Oldal: 2 / 31 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (308) összesen

Téma: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    1.585

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

"Túl" sokat olvasnak a cseh íróktól. ;D

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Kedves Jimmybá!

Ha az életbe valaha meg tudsz ezért az eretnekségért bocsátani, hogy nem a modell fölött görnyedek...
    Tudom, nagyot vétettem, megyek flagellázni a modelltávirányítóval.
    (csapkodom vele véresre a hátamat, hátha az úr (jimmibá) megbocsát.
    Ha nem, hát nem... :'(

;D

"A modellezés nem egyenlő a szakbarbarizmussal."
    Tollsztoly Leó

Ha a Moderátor urak is úgy látják, kitörlik majd e sok szomorújátékot...
    Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

Senior Member
    Hely
    Dunaújváros
    Telefon
    70-930-2669
    Hozzászólás
    1.298

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, vé

Azt meg ne próbálják..!! > De külömben is eltettem hdd-re, a szomorúbb napokra
    Üdv: Woody
    Graupner bell 212, T-REX 500, Styroman repcsik

Senior Member Jimmybá logója
    Hozzászólás
    825

Semmi gond APPME, csak irásaidat olvasva a szépmüvészeti fórumokon is sikeresen " szárnyalhatnál"
    Ezt, félreértés ne essék, nem viccből mondom, ugyanis nem vagyok szakbarbár más is érdekel a modellezésen kivül, igy irásaidat is érdeklődve olvastam. Nem rosszak, tehetségre vallanak!

Jimmybá
    A levegőben még nem maradt semmi!

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Köszönöm, hogy méltatod vergődésemet...
    Nagy része kínomban, vagy utána születik, hogy el tudjam viselni a múltat, jelent...
    Békés Ünnepet!
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Senior Member
    Hely
    zala
    Telefon
    702417572
    Hozzászólás
    1.259

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, vé

benned 4 Rejtő jenő veszett el, meg 5füligjimmy és 12 vanek úr glottgatyában. Keresd meg őket sürgősen mert nem állok jót bagamér. A fagylaltját magamér. Nem máté. Mitulátbáti hotta.
    Navigare necesse est<br />Oimi SZellő :-)

Senior Member
    Hozzászólás
    979

benned 4 Rejtő jenő veszett el, meg 5füligjimmy és 12 vanek úr glottgatyában

Ja! Jó mélyen hál' Istennek...

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Szemelvények a jó öreg Klementin monológjaiból.
    Rímek az iskolai erőszakra.

Kéremszépen megvert Ped.polgártársak és Kedves Mindenki!

Ne feledjük a nagy szovjet pedagógust, makarenkói pofonjával!
    Sajnos nincs fegyelem seholse. Én jól emlékszem, olyan pofontot kaptam a trábácsitól, hogy a pedellus adta a másikat, amikor véletlenül hatágú verescsillagot rajzoltam az őrsi órán!
    Tuttam is legközeleb, meg hátulról is a tizenkét pontot! Meg kánonba a De szeretnék Kunbélával beszélni! Mostmeg??? Csak a nagy liberalistaságos tanittás, hát hova vezet ez? Ide, kipofozzák a tanitókat órán. Nemhogy meglesnék hazafele, ahogy mi csináltuk a régi szép időkbe…
    Nincs itten mese, a mi Hilleristvánunkra kell bízni a dolgokat, az majd rájuk szakiccsa a digitálostáblát, annyukbaajostenit! A szülők is, ja! Otthon csak nézik a maunikkasót, meg a gyerekkel milesz, nemérdekli senkit! Pedig azzal foglalkozni köll! Én is eljártam a jóapámmal éjjel plagátot ragasztani! Hogy te, sötétben bujkálló ellenfóradalmár, hol vagy? Meg ilyeneket.
    Nem is ijedek meg a saját árnyékomtól, meg aztán a munkán kívül semmi ki nem fog rajtam, azóta se. Ez köllene most is!
    IGEN

Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Szemelvények az egészségügyből, részlet egy vitából.

M_ngelicanővér,

2008-02-12 14:44:11

Nah végre, Kovács úr...Vallja be, kacérkodni akar velem csúnya fiú és most huzingattya a copfomat...
    Nehogy azt higgye én egy érzéketlen, műveletlen perszóna vagyok, igen olvasott nőszemélyként színt viszek az osztály életébe, meg a kacsákat is, de ez mellékes. Most jut eszembe, katolikus létére támogatná, hogy önkezemmel vessek véget az életemnek?! Majd erre visszatérünk...
    Szóval vannak nálunk ilyen emberek, mint Ön, meghasonlottak, befelé fordulók, életuntak. A cihoszomatikus (tegnap tanultam a Laca doktor úrtól) tünetek enyhítésére jó szóval, művelt viselkedéssel lehet hatni. Meg összeöntöm a vizeletmintákat, bartellban hatékonyabbak a vizsgálatok, nincs pénz semmire. Szóval az ilyen életunt, de egykor korlátlan hatalmú emberek, mint Ön, akik elvesztek a világ rájuk zúduló hatásai között - nem elég, hogy bezárt a fatelep, de a sorompót se kell már huzingatniuk - megkeserednek... Ezeknek vagyok én a lélekemelő lélekgyógyászuk a bajban!
    Csak mondom nekik, ábrándosan az Antigonéból (biztos tetszik ismerni)
    "Sok van mi csodálatos..." - de Pista bácsi ahogy be tetszett sz.rni, az annál is csodálatosabb...IGEN...

