Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 192526272829
Eredmény: 281 - 283 (283) összesen

Téma: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Senior Member
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólás
    1.287
    Már csak szinte ide járok ezen a fórumon....
    Üdv: Woody
    Graupner bell 212, T-REX 500, Styroman repcsik

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778
    Még valami.
    Valamikor, nagyon régen a szakmám egyik része a háztartási gép szerelése volt. Persze régen kiszerettem belőle. Aztán jött eta...

Szóval volt nekünk is egy valamilyen itt emlegetett porszívónk, huszonéves - ETA? - ami munka közben elhallgatott.
    Akkortájt nagyon tornyosultak a munkáim, így sziszegve, káromolva az Olimpuson henyélőket, szüleikkel együtt, nekifogtam a javításnak 2 hét elteltével.
    Az ember szétszed egy ilyent, az a 38 csavar, ami a két fél műanyag burkolatot fogja, játszva kiszedhető.

A hálózati zsinór a törvény és szokásjog szerint, belül a felcsévélő bekötésénél volt eltörve.

A pár méter spirálrugót a szomszéddal közösen lebírtuk, hozzá vittem át a könnyített szerelvényt, vagyis a hálózati dugót levágtam előtte. A rugót általában 4 kézzel és egy lábfejjel támasztva a legkönnyebb megzabolázni, helyre rakni.

Otthon összeraktam egy félórácska és még 2 egész alatt a millió helyen összepattintandó feleket, amikor a zsinór szabad vége beszaladt a lyukon.

Valahogy volt egy olyan érzésem, de jó volna valakinek a fejét huzamosan egy kemény és dudoros holmihoz ütögetni, aki ezt kitervelte fizikailag.... Aztán pár elfancsarodott lyuktévesztés és egyéb után volt egy olyan határozatlan érzésem, hogy minden belső részem elindul a torkom felé.

Önvédelemből úgy vágtam földhöz az egész gépet, hogy nem csak a burkolat tört ripittyára - az igaz, ezeken kicsit még ugráltam is, hanem a porszívó motor szélkerék burkolata is teljesen behorpadt. Ezután, immár lehiggadva szétszortíroztam a roncsokat a szelektívbe és lett véve egy új, ami azóta is, félve haragomtól, hibátlanul működik.
    Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

A fekete bárány

A fekete bárány

Mindenki hallott róla, valaki felhív és elhadarja, baj van a családtagoddal és...Persze, pénzkicsalás hiszékeny emberektől, öregektől, unokát, gyerekét féltő embereket lehúzni.No, én minden hájjal meg vagyok áldva, kenve, az én eszemen akarnának túljárni...? Hahá! Azon a kevésen is?!

Erre ma mobilomon hívás, szám nélkül, 10 perce még mutált a hang, ércesen cincogja valaki:
    -Jónapot kívánok, a budapesti rendőr főkapitánys... - itt elmegy a hang egy pillanatra.
    -Halló, halló - kötöm az ebet a karóhoz- mi van, ismeretlen számot ír a teló, kivel beszélek???Megjön a hang, mondja ezésez akárki, rendőrakármi:
    -Behozták az előbb a fiát, lopásért! Na itt megdermedt bennem a velő is és elfeketedett valahol valami, utána kell nézni, valahol csak történt olyan, amitől ott elfekete van, na.
    Mit lophatott, hogy Békésből egyből Pestre vitték?! - tépelődöm magamban ügyesen.

Első, féltő szülői borzadállyal csak annyit tudtam kinyögni:- Na elmész te a p...ba!
    Nem szeretek közönséges lenni, de első ijedtemben, nevetéstől fuldokolva ennyit tudtam kinyögni.

(Amit tudni kell: Ha felhív egy hivatalos ember, és elmond valamit bemutatkozás után, visszahívható számmal, azt bizám komolyan kell venni, akár sms, mail is legyen, ez így van.)

Utólag hibáztattam magam, nem volt lélekjelenlétem elmondani:
    -Megint bevitték azt a semmirevalót? Mi a fenét lopott már megint?!
    Annyja, hallod, megint bevitték a gyereket, pedig feltételesen van azért a verekedésért, meg autólopásért, amiből kiesett a mázsa kokainos sósperec, amit kiskorúak futtatásáért kapott valakitől, de ez a torna tanároknál gyakran előfordul. A bíró meg csak bólogatott, hogy ersze, ersze...
    Most áldom csak az eszem, hogy időben kitagadtuk!

Mindezek után egy perccel megjött a fiam! Csak rendes gyerek ez. Ennyi idő alatt kivágta a rácsot és máris itthon van! Mindenütt nagy a hó, szerintem lopott egy mozdonyt, az eljár ilyen időben is, biztosan betámasztotta a fészerbe hátul nálunk, mert nem látom.
    Minden esetre ma éjszakára lenémítom a telómat, én ugyan nem adom fel ezt a haszontalant, csak az én fiam!
    A vér nem válik vízzé. Meg aztán van baj velem is, nem tudom, mi lesz egésséggel, ilyenekre megy rá az szervezetem. Holnap elmegyek a körzetihez.

Tegnap este vörösbort ittam, ma meg - gondolom a megrázkódtatás miatt is főleg - fehér havat hánytam...

Utoljára módosítva: APPME által : 2019-01-24 22:01
    Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 192526272829

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •