PDA

Teljes verzió megtekintése : HPI Baja 5SC SS 29cc

Mateo
2018-09-02, 18:24
Fájó szívvel, de eladó sorba került Baja 5SC SS típusú fenevadam. Nem sokat futott teljes motor felújítása óta. A differenciálművet mikor 1,5 évvel ezelőtt hozzám került szétszedtem, újra zsíroztam és csapágyaztam Fasteddy csapágyakkal. Az autó nincs széthajtva, általánosságban véve jó állapotnak örvend.

Bővebb leírás, tuningok:
- Bejáratással együtt kb. 6 tankot futott CY Big Bore 29cc hengerfejszett + walbro wt997 vele együtt cserélt karburátor - benzincsövek, tömítések, csapágyak (Koyo) illetve a szimeringek is cserélve lettek
- Team chase ketrec egyedileg panelezve
- #86715 cikkszámú alumínium kuplungharang tartó
- #87559 HD alu spur felfogató a gyári olvadásra hajlamos műanyag helyett
- Trackstar TS-910 fék/gáz szervó
- Savöx SV-0236 kormányszervó
- Első felső és alsó lengőkarok RPM erősítettre cserélve
- Proline Trencher kerékszett 80-90%-os
- RGF tuning féle szélesítések és kerékanyák, oldalanként 15mm
- Alumínium tanksapka
- A legcsendesebb High flow kipufogó (gyári box + 10% teljesítmény)
- Jelenleg 8000Rpm kuplung van benne
- Gyárilag már az erősített kopásmentes kihajtások (fotózva) illetve féltengelyek
- Az autó eredeti kézikönyve
- Vevőakku 4600Mah-os Nimh pakk

Személyes átvétel kipróbálás után Debrecenben, 40-50km-t hajlandó vagyok utazni. Futározni csak végső esetben szeretném a vevő felelősségére és költségére minimum 10% előre utalását követően. Ebben az esetben utólagos reklamációt nem tudok elfogadni.
Az ár nincs kőbe vésve, viszont áron alul sem fogom eladni az autót, az eladás számomra nem sürgős. Van még egy rakat alkatrész, amelyek szintén alku tárgyát képezhetik, akár távot + vevőt is tudok adni hozzá ha szükséges. Bármilyen kérdés esetén szívesen állok rendelkezésre.

Irányár: 230000 Ft