Világszép Julcsa világlátásaiból.

Drága Kis Mézes Kalafantyúim!
    (Nyájjas Olvasóim)
    Itt vagyok nektek megen… Rengeteg dolog történt, amiér is föl köllött kenem a tecchalálbul.
    Tuggyátok, mútkó a halálosan polónijomos pogácsa kinyiffantott és eddig benne aszalóttam a Szaratovba, behűtve. Namost arra rebbentem, hogy a magkokas ott üvőtözik a hasamon és világos van. Kiderüt, hogy a szinesfémlopók ebugázták rullam az alaménijom csövezést, elvittek 3 disznajamat, egy tudott efutni a kiserdőbe. De annyi lett a tiéma politikailag az egy hét alatt szinte, hogy csak úgy kapkodom a fejem. Azt vót itt nálam a Maxell Spinkler úr is egy A20-as audit kombínóval – 2 kisebbül heggesztették össze direkt neki. Épp ott takarittom a nyári konyha elejit a maradék coca szamizdattya után, amikor dudának. Vonatnak níztem, de a Maxvel úr vót személlessen! Aszongya: - Juli néném, kérhet bármit, de gyöjjön vissza a bejolra, mer itt nízze csak a médijafigyelő program aszt mutassa a grafikonnya, hogy a nizettsége belefele tendáll a klozettba… - és mán taknyadzott is a jóember a keserüségbe… Megsajnátam oszt legott.
    -Kérnék is én valamit, de nem kicsire gondúni, montam neki hamiskássan…
    - Kösztársasági elnökasszo’? – csillant föl a szeme.
    - Nagyobb – mondok én szigorujann.
    - Külügyminiszter?
    - Ahho nem jó az én frizurám – pironkottam.
    - Mongya hát, megmozgatok minden kapcsolatot még az Óperencijás tengertullon is.
    - Szeretném megkapni az itteni takarékba a fölmosós állást, havi fix 48ezer, meg ami leesik – a pultról - mondok. – Na, azuta állásba vagyok.
    Mingyárt attam is a szinopszissat, hogy mihe fogok hozzászóllani, meg közreanni közéletü dógokat itten. Megbeszétük, hogy a wördör helesirás ellenőrözőt kiiktattyuk, mer mútkó rájaeresztettem egy ilyen cikket, azt az egész járdás ódalba újra köllött telepitteni a vindózokat a faluba. A falusi kábeltévé – CNC nevet attam neki, hogy induláskó segiccsen a CNN-re hajazásbul kifolyólag – megválasztott kiküldött tudósittónak. Azt mire megtuttam, hogy ez a cnc valami eszterga, addigra mindakettő télibugyimba belehimeztem a monogrammost, így mosmá ez marad aszt jóvan. Nade: Leadom a nemrégen ekészütt riportomat a Miszerintelnök Úrral is, lesz nagy meglepetés! Aztán mindig másik blogba szóllalok föl, hogy az én Pista komám ha nagyon irkálláshatnékja vagyon, ne szorijjon le a főódalrul hamar. Nem veszekszek a népekke se, mer usse tudom meggyőzni az igazamrul, meg mi van, ha nincsen is, ugye. Ollan kibalancérozott médija lesz igy abejol, hogy na!
    Jaja, az erdeti cikkhöz is ugyi…
    Mirül is szól, tömörítve a 4 bekezdés:
    1, Úgy van, piszok fityisz, mindent kitaláll!
    2, A sok kis hüje gárdistajelőtt, agyatlanok mán most!
    3, Na mostan mialóf… is akarnak ezek egyáttalán???
    4, Jó lesz, ha mindenki fél, ne csak az, akinek nem tiszta a lelkiismerettye, hanem az is, akit megijesztenek! Brrr..brrrr – ez nem a zetor, hanem így köll féni mostan ügyessen.

V.Julcsa – a föltámadott Gandhi palánta
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Mert ha a izét bántják, akkor én izé vagyok!!!
    Visszavágok a kirekesztelőnek...
    Lákátusápme

Lakatos,

2008-06-01 08:35:40

a franc tesver baj van. nem lesz ot lovasar csak kirakodo most mondjaa szomszed. akor ma mulatunk ugy dontot a csalad meg a labszomszed. odatekerjuk a radioa makszplankolora es a ygerek citeraz ala es tancol az egesz haz. most megy a ket es fel perdulatu kvarkokrol egy szam ez a legjob.
    nem josz el tesver e. mer ugy nezem bened is van kicsi cugany ver ereidben vagy legalabis par vonoval. mostmar menem kel tobet nem jelentkezem. kezdodik a musor isten veled.

120.
    Lakatos,

2008-06-01 08:04:19

mán csak azt nem ertem miert nem josz te is lovasara azt beszelgetnel tobiekel is. nekem meni kell eltartani pulyakat nem dogleni othon. nekem nics muzika centrem se meg ldc tevem sem. nem is hianyoz mert a gyerek letolti nekunk a gyozike so es aozn elvagyunk.
    de radion szoktuk nezni a tudomany csodai a makszplank intezet bol. a kisebik kozepso fiam meg citeraszakon let orvos. doktorandus vagy mi. eljar mashova is orvoslani. te nem akarol megtanulni citera-e. mert van elado nekunk keto is. ki szabad probalnod, csak ne fujd erosen. na megyek mer fujnak a paripak. csako tesver.

Signore Membran
    Good Will Hunting

Oldal: 2 / 31 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve