PDA

Teljes verzió megtekintése : Duratrax Maximum st pro RTR

erik67
2018-08-26, 16:58
Eladó a címben említett autó. Készítettem egy kis bemutató videót ott minden látszik. A motor típusa rorq 16. Jó kompresszió van benne 2 sebességes váltó. Házilag barkácsolt világítás féklámpa ködlámpa sor van rajta. Jó állapotú vrc peugeot 206 kaszni. Egy alapos tisztítás ráfér. A berántó szerkezet melegen (szabadonfutó csapágya) megcsúszik ezért nehezebb indítani de ezt leszámítva hibátlan.Szerencse hogy hihetetlenül könnyen indul. Az első autóm volt amivel kezdtem.Ahogy vettem az újabbakat ez egyre hátrább került a rangsorban. Nálam nagyon sokat ment.Jó gyors kis kocsi és nagyon stabil.Csere nem érdekel nagyon sok autóm marad így is. Amikkel szintén nincsen időm menni.
A személyes átvételt erőltetném inkább de elküldöm ha kell.Szabadonfutó csapágyat adok hozzá.
Traxxas rádiót tettem bele a beüzemeléshez azt benne is hagyom ha kell. Az eredeti pultos távja sajnos tönkrement.A videó (nem lessz oszkár) de remélem a lényeg látszik.https://www.youtube.com/watch?v=ObQ9R1T8mwY Az ára RTR-ben 30000 R-nélkül 25000ft A traxxas rádió jó hatótávú megbízható 2,4-esítettem az összes kocsimat és az egyikből szabadult fel.27MHZ-es.
üdv

erik67
2018-09-11, 22:07
Elkelt köszönöm.