Oldal: 3 / 40 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (398) összesen

Téma: Mezőgazdasági modellezés:P

Senior Member
    Hozzászólás
    208

Re:Mezőgazdasági modellezés:P

Ma összedobtam egy Homlokrakodót a Fendt 936-ra, még kell rá festés,meg alakítgatások. De már működik teljesen.
    Itt egy kép alap helyzetben:
    http://hsfcclan.extra.hu/rc/rakodo1.JPG

Itt pedig teljesen felemelve: Asztaltól a kanálig 32 cm
    http://hsfcclan.extra.hu/rc/rakodo2.JPG

Eddig a teszt még nem volt meg teljesen,mert épp nincs hajtás a trakiba,de egy emelőerő próbát csináltam. 6 cellás 3600-as LRP akkupack,380 gramm körül van. Egész könnyen fölemelte ;D :

ui: Nem így néz ki a Traki ahogy a képen,csak szétvan kapva amíg nem lesz bele hajtás ;D
    Fendt 936 FrontLoader 2,4 ghz<br />borona,fűkasza,HW8011<br />Xerion<br />Traxxas Slash Ezrun 9T BL 4s A123 Lif

Junior Member
    Hozzászólás
    17

Sziasztok!
    Életemben most pár perce találkoztam ezzel az ággal. Azt szeretném kérdezni, hogy-hogy érdemes az egészet elkezdeni írjatok akár pü-t is. Lehet traktor modellt is kapni vagy egy játékot kell átalakítani? Ti hogy kezdtétek? Légyszi gyors és egy teljesen amatör silusú választ írjatok mert ma találkoztam ezzel elöszőr.
    Autótmodellezek amúgy de csak mésfél hete. Úgy hogy alapdolgokat már tudok.
    (Különben apának tetszetmeg leginkáb)
    Válaszba bízva: Qweri

Senior Member cecelegy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    187

Szia! Tulajdonképpen lehet találni készen is szerintem ilyen modelleket, de ha igazán sokrétű és élethű gépet akarsz csinálni, akkor azt érdemesebb magadnak megépíteni/átalakítani. Írtad, hogy autózol: ott elég 2 csatorna is, de itt például sokkal többre is szükség lehet. Ezt azért mondom, mert egy komolyabb rádió nem olcsó mulatság. Majdnem minden rád van bízva, de a többiek itt okosabbak, én csak figyelemmel követem az eseményeket, nem vagyok agrármodellező.

Junior Member
    Hozzászólás
    3

Sziasztok!!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hon érdemes traktorokhoz eszközöket venni mert nem találok megfelelő eszközöket légfőkép ekéket és talajmarókat keresek. Ha tudtok írjatok köszi.

Senior Member
    Hozzászólás
    208

Hali xXxnorbi!

Nézz szét a Bruder termékek között,vagy készíts te magad talajművelő eszközöket
    Fendt 936 FrontLoader 2,4 ghz<br />borona,fűkasza,HW8011<br />Xerion<br />Traxxas Slash Ezrun 9T BL 4s A123 Lif

Senior Member
    Hozzászólás
    208

Üdv mindenkinek!

Bele kerültek a motorok a gépbe, meg elkezdtem csinálni egy HW-8011-es pótkocsit 1:14-es méretben. Váz már kész,itt egy terhelés teszt:

100 Ah-ás akkumulátor:

A képet az RcPilot.hu tárolja.

Valaki nem foglalkozik még rajtam kívül ilyen modellezéssel? : :P

Üdvávid

Junior Member
    Hozzászólás
    3

Sziasztok!!!

Azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet 1:16-os traktorokat venni.
    Mert kaptam egy csomó kiegészítőt 1:16-os gépekre.
    Ha tudtok ilyen oldalt szóljatok.
    Előre is köszi.

Senior Member
    Hozzászólás
    208

RC gépet, vagy csak makettet? RC-ben nem fogsz venni,csinálni kell. Makett van Bruderben. axial.hu

Senior Member yamahajoe logója
    Hely
    Dabas
    Telefon
    06704291430
    Hozzászólás
    247

Szia Daneszka ! Itt vagyok a forumon egy ideje, és ha nem kezdek el autozni, eddig repültem, akkor nem találok rád ! 28éves vagyok, dolgoztam arató gépen, vetögépen, mtz-zetor-valmet.new holland,erdészet és mez.gazd-ban. Most buszsoför vagyok. Mindig is szerettem ezeket a gépeket, imádok modellezni, szeretem én létrehozni, még ha nem is én találtam ki, de az sem utolsó. Jó lenne információt, ötleteket cserélni, és talán mások is csatlakoznak idövel, és nem elvetendö egy mez.gazd. RC találkozo (bemutató ).
    Ha van hely akkor szivesen csatlakoznék hozzád !

Üdv Joe. Dabasról
    1,5 éve tudom miért érdemes élni ......

Senior Member
    Hozzászólás
    208

Szia!

Bőven van hely,én ennek csak örülnék,ha csatlakoznál,és sok más kedves modellező társ is! Én is nyakig benne vagyok a M.gazdaságban, ezért is választottam ezt a modellezői kört,jó azt csinálni kicsiben,amit élőben is csinálok Örülnék neki ha nem én lennék az egyedüli szerény kis hazánkban,aki ilyesfajta modellezéssel "csapja el az időt". Egy találkozóban énis szivesen benne lennék,de akkor már szerintem a kamionos tagokkal kellene összeállni,mint a nagy németek.

Üdvávid

Oldal: 3 / 40 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva