Oldal: 2 / 131 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1303) összesen

Téma: SR - 71 Blackbird építése (depron --> kompozit) Neverending story:)

Re: SR - 71 Épül ( depron )

Vannak ilyen emberek, ők gyorsabban tudnak aludni!

Viktor! Azt értem, hogy SR-71, de mi hajtja? Érdekes lenne impellerrel, de ahhoz nyilván kicsi lesz a hely/átmérő...
    sqmodell.hu

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.042

Hello

Ez nem qrvára ráérés hanem inkáb qrvára megszállottság kérdése szerintem. Arra én is nagyon kíváncsi leszek hogy hogyan repül majd. Meg hogy ki lesz aki berepüli. És vajon lesz e esély hogy tudjam vezetni.

És hogy Kapeti kérdésére is válaszoljak sima toló propelleres lesz. Ennek legfőképpen anyagi okai vannak. De ha lenne elég manim talán megoldanám hogy impelleres legyen. Egy egy 5 cm es impeller talán elférne benne. De nem biztos.
    A boldogság mértéke egyenes arányban növekszik a földtől elhagyott méterek számával.

Mx 12, Blackbird, Plankwing, Telemaster, See Bee, qadrocopi.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.042

Felragasztottam a gépre még egy további réteget. Az eredeti terven ez nem szerepel de szerintem ez hiányzott mert e nélkül valahogy nem állt teljesen normálisan össze a kép:

ezután letettem két fát az asztalra és küzé tettem a fenék lemezt:

és egy fa segítségével meghajlítottam . Persze hőlégfúvóval melegíteni kellett. :

aztán megragasztóztam purexel:

és felragasztottam a géptörzs alját:

Na hát valahogy így áll most a dolog. Ja és meg kellett csiszolni a fenéklemez szélét hogy szépen illeszkedjen a helyére.

Folyt köv:

Üdv: Viktor
    A boldogság mértéke egyenes arányban növekszik a földtől elhagyott méterek számával.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.042

A meghajtás konfigról még nem sokat tudok mondani mert nagyon nem értek hozzá. A zenn ben azt mondták valami dualski motort tegyek bele. Úgyhogy gondolom az lesz. Bár nem tudom hogy ott jó e az ár érték arány. Minden esetre azt akarom hogy gyors legyen a gép. Persze nem biztos hogy az is lesz. Már az is csoda lesz ha repül.

hi

Senior Member
    Hozzászólás
    140

inkáb qrvára megszállottság kérdése szerintem.
    Szép lesz, jó lesz... remélem repül.
    Édes... te annyira megszállott vagy miota modellezel, hogy én kezdek egyre jobban féltékeny lenni... és most nem húsvér Nőkre gondolok

Sisco
    Nem elég megtollasodni,meg is kell tanulni repülni.

Senior Member
    Hozzászólás
    961

Idézet Sisco eredeti hozzászólása
    inkáb qrvára megszállottság kérdése szerintem.
    Szép lesz, jó lesz... remélem repül.
    Édes... te annyira megszállott vagy miota modellezel, hogy én kezdek egyre jobban féltékeny lenni... és most nem húsvér Nőkre gondolok

Sisco
    Na ja ez ismerős, az asszony is ezzel jön mindig!
    FTX Outback 2 Ranger

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.285

Szia Viktor!

Gratulálok szép repülőre esett a választás és a precízséged miatt a repcsi is biztosan szép lesz.

Sisco, drága ne féltékenykedj a repcsik biztosan nem tudnak olyat mint te, pl. főzni, mosni, takarítani, s remélhetőleg egyszer majd gyerekeket szülni és azokat nevelni, persze ez a felsorolás a teljesség igénye nélkül történt. Tehát semmi izgalom. ;D ;D

Sok sikert az építéshez, üdv.: Vili
    Az örök habozó! Nameg Funcopter forever!

Senior Member
    Hozzászólás
    140

Lehet, hogy nem tud a gép többet mint én, de hogy elvette az eszét az már biztos teljesítse férfiúi kötelességeit én csak ennyit kérek... de valahogy mostanában kicsit alább hagyott vele az úr. Na jo egy kicsit a a Telemaster nekem is elvette az eszem.. látszik is, mert hamarosan megveszem a saját adóm.. csak legyen végre időm eljutni a modellboltba megvenni

Off vége
    Nem elég megtollasodni,meg is kell tanulni repülni.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.042

Idézet Sisco eredeti hozzászólása

"Édes... te annyira megszállott vagy miota modellezel,"
    Tévedsz. Nem mióta modellezem. Mindíg is az voltam csak te lehet hogy nem tudtad. Mitgondolsz a mester hogy készült el? Kimentem mondjuk 6 kor a műhelybe és éjfélig vagy egyig csináltam napokon át újra meg újra. Máshogy sosem készült volna el. Még szerencse hogy ez a gép nem annyira hosszadalmas meg munkaigényes mint egy balsa gép. Bár azért lesz meló ezzel is.
    A többit inkább nem reagálnám mert szerintem nem idevaló.

Vili:

Igen szerintem is szép gép nagyon. És igyekszem is majd nagyon szépre csinálni csak még most nem tart ott a dolog hogy lehessen szépítgetni. De hamarosan annak is itt lesz az ideje. Csak kell még vegyek egy kis réz csövet. De lehet hogy máshogy oldom meg a problémát.

Ma nem épült sajnos a gép mert nem nagyon volt időm. De majd igyekszem még csinálgatni ahogy lesz időm.

Üdv: Viktor

Senior Member
    Hozzászólás
    979

Arra én is nagyon kíváncsi leszek hogy hogyan repül majd. Meg hogy ki lesz aki berepüli.

Mivel én is kíváncsi vagyok a repülésére, valamint szeretem is az eredetit, vállalom a berepülőpilóta szerepét...
    Már ha rám akarnád bízni. Csak el kell szaladni ide a szomszédba... (Gyúró)

Üdv:

Skydancer

Oldal: 2 / 131 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve