Oldal: 1 / 22 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (215) összesen

Téma: SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

Member ROCKETT logója
    Hely
    Miskolc
    Telefon
    302907197
    Hozzászólás
    92

SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

Helló Mindenkinek !
    Lehet hogy Ó-divatúnak tűnik, de én szeretek elektronikát is bütykölni . ops: Szoktam adót, vevőt, szervót és szabályzót bütykölni (több-kevesebb sikerrel) . A héten került elém 1 házi gyártmány ('94 RT Évkönyvből) és sajnos a szervómeghajtó IC-je adta meg magát csúnyán (NE 544) ! Sajnos Mo.-on nem beszerezhető, de a németeknél sincs most és sürgősen kéne 2db is ! :cry: Ha lenne Valakinek FELESLEGES és megválna tőle, akkor engem érdekel ! :lol:
    Esetleg ha van valakinek modernebb kapcsolása (beszerezhető alkatrészekkel!) azt örömmel megtekinteném ! :wink:
    Üdv Mindenkinek !
    Légy éber és körültekintő! Így is lesz mindig valami, ami elkerüli a figyelmed!

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.201

SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

Szia!

Elketronika temaban ket nevet tudok neked mondani a matyasfoldi ismerettsegi korombol, aki segithet beszerezni a keresett IC ket.. az egyik a Fencsak Laszlo, a masik a Koves Tibi, telefonszamokat privat msgben megadhatom ha szukseged van ra.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.356

SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

Helló!

Annyit tudok segíteni, hogy annó amikor én építettem meg azt a szabályzót, egyedül a HORNOS KFT tudta megrendelni, de eléggé borsos áron. Cím, telefonszám a www.hornos.hu oldalon!

Üdv!

Member ROCKETT logója
    Hely
    Miskolc
    Telefon
    302907197
    Hozzászólás
    92

Válasz

Szevasztok !
    Köszönöm a tanácsokat, de a Hornos sem tudja szállítani sajna ! Más forrás után kell nézni főleg külhonban . Ha valaki tud még jó tippeket adni azt megköszönöm !
    Dudkin !
    A két úriember elérhetőségére szükségem lenne (ha lehet?) ! Felraktam az E-mail címemet a profilomba . Előre is köszönöm !
    Üdv Mindenkinek ROCKETT ! 8)

Senior Member
    Hozzászólás
    1.024

SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

Hello!

Én nem javaslom hogy megrendeld! Ha van bárkinek az ismeretségi körödben törött régi Microprop szervója abban biztos van ilyen ic.
    Ráadásul ingyen...

üdv.
    Zaquron

SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

Sziasztok!

Még nem vagyok profi az R/C témában ezért:
    R/C Léghajó modell (3-6 m-es) építéséhez keresek segítőtársat(nem ingyen), lehetőleg budapestről.

A ballontest megvan, a hajtást, az irányítást kell öszerakni.

Turcsán Pál
    30/ 9 386 036
    e-mail: pal@turcsan.com
    Turcsán Pál

Junior Member
    Hozzászólás
    2

SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

A NE544 ic-t Svédországban 47 svéd korona + afa (100 forint kb. = 3,75 svéd korona) értékbenn vesztegetik. 1 standard Hitec szervó ca. 100 korona. Megéri IC-t vásárolni???? Keresd meg a www.nedis.hu oldalán ,testvérválalat a www.orderhemelektronik.se -vel akiknek jelenleg 6 darab van raktáron. Érdeklödj a felvezetok@nedis.hu. cimen.
    Üdv. Péter

Member ROCKETT logója
    Hely
    Miskolc
    Telefon
    302907197
    Hozzászólás
    92

Érdeklődés

Helló Peter !
    Köszönöm a jó tippet, de NEM szervóba kell, hanem elektromotoros hajó fordulatszámszabályzójába (Umax=12v és Imax=30A!) :!: Ebben a szabályzóban az a jó, hogy minden alkatrésze kapható -jelen esetben az IC-je nem- és javítható, ja és vízhűtéssel bírja tartósan a 30A-t igaz nem miniatűr holmi ! :!:
    Ha esetleg Te tudnál segíteni, hogy az Általad említett ár körül hozzá tudjak jutni egy pár darabhoz, azt nagyon megköszönném ! :wink: Azért is kéne új, mert a környezetemben már nem lelhető fel Mikroprop szervó, pláne nem működőképes, és segíteni szeretnék a cimbin !
    Üdv ROCKETT !

Junior Member
    Hozzászólás
    2

SZABÁLYZÓ ÉPÍTÉS !

Küld el a cimedet az mgx444n@tninet.se cimre ,rendelek 2 IC-t és alkalomadtán elküldöm. Érdemes átböngészni ezt az oldalt http://www.math.niu.edu/%7Ebehr/RC/speed-ctl.html ,sok jó speed kontrol rajz és más modell elektronikát kapsz itt.

zs..ka
    Guest

s2002@freemail.hu

Nekem van olyan kapcsolásom ami helyettesíti a NE 544 ic-t.

Oldal: 1 / 22 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva