PDA

Teljes verzió megtekintése : WAIDHOFEN AN DER THAYA

Krisztina64
2007-11-19, 11:18
Sziasztok!
Ezt a meghívó levelet kaptuk, amely egy terem műrepülő versenyre szól. Tavaly már részt vett rajta két ifjú versenyző: Vomberg Ádám és Inzsöl Gyula. Akkor tapasztalatszerzés volt a legfőbb célunk, kimentünk, és nagyon jó hangulatú, barátságos légkörben zajló verseny részesei lehettünk. Idén a meghívó már a készülődés közben ért, és nagyon jólesett... Ha valaki szeretne eljönni nézelődni, tapasztalatot gyűjteni, versenyezni, vagy drukkolni a fiúknak, akkor sok szeretettel várjuk szombaton a Thayai sportcsarnokban... A meghívóból sokminden kiderül, ezért idemásolom... A versenyzők részére szabad gyakorlási lehetőség lesz péntek este, így mi már pénteken kint leszünk...
Üdvözlettel a versenyzők: Ádám és Gyula
Földi kiszolgáló és szerelő team: Krisztina, Ákos, Picipocc

Dear Istvan,
dear Gyula,
dear Tamas,
dear Akos,

we hope you are all fine and enjoyed a nice outdoor-modelling season.

Like last year, we (that is the modelling club UMFC Waidhofen/Thaya) have organised an Indoor-Meeting on Nov. 23/24, 2007 in the course of which we will have another aerobatics (F3P) competition.

Brand new and for sure very interesting is going to be the second competition we are flying on Sat Nov.24, 15:00: This is an Airrace in which the competitors have to fly through a bridge and around pylons like in the well-known RedBull-Airrace. Although RedBull did not organize this competition (we did this on our own) RedBull is our sponsor, prizes will be valuable merchandise-articles of the RedBull Airrace!

We would like to heartly invite you to the meeting and to both competitions. I attach all the details so that you can have a more close picture of what is going to happen.

Much love from the northern part of Austria

Bernhard Wieczorek
for
UMFC Waidhofen/Thaya

--
Bernhard Wieczorek
Aegidigasse 7-11/2/7
A 1060 Wien
AUSTRIA

Tel (mobile): ++43 676 314 87 20
email: bernhard.wieczorek@gmx.at, b.wieczorek@instantemail.t-mobile.at

Der GMX SmartSurfer hilft bis zu 70% Ihrer Onlinekosten zu sparen!
Ideal für Modem und ISDN: http://www.gmx.net/de/go/smartsurfer

smithm
2007-11-19, 22:39
Hello!
A hétvégén láttam a repülési tudományukat,szerintem bátran indulhatnak neki a versenynek,szurkolok nekik és sok sikert kivánok!
Üdv.
Smith

peaceful
2007-11-21, 08:14
Drukkolunk a csapatnak, mindenféle beszámolót kérünk.
Sajnos kimenni nem tudok, de lélekben Veletek vagyok.

Krisztina64
2007-11-21, 09:26
Sziasztok!
Köszi az elismerést, nagyon jólesik :) És a szurkolást különösen. MIndenképp jól jön. akár itt, akár ott, ha van egy pár ember, aki legalább lélekben velük érez :) köszönjük
Üdv: Kriszti

picipocc
2007-11-21, 09:41
Sziasztok!

Csak catlakozni tudok az előttem szólókhoz!
Köszönjük a bíztatást!
Remélem sikerül idén is ellesni egy csomó tapasztalatot és trükköt a sógoroktol!
Gyuszi meg abban reménykedik,hogy Gernot Brückman hátha nem lessz ott! :lol:

Üdv a Picipocc

Krisztina64
2007-11-21, 09:48
Hali!
Mi meg pont abban reménykedünk, hogy hátha idén is ott lesz :)
Kicsit közelebbről szemügyre szeretném venni a repcsijét :) :) :)

Krisztina64
2007-11-25, 12:13
Sziasztok!
Hát már megint nekem lett igazam:D Ott volt, mindent megnyert, amit csak lehetett, habár akadt aki megszorongatta a C és B programban :) de az "A"-t ő nyerte... és az Air race-t is. Mi meg szorgalmasan videóztunk.... :D

A sorsoláson Ádám sikeresen kihúzta az 1-es sorszámot, így az az esély, hogy menet közben még ellesi a többiektől az apró titkokat, az is elszállt :( Egy alkalomnyi gyakorlás a sátorban, és egy óra a kisteremben a C kategória 3. helyet hozta :)
Gyula továbbjutott a B kattegóriába, és B programot is repülhetett.
Mégegyszer gratulálok.

Az Indoor Airrace-re rengeteg néző, és sok plusz versenyző érkezett, akik csak ebben a versenyszámban indultak... Pontos számot hirtelen nem tudok, de 30 körüli induló volt kb...
Ádám és Gyuszi is továbbjutottak a második fordulóba, ahol késrepülés volt looping helyett, majd onnan továbbjutottak a 3. fordulóba, a legjobb 8 közé...
itt már nem tudtunk a törött agyonragasztgatott masinákkal jobbak lenni, mint Bruckmanék, így a 7. és 8. helyen végeztek a srácok.
Nekünk erre a versenyre és az esti gyakorlásra csak 1 repülőnk volt, és a végén már a hátonrepülésben Ádám biztonsági kört repült a Calypsoval :D de 8. lett így is :D neked is gratula :D
Azt, hogy a győztes hány repülőt tört össze este és a verseny alatt, azt nem tudtam megszámolni :D de sokat :D
szóval mi kúzdöttünk,mint az oroszlán, és piszok jóléreztük magunkat közben :D
Hanna baba pedig mit sem sejt arról, hogy miatta nem akartam menni, de így, hogy már csütörtökön hazajöhetett, és volt egy napom babázni, minden rendben ment, eszik-alszik, így péntek délben azért csak rászántam magam, hogy elkísérjem Ádámot :) Sok nehéz döntés volt már az életemben, de azt hiszem, ez volt a legnehezebb eddig :D
Úgyhogy Hannának jár egy köszönöm :D hogy én is mehettem :D
Rengeteg fotó és videó készült, igyekszem majd mindent feltenni, megosztani veletek... Most dióhéjban ennyi, megyünk gyakorolni a következő versenyre :)
Sziasztok: Kriszti, Ádám, Ákos

ata
2007-11-25, 19:37
Sziasztok,

gratulálok a srácoknak! Nektek úgy tűnik jobban megy ez a versenyzősdi mint nekünk...

Üdv

ppeter
2007-11-25, 21:08
Sziasztok!

GRATULA az eredményekért!
Várjuk a beszámolókat!
Lehet hogy nálunk is a Redbull Airrace népszerűbb lenne.....?
Üdv ppeter

smithm
2007-11-25, 22:28
Sziasztok!

Ezuton is szeretnék gratulálni a srácoknak az elért eredményeikért!:taps: :tanc:
Ha készültek fotók,osszátok meg velünk!
Üdv.
Smith

picipocc
2007-11-26, 00:51
Sziasztok !

Köszönjük a gratulációkat!
Rengeteg képet csináltunk,meg videókat is.
Ha holnap nem tudom a melóhelyemen felrámolni a netre akkor megoldom máshogyan! :D
Az itthoni netem most az őskorszakot idézi!
20-30k körűl tudok töltögetni! :oops:
Az biztos ,hogy nagyon jó verseny volt .
Az Air Race meg a legnagyobb ötlet amióta a teremrepülést kitalálták! :D
A nehézségéről csak annyit,hogy az igazi ász, Gernot Bruckman,a döntő futamban sikeresen zúzta a gépét apróra!
A mezőny eléggé kemény volt amit talán jellemez egy picit,hogy az F3P-A programban Bruckman,csak a második helyet tudta megszerezni!
Azért ne gondoljátok ,hogy elfelejtett repülni,mert amikor a döntő második futama után repültek csak úgy"spontán"egy szinkront annyira jó lett,hogy még a kamerát is elfelejtettem elindítani!

Üdv a Picipocc és Gyula úr

Krisztina64
2007-11-26, 00:59
Sziasztok! Köszi a gratulációkat.
Ata! Dehogy megy nekik jobban, csak itt az összes indulót nem egy kategóriába sorolják, hanem mindig a jobbak továbbjutnak,és az ő eredményüket abban a kategóriában csak addig nézték, amíg meghúzták a vonalat, hogy ki jutott át.
A többieknek külön eredményt hirdetnek, az elért kategória betüjelével,amelyben versenyzett... A továbbjutottak meg kezdték előlről, csak nehezebb programot repültek... és egyre kevesebben lettek:) az air race pedig egy jó játék volt... Hbaár azt a fiúk vették véresen komolyan, és kűzdöttek,mintha az életük múlna rajta :) a gyakorló estén Ádám csinált 29 másodperc körüli eredményt, én meg rászóltam, hogy ez az egy repcsid van holnapra is. Belegondoltam, hogyha neki is a csomagtartóban 9 gépe lenne, mint a győztesnek, akkor mennyi lett volna a legjobb ideje :) Lehet,néha jobb nem gondolkodni olyasmin, ami lehetetlen... Az igazság ugyis odaát van :D

picipocc
2007-11-30, 22:12
Sziasztok!

Felkerült a netre egy rövid képes összefoglaló és az eredménylisták a Waidhofeni versenyről!

http://www.prop.at/

Ugyan ezen az oldalon egy meghívó 2008 01.05 -re Gratkorn-ba ahol szintén terem bulizás és talán egy ujjabb Air Race lessz!
A távolság sem annyira hajmeresztő,kb 400 km Pesttől.

Üdv a Picipocc és Gyula Úr

Ákos55
2007-12-02, 01:05
Sziasztok!
Tettem fel pár képet a versenyről.
http://www.videoplayer.hu/photos/show/48440
Üdv. Ákos