eddig meg mindig azzal is atbasztak a tej savanyu volt, a zsomle olyan hogyha leejtem a kopadlora azt osszetori..
kicsi magyar valosag az a borze.. ott a helyed.. OLCSOOO ... 100ertapaprikaaat..

D

Wick
2004-08-24, 15:02
Hilti!
Rendben van, az odáik ok hogy nem hiszel nekem, azt nem értem hogyha Te sem tudsz erröl semmit miért kellett ezt igy elmondani, és miért nem mondtad azt szimplán hogy Te nem hiszel az ilyesmikben. De majd igérem felrakok róla csak neked csak ide egy képet ha mégis volt , azaz lesz ilyen...

Wick
2004-08-24, 15:05
Dudkin!
Azt viszont elfogadom hogy több tapasztalattal rendelkeztek börze szempontjábol mint én, én eddig egyen sem voltam kint ilyenen... Viszont hallottam hogy lesz ilyesmi, és nem egyvalakitöl. Ezért gondoltam hogy van benne vmi, ha már ketten is ugyanarrol az olcso és jo börzéröl beszélnek :roll: ... Akkor kénytelen leszek magam utánajárni ha ti erröl nem tudtok, ha megtudok bármit is ezzel kapcs majd felrakom aztán ki hogy gondolja mehet a maga 2deci tejéért és sorba is állhat Mayáért.... :|

fuhur
2004-11-08, 11:38
Sziasztok,

Nem tudja valaki, hogy mostanában lesz-e börze Albertfalván?

Üdv,
Fuhur

cbruder
2004-11-08, 13:22
Csak egy egyszerü kerdes !!!

Lapozgatva itt a Forum többszazezer oldalan (:-)) szinte csak eladasra kinalt, vagy eppen hasznalt gepeket keresö beszolasok ezreit latom !!

Mi lenne ha ..........!!! ???

Itt a sok hirdetest, keresest összefoglalva, mondjuk csak ugy...pldl. a Matyiföldön vagy eppen a HHH-n, egy szep kellemes napsüteses napon, a Forum kereten belül ki lenne hirdetve, hogy mindenki, akinek esetleg eladasra, elajandekozasra, vagy eppen a Kukaba szant masinaja, rajzai es különbözö cucca lenne, cipelje ki ugyan mar magaval oda !!

Biztos vagyok benne, hogy ha esetleg a roncsokert nem is, de egy pohar forralt bor lehetösegeert több szazan is kineznenek !! Habar meg egy virsli sem lenne luxus !! Peldaul belepödij helyett fizetni is lehetne az esetleges elemozsiaert, itokaert !!

Itt legalabb egymas között is lennenek a tagok, az igy kinalt arukban is inkabb megbizna a tömeg, mint esetleg valami bezengett "börzen" bazarosok es lokupecek altal kinalt "csucskent" kiszinezett lim-lom között turkaljon.

Persze ehhez nemi hozzaallas es egesz egyszerü szervezes is kellene !!

üdv,

cbruder

flugos1
2004-11-08, 13:25
Sziasztok

Igen lesz, november 27-én szombaton 9-14 óráig :)

nyuszi
2004-11-08, 13:33
Cbruder!

Ez szerintem nagyon jó 5let!

Talán a tavaszi időpont lenne a legjobb. Mostanság nem lehet tudni, hogy milyen az idő. Nehogy az eső elmossa az egészet. De nekem mindegy. :wink:

fuhur
2004-11-08, 19:11
Flugos1,

Köszi! Beírtam a naptáramba.

Fuhur

Oldyboy
2004-11-22, 20:20
Akkor szombaton börze ugye mindenki tudja!

nyuszi
2004-11-22, 22:30
Magas labda:

Hogyan lehet Albertfalvára eljutni?

Yeti
2004-11-23, 04:57
Wick! a helyzet az, hogy magamis kijarok a ket deka tejert, es az ajandekzsomi remenyeben, de eddig meg mindig azzal is atbasztak a tej savanyu volt, a zsomle olyan hogyha leejtem a kopadlora azt osszetori..
kicsi magyar valosag az a borze.. ott a helyed.. OLCSOOO ... 100ertapaprikaaat..

Dud!

Ismered Wick-et személyesen? Lehet hogy csupán tizen valahány éves. Szüksége lehet erre? Én úgy gondolom, hogy nem! :ejnye:

Wick
2004-11-23, 20:25
Yeti! köszke hogy védelmemre álltál, de már 18 multam, 1 honapig még.... Igaz nem volt tapasztalatom börzéket illetöen, de ezt olyasvalakitöl hallottam, aki nem kicsiben modellezett/modellezik... mind1, azota kihevertem :P :)

DiamantTomi
2004-11-23, 21:53
XI.ker Gyékényes utca Albertfalvi közösségi ház
ha nincs otthon térkép http://www.terkepbank.hu/
ki jön gazdagrétről?

Hassan
2004-11-23, 23:22
Menj el helyettem is :wink: , én szallagavatóra megyek, kérdezd meg a Dascot, ő hátha menne...

nyuszi
2004-11-24, 01:09
Köszi!

Ha valaki kimenne tizennyolcból el tudom vinni, csak kicsi a kocsi.....

pigmanus
2004-11-27, 12:55
Hello most jövök a börzéről :? nekem nagyon nem jött be..... sok dolog amit már 3 éve nem töröltek le és drágábban mint az új..... Jobban megéri elmenni egy modellboltba szerintem :wink:

cbruder
2004-11-27, 15:10
Latjatok, ezert is ajanlottam az elözö irasomban is, hogy rendezzetek a Forumon belül is egy Börzet !!!!

Ahogy igy az idö folyaman megismerkedtem szemelyesen egy-ket Forum-taggal is es több esetben meg nagyon szivelyes vendeglatasban is volt reszem, volt alkalmam a boszorkanykonyhakba (ertsd = "mühely") is bekukkantani.
Mintha csak a magam irodabol mühellye atvedlett helyisegemet lattam volna !!! Alkatreszek, gepdarabok, szarnyak, szervok es egyebb cuccok hevernek ott is parlagon, neha mar az evek (evtizedek ?? :-) ) poratol bevonva, de gondosan raktarozva, mondvan "hatha kell az meg valamikor!!"
Kidobni azokat sem en, sem ök nem akarvan, ragcsalja a mondott darabokat tovabbra is az idö vasfoga, mivel hogy "az is penzbe került" jelige alapjan tenyleg kar is lenne mindent kihajigalni !!

En ugy vagyok vele, hogy ha mar lassan mozdulni sem tudok a sok szanaszet heverö kacattol, akkor behajigalok mindent ami a kezembe kerül a szemetes kontenerbe, vagy ha talalok ra egy "balekot" :-) akkor inkabb elajandozom a feleslegesse valt, vagy eppen megunt cuccaimat !!

A Forumot olvasgatva, akarva-akaratlan feltünik, hogy sokan cuccokat keresnek ami nalam (es biztos vagyok benne, közületek is sokaknak) parlagon hever es csak lepten-nyomon botladozok benne.

Leven hogy en svajcban elek es evente talan max. 3x megyek M.O.-ra, eleg nehez nekem ezeken az emberkeken is segitenem. Elküldeni se lenne nagy összeg, de mar egy joparszor bebizonyitotta szamomra a Magyar Posta hogy joindulatommal csak öt es melyen tisztelt munkatarsait gazdagitom (pofatlanul lopnak mint a szarkak!!).

Volt mar több olyan eset is, hogy komplett vagy eppen felkesz gepet, söt hasznalt, vagy eppen uj motorokat, alkatreszeket ajanlottam fel meg a Forumon is ingyen es bermentve, az összes valasz csak annyibol allt, hogy "nagyon köszönjük hogy felajanlod, es ha mar ingyen van, akkor hozd is el nekem mindjart !!" Mondjuk ez mar azert "az uristen asztalabol lacikonyha" legtipikusabb esete !! Vagy csak tevednek ???

Mindössze eddig ket emberke volt annyira elszant es megrögzött, hogy vettek a faradtsagot, idöt es nem is utolsosorban az utiköltseget es kijöttek hozzam svajcba. Gondolom melyseges undorral, csalodassal es üres kezzel mentek is vissza :-)
Am ugy legyen !! Lenyeg az, hogy nekem kiürült a pincem, a mühelyem es ujra mozdulni tudok a mühelyemben !!! :-)
Az hogy ök mar a kocsiba sem fertek szinte a cuccoktol, az az ö problemajuk !! :-)

De nem is ez a lenyeg amit emliteni akartam, hanem az, hogy ezeket a cuccokat amik (es ebben biztos vagyok !!!) mindannyiunk portajan hasznalatlanul hever össze-vissza, egy "börze" vagy akar csak egy "Ismerd meg azokat a tagokat akikkel naponta chat-elsz a Forumon, szidsz es elatkozol" cimszo alapjan összehivott talalkozon, ahol a talakozo kereten belül mindenki ki tudna pakolni a cuccait es vagy ajandekkent, vagy a tulajdonkeppeni "arfolyamon" (tehat valos ertek) egymas között ertekesiteni tudnák !!!

Szerintem nem is lenne egy csödös vallalkozas, meg a rendezök szempontjabol sem !! Ezen nem azt ertem hogy 5000 Ft-os beugro, meg miegymas !!! Legalabbis ha nem is anyagi, de legalabb az erkölcsi haszon lenne oriasi !! Ha nem itt svajcban elnek, esküszöm meg a szervezest is elvallalnam !!!
De szerintem legalabb a Forum volumenje is lenyegesen csökkenne a neha teljesen felesleges könyörgesek kesöbbi hianyatol !!

üdv,

cbruder

cbruder
2004-11-27, 15:24
Persze azzal is tökeletesen egyet tudok erteni, hogyaszongya

"Ha valaki mas megrendezi, nagyon szivesen be is nezek, hatha van valami talan ingyen is !!"

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wick
2004-11-27, 15:35
Cbruder!
Az ötleted szerintem nagyon is jo, hiszen már ugy ahogy ismerjük egymást, legalábbis váltottunk már pár szot sok sok emberkével, van akit személyesen is simerünk. Ebböl az okbol kifolyolag sztem igenis müködne ez a ModellForum Börze, már csak azért is, mert nem hiszem hogy mindenki egy olyan hely de gazdag hogy uj cuccokat vegyen, másfelöl én pl nem tudnék kiadni a kezemböl olyasvmit amiröl biztosan tudom hogy még egy két alkalommal müködni fog, de utána biztosan elromlik, ami lezuhanáshoz is vezethet, hanem olyat amit ahogy mondtad: bár ott van a polcon pár éve, azért szépen vigyáztam rá, mert sosem lehet tudni még akár én is hasznát vehetem (vagy nem, de akkor legalább jo állapotban lehet töle megszabadulni :) ). Szegény diák lévén :oops: :oops: :cry: én sem tudok mindent egyböl megvenni, bár még ki tom használni a Karácsonyt, szülinapot stb :D no meg egy kis otthoni munka meg jo tanulás is csodákra képes :D Ezért jo lenne ha bár nem is ujat, de jo cuccokhoz tudnék olcson hozzájutni. (Gondolom nem vagyok azzal egyedül hogy nincs sok kedvem és idöm egyik géptöl a másikba tenni a motort, szervokat, vevöt, stb.... :? :? :( ). Egyszoval jo ötletnek tartom, már csak azért is mert épp gyüjtögetek ezt azt egy uj gépre :) A szervezést vállalni nem tudom, ehhez olyasvki kell akinek sok ideje van, tapasztalt és keni vágja a dolgokat. Remélem akad egy ilyen vki...
üdv: Wick

cbruder
2004-11-27, 15:44
Ha mar ennyire belejöttem a dumaba (es meg senki sem szolt hogy fogjam mar be vegre a szamat :-) ) hadd fokozzam a temat meg egy piciket !!

Vegyük peldanak az E-Bayt !! (ez most nem reklam akar lenni, csak azert egy emlitest megerdemel)

Kb 5 eve kezdtek ugy, hogy egy-ket "bazari" lelkialkat elhatarozta, hogy ha mar van Internet, hadd hasznaljuk ki az alkalmat !!

Azok is igy kezdtek, hogy minden lomot, kacatot ami otthon hevert, feldobtak az Internet-re es lam mi lett belöle !! Ma mar ez egy multi-milliard dollaros piac !!!

Vegyük masodiknak az RC-Universe-t !! Mar azok is komoly konkurenciat nyujtanak az E-Baynek es minden hasonszörü Internet-Bazarnak !!

Miert tudnak azok (RC-Universe) egy normalis Forumot vezetni es miert tudnak egy szinte a vilagon paratlan RC-Börzet müködtetni ??
Es miert nem tudunk mi is legalabbis megközelitöleg ilyen nivon mozogni ??

Nincs ra penz ?? Nincs motivacio ?? Nincs Internet ??

Vagy talan csak nincs köztünk egy normalis emberi kapcsolat, vagy összetartas, vagy az egymason segiteni erzese ?? Vagy esetleg tul sok köztünk a mimoza lelek, vagy tobzodik bennünk a haszonvagy ??

A jo fene tudja !!!

De talan erdemes lenne ezen is egy par pillanatig elgondolkodni !!!!

Wick
2004-11-27, 15:48
Cbruder! :D :D :D
Nem akarunk mi ketten egy ilyen Internetes börzét alkotni? :D :D Én benne vagyok, baj csak az hogy nicns emmim amit eladhatnék :P :D De szivesen árulom más cuccait :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

Dress
2004-11-27, 16:39
Hi

Nyugodsag van Cbruder! :D :D
Tavasszal akkora borzet csinalonk matyin , hogy az egesz orszag itt lesz, megigerem. 8)

hilti
2004-11-27, 18:18
Nincs ra penz ?? Nincs motivacio ?? Nincs Internet ??

Nincs rá ember, modellező.

cbruder
2004-11-27, 18:30
Szia Wick,

latod itt kezdödik !!!

Nem feltetlenül az eladason van a hangsuly !!

Hanem elsösorban azon hogy a többieken segithessünk es igy tamogatni tudjuk a kezdöket, vagy az anyagilag gyengebben eleresztett tagokat kisse segiteni (nem a sohereknek uj cuccot ingyen ajandekba !!) es hogy megszabadulhassunk felesleges cuccoktol.

Az hogy bizonyos darabok bizony nemi penzbe is kerülnek, hat istenem !!......

De akkor se az legyen a fö cel, hogy minden szart dragan rasozzunk a kollegakra !!!

Wick
2004-11-27, 18:47
Cbruder!
Félreértettél sztem... nem feltétlen eladni szeretnék, mivel nincs semmim ami felesleges, igy is egyik gépböl a másikba pakolok ha repkdeni szeretnék... Amugy meg ahol eladásrol van szo, ott VÉTELRÖL is szo van, a kettö nincs meg egymás nélkül... hogy most én épp az egyik részét emeltem ki, nem jelenti azt hogy a másik része kevésbé fontos... Csak nem akartam regényt irni :P

cbruder
2004-11-27, 18:56
semmi prolema !!

En sem Neked szemelyesen szantam a mondanivalomat, csak ugy altalaban !! :-)

A "börse" tulajdonkeppen nemcsak vetelt-eladast szolgal, hanem csere-beret, tapasztalat-cseret, ismerkedest is magaban foglal !

Az eddigi börzekröl amit eddig hallottam, azokrol tulajdonkeppen csak egy lokupec mentalitasu, haromladanyi kacaton milliomosnak akarni levö "üzletember" altal rendezett lengyel-piac jellegü bazarra lehetne csak következtetni.

Ez tuti hogy nem az, amit en javasoltam !!! :-)

Ezzel reszemröl kimerült a tema :-)

fuhur
2004-11-29, 10:33
Voltam a börzén és az én véleményem kicsit (teljesen) eltér az előttem szólókétól.

Nekem nagyon tetszett!
Miért?
-Sokan voltak és sok ismerőssel találkoztam, beszélgettem,
-Voltak olcsó dolgok (pl légcsavart vettem meg pillanatragasztót habhoz),
-Találtam néhány gyögyszemet (motorokat a gyűjteményembe).

Zlin
2004-11-29, 11:01
Csak egyetérteni tudok az elöttem szolóval !

flugos1
2005-03-16, 23:19
Sziasztok !

Közhírre tétetik !

2005. április 2-án szombaton 9-14 óráig modell börze.
1116 Budapest , Gyékényes u. 45-47 Albertfalvi Közösségi Ház.
Érdeklődni illetve asztalfoglalás az eladóknak (és nem az v-evőknek (v-étkezőknek))
a következő tel.sz-on lehet Gulyás József 06-30-356-4375

Üdv. Biró Gábor

thenin
2005-03-16, 23:22
autósok is lesznek?

flugos1
2005-03-16, 23:37
Szia Thenin !

Szokott lenni autó is de kevés, álltalában repülő (ez a legtöbb)
hajó , helikopter is van.Tengeralattjárót és léghajót még nem láttam ott,
de remélem ez is eljön egyszer.

Üdv. Gábor

flugos1
2005-11-20, 22:16
Sziasztok !
2005 nov 26.-án szombaton 9-14 óráig Modell Börze.

Üdv. Gábor

fuhur
2005-11-21, 11:32
Sziasztok !
2005 nov 26.-án szombaton 9-14 óráig Modell Börze.

Üdv. Gábor

:lol: Ezt már nagyon vártam! Attól féltem, hogy idén ősszel elmarad, de nem és ott is leszek!

panda
2005-11-21, 15:05
Hali , nem is tudtam hogy egy köpésre tőlem lesz a modellbörze :)
Merre is van a Gyékényes utca a Sáfrányból elsétálok csak most
épp nem ugrik be :) Sőt szerintem a kis xwinget ellógatom odáig :)
Szóval merre van ? Hamár itt a közelben lesz nem dumáljuk át
a Petőfi Sándor ált. iskola / az új nevét nem tudom ha változott / tornatermébe s akkor egyből teremrepülhetnénk is ?

flugos1
2005-11-25, 21:12
Sziasztok !

Holnap ld. mint kettővel feljebb.

Üdv. Gábor

fuhur
2005-11-28, 11:09
Voltam szombaton a börzén!

Lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de nekem nagyon bejött! El is kótyavetyéltem sok pénzt motorokta, de fantasztikus gyögyszemekre sikerült szert tennem :) Hamarosan láthatóak lesznek a motormúzeumomban :wink:

st_robi
2005-12-08, 13:48
Úgy nagyából mikor lesz a következő Modellbörze?
Jól be kéne vásárolni :D !!!
KÖSZI

flugos1
2006-03-13, 22:52
Sziasztok !

Immáron a szokásos tavaszi modellbörze lesz.
2006 március 18-án szombaton 9-14 óráig Modell Börze.

Üdv Gábor

dv
2006-03-15, 16:32
Az ügyben érdeklődöm, hogy Budapesten hol van olyan bolt ahol érdemes szobahelikoptert venni, és talán még egy két jó tanácsot is adnak egy teljesen kezdőnek?

atilo
2006-03-15, 16:39
dv a Paco modellnél van kezdőknek való szoba heli készletben mindennel 38 e-ért.Táv akksi töltő minden benne van.

fuhur
2006-03-15, 20:57
Dv és Atoli!

Ne ronsuk el ezt a témát. Maradjon ez a Börzéké!

Köszönettel,
Fuhur

SYL
2006-03-18, 22:44
Készítettem pár képet a börzén.
Fotók az oldalamon: www.syl.hu
Ha van kedvetek, nézzétek meg :D

fuhur
2006-03-18, 23:25
Voltam én is a Börzén :)
Sok jó ismerőssel találkoztam, így az eredetileg fél órás látogatás kicsit hoszabb lett. :)
Szereztem két régi-új mocit és néhány további "kincset". Jó volt és remélem ősszel megint lesz!

dannyboy
2006-03-19, 13:11
Kár, hogy mire odaértem, már mindenki pakolt haza :(

Mil
2006-04-09, 13:47
mikor lesz legközelebb börze?

talbi
2006-05-12, 23:21
Ha szerveznék BUDAKESZIN modellbörzét, ki jönne el? árúsok és vevők de nézelődők is irjanak!!!

Blaster
2006-05-21, 01:45
mondjuk én elmennék szivesen mint nézelődő/vevő :D

Hassan
2006-05-21, 11:10
én is elmennék, mert hozzám közel van!

Vasix
2006-05-21, 11:53
Én is elmennék!

talbi
2006-05-21, 12:05
Köszi a hozzászólasaitokat, következő kérdésem ki hogyan, hol? tudná reklámozni ha megelenne az időpont?

picipocc
2006-05-21, 12:51
Sziasztok!

Bent a klubban,kint a reptéren(Dunakeszi),és az ismerősök között!
Ez kb 100 fő!Ha csak minden 10. jönne el az már tíz fő potenciális vásárló!
Én meg megpróbálnék eladni néhány gépet kb anyagáron,mert már alig férek a lakásba és van ami már egy éve nem isrepült! :lol:

Üdv a Picipocc

Hassan
2006-05-21, 12:57
én is szólnék akinek tudnék, csak egy körülbelüli időpont kéne.

Blaster
2006-05-21, 13:10
Én úgyis mostanság akarok venni magamnak egy repcsit, úgyhogy jó lenne minél előbb! :lol:

talbi
2006-05-21, 14:52
Van itt egy étterem amelyik rendezvényeket is szervez, gondolom délelőtt nem tolonganak náluk. Holnapra kaptam időpontot a megbeszélésre. Javaslat, hogy szombat vagy vasárnap délelőtt? esetleg június 10 vagy 17 délelőtt?
-
Amúgy akár próbalehetőség is van a közelben kb 300m re lehet akár reptetni is a portékát de az offroad gépeket biztosan kitudnátok próbálni!
-

picipocc
2006-05-21, 15:06
Ha még lehet válogatni az időpontok között akkor inkább a 17.-e lenne jobb.

Blaster
2006-05-21, 15:41
a 17. jó

talbi
2006-05-25, 08:41
Akkor eldőlt 06-17 délelőtt lesz a börze meg találkozó!

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=18143

gyertek el ha tudtok.

flugos1
2006-10-25, 12:09
Sziasztok !

2006. november 18-án szombaton 9-13 óráig Modell Börze.
érdeklődni:06-1-204-6788 vagy a 09-30-356-4375 telefonszámon Gulyás József-nél lehet.l

Üdv. Gábor

fuhur
2006-11-05, 22:17
Köszönöm, már vártam! :) Remélem most is sikerül néhány "apróságra" rátalálnom :lol:

messer 262b
2006-11-07, 14:10
Ennek én is örülök, biztosan elmegyek. :-({|=

Blaster
2006-11-10, 15:37
Én is megyek, lehet viszek eladó cuccot is, illetve promó depron gépeket... :)

talbi
2006-11-13, 22:19
Helló!
Asztalt kell lefoglani vagy lesz a helyszínen? vagy hogymegy?

fuhur
2006-11-16, 14:55
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.

Nem lesz autóm szombaton, így busszal, villamossal megyek, de most, hogy mindent feldúltak metró építés ürügyén, hogyan lehet kijutni a börzére mondjuk a Körtérről?

Köszönettel,
Fuhur

Krisztina64
2006-11-16, 16:24
Sziasztok! Egy kis segítség... remélem az :)
http://www.bkv.hu/home/index.html

A forgalomkorlátozás előkészítő ütemében, 2006. augusztus 21-27. között a

Fehérvári úton, a Kanizsai utcánál ideiglenes villamos végállomás épül . Ezt

augusztus 28-ától vehetik használatba a budapestiek. Ettől kezdve a Fehérvári

úton a villamosok a dél-budai végállomásaiktól Kanizsai utcáig közlekednek

(18-as villamos pótlására 18A villamos, 41-es és 47-es villamosok rövidített

útvonalon).

A BKV Zrt. augusztus 28-ától a 18-47V és a 41V villamospótló autóbuszok

módosított útvonalon közlekednek:

A 18-47V jelzésű villamospótló autóbusz a Hengermalom út - Móricz Zsigmond

körtér között közlekedik a Fehérvári út - Sárbogárdi út - Bartók Béla út -

Tétényi út - Bártfai utca - Fehérvári út útvonalon.

A 41V jelzésű villamospótló autóbusz Hengermalom út - Gellért tér között

közlekedik, a Gellért tér irányába a Fehérvári út - Hamzsabégi út - Szerémi sor -

Baranyai utca - Budafoki út - Szent Gellért tér útvonalon, a Hengermalom út

felé a Budafoki út - Prielle Kornélia utca - Fehérvári út útvonalon közlekedik.

Az átszállások megkönnyítése érdekében a villamos és a pótló autóbuszok

mindkét irányban közös peronnál állnak meg a Fehérvári úti megállókban,

valamint a Bartók Béla úton a Kosztolányi Dezső téri megállóban.

A 2007 augusztusáig tartó forgalmi állapot idején a Fehérvári úton három

villamosjárat közlekedik a Kanizsai utcánál kiépített végállomásig:

A 18-as pótlására a 18A villamos Kanizsai utca - Savoya Park között

A 41-es villamos rövidített útvonalon a Kanizsai utca - Kamaraerdei Ifjúsági

Park között

A 47-es villamos rövidített útvonalon Kanizsai utca - Budafok, Városház tér

között.

A Kanizsai utcánál épült ideiglenes villamos-végállomástól a 4-es villamos

végállomása gyalogosan közelíthető meg.

2006. augusztus 25.

Krisztina64
2006-11-16, 16:27
:) Kicsit bonyolult a bkv... de legalább nem tettek ide combinot :)
Üdv: Krisztina

Blaster
2006-11-17, 18:48
Uraim!

Mit szólnátok hozzá ha a börze után közösen kimennénk a legközelebbi repülésre alkalmas területre és és rendeznénk egy jó kis szalagvadászatot? :D

Zoska
2006-11-19, 17:12
Sziasztok
Keresem azt az embert aki Albertfalván terem sarkában árult egy 1:5-ös benzines autot!
Ha vki ismeri Kérem jelezze pü-ben!
Köszönöm

flugos1
2007-03-02, 11:16
Sziasztok !

Újra aktuális!

2007. március 17-én szombaton 9-14 óráig Modell Börze.
érdeklődni:06-1-204-6788 vagy a 09-30-356-4375 telefonszámon Gulyás József-nél lehet.l

Üdv. Gábor

flugos1
2007-03-16, 11:23
Sziasztok !

Holnap délelőtti program javaslat: venni ,eladni is lehet , meg főleg beszélgetni .

Holnap délutáni program javaslat: http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=26128

"Közel" vannak a helyszínek egymáshoz.

Üdv. Gábor

flugos1
2007-10-24, 22:18
Sziasztok !

Újra aktuális!

2007. november 17-én szombaton 9-14 óráig Modell Börze.

Üdv. Gábor

flugos1
2007-11-16, 20:23
:)

gdekor
2008-03-21, 11:49
Hallottam, hogy Március 29. -én szombaton ismét lesz börze, de itt nem láttam sehol beírva.
Akkor most lesz?

Dekor.

mojito
2008-03-22, 21:33
Az Albertfalvi Kőzösségi Ház honlapja szerint lesz!

flugos1
2008-03-23, 22:02
Sziasztok !

Igen lesz.
2008. március 29-n szombaton 9-14 óráig.
A többit ld. mint fentebb.

Üdv. Gábor

kistrojak
2008-07-23, 22:30
Szevasztok!

Mikorra várható a következő börze?

flugos1
2008-07-23, 23:05
Szia Kistrojak !

Az eddigi időpontokat figyelembe véve az
Albertvalvai műv.házban okt. vége november környékén gondolom lesz megint.
De máshol is érdemes figyelni van több helyen is hasonló összejövetel.

Üdv. Gábor

kistrojak
2008-07-24, 00:09
Köszi szépen megprbálom figyelemmel kísárni a fórumot!

alterudi
2008-10-29, 15:42
Sziasztok.

Tudja már valaki mikor lesz az albertfalvai börze.

Üdv ALTERUDI

picipocc
2008-11-01, 11:51
http://akh.ujbuda.hu/

Ha igaz akkor november 15.-én

Üdv a Picipocc

flugos1
2008-11-13, 12:39
Sziasztok !

Újra aktuális!

2008. november 15-én szombaton 9-14 óráig Modell Börze.

Üdv. Gábor