Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Volt egy problémám!

Member
    Hozzászólás
    47

Volt egy problémám!

Sziasztok!

Azért írok, mert a fórumnak is köszönhetően megoldódott egy régi problémám!
    A történetem úgy 5 éve kezdődött, amikor is kaptam az USA-ból egy Sanwa rádiót. Mivel akkoriban az anyagi keretem erősen konvergált a nullához ez az ajándék számomra felbecsülhetetlen értéket képviselt. Gyorsan megis építettem egy modellt a rádiómhoz és elkezdtem az RC-s modellezést. Szépen alakultak a dolgok egymás után építettem a modelleimet, míg végűl eljutottam versenyre is. Azonban jött a baj!!
    A vevőm egyszerűen megadta magát, pedig addig egy gépet se törtem vele!! A földön gondolt egyet és motorozás közben ("szerencsére") megállt. Egyből arra gondoltam és mások is azt mondák, hogy a kristály a baja. Nos hát a hónom alá vágtam a cuccot és elvittem minden helyre ahol esetleg értenek hozzá, de 5 éven át semmi! Próbáltam modell boltokban is de elhajtottak minden honna, hogy 72 MHz es freki nem honos( Azért mindehol tudtak ajánlani x ezerért új cuccot! :wink: ). Végül Találkoztam a fórumon Karzo-val és láss csodát 2 azaz kettő nap alatt megcsinálta nevetséges összegért. Most már megint röpülőzhetek!!!
    Csak azért írom mindezt, hogy ha valakinek esetleg bármilyen vezérléssel kapcsolatos problémája akad nyugottan keresse meg és szerintem bárkinek szivesen segít. Így legalább nem kell kapcsiból a boltba rohanni és ott hagyni tízezreket, amit másra is lehetne fordítani!

Karzo címe: karzo@freestart.hu
    Írjatok nek bátran!

Üdv: Kishal63

Senior Member
    Hozzászólás
    202

Volt egy problémám!

Üdv mindenkinek, szia Gabi,
    Köszönöm a "reklámot", örülök hogy segíthettem, ha nem kell alkatrészért szaladgálni akkor gyorsabb is lehet, bocs a lassúságomért :lol:
    Az aksit pedig cseréld ki mielőtt meglepetés ér a levegőben!
    Ha pedig bárkinek tudok segíteni, valóban megkereshet, szívesen
    segítek ha tudok, akár rádió vagy bármi elektronika, aksi stb. Vagy egyéb.
    Üdv: Zoli
    Privát helyett emailt írjatok..... !!<br />Vagy telefon ...<br /><br />

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve