Oldal: 3 / 30 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (299) összesen

Téma: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Sodró lendület, üzenet az ájvivfalára:

Az úgy volt, hogy megdumáltam a csajjal, elmegyünk Feriékhez Betlehemet köszönteni. A locsolóversbe belesült Annácska fellökte a frigolin száradó bakkecskemintás jégeralsót, amibe belefagyott a II. Brandenburgi havasi kürtszólóm. Már ezen is annyit nevettünk, de jött az ivives üzenőfaltörőkossal Ákos, aki a zérótoleranciás absztinenciába beleőrült falusi kántortanító unokatestvérének a törvénytelen apja. Hát, kacagtunk ezen is olyan sokat, aztán leiratkoztunk minnyájan az influenzaműtétről. Baresz volt.

Világszép Julcsa riport

Szeretettel köszöntöm a stúdiónkba szeretve tisztelt Miniszterelnök urat és megtisztelő látogatását. (kérem adja át a kérdéseket, amelyre válaszolni tetszik, köszönöm)
    - Aszongya, mi is ez, ja igen – Hol tetszett a legutóbbi időkben külföldön öregbíteni Hazánk jó hírét és milyen igen eredményes tárgyalásokkal gazdagított bennünket Indiába?
    - Nos igen…Lárifári…elnézést, ez a harmadik kérdéshez van…Szóval a gazdaság további fellendítéséért vért, verítéket, könnyeket nem kímélve az indiánoknál jártunk – (ha egy dakota közmondást mer idézni a szilvásival kapatok a szemibe, erre vigyázzon!) Szóval megyek ott a páriák közt a magam felsőbbrendűségével sajnálva, hogy nincs egy tisztességes gazdasági vezetőjük és a tehenek meg csak úgy össze-vissza kószálnak, amikor lábamra ment egy riksa a háromkerekűvel. Amúgy, egyszerű géniusz módra asszociálva a lábfejemen húzódó tehénszaros keréknyomról, homlokomra csaptam: Gumigyár!
    - Úgy tudom, van egy Dunaújkok környékén Hankvárosban egy alultámogatott hasonló üzem, ahol érdekességképpen napi 26 órás munkanapokat vezettek be, heti 8 alkalommal…
    - Ugyan már, azért, mert estefelé is dolgoznak, nem kell azért kétségbeesni, majd kipihenik magukat, verseny van!
    - Akkor most a lárifári előkérdés: Igaz, hogy a protokoll bálon aznap este a gumigyár reklámemberének öltözve egy gumiabronccsal a fején járta a dzsesszvalcert Klára asszonnyal?
    - Na most, igen –Lárifári! Az ellenzék szerint az Isten F.sza jelképeként akartam lenyűgözni a vendéglátókat, de egyszerűen az ipari óvszergyártás reklámja voltam, merő udvariasságból…Ez egy abszolúte új, forradalmi termék a nemkívánatos kékbálna szaporulat tervszerű megoldásaként, ezért is képviselte magát 15 magyar küldött a III.Bálnavadász biennálén 2 hónapra és a Disneylandon, akármit is ugat, izé, állít az ellenzék!
    - Mik a tervei az ellenzék által kikényszerített, igaztalan vádakat és nemigaz országot kettéosztó gyűlölet népszavazásról, ami hatására akkor se tetszik lemondani, ha Orbán Viktor fejreáll?
    - Nincs idő stratégiázgatni, menni, menni, menni kell előre! Az ország – egyesek szerint annyira mélyen van gazdaságilag, hogy bármit teszünk, innét már csak javulni lehet, reméljük, minél többen megérik!
    - Utolsó kérdés, Ön szerint miért maradt el hétvégére szervezett, előre bejelentett spontán rokonszenvtüntetés Ön mellett?
    - Igen, igen…Sajnos mindkét ember benáthásodott, így pár hetet csúszik a dolog, de nem múlik, mint ahogy az influenza járvány sem,hehehe...
    - Nagyon köszönöm a riportot, nem tartom fel a kedves Miniszterelnök urat, aki estére már a Nemzetközi Savaria folklórtánc megnyitóján vendégszerepel az indiai gumisipkában, erőt, egészséget hozzá, Isten Önt úgy segélje!

V.Julcsa tudósítása, CNC, majdnem atv.

Ui:
    Nem kívánt rész törlendő... ;D

Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Re: Annál is hihetetlenebb, megtörtént esetek, ha azt mered mondani, hazudok, véged!

Juli a meghalott...

juli - megbízásából {2007-08-05 15:48}
    Kedves Juli fan-ok és utálók! Mondhatják utóbbiak, temetni jöttem Julit, nem siratni…mert sajnos sokak kedves Julcsája visszaadta lelkét a teremtőnek… Orosz Jozefina vagyok, engem kéretett szegényke, hogy utolsó szavait és végakaratát tolmácsoljam, végrehajtsam. -Kedves Juli néni, hát hogy gondolta ezt a meghalást, pont most? -Az úgy van kislyányom – ja, csókulom a kedves Olvasókat – hogy tennap este még úgy belaktam avva az ajándék polónijomos pogácsával, hogy alig bírtam alunni az éjjel. Még átkoztam is jósorsomat, hogy ennyire megszerettek a népek és ennyi dologgal halmoznak el. Van ott kinn egy nagyobb csomag, valami kakukkos óra lehet benne, mer hallani, ahogy ketyeg, azt majd a falumuzejomra hagyom. Még megírtam reggel az álmomat, amit az éjjel láttam, oszt éreztem, itt az idő, menni köll. Az ellenállók legkivállóbbjainak üzenem, jöjjenek el ide, hogy kiválaszthassák a haza szabadítóját. Az udvaron az a szikla – úgy néz ki, mint egy B38-as tégla – abba szúrtam markolatig a moslékkeverőmet…Aki azt onnét ki tudja tépni, először is adjon enni a kocáknak – aztán vezesse diadalra elnyomott népünket. Túl korán kezdtem a harcot, előbb köll befejeznem. Az ojság, ahova érdemtelen soraimat róttam esti gyertyafénynél, terhesnek érzi jelenlétem, legalábbis a sok csahos – mosmá írhatunk bármit, ha már egyszer murgyellóra vettem a figurát, lélegeztethetnek a popimon is… Meghattam a szomszédoknak, kifizettem a villanyt 20 évre előre, hogy a testemet addig tartsák ebbe az öreg Szaratov hüttőbe, amíg nem lesz orvosság a bajomra. Akkor ovatossan óvasszanak föl az üstházba és mongyák el az aktuális politikai helyzetet, mer az ugy köll nekem, mint egy falat kenyér…kehe,kehe… -Rosszul tetszik lenni, Juli néném? -Nem teccik, te ütődött, de a hátja… Várgy, köpök egy kis vért, oszt írgyad tovább… Így la. Szóval elszomorított, hogy mennyire elfajzott a nép, szereti ha lopnak, csanak a fölöttesek, meg hazunnak, aszitték majd nekik is enizik, ha ezt csinyájják. Csakhát nekiek meg mán nem vót tárgynyeremény a privátizácijós lottériján, marattak csak a számaik, aszt meg nizegethetik napestig. Oszt ha lopni próbának, eviszik üket. Eccer kiszalattak a népek az uccára, merhogy kérdék mivégre jádzották ki üket, hát E412-vel lüvődözték ki a szemeiket, oszt megunták. Ja, nem, valami gumi vót az is, ez most valami rákkeltő adallék. Biztos ócsó vót, kapni köll az ilyen alkalmon. Kehe, kehe, kehehe… -Rosszul tet… -Kuss, persze!!! Mingyárt befejezem, maraggyá má. Szóval gondúkozzatok e, ti népek, hogy hogyan legyen legközelebb, mer nagy egy bajba vagyunk. Végül egy szép idézettel bucsuzok. Remélem felvirágozunk még, szép ősi nép! „Nem tudom, hogy akkor én hol leszek, de nem lesz túl jó szagom az biztos.” Kedves Olvasó, eddig tartott a búcsúrendelkezés, most visszaadom a szót a stúdiónak. Tévévévé, Orosz Jozefina.

V.Julcsa – a meghalott

Támadja julit a Birodalom...

juli {2007-08-05 07:43}
    Na itt vagyok már kis Drágáim! Az este lehoztam a vetittőt a pallásrul, oszt megnéztem dián a starwarsot, de az 50-guriga után elnyomott az álom… -Nagyvezír a fedélzeten, droidok viiiigyázz!!!! (zárójelben a képi történés – feláll mindenki) -Hrrrrisssss, hruuuussssss - hrrrrisssss, hruuuussssss- prrrruuuutttyyyy – bocs, nyissatok ablakot…(ablakot nyitnának, de az űrben vannak, így gyorsan lélegzik mindenki, hogy hamarabb fogyjon…) - Jelentést! (ez nagyvezír, akinek életművét dícséri a droid sereg – a Great Calic Merga!!!) - Nagyvezír, remegést érzünk az Erőben, feltűnt valami azonosítatlan jelenség, akit sokan Szansájnbarbinak gondolnak, nagy a pofája, ellenünk van és megzavarta a nagy Boel holdudvarát, sürgős intézkedésre van szükség! Jó írástudóink agyvelőformáló munkái hatástalanok, untalan elviszi a cikkek élét másfele, jó droidjaink robotikusan fordulnak utána és nem törődnek az Írások hatástámogatásával! Műparszti kifejezésekkel szórakozik velünk, és állandóan röhög rajtunk, mit tegyünk, ó Vezír? - Jól van tiborcdroid, leülhetsz… Mit tudunk erről a perszónáról, fegyverzet, támogatók? - Valami öregasszony féle, képzett csillagharcos, ádáz ellenfele a vörös…. Akarom mondani Halálcsillagnak. Rendelkezik 1 db középhatósugarú, taktikai moslékkeverővel, és néhány harcászati tehénnel, pár zsákmányolt birodalmi lépegető disznóval, ezeket –is- elvtársaknak szólítja. - Ok, megtudni, hol őrzi a keverőt, hogy hívják a teheneit és hallgatnak-e a nevükre. Munkásőr bocs. Gárdista droid hozzám! Audio programozás üzemmód: Felejtsd el mind a 12 betűt az abc-ből, amit 30 év alatt beléd vertünk, hatásfokozásra készülj! A divat szavak – fröcsögés, szófosás, populizmus, rasszista, mássággyűlölő szavak – törölve!!! (kell a memóriába a hely) Turbo pascalra kapcsolj, jegyezz .: Á…Í…….subrutin indul, halljam: Íá, Iá, Iááááá… Tökéletes, éppen nem csordult túl a tárad, mehetsz! T.ANKARANKA droid: Tovább nyomatod az orvosos dumát és sipítozol, ahogy a Nagy Lidérc teszi a birodalmi gyűlésben, sima arccal. Pemete droid: Éreztesd a néppel, hogy a megváltó tudás birtokosa vagy, de addig nem árulod el, míg itt van a Személy! Ólomból aranyat, örök fiatalságot, regresszív adózást, stb. Secu droid: Nyomatod a főtéri dumát, amit csau idejében, mi is volt, szolmizálás? Dó-lá-re-lá-dó ? Így buktattad le, aki dollárt akart venni, értem! Teljes gázra, sok haszonleső, irány a meló, szökési sebességre kapcsolj!!! Itt felébredtem:

V.Julcsa – a szansájnbarbi

Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Hm, ez nem könnyű falat, fiatalok tizedét se fogják érteni, ők ne olvassák...
    Ilja Muromec az orosz medve megvédi a szélsőségesektől Amula elftársat

Daragija amula elftars!
    Naty bolsoj baratsaggal, melegsegel udvozolek ... fedelzet! Elnezelodest neked ide belem en leni orosz vendeg es eloptak szinesfem megelhetesuek nyeltvani robotgepem.
    Kicsi torom matyar vengri nyelf elftars.
    Eloszor is miljo rokus puszi tolem szamodra, ingyen van. Segeteni neked en csunya gusztostalan kosebuha fasiszta elen, aki nem atal a csipas szemenek el hini, nyet karaso neki amit tü mondani! Neked van szepse szep seges nyelv tudas és en ajanlok neked elvtarsi seget seg, legyozni mocs kozs piszok nepeket pikpikovot aki egy szemet, pfuj! Elnezest, lekoptem bil lentyuzet, kicsi szunet…
    Szoval en lenni orosz medve ereju es en seget neked barat. Az uty mozsno, lehetseg es, vani nekem dva kuvasz. Ezek bolsoj sebessegel futni, meg ikszpe alat is. Kinyomoz ipe cime kosepiknak es elkapom teneked. En sokat birkoz regen szabad stilus birkozas, es egy kis busido + judo.
    Nozs csinalok pikosanak egy negyes alaku labkulcs + feles nelson fogas. Kenyre-kedvra moge kerulsz ami eleve agyin pont, mar job vagy. Aztan ekes nyelvedel aszt csinalni ot hatul amit nem atalasz, akar orakig. Esz retenetes csufsagot okoz, ja neked izs, de o se birja ki rohoges nelkul es akor márizs vesztet, kaput, konyec.
    Eloszor ajanlom karandas fogni es irj fi gyelmez tetes és akor lehet maris bele dogol ijedelem, szemet arpad kozkas kozsejubi.
    „Nyet tü le furodni!”
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Kedves Olvasó!

Zárom kitalált történeteimet, melynek a valósághoz, élő személyhez való hasonlósága kizárólag a véletlen műve.

Még a nemlétező ország nemlétező, jóságos vezetői által szponzorált valóságos propagandafilm méltatását közreadom és egyelőre ennyi:

Kedveskéim!
    Szó, szó, szó… - mi az...? A lényeg:
    Elkészült a pártatlan, páratlan népszerűsítő FF mesefilm. Úgy van kitalálva, hogy csak Magyarországon lehessen nagyjából érteni a kicsit szürrealista alkotást. A pontos lényeglátást Sárgaréz András filmtesztoszteron úrtól kérdeztük:
    - Kedves Szakértő Úr, Ön szerint milyen a film?
    - Izé... nem lett drága, 130 egynéhány mio Ft-ért magam se csináltam volna különbet, mindenképpen dicséret illeti Guszti Pétert a forgatókönyvért, az amatőr szereplőket a teljesítményükért...A film ugyanolyan érthetetlen, mint a valóság, gratulálok!
    - Rendben, lássuk a rövid ismertetőt!
    Igasságmese
    Mese, mese, meskete
    Hol volt, hol nem volt egyszer egy Kerek erdő, abban lakott Böszmödöm a kis vérfarkas, Pumijani a lobogó szemű meztelen csiga és nagy Brumik a bajszos medve. Elhatározták, hogy nagyon jót tesznek az erdőlakókkal, dús réteket, gyümölcsökkel terhes fákat ígértek mindenkinek, hogy ők lehessenek az erdő urai. Meg is történt a dolog, de a többieknek mégsem jutott a kincsekből, aztán aki az erdei gyűlésen reklamált, attól megkérdezte nagy Brumik, részvéttel:
    -Mondd csak nyuszi pajtás, nem hullik a te szőröd?
    -Nem hát! - mondta Nyuszika büszkén.
    -Micsoda szerencse! - mondta Brumik és kitörölte Nyuszikával a hátsóját…
    -Itt mindenki Moha bácsit üldözi!!! – kiáltozta folyton Böszmödöm, aki az erdei színjátszó csoportban minden szerepet magának követelt, most az anyaoroszlánt alakította.
    -De hiszen te vackolsz Moha bácsi kőbarlangjában – mondták néhányan.
    -Ezért a beszédért most 100 napig nem kaptok vacsorát! – dühöngött Böszmi, aki szemébe húzta a csörgősipkáját, hogy most komolyan vegyék.
    -Amúgy se jutott volna ! - mondta kacagva Sivító Trütymök a fosgém, akinek hangjától kipusztult az ősbükkös.
    -Lassan mondom - Nem lesz tobozár emelés! – rikoltozta. Ekkor omlott a hegy a kis patakba és leesett a Hold.
    -Kik lopták el a Rézf@szú baglyot??? – riadoztak az erdőlakók – megint a mórok?
    -Kik dugták meg az erdei ösvényen Hófehérkét? – kérdezte a másik csapat.
    -Kik dobálták ki makkal az elégedetlen pocokcsapat szemeit? – megint mások.
    -Hova lettél alapítvány, szólj! – nyihorászta a kis tasmán ördög és elszaladt a zsák dióval a szomszéd erdő mélyére.
    Így éldegéltek, míg éhen nem döglött legtöbbje…
    Ha nem hiszed, így jársz.
    *
    Szerintem is megérte. Érteni ugyan nem lehet, de legalább olcsó és nem túl hosszú.
    V.Julcsa – CNC tudósító

Kedves Barátaim!

Kedves erdélyi írónk halhatatlan egysoros versével búcsúzom:

Bajor Andor
    "Lall a fa levele, trall a fülemüle, míg az erdei csendben a szív..."

Remélem ti is meg vagytok hatva... :'(

Signore Membran
    Good Will Hunting

Senior Member
    Hozzászólás
    1.257

Ugye lesz még folytatás?

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Egy harcos baloldalival készült riport... régebben volt, ezek tavalyi történetek...az önkormányzati választások okozta sérelmek, hajjaj...

Riport Ku-kuriku úrral.

-Tisztelettel köszöntöm a politika hírességeink táborából, kedves Ku-kuriku urat a megyei Zagyváló Rt. művezetőjét!
    - Szabadság, minden kedves CNC olvasónak, nézőnek.
    - Kérem, összefoglalná politikai munkásságát néhány szóban, úgy tűnik, az utóbbi jó pár hónapban teljes mellszélességgel politizál.
    - Igen, kénytelen vagyok, miután az elcsalt önkm. választások után a jó meleg helyről kbmmsz lettem, sokkal több időt és emóciót fektetek az ügybe.
    - Elnézést a kedves réteg olvasóink mindegyike se tudja a KBMMSZ a „kib. mint macskát sz.rni” társadalmi esemény rövidített definíciója…
    - Igen csak így rövidebb. Nos azóta sokkal több időm van felvilágosítani az elvakult fityiszeseket, micsoda fertőben élik napjaikat, bűnös „vezetőiket” imádva!
    - Úgy tudom, helyileg a Domonkos urat is leleplezte az Újkígyósnak juttatott díszpolgárság és a kitüntetett félmilliárd pályázati pénz kapcsán.
    - Igen, de fordítva volt. A következő dolgokat derítettem fel, szívós aknam… munkával:
    *domonkos 74-es metrót akar a kukoricafődjéig és 2 alagúttal, egyiken megy, másikon jön!
    *Már két lopott tehénnel legelteti is a nyomvonalat neki!
    *Aztán privatizálni fogja az öregotthont és az öregeket – állítólag - kivágják Mallorcára 5
    évre félpanzióba!
    Aki bírja, bírja - ezek semmivel nem törődnek!
    *Aszt van a jugó tengerparton neki a demszki volt háza mellett egy összkomfortos
    csőszkunyhója villanyos ár-apály erőművel!!! Azt is lopta!!!
    Már intézkedtünk a volt titó partizánok egylete most fűrészeli be a horgász stégjének a
    tartóit!
    *Az x mrd-ból meg ketten a pogimesterrel elfagyizták a felit! Ezek csak nyalni tudnak!
    *És jövő év augusztus 20-ra meg elintézték, hogy Újkígyóson törjön ki a Pilis!!!
    Tuggyátok mibe van ez? Hogy a fityisznek jó legyen? Hegyibe, elftársak!!! Monnyon le,
    monnyon le! „ Ez a harc lesz a végső, csa-ak összefogni hát, és NEM-ZET-KÖZI- vééééé lesz,
    holnapra a világ!!!” Hurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa…
    - Ez eléggé elrettentő tényváladék, a Glaskó úrral kapcsolatban is tett felfedezéseket, jól tudom?
    - Igen, kiderült, ő szállíttatta le a vonatról Öreg nénét az őzikéjével együtt és mégiscsak furcsa, hogy krampácsoló létére villában lakik és több is van neki! Állítólag a levest is azzal eszi! …és, és, és kisztag is volt! Ezek akarnak nekünk izé?! Meg hogyishíjják a miazistent?! Elnézést, letörlöm a habot a számról…
    - Köszönöm a riportot, remélem lesz még alkalmunk folytatni…. SEGÍTSÉG!!!

V.Julcsa – oknyomolvasó riporterina

Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Néhány Klementin...a megingathatatlan....

Klementin,

2008-05-03 09:13:04

Kéremszépen kedves Sötétben Bujkáló Elenfóradalmárok!

Olvasom itten a hozzárágalmazásokat, melyekből különösen Stalin apánktól esett messzi az almától, annyira fáj...
    A mi rettegve beleszerető Vezérminiszterelnökünk felrázós beszéde alatt egy valóságos Dorakaplan készült merényleni!!!
    Jó Leninsz elftársunknak is egy ilyen óru merényelő röviditette meg az életit annakidején!!!Szerencse, hogy idejében teherbe ejtették, ahogy láttam a képeken! Így is köll azt. Mármint ezt.
    Ez nem vicc, emberek, most azt mondják krumplipuska, holnap meg kőleves, persze.
    Éppen mondja mi Hőnszeretettünk, mennyire tudjuk, milyen sz@r érzés, ha hajnalban arra kell gondolnunk, hogy van aki már felkel?! Ezeket vagy leverjük, vagy próbáljuk el hesegetni még a gondolatot is és nem mindig sikerül!
    Hát ez se elég???? A sok nácifasisztairredentazórbánszemita mindenit!
    Egynek örülök. Ezt a hülye szomszédomat is elkapták a lefürészelt csövü golyószórójával, amit mutogatott a többi hüje munkásőrnyugdíjjasnak...
    Hehe. Most egy darabig magyarázkodhat az őrsön. Az a baj, délutánra már itthon is lesz, minden főnököt ismer a szemétláda.
    Megyek is mert már hallom, hogy jön haza. Be van állítva, mer énekel, hogy kirojtosodott a gatyája is...
    "Kimszesek járták, hajdan-e tájat, élükön ságverinájsz..."
    De szépek is ezek a népi altatódalok, az igaz...Éjjen a evolúcijó! Vagy revo? Melyik az, amikor mi nyerünk mindig? Na az.
    IGEN

Klementin {2008-03-12 17:32}
    Kéremszépen Irigy Polgártársak! Nem értem, miért nem lehet a mi proletár mesemondónkat, igazmondónkat elfogadni! Mindig teltházas, színvonalas mulatságokat talál ki, teli ötlettel! Igaz, most így egyre se emlékszem, mert annyira kellet mindig röhögnöm, hogy nem tudtam nyitvatartani a szemem, de minden második viccet így is értettem. Azt hiszem. Mindegy, nagyon jó volt, minden pénzt megér! Az ember elfelejti búját-baját, ha esik az eső, vagy a bux, oda se neki, vagy a vizidíj ellenségek acsarkonnak? Sasjózsi a mi emberünk. Ki ne felejtett volna el befizetni egy vacak csekket, csak 2 hét múlva csapunk a homlokunkra, aijjnye, hát ezér zárták el a gázt. Oszt jojdő van már, kéremszépen, meg a támogatás is uton van! Szóval több emanci... nem, eufó... azse...na, amikor úgy bele együttérzünk, mintha nekünk is le lenne vágva egyik lábunk, közbe dehogyse. Na szóval ne báncsuk ezt az ártatlan müvészt. Olyan nóbli, vagy oszkárot azt nem lehetne? Külföldön is biztos nagyon szeretik. Sasjózsi, sas-jó-zsi, sas-jó-zsi! Elnézést még így is tapslanom kell, kéremszépen. IGEN!!!

Klementin {2008-04-06 11:22}
    Kéremszépen Kedves Mindenki Nézőtárs! Nagyon elégedetlen vagyok az itteni hozzákritikákkal! Már múltkor is rosszul esett, hogy a Sasjózsit úgy lerángatták a magas lovas, elefántcsonttoronyból mantrázó müveltek, mer aszt hiszik, nekik mindent lehet! Kérem, nem szabad kirekesztőzni senkit, hát még ezt a Gellertet urat, amikor olyan félelmeteseket tud. Nekem leesett a tv-m az előző adásba, pedig be se volt kapcsolva! Na?! Most hasraestek, mi? Aztán a régen nemmüködő dolgoknál a hülye szomszédomnak a ruhásszekrény alján kiment egy sorozat az eldugott dobtárasból, pedig mióta nem működött? Alig tanátam tiszta gatyát, mi ez, ha nem mágia? Én igenis nagymértékben azon is tudtam csudáklani, amikor a heti, szombat esti fürdésem után – ilyenkor allulról is megmosakszok – rámdörömbölt ez a marha munkásőr, hogy micsinálok, haggyam abba, mert ő most hirtelen tiszta lett!!! Megnéztem az ujságba, pont akkor ment a tévékettőn a választási! IGEN

Klementin,

2008-03-27 19:46:24

Kéremszépen Polgártársak!
    Hagyjuk ezt a csunya szemiantimonizmusat
    mert lassan az idegtől fejbelövöm magam dunavizipuskával, mint az embrió tragikomédiájában szinte a áddáms famili. Meghogy belepisi a medencébe a takonyra, fúúj, aki ilyet is kitalál. Nem csodálom, hogy sokan jogos elmeháborodásukban mindenki más nevében írkál, de a csekkjeit ívik befizetni, horgásznyelven szólva.
    Az én jó szüleimet is beleölték a dunába, bizony...Szerintem. Vagy legalábbis kísértették őket a nyilasok. Vagy a bak. Nem, megvan, mérleg. Nem is ismertem őket, sajnos. Tíz évvel később szült a szomszéd néni, szivességből.
    Megyek, elzárom a gáz főcsapot. A szomszédomnál. Utálom. Egyszer magyarhírlapba csomagolta a zsiroskenyerét. A nácimunkásőr!
    IGEN
    Klementin,

2008-04-28 17:14:41

Drága Polgártársok kéremszépen!

Tessenek a mi drága jótevőnket és rajongásig hozzáalázzuk magunkat Miniszterelnök Urunkat Békénhagyni!
    A jó mi oldalunkon álló kedves polgártársak is segítenek és kibukik, mennyire lopós azorbán és a bünbandája!
    Kicsit megtévedt néha a Vezérünk, nem mondom, de tisztára csak a véletlen és a gonosz jobboldali körpolgárok ármányos cselvetése! Mert direkt fölvásároltattak egy csomó üres telket a feriehegy körül Piroska nénénkkel, és ha nem jön be és rajtaragad?! Tisztára véletlenül nemsokára megvették néhány vacak milliárdért az ángilusok, így jutott egy kis medence kotrásra, miegymás a szeplőhegyi kis kunyhónál.
    Kéremszépen a mi Ferenc Urunk többször is bérmálkozott! Tudják mit jelent ez???? Nem, nem megbukott és ismételt, hanem annyira vágyott a tisztaságra, böcsületre. Tisztára szerencse, hogy a körülmeccésse viszont elsőre sikerült!
    Jól néztünk volna ki, ha ott elfaragják, mint az ácscerkát!
    Szegény Nemzetünk Attyának olyan sok fejfájást okozott, hogy néha muszály volt jól járnia üdülőkkel, meg nyomdákkal, bántotta is a dolog, éccakákat nem aludt utána. Majd ha azorbán is a lelkiösmeret miatt kinnyába széjjelrágja az összes dunyhacihát, akkor majd beszélhetünk, ki a nagyobb!
    IGEN

Klementin,

2008-04-02 20:06:14

Drága Megértően Mindenki Polgártársak!

Kéremszépen, mindenki legyen még egy kis türelemmel. Egyrészt a rózsának idén jó ára lesz, másrészt menten beüt a jólét, mostmár tutiba frankó. Voltam a titkárunknál, aki faköböző, egyszer említettem is. Ki is mentem a munkahelyére, hogy megcsodáljam az inteluktális müveletekbe, de pont lemerült a bateri a zsebszámolójába, így csak a kocsmáig jutottunk. Aszongya nékem az elöljáróm: Te Klementin, nem inogtál te meg?!
    Mondom waze, még nem is ittunk!
    Nem úgy, hanem a Miniszterelnök Urunkban, mer akkó nem beszélek el neked semmit.
    Mondok, azórbán életire esküszök, szilárd vagyok, minta atom.
    Na jó, akkor jól figyejj: …itt beszélt 10 percig, amit egyrészt elfelejtettem, meg nem is értettem igazán, aztán a nyócadik kör után nekifogtunk rázni a mantrát, egész ránk esteledett.
    A tanúlság azér megmaradt. Kitartani a végtelenségig! Most jön a gazdulásos csomag, azt semmi pézekér olyan részvényessek leszünk, hogy belegörbed a jobbódal! Persze ezt csak így egymás közt mondom, meg az osztogatás is így lesz csak, nemám mindenkinek, hóógyne.
    Most az a helyzet, hogy kisebbségi kormányzózás lesz, de maj kilső tagokat köll szerzeni a igenekhöz, ha valami firnyákos törvént, vagy kőccségvetésset köll jövőre csináni. Aztán így ellébecolgatunk a választásokig, ott dobunk egy kis manit a pórnépnek, meg adócsökkentés ötévekormány, meg cukrászda a kejfel toronyba, Párisba, meg lastmanit mindenkinek és megen szépen benneleszünk a jóba. Nemigaz, hogy ez azórbán nem megy addigra nyugdíjjba?!
    IGEN

Klementin,

2008-03-14 10:38:58

Kéremszépen Polgártársak!
    Ne tessenek már mindent lerángatni, hiszen olyan tanulságosakat mutatnak mindig ezekben a tévékben. Én úgy szeretem a Mónika polgártársnő műsorát is, mindig olyan tanulságlevonósak. Mert annyian rosszul vezetik az életüket és akkor mi otthon, kényelmesen látjuk, mások mennyire nem olyan jók, mint mi, vagy kellene. Én a roma polgártárs műsorát élvezem nagyon, mert ott mindig zajlik valami és olyan igényes a lakásuk is, látszik, hogy élnek a kormány nyújtotta számtalan lehetőséggel, meg világot látni is volt módjukban.
    Ezt az igazságszérumos műsort még nem láttam, mert minden este most gyülés van, hogy a szavazással mit is lehet kezdeni. Sokan azt találták ki, hogy aki nemmel szavazott, meg nem ment el, az továbbra is hadd fizesse a pénzeket, de őt kizártuk egyhangulag és telefirkáltuk a tagkönyvét orbánfejekkel, alul két lábszárcsont. Szóval a Jakupscek polgártársnő szerintem nagyon ügyes és okos is, olyan nézése van, hogy már ATTÓL KELLEMESEN FUTKOS AZ EMBER HÁTÁN A BORSÓ.
    igen (ELNÉZÉST, BEVADULT A BILLENTYŰZETEM ÉS NEM TUDOM MIT KELL CSINÁLNI, SZÓLOK A SZOMSZÉDNAK)

Klementin,

2008-03-13 07:56:37

Kedves Duflamérő!

Végre, aki egyetért velem és még nagyon sok egy millióval ám!
    A mijózsinkat csepülik csak, de az érdemei belevilágítanak a nagy setét ségbe.
    A Fábriúr nagyonis rombolja a közízlést, amikor a Miniszterelnök urat is gunyorozza és milyen helytelen ez, megpróbálni mástól elrablani a tekintélyt!
    Nem is fogják soha fölteregetni magos kitüntetésekre, erről kezeskedünk!
    Kéremszépen a friss Népszabadság is meginterjuvta a Sasjózsinkat és érződik, hogy az Ő érzékeny szíve milyen bánatosan verdesi az Ő délceg mellye kosarát bévülről. Ezeket olvastam most egy régi írásba, nekem nagyon szép.
    Szóval idemáslom szegénykémet és nagyon egyetértünk a szomszéddal is, akinek kénytelen voltam a sok megkeresés, tanács okán megígérnem, hogy megadom a tartozást...
    Ez is a fidisz miatt van!
    IGEN!!!

Sas József az ATV Egyenes beszéd című műsorában szerdán este azt mondta: még azelőtt, hogy nyilvánosságra került volna Gyurcsány Ferenc döntése, levelet írt Sólyom László köztársasági elnöknek és a miniszterelnöknek, melyben azt közölte: semmiképp nem megy el a díjátadásra. Döntését azzal indokolta, hogy nem akarta elrontani a többi díjazott örömét azzal, hogy elvonja a sajtó figyelmét megérdemelt elismerésükről. "Ők nem érdemlik meg, hogy ne velük foglalkozzanak" - hangsúlyozta Sas József. Arra a kérdésre, hogy megérdemli-e a Kossuth-díjat, Sas József azt válaszolta: ha ezt neki megítélték, akkor megérdemli. "Úgy gondolom, ha a későbbiekben tisztázódik az ügy és tisztázódik az (...), hogy én vétlen vagyok ebben a dologban (...), akkor ezt nekem meg kell kapni"

Klementin,

2008-03-12 12:13:36

Elszomorító, hogy most egy ilyen mondvacsinált okból ez a jeles művészünk nem lesz díjazva!
    Ez is a fidisz műve!!!
    Mert most olyan becsületesnek kell lenni, mi? És az orbánszőlők alatt az aranykőbánya? És mégis doktorságot nyert!
    Meg elment amerikába vitorlázórepülővel, mert itthon nem merte átvenni az egyesült államok hőse bilétát! A mi adófizető pénzünkön!
    A mijózsink az ártalmatlan...A mijózsink csak nevettetni akart, hát többet is érdemlene. Azért mert elnézte pár ezerrel az a ..rva befizetést, most álljon kinn a placcon a jelvény nélkül?!Amikor már beleélte magát?! Én mindig véresre tapsikáltam a tenyeremet, mert olyan jókat tud mondani, hogy az ember önkéntelenül leröhögi a sapkát is a saját fejéről!
    Irigy mindenki! Én, meg a négymillió ellenkező veled vagyunk mijózsink!
    Letelik ez kis bünti és újra csacsog, dalol nekünk ez mi kis rigó józsink! vagy sas.
    IGEN

Ha rosszak lesztek, folytatom...
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Régen volt...tavaly...

... azt mondta A.M.-nek: "Az az igazság, hogy én mélyen ellenzem, hogy itt van. Szerintem ez a parlament a köztársaság parlamentje, és nincs ok a királyság jelvényét idehozni. A jobboldali kormány úgy döntött, hogy ezt idehozza - O. miniszterelnök úr. Mi meg nem akartuk elvinni, mert az nem szép, hogy hozzuk, meg visszük. Akkor maradjon itt".

Hazánkba látogatott Angelica Márklár Yolie a South Park híres szinkrontolmácsa, aki megtekintette hazánk nevezetességeit.
    Idegenvezető maga...öö...ŐŐ:

GyF. - Erre, erre, kedves vendégeink…
    Tolmács: - Trajcig fitzig fünfundcvancig.
    A.M. - …
    GyF. – Amint látja, kedves Mengelika Arkel, ez a sisak itt a magyar nép öröksége.
    Tolmács: Imherrgot kleinem meine slüsszpumpe…
    A.M. – Sőn.
    Tolmács: Az Elnökasszony hódolattal érez a Magyar nép ezeréves múltjának, és országuk egyedülállóan szép nemzeti megnyilvánulásainak.
    GyF. – Én mindig mondom, azért ez itt balesetveszélyes. Idejön valaki gyanútlanul, nem nézek oda, fejibe csapja és mehetünk az ambulanciára lefeszegetni a fejiről.
    Tolmács: Őze di mőze, vasziszdasz dajcse habegena zür.
    A.M. – Nein, nein, jaa, ja, zer sön kuglof asz.
    Tolmács: Merkelika asszony nagyon szívesen megnézné Miniszterelnök úr vörös csillag gyűjteményét.
    GyF. – A sok hülye jobboldali, ha ezt hallaná! Még moziba is elviszem. Remélem hamarosan viszontlátogathatom Vendégünket a Mindentágban.
    Tolmács: - Zer thotumfakhtum ungarische Herr El Bumsten zer sőn kapital.

Folytatják…

Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Folytatom tudósításomat a képzeletbeli országból...Az én jó Klementinem...tavaly is és most is ugyanolyan elszánt és ... mindig is!!!
    Imígyen szóla Zarathustra Klemi a márc-kilenc-után...és csak úgy önti belénk a lelket!

Drága kis Polgártársaim!
    Szerető szivemből szólék tihozzátok ismét. Mindenki láthatja a mi eszelős módra szeretett Miniszterelnök Urunk a haza és az internácionalista világ boldogságán dolgozik két marokkal!
    És most lemondatnák a reformoktól szépen barázdált gondokkal teli homlokú Vezetőnket?
    Én kérem elvagyok a szépbeszédű, higanymozgású Ágnesasszonnyal, de ha a Mi Ferencünk úgy látja, ki a házból a némberrel! Há nehogymá! Rázza itt a mantráját nekünk és miatta elbukdostuk a népszavazásat is! Aztán aszongya a szőrösbarátfülü, hogy aszonták Feri, elmész abba a jó, trülü-lílü-lü-lü – ba! Ajóidesannyukat. Majd kisebbségi kormányodzás lesz, aztán jóvan! Akkor is megmutatjuk!
    IGEN

*
    Kedves Mindenki Polgártárs!
    Kéremszépen ne lovalózza belé senkise magát itt a nagy félelmekbe. Hogy majd így lemondatják a Miniszterelnök URAT, meg úgy elszakad az istráng a kaolicijóban!
    Csak egy mindennapi példálózásba megvilágitom az országhelyzetet.
    A csőcselék zórbánosok semmit se nem tehetnek, csak hiszik!
    Akármikor lesz választás, ez a nép fölkel és tesz-vesz, szavaz! És jól! Tudjuk, hogy reformandus kell az országnak és most milliméterről centire toljuk bele az ország alfelibe a keserü kupot, ami most még rossz, de később majd jó lenne!
    Ésakkor a példájul. Itt vagyok ezzel az átok szomszéddal is. Utálom, mer véresszáju munkásőr volt, rejtegeti az egyenruháját és kitolt velem, amikor a szakaszparancsnokom volt. De mégis rá vagyunk egymásra szorulva. Nem úgy… Nem úgy liberalistássan, ahhoz öregek vagyunk. Aztán egyszerűen tartozunk egymásnak az összefogással. Meg én ennek a piszoknak egy csomó pénzzel, így nem merem semmiért följelenteni…Elég egy szomoruság ez nekem. Na mindegy. Összefogni háááááát!!!
    IGEN

2007
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Senior Member
    Hozzászólás
    1.257

Igen erős költői vénád elismerés jegyében figyelmedbe, ajánlom ezt a pályázatot:http://kazinczy2009.hu/hadarva-irok-sms-tortenetek A részleteket megtalálod a linken. Persze ezt minden fórumozónak figyelmébe ajánlom. Eléggé jó összeget lehet kaparintani vele. Lehet hogy nem pont ti nyertek, de még mindig nagyobb az esélyetek rá minthogyha egyáltalán nem indulnátok. (bí hepi )

Oldal: 3 / 30 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva