Oldal: 2 / 292 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (2916) összesen

Téma: Modell & Hobby információk

Member
    Hozzászólás
    94

Re: Kiszolgálás

Idézet kajci eredeti hozzászólása
    Hát sajnos nekem eddig a modell & hobby-val is csak rosz tapasztalataim voltak, ( váci-lehel út) igaz csak háromszor voltam,de mindig sikerült a kiscsajt kifogni, flegma volt és semmit nem tudott, kereskedői érzéke sincs ez mondjuk a boltnak rosz.
    üdvözlet
    Szervusztok!

Az az igazság, hogy nekem a Modell&Hobbi -val eddig még semmi bajom sem volt. Igaz, hogy én nem komplett készletet vásárolok, hanem csak egy-két alkatrészt. Az is igaz, hogy nem mindig lehet mindent kapni, de ha egy telefont elereszt elötte az ember rögtön kiderül, hogy érdemes-e kimenni.
    Ugyanakkor szombat reggel a hivatalos nyitás elött fél órával kinyitottak (a "kiscsaj") nekünk, amikor látták, hogy két kölökkel mászkálok a kirakat elött. A hölgynek pedig el lehet magyarázni, hogy mit szeretnék. Eddig mindig megértette (csak az angolszász mértékegységekkel volt egy kis baj ).

Egyszóval a repüléssel kapcsolatok dolgokat elég jól be lehet szerezni náluk. Amit meg nem azt v.hogy áthidalom.
    Üdv!

Kund
    Üdv!<br /><br />Kund

Modell & Hobby információk

Idézet fuhur eredeti hozzászólása
    Idézet Rudi eredeti hozzászólása
    A kolosy téren van egy modellbolt amely elvileg jól áll Robbe termékekből.
    ....Most erősen disztingválni próbálok.
    A Kolosy téren tényleg van valami, de üzletnek nem nevezném. A kiszolgálásról pedig azért nem írok, mert rögtön ki lennék moderálva a fórumból. Ha mégis benéztek oda, tanácsot semmiképp ne kérjetek, mert....

Köszi Fuhur, mindenképpen megfogadom a tanácsod,,, :wink:
    VoMiTaR

Szia AR,

Ez a kérdés már régóta gyötör.Mégpedig, miért kell ua. a vevőért
    plusz 7000 Ft-ot fizetni ,ha 40 megán, ill plussz 5000-t
    ha 35 megán akarom használni szemben a 41 megával.
    A kérdésed teljesen jogos, a válasz a különböző beszerzési árban rejlik.

üdv.

modell.hu

Moderátor
    Hozzászólás
    1.965

Sziasztok!

Nem akarom védeni a modell.hu-t, mert nem szorul rá, de személyes tapasztalatom (nem számoltam hányszor voltam már náluk) az, hogy nagyon segítőkészek.

Én sokszor nem tudom a nevét annak amit vennék, de elmagyarázom és végigtúrják a fél üzletet, mutatnak mindenfélét és még az is előfordul, hogy találnak és én mégse kérem. Mégsem morcik és mikor legközelebb jövök megint segítenek.

Ráadásul én szeretek modellboltokban nézelődni, így ha épp nem volt, amit kerestem, (persze bánt) akkor sem érzem rosszul magam.

Szerintem a dolog titka, hogy az ember ne megfellebbezhetetlen műszaki és egyéb tudásának teljes tudatában érdeklődjön, hanem egyszerű emberi nyelven!

Végül mindanyiunknak vannak jobb, rosszabb napjai. "Lehet", hogy az eladó is ember és talán épp tegan történt valami nagyon rossz vele. Mégis ott van és igyekszik kiszolgálni. Néha jól máskor kicsit gyengébben.

Üdv minden modellezőnek,
    Fuhur

Junior Member
    Hozzászólás
    1

A 41MHz mióta modellező sáv itthon vagy bármelyik
    környező országban? Lehet hogy lemaradtam valamiről?

Senior Member deltahf logója
    Hely
    Esztergom
    Hozzászólás
    2.837

Amióta van olyan kristály és beleteszik a rádióba.
    valakit zavar esetleg, vagy átvesszük a 'jó régi német szokást'
    Minden egyenesen csak kizárólag amit szabad?!
    Remélem nem. Mi Magyarok vagyunk és tegyük azt ami lehet.
    Nem az az élvezet amit lehet tenni, hanem amit nem tiltanak. (még)
    :-)
    &quot;akit az Istenek szeretnek, meghagyják örökké gyereknek&quot;

Senior Member
    Hozzászólás
    2.834

szia modell & hobby!!

a kerdesem a kovetkezo lenne:
    lehet nalatok kapni a slowflyer szekcioban a me 109-est.
    erdeklodnek h milyen anyagbol van(gondolom habbol) de hogy EPP vagy mas. aztan h a csuromozgatas 1 szervoval van e megoldva vagy 2vel. van e rajta oldalkormany. azert kerdezem mert mas infot nem talaltam rola csak azt mi az oldalon van font es potyara nem akarok bemenni a boltba mert nincs tul kozel.
    koszi
    D
    A szél az a levegő amelyik qrvára siet...<br /><br /><br />

Szia,

A ME-109 van raktáron, nem EPP-ből készül, de a pontos anyagát sajnos nem tudom. A csűrő 1 szervós és oldalkormány is van rajta.

üdv.

modell.hu

Itt talász némi infót még:

http://www.gws.com.tw

Senior Member
    Hozzászólás
    2.834

koszonom!!!

D
    A szél az a levegő amelyik qrvára siet...<br /><br /><br />

Member
    Hozzászólás
    85

Idézet fuhur eredeti hozzászólása
    Én sokszor nem tudom a nevét annak amit vennék, de elmagyarázom és végigtúrják a fél üzletet, mutatnak mindenfélét és még az is előfordul, hogy találnak és én mégse kérem. Mégsem morcik és mikor legközelebb jövök megint segítenek.

Szerintem a dolog titka, hogy az ember ne megfellebbezhetetlen műszaki és egyéb tudásának teljes tudatában érdeklődjön, hanem egyszerű emberi nyelven!
    Amit leírtál azzal teljesen egyetértek, de vannak olyan helyzetek amikor elkélne egy kis hozzáértés, vagy mikor két hasonló terméknél összehasonlítását kérdezve a válrándítás a felelet akkor azért az ember furcsán érzi magát. Úgy érzem ezeken lehetne azért változtatni, egy műszaki szaküzletben olyan dolgozzon aki ért a témához, ha két videó közül a vevő nem tud választani akkor valami segítséget azért el lehetne várni. Ha beviszek egy mocit és mondom, hogy moki gyertya volt benne , tudnának valamit bele adni akkor, ha én nem tudom az ő gyertyáik közül mi a jó akkor illene tudni hogy ez meg az jó bele.

Csak ennyit akartam mondani, nem az üzlet lejáratására, hanem épülésére gondolva.
    üdv

Oldal: 2 / 292 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve