Oldal: 291 / 292 ElsőElső ... 191241281287288289290291292 UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.901 - 2.910 (2916) összesen

Téma: Modell & Hobby információk

Senior Member
    Hely
    Jászberény
    Telefon
    06703640199
    Hozzászólás
    1.507

Re:Modell & Hobby információk

En az ev elejen beszeltem veluk,a webshopukban jo aron volt a 600pro combo!
    Nem volt keszleten,felhivtam oket hogy mikor lesz elerheto,azt mondtak h nem tudjak mert egy evbe egyszer szoktak rendelni alignektol.......

Ugyhogy sokat ne varj a magyar boltoktol! Az h meg hivatalos kipvoselet,ne viccelj mar!
    Sok hivatalos kepviseletet hivtam mar,beastx,cc. Az egyik azt mondta h 5db felett foglalkozik vele a masik meg hogy ne cc-t vegyek hanem valami teljesen mast az jo lesz nekem!

Ezt nem tuzszitasnak irtam,csak mint tapasztalatot!
    Trex 500 DFC
    Wl-toys V977

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

Idézet gordon89 eredeti hozzászólása
    En az ev elejen beszeltem veluk,a webshopukban jo aron volt a 600pro combo!
    Nem volt keszleten,felhivtam oket hogy mikor lesz elerheto,azt mondtak h nem tudjak mert egy evbe egyszer szoktak rendelni alignektol.......

Ugyhogy sokat ne varj a magyar boltoktol! Az h meg hivatalos kipvoselet,ne viccelj mar!
    Sok hivatalos kepviseletet hivtam mar,beastx,cc. Az egyik azt mondta h 5db felett foglalkozik vele a masik meg hogy ne cc-t vegyek hanem valami teljesen mast az jo lesz nekem!

Ezt nem tuzszitasnak irtam,csak mint tapasztalatot!
    Pedig az align honlapjan ok vannak feltuntetve mint importor szval nyaljanak sot.....
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Idézet Poli27 eredeti hozzászólása
    Miért nem tudtok helihez (500) legalább a fogyó eszközöket tartani,ha már ti vagytok az Align magyarországi partnere,hogy engedheti meg magának ezt egy partner?? HUNGARY MODELL & HOBBY KFT. www.modell.hu http://www.align.com.tw/alignhtml/EN/index.php
    Szánalom az összes modellbolt komolyan, még amik fogyó eszközök azokat se lehet megtalálni, azt sírnak hogy nincs forgalmuk,persze hogy nincs mivel amit meg akar venni az ember nincs nekik,ha véletlenül 3 dologból 1 van akkor meg elgondolkodik az ember hogy inkább megveszi külföldről azt is, ha már úgyse tudja összerakni a helit,és még olcsóbban is jön ki!!!! .......
    Szia,
    Elnézésedet kérem a késői válaszért!
    A fórumot nem látogatom túl sűrűn. Email-ben vagy az üzlet elérhetőségein gyorsabban kapsz választ a kérdésedre.
    Egészen egyszerű oka van annak, hogy nem tartunk komoly készletet raktáron az említett alkatrészekből. Sajnos igen kevesen keresik ezeket.
    A gyártó gondolom azért tüntet fel minket, mint forgalmazót, mert mi már vásároltunk tőle. De mi nem kértük, hogy minket jelöljön meg forgalmazónak.
    Üdvözlettel: Rudolf Antal

Senior Member
    Hozzászólás
    112

A J.Perkins is úgy tudja (úgy tájékoztatott), hogy a Modell & Hobby a magyar dealerük. Ezt vajon a Modell & Hobby is így tudja?

Senior Member
    Hozzászólás
    112

Megértem a magyar kereskedők minden nehézségét, sajnálom is, hogy ennyi sarc mellett, ilyen kis piacon kell megélniük. Amit nem értek: megfognak egy vevőt, keresletet teremtenek (alkatrészre), majd az igényeket nem elégítik ki. Ez valahogy igazi öngólnak tűnik. Aki nem kap fogyó alkatrészt a gépéhez, az nem fog következő gépet sem venni. Legalábbis biztos, hogy nem ott.

Member F3Ri logója
    Hely
    Nagykanizsa
    Hozzászólás
    55

Sziasztok!

Érdeklődnék a linken található rádió mikor lesz raktáron?

http://shop.modell.hu/futaba-3pl-2-4...-01000026.html
    A nehéz időkben mikor a drónok uralják a légteret, büszkén kiálltom szerte széjjel, modellező vagyok és az is maradok!

Member
    Hozzászólás
    30
    Sziasztok!

Be tudjátok szerezni a belinkelt alkatrészeket?

LXTXK0 23917210
    O.S. Rear Adapter Roto Start 30VG 21VG

LXWDH5 23912210
    O.S. Starting Shaft 30VG ES

Üdv, Attila
    RS5 07
    XRAY XB8, XT8, M18T pro, M18 pro
    Serpent 710, S720, S960, S411
    Axial Wraith
    M11 DSM

Senior Member maxigáz logója
    Hozzászólás
    138
    Sziasztok!
    Érdeklődnék a kerékről,mikor lesz újból készleten?
    Előre is köszönöm!
    Tisztelettel:maxigáz
    http://shop.modell.hu/lrp-64137-sziv...068118667.html

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717
    Szeretném megkérdezni mi okozza ezt a kurva magas árat ezeknél a termékeknél,ennyit nem romlott a pénzünk, hogy 2x annyiba kerüljön mint pl Ausztriából behozva a postát hozzászámítva!! Vagy jó magyar szokás szerint ami fogyott azt 2x áron adjuk és utánna sírunk hogy nincs forgalmunk?? :

http://shop.modell.hu/farokcso-t-rex...413934485.html
    http://shop.modell.hu/talp-szett-4713413934614.html
    http://shop.modell.hu/rotorfotengely-4713413936557.html
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member
    Telefon
    +36704094089
    Hozzászólás
    1.439
    Kicsit régi a post és nem is rám tartozik de azért szivesen válaszolnék rá.

Tegyük fel hogy Alignéktól rendelsz, mint cég. Align bácsiék nagyon messze élnek, nagyon más üzletpolitikával rendelkeznek.Náluk ahhoz hogy normális kedvezményt kapj tonnaszámra kell alkatrészt rendelni ami valljuk be manapság eladhatatlan mert igen csekély réteg helizik már idehaza.Nos, ha azt vesszük hogy 0% kedvezményt kapsz a termékből de nem is ,legyen mondjuk 10%, ez esetben nagyjából 2500ft-ra jönne ki az alkatrészed.Ez tök jó, mert magánszemélyként meg is tudod rendelni kb 3000ft-ért ha ügyes vagy és hozzá is jutottál olcsón az alkatrészedhez.Na de térjünk vissza oda hogy mondjuk a modell&hobby megrendeli neked ezt az alkatrészt, kap belőle 10% kedvezményt ami azt jelenti hogy NETTÓ 2500ft+szállítási költség+VÁM+ÁFA +Egyéb adók (kb 15%) , ezek nagyjából 60%-kal drágítják meg az alkatrészed árát.így összegezve 4000ft-nál tartunk és még nem fizetted ki az alkalmazottakat illetve a bérleti díjat.Remélem így már érthető hogy miért kell neked dupla árat fizetned. Sajnos kis hazánkban a vállakozókat, főleg akik kereskedelemmel foglalkoznak inkább lehúzzák mint támogatják.

Remélem senkit nem bántottam meg ezzel.
    Üdv!
    Tel.: +3670-409-4089

Oldal: 291 / 292 ElsőElső ... 191241281287288289290291292 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve