PDA

Teljes verzió megtekintése : Blade 180CFX MINDENNEL!

llkaresz
2022-02-16, 13:42
Sziasztok!
Miután beszereztem az első CFX-em használtan eléggé megtetszett a mikro-műfaj és azon belül is a 180CFX. Kissé túlzásba is estem és gyakorlatilag minden elérhető tuningot összevásároltam Microheli, Lynx, RakonHeli-től, plusz került bele egy megbízható, törésálló és gyors fémfogasos Spektrum farokszervó, amivel lényegében el lehet felejteni a gyári farokszervó összes hülyeségét. Tényleg minden benne van amitől jobb lesz a gép. Nálam összesen kétszer tört, mindkétszer sokkal jobb tuningcuccokkal építettem újra, és hamár, akkor rendeltem vettem hozzá tartalék alaktrészt is, így jelenleg szinte minden van hozzá. Ami törhet, abból több garnitúra is. Néhány érdekesebb a teljesség igénye nélkül:
- tartalék FBL vezérlő és vevő
- tartalék motor
- tartalék új ciklikus szervó, donor és 4 szett fogas
- új fém microheli befogók
- kereszttengelyek
- új Zeal karbon lapá
- fogasok
- kardán dupla csapágyazással
- karbon farokcső
igazából a képeket érdemes böngészni, mert így sose érek a végére.
Ja és van hozzá 8 nanotech aksi, mindegyikben 15-18 start van, 3,8-ig merítve csak storage módban tárolva, kőkemények, szinte még bejáratósak.
Plusz a bőrönd, amivel kényelmesen szállítható.
Csak egy spektrum táv kell hozzá, vevőre sincs szükség és repülhető. 72.000HUF
képek:
https://www.dropbox.com/sh/5f0i6irjue2tvtx/AABBe9gW4EQ5ouaZZzYa4Dlha?dl=0

igo89
2022-03-29, 00:30
Szia Karesz!
Érdeklődni szeretnék, hogy megvan még a picike?
Üdv.:
igo89

Amilio
2022-04-06, 18:36
Hello adnál el alkatrészt?55082erre lenne szükségem!

Amilio
2022-05-16, 09:25
Mert amit árulsz át van alakitva fémre ugyhogy az uj vevönek ugysincs szüksége rá!

osy51
2022-05-24, 07:22
Szia! Érdeklődnék, hogy Futaba vevővel és távval is működik, vagy csak Spektrummal? Esetleg saját távja van-e?

Amilio
2022-05-31, 18:43
Köszi a gyors választ!