Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: TURNIGY ACCUCELL-6

Junior Member
    Hozzászólás
    20

TURNIGY ACCUCELL-6

szeretném megkérdezni van e valakinek Magyarnyevű nagyon érthető használlati leírása vagy inkább saját szavaival hogyan kellhasznáni 68 éves nyugdíjas vagyok a tőltőt kaptam ajándékba és nemtudom használni. 2- 3 cellás LiPo 1250....és 1750 akksim van csak ezeket szeretném balanszeresen tőlteni köszi Gyulabácsi

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.285

Re: TURNIGY ACCUCELL-6

Szervusz Gyula bácsi!

Csak segítségként írom, hogy nézd meg az alábbi belinkelt topicod és itt tedd fel a kérdésed. Itt biztosan hamarabb rátalálnak illetékes kollégák akik már üzemeltetnek ilyen töltőket.

http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=43073.0

Üdvözlettel: Vili
    Az örök habozó! Nameg Funcopter forever!

Gyula Bácsi!

Kicsit rossz helyre került ez a Topic, de gyorsan megpróbálok segíteni, és akkor hátha nem lesz útban senkinek. Szerintem ugyanaz a lelki világa mint az iMAX-oknak. Az akksi balanszcsatiját a megfelelő helyre, illetve az akku kapcsait a töltőcsatlakozóra kell dugni. Mindkettőt egyszerre! Stop vagy Start gombot kell nyomogatni, a menüben ezt keresd: Lipo\Lipo Balance. Egy gombnyomásra lehet max töltőáramot változtatni. Utána hosszan nyomott start-tal indul a töltés.

Üdv
    sqmodell.hu

Megnéztem a manualját. "Stop / Type" gombbal választod ki az akkut, "Start"-tal elfogadod. 3sec "Start"-nyomás után még kapsz egy képernyőt, ami azt jelenti, hogy a töltő látja az akksit, és hogy az hány cellás. Még egy rövid "Start" és ekkor indul a töltés. Jobbra-Balra gombbal lehet közben nézelődni, külön cellafeszültségek és a töltés beállításai között.
    sqmodell.hu

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva