Oldal: 1 / 31 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (308) összesen

Téma: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Nagyon sok repüléstörténeti érdekes és hajmeresztő történetről tudunk, de nem mindről!
    Jómagam is átéltem nem egyet, mégis itt vagyok.
    Tehát az egyik történet hihetetlenebb, mint a másik.

A.T. Nyekraszov pilóta kalandja:
    A történet Koreában kezdődött. A háromszoros Lenin békedíjjal kitüntetett pilóta, akinek már csak a "Hős Város" és a "Hős Anya" plecsni hiányzott a háta közepéről (már csak ott volt hely) egyszercsak harcba keveredett egy imprillista amerikai vadászgéppel. Majd később kikeresitek, milyen volt a másik, ne zavarjatok...Szóval a szovjet elftárs karélozta jó, állólámpás MIG-15-ösét gyanútlanul, próbálta az Y tolatást, meg a hátrafelé nyilazást, amikor minden előzetes szóváltás nélkül rárontott az Uncle Sam vadászgépe! Ez annyira felzaklatta hősünket, hogy öklét rázta a másik felé és ízes orosz káromkodással próbálta kivédeni az orvtámadást. Deám az első sorozat levitte az öklét, vállból! Az orosz ügyesen elvarta a sebet, pionír korából eszébe jutott a futó pelenkaöltés, ami egyébként is jól mutat. Az embertelen ellenfél ekkor lekaszálta a másik kezét és az egyik lábát. Ezeknek annyi volt a töltényük, hogy csak na...
    Natehát, azongya, maradt 1 kéz és 1 láb, igen, ekkor köldökkel kioldotta a levegő-levegő típusú pártkönyvét, amiből lelkileg olyan erős lett, mint Popey a spenóttól.
    Ez az erő ugyan nem tudott megmutatkozni, mert olyan fejsebet kapott, hogy már csak írni tudott, megsérült a beszédközpontja. De nagylábujjal becsűrve a gépet, felkondenzálta cirill betűkkel az égre: "Ezt kapd ki Johnny!" és megszigonyozta a másik gépét.
    Ahab kapitány ezután a rátekeredett szigonykötéllel eltűnt a habok között.
    Ekkor látták utoljára Moby Dick-et.
    Hát így történt.
    Majd később kikeresem a jutubos linket.

Phhűűűű....

Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

Senior Member
    Hozzászólás
    1.257

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Hű! Grimm testvérek elbújhatnak! ;D Csak nem te írod a politikusok beszédeit?!

Senior Member force logója
    Hely
    Győr, SRCM Airfield
    Hozzászólás
    1.694

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, vé

Appme!

Még még még!

Force
    SRCM Airfield, Győr
    www.srcm.hu

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Hali!

Ez a csodákkal zsúfolt oldal bővebb volt jó egy hónapja, de közben vakságállapotom miatt nem tudtam meg máig sem, valamiért rövidebb lett... 8)

Majd előkeresem a gyűjtemény előzeteseinek felsorolását, ám addig hadd írom ide kórismémet.
    Elhatároztam, sasszemü leszek, kerül, amibe kerül - bizony kerül...
    Amúgy se félek semmitől, így a lányom bejelentett a klinikán - egyelőre csak vizsgálatra...
    Mindent a modellezésért! Bár, lehet jobban járok egy Braille kezelőszerves 2,4gigás csodával...?
    Nah.

Szemek

Kaparásznak az ajtón. A rideg, málladozó falú rendelőben gépiesen mozgó fehér csuklyás alakok egyike ráemeli véreres szemeit a bejáratra és jéghidegen, de érthetően sziszegi – Tessék!
    Kezéből leteszi a tégelyt, melyben két sárgászöld szemgolyó ázott, kitépett idegvégződéseikkel lustán legyezvén maguk körül a denaturált szeszt. Időnként egyikük a folyadék felszínre bukik, de a kesztyűs kéz a fenékre bökdösi…Úgy, úgy, ússz és ázz – súgja a zöld zománcos edénybe és a kegyetlen villa elől elrebbenő szemek kétségbeesetten forognak körbe-körbe, végtelen.
    -Joho nahapot khivánok…- hallatszott a résnyire nyílt ajtó hasadékában, ahol egy sápadt, kétségbeesett leány esdeklő tekintettel, mint a fuldokló a szalmaszálat, markolta a kilincset.
    -Tessék, mit akar?! – kiáltott metsző hangon a véreres szemű, miközben a többi csuklyás alakok elmélyülten kavargatták lombikjaikat, majd hosszú cérnaszálakra fűzték a keményre főtt emberszemeket.
    -Atyámmal jöttem én, ki engem elsőnek nemzett, segítsenek! – rebegé a leány, miközben óvatosan maga elé tolta a reszkető fejű öreget, ki vakon tapogatott a rideg csempéken tova.
    -Ne oda Apuka, sóhajtott a gyermek, de késő, oh, ah…A jó öreg már leverte az egyik üstöt, miközben másik lábával a fortyogó fertőtlenítőbe ragad.
    -Nem lát már Ő!...semmit… - motyogta a lány halkan, közben gyengéden lefejté a atyja fejéről a lószerszámokat. A szánalmas vén, félmosollyal ivott az öblítő kancsóba, majd elégikusan csak ennyit mekegett – Mikor érünk már oda?
    -Itt vagyunk már Apuka! - szóla a bátortalan gyermek és atyja fejét a rejtélyes csukjás irányába fordítá.
    -Lássuk hát e szemeket! – kiáltá a fellelkesült tudor és egy hosszú nyelű cipőkanállal kaszálva elindult, hol reszketni vélte a gyanútlan vak fejet. Az öreg ártatlanul, vaksi szemeivel pislogva nézett az ellenkező irányba és várt, érthetetlen szavakat motyogott, majd tébolyultan reszketett.
    -Úristen! – kiált a szikár tudor – ez az ember vakon született?! – közben kapkodva simogatta, kutatta csontos ujja a idős tarkót, a sima fejet!
    -Aaa, khm…a szemei a másik oldalon…vannak… - sóhajtá alig hallhatóan a leány.
    -Jaaa, persze, persze! – nevetett kesernyésen a professzor, majd maga felé fordítá az öreget.
    -Nézzük csak ! – tapogatta ég felé fordított arccal a fehér alak. Meg is van! – Ide veled jó krumlinyomóm! Assziszte-e-encia! Akcija!
    Az egyik alak ekkor elindult feléjük, kivont tormareszelővel és lassan a többi is megfordult…Kezükben láncok, véres karók, vasvilla, lárvaarcukon semmi érzelem, csak csoszogtak egyenes térdekkel a terem közepe felé, ők, a végzete. Az öreg belsejét ekkor jeges félelem markolá, orrlikai összetapadtak a félelemtől, néhány ősz haja riadtan meredt az égre.
    -Vége…Mindennek vége… elvesztem…Menekülj, gyermekem!
    A sikoly verődött a falakról, majd csend lett, néma csend…
    Csak a két új szem gurul, palattyog a lépcsőn. Ki a fényre! Ezt megúsztuk! – gondolják ők…
    De sajnos a taxi éppen rajtuk fékezett.

Ekkor felébredtem.

Jövő héten szemvizsgálatra megyek.
    Egyáltalán nem félek. Mégis, mifene történne…?-Aki aszongya, hipochonder vagyok, azt fejbevágom.

Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Naja, ez régen volt, azóta már megesztergálták már a szemeimet...
    Az egy külön fejezet lesz.
    Mostan egy kedves, vidéki bácsi leveleiből idéznék, amit K.Annához írt, akinek rajongói oldala támadott a neten, anno.
    Hogy mi köze ennek a hobbihoz, repüléshez?
    Ha van valakinek ötlete, mondja.

Bubu... izé... appme...

1,
    Drága jó Annuska! Nem volna-e kedve vacsorázni...? Én az előbb vacsiztam, finom volt. Egyébként az a véleményem, nem rejtem véka alá, hogy hogy van? Énis. Szépek a mejjei meg kell mondjam - valahugyan mindég kiláccanak egy müsorba, amit a tévébe jádzanak, az a bazera, vagy mifene és nagyon szőke. Mármint Küskegyed. Most mennem kell, majd hívjon, kezejit csókulom. A maga Bubuja...vidékrű...

2,
    Édes Anus!!! Egész iccaka megen Magárú’ ámottam…Mán nem emlékszem pontosan, valahova mentünk, vagy jöttünk egy mulaccságrú és vettem Magának egy pár gyönyörü, mosolygós gumicsizmát… Ollan szépek vótunk az estéjjen is, mindenki minket nizett, ahogy kacéran feszütt rajtunk a láthatósági ködmöny… …hogy suhantunk a parkettán a csizmákba’…istenem, he eccé mégis igy lenne… Várom a telefonnyát, hogy szép pár lehessünk! Aszt kérem azér’, asszonnak egy szót se, még féreértené az én Marisom. Maj szójjon, mikor tud telefonáni, addigra visszakötettem a vonalt… Bubu a pörgebajcu…főttétlen hive…

3,
    Drágajó Anuska! Az este is mán ollyan későn itattam meg a teheneket, vártam a régi tanácsháza ódalánál a kártyás telefonon, hátha hív. Ujság van, Marisommal megbeszétem, ha teccik gyönni, akkor Ű megaluszik a nyárikonyhába, hogy nyugottan mink elehessünk a tisztaszobába.Egy nagy kérésem vóna, ha vóna ollan ides-kedves, szeretnék magárú egy - jaj de pironkodok a gondulattú is - szóval kőne nékem egy egész alakos fenkép, ha lehetne. Már van több is, amit láttam a mindenféle ujságba, de egy különlegest szeretnék, csak énnekem.Szóval egy oant, amint tetőtő-talpig fel van őtözve és csak az arca látszik. A maga rajongójja – Bubu

4,
    Ideskedves Anuska! Gyors vetek pár sort, mer’ baj van…A Marissa’…Me’r tennap aszonta, hogy mit bánnya ű, hogy micsinálok én. Mer vót egy müsorba, ahol az a cinész aszonta, hogy a vénkecske feleségeket cseréjjük be. Amiánt is írtam, hogy tessen gyorsan gyünni, mer’ alkalom van. Most délután meg áttóta a ballábam fejin a ganyés talicskát a Marisom, oszt aszonta nem is akarta…Nem tom higgyek-e neki, mer későbben meg a moslékkeverőve’ is fejbevágott, oszt aszonta ollan merengőssen, hogy véletlen vót. De a mübőr pörgekalapom meg beszorútt tejjesen a fejemre, oszt kicsit rosszú is látok így… Most a doktorhó’ köllött gyünnöm, bennedagatt a lábom a csizmába, mámma má’ ne tessék telefonáni se… Kezit csókulom – a maga Bubuja

5,
    Ara'virág Anácska! Ezt tessék óvasnyi! Mámma megen csak drága Anuska volt az indittéka mindennek. Merhogy összezördűtünk a Bali sógorra’…Azúgyvót, hogy amikor kimentünk a Julissa, meg a Bertáva' a faluszé're – ez a két tehenünk – visszagyövet mindég beugrok ugyi a Négycsöcsübe egy kis szivapálinkára, mer eccer láttam a tévébe, hogy vigyázni köll a szánkba a piha értékre, azúta pláne ki nem hagyom. No, aszt ott ül a Bali sógor én meg dicsekvésbű előhozom nekije az ujságképet Anácskárú, hogy kibeszerettem, mutatom neki. Erre aszongya ez a piszok, hogy ez a fehércseléd müanyagbú van üszerinte! Itten mán nyilákótt a bicsak a zsebbe, de kértem szép szeliden, nemongya eszt. Erre megjegyzi a puruttya fejive’, hogy szerinte nem is szüz! Na, ekkó vágtam lábikrán a biliárddákóva’ ! Ü meg nagyhirtelen betóta a számba az asztarú a két golót, ami kezügyibe hentergett. Még annyi jelenlétem vót, hogy a permetező kánnát ráhuztam a fejire, ami a hátán vót, oszt gyüttem gyorsan haza. Emmiánt oszt megen aszt kérném Anácskátú, hogy amég a golókat ki nem piszkájják az ügyeleten, ne tessék gyünni, de igazán telefonáni se. Mer’ itthon a Marisom most aszt mond nekem,a mit akar, nem tok válaszúni, aszonta az előbb is, niző ki aptyuk, mint egy felizgatott kerti törpe a puffancs pofádda’…Há’ meg se tom kérdeni tüle, hogy ki az úr a házná’ ?? Maj’ hónap jelentkezek, addig e’rendezem a dógokat itten. A maga Bubuja
    Itt véget ért a szövevényes szerelmi történet...Ezek a be nem teljesültek a legszebbek, hiába, no...
    :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
    "...remények, Lillák...Isten véletek!"
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólás
    1.794

tovább
    Üdv.: Előd

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Idézet dole eredeti hozzászólása
    tovább
    Naja, és ha elharapózok???

Vaterás hirdetésem:

1#
    Régi rézpénz, szép kerek. Vagyonokat érhet...Szerencse pénznek, vagy rontás ellen homlokra ragasztva használható. Csak külsőleg ajánlott! Lásd: Nehézfém mérgezések - Orvosi lexikon 1903. 165. oldal Valami kétfejű sas 30-as számmal a hasán, körben feliratok. Nem új, viszont jó kopott. Alátétnek is kiváló hidraulika csövekhez, tömítésnek. Persze nem arra való. Hanem nézegetni, tutujgatni, elábrándozni, hogy is lehetett ez meg az a régi időkben... Ajánlott ábrándok: *Héjj a kirelejszomát, azok vótak ám a szép idők... *Amindenit, de régen vót... *Ha akkor azok a szegín népek tutták vóna a mostat... *Lehet, hogy ezér akkó' attak vóna egy 7.1-es házimozit...? stb. Látszik rajta, ahogy kifordította az ekevas az anyaföldből. Mindkét oldala rézből van. Csak egyben eladó.

2#
    Melléklet, szovjet gyártmányú radarcsőhöz, teljesítmény 147kW/20 usec.

Congratulation!
    Gratulálunk a választásához!

Kérjük a termék beüzemelése előtt feltétlen tanulmányozza a telepítő CD mellékletben foglaltakat!

Ajánlott irodalom, segédlet:

Nyikityin Allelujeva: „A” osztályú erősítőrendszerek szerepe a szovjethatalomban

A.Zsukov: A nagy honvédő háburu

Szolzsenyicin: Ivan Gyenyiszovics egy napja.

I.Urban:”… fúrjuk ki a panelt 1-es fúróval, majd erős fény felé tartva vizsgáljuk meg, nincs-e rajta zárlat, vagy szakadás…Egységcsomagot és szoftvert a cikk utáni hirdetésben…”

3#
    gyf színházba ment és az ember (NB-H) nem lehet elég óvatos:

Felülvizsgálat

-Jónapot művésznő, keziccsókolom!
    -Jónapot, kit tisztelhetek Önökben?
    -Mi vagyunk a zsoldosok, kezünk sose dolgozott…hehehe, teccik tunni az egyfejűből, van ám itt is kis müvészhajlam – egyebekrül nemis beszélve, ugye… Szóval a Miniszterelnök Úr fellépése miatt, Nemzebiztonsági okokból át kell vizsgálnunk a vendégművészeket és kellékeiket. Itt tessék aláírni, hogy igényli az eljárást és a kollegánál kell befizetni a 300.-Ft-ot, ő ad áfásszámlát is, jogosultsága van.
    - Mi ez az őrültség??? Kikérem magamnak, hogy ismert művészként vegzáljanak és vizsgálódjanak, mit képzelnek?
    - Csak lassan a testtel művésznő, vigyáznunk kell, testi motozást is kell csinálnunk, nem csempészett-e be tojást, paradicsomot azt lehet, a Miniszterelnök Úrnak kimondott óhaja, hogy egyszer végre paradicsommal is megdobálják. Biztos vegás lehet, nem tudjuk miért. Szóval tessék szépen a falhoz állni, terpeszállás , előrehajol, Jani, hozd a végbéltükrözőt!

Mára elég...
    ;D

Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Csakcsak...
    De aztán télleg nem zavarok.

Eltelt évek, politikamentesen.

1#
    A médiszerénységről

ÓRIÁSI SZENZÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!

A Balaton jegén rekedt a komplett III.Ukrán front és Győzike! Jéghegynek rohantak fakutyával és most keresik a veszettség elleni oltást! Gyurcsány léket harapott a Fradi jégpályába, hogy féreglyukat alkothasson a gyors mentés érdekében! Kihantolják egy interjú erejéig Einsteint – vagy Eizisteint, vagy hogyhítták a ruszki filmrendező orjást…
    Egy filmrészlet, ami idevág: „megette a saját lábát a hűtőben rekedt fiú.”
    Részletes híreink:
    Szokásos diszkóbalesetnek indult az ügy, éjféltájban tört ki a pánik, amikor a szpídeskancsó eltörött a kútramenet. Ekkor az égő esőerdő nyiladékán fejvesztve menekülő nyugdíjas atomtudósok átvágtak a kukoricaültetvény sűrűjén és berohantak a mocsaras Balaton jegére.
    Már-már megmenekültek, de felszínre tört a veresoktóber, atomtorpedókkal hadonászó 3-4 holivúdi filmessel, mindahányan teminátoralsóban. Az óriási várakozás ellenére sem bukott a víz fölé cuslágkund, aki egy svédcsavarral megoldhatta volna a helyzetet. A bekerített mongol lovasságnak nem volt más választása, mint égő off-short cégeket lövődöztek az ingatlanadó behajtók felé, akik cézár halálát kívánták. A szerelmi szálon eközben egymásé lett a puszta jégen a két koala, Ágnesasszony áldásával máris sodródtak a 6:20-as üvöltő vízesés felé, aminek tövében a szabadnapos hajóvonták találkozója zajlott. A rasszista csukjásmajmok eközben kikiáltották az ősközösséget és elhordták a tó fenekét. Közben hozta kifulladva a hírt a másik média, felrobban 2 óriásgalaxis a kertek alatt és globális télizokni leértékelési cunami fenyegeti emiatt az összes királyságot! Mindenki megpróbál kézen állva menekülni, de sarkukban a multik! A katonaság, rendőrség, tűzoltóság, hivatásos vadászok azonnali riadóval igyekeznek gátat szabni, de senki nem tud semmit!!! Már körözik az alsó tagozatos nevelőket! Másfél font a gereznájukért! Megéri! Fusson, ki merre lát!!!

Egy régi író szavaival élve, akinek ez a sok szörnyűség se elég, az szúrjon előzőleg torkon.

2#
    Möbius

Sajnos mindig történnek szomorú esetek...
    A barátommal nagyon megkedveltük egymást és mivel nem lehet gyermekünk, nagyon szomorúan kerestük a megoldást. Egy nagyobb pénzösszeg öröklése után fogadkoztunk, hogy megoldjuk és saját bébinket nevelgetve erősítjük a másságban is tökéletes kapcsolatunkat.
    Az igaz, én nőként is férfinek éreztem magam és a barátom férfiként is gyengéd és anyáskodó.
    Perszer mindketten kénytelenek voltunk emiatt a másik ruháit hordani.
    Egy hónapra mindketten külön utaztunk érlelni a kapcsolatunkat, majd jött a meglepetés!
    Így van ez, ha túl jót akarunk...
    Őt nővé, engem férfivá operáltak, nem beszéltük meg...De!
    Most már elegem van a férfias allűrjeiből, vedeli a sört és köpköd az ágyban...
    Ő utálja bennem a kényeskedő nőt a folytonos szépségszalon költségeimet, tangabugyi gyűjtőszenvedélyemet...Különváltunk!
    És most mit kezdjek egyáltalán ezzel a lógó izével itt???

*
    A mesének vége, álmodjatok szépet, jóéjszakát, gyerekekekkk...
    ;D

Signore Membran
    Good Will Hunting

Senior Member
    Hozzászólás
    328

Az elsö szamuráj

A tiszapatri Koholos nevü faluban élt egy Samu nevezetü halászember akivel kezdödik a történet.
    A faluról tudni kell hogy az ugynevezett felszegben éltek a gazdagabb polgárok mint például Jakab a szatócs
    és Kövér János a földbirtokos. ezt a falurészt nevezték Fel-kohholosnak. Ahol a Samu lakott halászok és kosárfonó meg téglavetö emberek szomszédságában azt alszegnek vagy Al-koholosnak nevezték.
    Samu egy szép nap ki ment a ladikjával harcsára halászni de közben a falurész túlimádása és némi lokalpatriota nedü elfogyasztása után elaludt. Az erös keleti szél hatására (akor még keleti szelek fujtak) a ladik kisodrodott a Dunára ,majd Feketetengeren keresztül a világtengerre. Amikor a Samu kezdett ébredezni már a Japán partokon volt.
    Akkoriban még a jappánok sem adtak segélyt tehát Samu ugy döntött hogy megmarad halásznak.
    Egy ócskavas telepen talált egy rozsdás kardot és azzal kezdte szigonyászni a halakat. Minden jól ment, nem félt és felszurt a kardjára minden általa ismert halat, életében fogott ö már harcsát, csukát, kárászt pontyot, csigánypontyot, söt még cigánynét is de a Samu nagyon félt a rájáktól és az akadt böven; elektromosrája, ördögrája, szarokrája meg sok más rája.
    Szerencséjére találkozott más magyarokkal is akik a saját gésájukat kivitték hogy hegedüszó mellett árulják a bájaikat (akkor a romák még nem Romába mentek és ha a külföldi megélhetés roma mánia lett azért nem kellett románia)
    Levén hogy ezeknek ugy sem volt más efoglaltságuk ( az aknafödök le voltak csavarozva és a szobrok fából voltak) kimentek a tengerpartra és örizték Samut remélve hogy egy pár cigánypontyot el tudnak lopni. Amint a láthatáron megjelent egy rája, csoportosan üvöltötték . Samu! , rája! A japán halászok is felfigyeltek hogy amikor ez a kardal hadonászó alak megjelenik akkor a tömeg orditja hogy Samurája.Lévén hogy a japánok akkor még nem tudtak magyarul(most már egy páran hallottak róla hogy a világon van egy Magyarország nevezetü emirátus) a fülükben ugy csengett hogy samurája, szamurája, szamuráj.
    Innen ered az a bizonyos japán szamuráj tradició és rég el van felejtve hogy ez is nekünk a magyaroknak köszönhetö.
    A cucilista ember( EMBER?) majommá alakult de a Gorillák tanácsa nem fogadja be öket a kis IQ miatt

Senior Member Jimmybá logója
    Hozzászólás
    825

Csak egy költői kérdés; fiúk ti mikor modelleztek? ;D

Jimmybá
    A levegőben még nem maradt semmi!

Oldal: 1 / 31 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve