PDA

Teljes verzió megtekintése : SZIGGYUK DEBILT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.:|d.E.V.|.L|:.
2004-04-13, 22:01
Nos várom, hogy mivel szidtok!!! :roll:

hilti
2004-04-13, 23:04
Szia Srác!

Légyszi ne tedd tönkre a játékunkat.
Kérlek fordulj orvoshoz, ez nem vicc.

Üdv

SYL
2004-04-14, 00:03
Szia!
Én nem szidlak semmivel :D

Peter N
2004-04-14, 09:28
Na és mi is az a "SZIGGYÀS" :P

2004-04-14, 15:33
Kedves peterN!

Ezt a 'sziggyás' szót nem igazán értettem, de csak azér' csinálom ezt a fórumtopicot, hogy meglássam ki utál!!!
(amúgy hilti azér csinálom 2 sodsorban, hogy dudkinék is hüjjjjjét csináljanak magukból :D)

Peter N
2004-04-14, 15:49
ÉS MEGÉRI??? Biztos senki sem utál hisz nem is tudják hogy ki vagy de ha sokáig piszkálod a társasgot valószinü hogy egyre többen fognak ha mondjuk nem is utálni de semibe venni és garantáltan nem barátokat hanem ellenségeket szerzel magadnak. Gondolkodj el MEGÉRI :?: :?:

Dudkin
2004-04-14, 16:03
Debil,

az egyetlen dolog ami visszatart attol hogy a polgari nevedet ideirjam a forumra az az, hogy csunya buntetes lenne.
Hidd el sokan vagyunk akik barmikor hajlandoak autobaulni es kiosztani egy makarenkoit a lepcsohazatokban, ha mar erre nem hajlando a csaladban senki. Gondold ezt at, es ugy folytasd a forumbeli tevekenysegedet.
Amikor eljutsz arra a pontra hogy ki kell menni egy repterre, vagy egy autoplyara jatszani a tobbiekkel, biztositalak, hogy mindenki tudni fogja hogy alljon hozzad a bemutatkozas utan.

D

hilti
2004-04-14, 19:04
Dev/bil

Én még mindig tartom az elsö hozzászolásomban irtakat.
Tönkre vágsz egy jól müködö valamit-nem értem hogy miért?
Mi a hasznod ebböl?
Ezeket a kérdéseket a doki is felfogja tenni amikor elmész hozzá.
Veszélyes fegyver amivel játszol és egyenlöre ugy néz ki, hogy ebböl "öngyilkoság" lesz.

Üdv

2004-04-14, 22:27
Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na jó PLS dudkin töröjj a forumrol ha megkerhetlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaquron
2004-04-14, 22:35
Szerintem felbosszantottátok :P
:twisted:

Zaquron
2004-04-14, 22:38
Aki még egy légiháború topicot is szét tud offolni abban van némi tehetség...
:twisted:
Szerintem maradjon! Jókat röhgögök rajta!
:wink:

bogrács
2004-04-14, 22:41
Ahol a te neved áll nem kattintok, ennyire egyszerű.

bogracs: Zombori Jenő

2004-04-14, 22:51
:mrgreen: Zaguron ennél viccesebbet nem is hallottam :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S Attila
2004-04-14, 23:02
Ahol a te neved áll nem kattintok, ennyire egyszerű.

bogracs: Zombori Jenő

Ha van egy kedvenc topicod, ahova devil elöbb ír, mint ahogy Te a pcdhez jutnál, akkor nem olvasod el? Nekem ez sem tűnik olyan jó megoldásnak.
Üdv.

Roland
2004-04-14, 23:05
Szia Debil
Nem akartalak eddig bántani, de Te nagyon egyszerű gyerek!!!!! vagy.
Szerintem inkább nézz mesét, meg igyál sok tejet.
Roland
ps: Zaquron egy darabig röhögem. De most már én unom.
ps: bogrács ha olyan hülye, és gyerek lesz mint eddig volt, akkor lassan nem lesz hova kattintanod.Sajnos!!!!

Dudkin
2004-04-15, 01:03
DEbil,
Felreertettel valamit, itt mar nem a kitiltasodrol szol ez a moka... ne vonatkoztasd el az internetet es a valo eletet.. a ketto meglatod milyen szorosan osszefugg neha..

D

jomunkasember
2004-04-15, 10:04
Debil,

az egyetlen dolog ami visszatart attol hogy a polgari nevedet ideirjam a forumra az az, hogy csunya buntetes lenne.
Hidd el sokan vagyunk akik barmikor hajlandoak autobaulni es kiosztani egy makarenkoit a lepcsohazatokban, ha mar erre nem hajlando a csaladban senki. Gondold ezt at, es ugy folytasd a forumbeli tevekenysegedet.
Amikor eljutsz arra a pontra hogy ki kell menni egy repterre, vagy egy autoplyara jatszani a tobbiekkel, biztositalak, hogy mindenki tudni fogja hogy alljon hozzad a bemutatkozas utan.

D

Dudkin!

Már többször bebizonyítottad, hogy alkalmatlan vagy a moderátori feladat ellátására. (Üzemeltetni tudsz).

Ez amit itt elkövettél mindenhol az interneten azonnali kitiltást von maga után: IRL adatokkal való fenyegetés!
Pont egy "moderátortól": SZÉGYEN.

Javaslom add át valaki másnak a moderátori feladatok elvégzését!

hilti
2004-04-15, 10:30
Jomunkasember,

Azt hiszem az a fajta fenyegetözés amit Dudkin csinál kis miska ahhoz képest amit vele szemben tesznek userek.
Mivel nem csak moderátor hanem tulajdonosa is az oldalnak, teljes joggal küzd azért hogy nekünk (természetesen Neked is) jobb és hasznosabb legyen ez a forum.
Bárki aki ide jön és nem ért egyet a forum rendszerével, bármikor megteheti, hogy csinál és üzemeltet egy másikat.
Nekem az a véleményem, hogy Dudkin ne mondjon le, hanem inkább támogassuk a munkájában.

Üdv

Dudkin
2004-04-15, 11:22
Dudkin!

Már többször bebizonyítottad, hogy alkalmatlan vagy a moderátori feladat ellátására. (Üzemeltetni tudsz).

Ez amit itt elkövettél mindenhol az interneten azonnali kitiltást von maga után: IRL adatokkal való fenyegetés!
Pont egy "moderátortól": SZÉGYEN.

Javaslom add át valaki másnak a moderátori feladatok elvégzését!

Hehe :) szerintem elnezted a ma esti programfuzetet..

itt mar nem az adatokrol van szo, egyszeruen beulok az autoba megyek 180 kilometert es leulok a fiu szuleivel beszelgetni.

D

jomunkasember
2004-04-15, 11:31
Jomunkasember,

Azt hiszem az a fajta fenyegetözés amit Dudkin csinál kis miska ahhoz képest amit vele szemben tesznek userek.
Mivel nem csak moderátor hanem tulajdonosa is az oldalnak, teljes joggal küzd azért hogy nekünk (természetesen Neked is) jobb és hasznosabb legyen ez a forum.
Bárki aki ide jön és nem ért egyet a forum rendszerével, bármikor megteheti, hogy csinál és üzemeltet egy másikat.Nekem az a véleményem, hogy Dudkin ne mondjon le, hanem inkább támogassuk a munkájában.

Üdv

Igen támogassuk!
(Nem az üzemeltetésről regélek... regéltem.)

Nem kell állandóan ezzel a gyerekes szöveggel előjönni, mert ez nem mentség arra, hogy ha valami nem korrektül működik!

A javaslatom az, hogy legyen több moderátor, illetve más legyen a moderátor, mint az üzemeltető. Lásd HIX, INDEX, ORIGO, stb. fórum.

(Én pl. szívesen letiltok akárkit, ha ez ekkora probléma....)
Egyszerűen nem is értem, hogy ez itt miért ekkora tabu...

Dudkin
2004-04-15, 11:36
Jomunkasember, ez a forum nem jog hanem lehetoseg. sajnalnam ha fenti okok miatt a tovabbiakban nem jarnal ide, de nem hiszem hogy a kozeljovoben nagyobb szemelyi valtozasokra szamithatsz..

Dud

jomunkasember
2004-04-15, 11:47
Jomunkasember, ez a forum nem jog hanem lehetoseg. sajnalnam ha fenti okok miatt a tovabbiakban nem jarnal ide, de nem hiszem hogy a kozeljovoben nagyobb szemelyi valtozasokra szamithatsz..

Dud

Persze, tudom, hogy ez a te játszótered, és kegyet gyakorolsz, hogy itt lehetek. A baj csak az, hogyha visszaélsz azzal, hogy a magyar modellezők kénytelenek itt fórumozni.

Csinálhatnánk statisztikát, hogy hány "javaslat a fórum szerkesztéshez" valósult pl. meg: nulla semennyi. azért ez is elárul valamit: rólad.

Dudkin
2004-04-15, 11:53
Ujra elmondom, hogy megertsd :) hatha nem voltam eleg targyilagos..
lehet engem azt nem szeretni mert egy ingyenes szolgaltatast biztositok orommel neked is es sok mas embernek egy olyan vilagban ahol meg levegoert is fizetni kell. Valoban szegyen es gyalazat, hogy nem teljesitem az osszes felhasznaloi kerest hiszen az is alanyi jogon JAR, ugy nez ki neked foleg, mert ilyen stilusban meg senki nem jelezte az igenyeit..
szerintem most egy kicsit gondold ujra ezt az egesz dolgot, es nagyon szivesen megbeszelem veled a reszleteket, de nem itt.. szemtol szemben talan jobban megerthetjuk egymas erveit.

Udv: D

jomunkasember
2004-04-15, 12:01
Ujra elmondom, hogy megertsd :) hatha nem voltam eleg targyilagos..
lehet engem azt nem szeretni mert egy ingyenes szolgaltatast biztositok orommel neked is es sok mas embernek egy olyan vilagban ahol meg levegoert is fizetni kell. Valoban szegyen es gyalazat, hogy nem teljesitem az osszes felhasznaloi kerest hiszen az is alanyi jogon JAR, ugy nez ki neked foleg, mert ilyen stilusban meg senki nem jelezte az igenyeit..
szerintem most egy kicsit gondold ujra ezt az egesz dolgot, es nagyon szivesen megbeszelem veled a reszleteket, de nem itt.. szemtol szemben talan jobban megerthetjuk egymas erveit.

Udv: D

Azokra a javaslatokra gondolok, amiket ca. 10 perc "munkával" meg lehet oldani....

Vagy azokra, amit egy INGYENES, nyílt kódú fórummotor (mint ez) esetén könnyen meg lehet oldani....

Én nem szeretném az érveidet meghallgatni, mert (ilyen előítéletes vagyok :) ) nem tuom elképzelni, hogy számomra elfogadhatóan meg tudnád magyarázni az általam kifogásolt dolgaidat...
tulajdonképpen fentebb már meg is magyaráztad...

Dudkin
2004-04-15, 12:05
Igen sajnos az elvekben latom a legnagyobb feszulteseget. lehet hogy a te elveid azt mondjak, ingyenes forummotor, ingyenes tarhely a savot meg ugy szarom reggelente meterszam.. ha ez ennyire pofonegyszeru akkor miert nem mutatod meg a hogyant? nem veresenyre hivlak, csak a jotanacsok es kioktatasok helyett, amivel tele a padlas, latnam mar hogy valaki lep is valamit hogy _valoban_ segitsen, vagy csinaljon valami sokkal jobbatszebbet.

D

jomunkasember
2004-04-15, 12:10
Igen sajnos az elvekben latom a legnagyobb feszulteseget. lehet hogy a te elveid azt mondjak, ingyenes forummotor, ingyenes tarhely a savot meg ugy szarom reggelente meterszam.. ha ez ennyire pofonegyszeru akkor miert nem mutatod meg a hogyant? nem veresenyre hivlak, csak a jotanacsok es kioktatasok helyett, amivel tele a padlas, latnam mar hogy valaki lep is valamit hogy _valoban_ segitsen, vagy csinaljon valami sokkal jobbatszebbet.

D

Hát nem érted?
Ellentmondasz magadnak: nem fogadod meg a jótanácsokat ez a baj!
Felajánlom a segítségemet, te meg lebaszol.
Akkor mit vársz?
(a negatív kritika az ami előrevisz/vinne, nem a seggnyalás)

jomunkasember
2004-04-15, 12:13

D

Kiegészítés:
Ha meg nem tudsz megcsinálni valamit (link, fordított időrend...) akkor miért nem szólsz, hogy segítsen valaki???
Nem szégyen szerintem. (én is ismerek pár phpBB üzemeltetőt, akik ezeket már megoldották...

Marlboro man
2004-04-15, 13:15
Maradj már, szalacsigyerek :D

jomunkasember
2004-04-15, 13:56
Maradok, cigiember :D

Dudkin
2004-04-15, 14:26
[quote="jomunkasember"]
Kiegészítés:
Ha meg nem tudsz megcsinálni valamit (]

OO ezekkel az emberekkel miet nem ulsz le par kellemes percre ahol megbeszelnetek a sajat alomforumod reszleteit?

D

jomunkasember
2004-04-15, 14:33
[quote="jomunkasember"]
Kiegészítés:
Ha meg nem tudsz megcsinálni valamit (]

OO ezekkel az emberekkel miet nem ulsz le par kellemes percre ahol megbeszelnetek a sajat alomforumod reszleteit?

D

Az előbb épp te kértél segítséget...

deltahf
2004-04-15, 14:37
:-)

Ez a nem semmi... Én 'jógyerek' lettem.
A GAZDI meg vitába száll...
Ne! Kár... mert tényleg a Tiéd a forum.

Aki nem tetszik old meg úgy ahogy Neked tetszik.
De szerintem ne utazz 180km-t, nem érdemes.
Ezekután mehetsz majd minden olyan emberhez aki ezt teszi.
Főleg ne Te!!! Ha kell megoldja más...:-) jó?
Na szia Dud...

2004-04-15, 14:38
Roland hidd el itt sem ÉN vagyoka legokosabb hülye :d

2004-04-15, 14:42
Amugy dudkin telleg Budapesten lax vagy csak kamu??????

Dudkin
2004-04-15, 15:05
Persze, gyere, varlak..

D

ps: ki az a Roland?

Peter N
2004-04-15, 16:37
Roland hidd el itt sem ÉN vagyoka legokosabb hülye :d A legokosabb biztos nem! Egyetértek :!: Hülye? Hm? Hát jó, ezzel is egyetértek :P

Roland
2004-04-15, 17:16
Hehehehe
Dudkin: én vagyok a Roland :oops:
Debil: én azon már nem vitatkozom senkivel, pláne Veled, hogy ki a "hülyék" között a legokosabb.Azt bizonyára észrevetted, ill tudod, hogy Rólad mi a véleményem. Magyarán megmondva szarok a gyerekes hülyeségeidre, meg a véleményedre is. Oszt ennyi!!!!
Üdv Roland

2004-04-15, 19:06
8na jo tarcsatok velemenyeiteket magatoknal azt visszavonulok tobbet ide nem irok! :mrgreen:

AR
2004-04-16, 12:23
Te jó ég!

Ez már a harmadik oldal ebben az ügyben.Végülis a gyerek elérte amit
"tudattalanul" akart.Egymást marjátok ő meg röhög.
Nem kell tudomást venni róla.Miért válaszoltok neki?Ez csak a kesztyű felvétele.Haggyátok!Ez az ember egyszerüen beteg.Legjobb ellenszere a passzivitás.

Az erőszak meg mindíg visszafele sül el.Gondoljatok az állatvédők egyre
erősödőbb fellépéseire.

A szart nem azért kell meglátni az úton,hogy beleléphess és aztán legyen
min rágódnod.Hanem azért,hogy kikerüld.

HI!Még egy-két jótanács?

Üdv AR

Ui.:ha jól érzem én is bleléptem.De csak hogy jó példával járjak elől!HI!HI! :D :wink:

paul_01
2004-07-02, 18:45
sztem is haggyátok megvolt neki a ''dögönyözés,,!
ui:már a miniraceres honlapon se irt sok értelmeset!

Anonymous
2005-03-07, 16:49
devil a király! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Dress
2005-03-07, 18:48
Jo reggelt :D

iVi
2005-04-20, 15:51
Jo reggelt neked is:)

Itt esik az eso 5 napja:(
Kulj ide abbol a jo reggeltbol parat:D

Amerika Kapitány
2005-06-26, 17:10
Barátom Devil !

Öveges Ferenc
Futuring Captain U.S.
RC trainer ________________________
Toptrainer Futuring Captain U.S. & Devil

DiamantTomi
2005-06-26, 17:31
Barátom :D :D a :D :D medve :D :D sajt :lol: :lol:

Spion
2005-06-26, 20:39
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: neked is ezt mondta az a fránya sajt??:evil: :evil: ( kétszinűek ezek! ):lol: :lol:

Az elnyomottak tartsanak össze!!! :wink: :wink: ( US king és Dev(b)il ) :wink:

Amúgy ők nem hülyék vagy nagyképűek, csak ők zsenik, mivel köztudottan minden zseni fura!! ( miért is van 2 fejem :roll: :roll: :roll: )

Peter N
2005-06-26, 22:44
Tudod hogy nevezik azt akinek túl sok ideája(ötlete) van :?:
IDIOTA :!: