Oldal: 3 / 292 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (2916) összesen

Téma: Modell & Hobby információk

Senior Member
    Hozzászólás
    241

Modell & Hobby információk

Kedves Modell.hu!

Vásároltam nállatok egy egyszerű kefés szabályzót (ICS 300 F)
    Az lenne a kérdésem, hogy hány Volt az autocut feszültsége? Azért nem egyértelmű a válasz, mert a dobozon az eredeti típusazonosító át van matricázva ICS 300 F -re. A dobozon és a GWS weblapján is csak az ICS 300 és az ICS 300 E típusokat találtam meg.
    Köszönöm!

Junior Member
    Hozzászólás
    5

hirobo shuttle plus

hali

bejártam a várost ma egy Hirobo Shuttle Plusért, de sajnos sehol nemtaláltam.
    tudnátok segiteni holtudok venni?
    3 boltban voltam sehol semmi.

Szia DonLee,

Információm most nekem is csak annyi van mint neked, megpróbálok utána nézni.

Szia Repiv,

Itt tényleg nincs, talán Győrben van még egy, holnap rákérdezek és küldök pü-t.

Üdv.

modell.hu

Junior Member
    Hozzászólás
    5

hali

ha győrben van akkor fel tudjátok postázni vagy hozni valahogy egy pesti boltba?
    vagy ha ez nem járható akkor mikor érkezik Bp-re ilyen gép?

Junior Member
    Hozzászólás
    5

köszi

köszi

Junior Member
    Hozzászólás
    3

Szia Modell&Hobby!

Alapmotort keresek elektromos pályaautóba. Kérdésem van-e nektek ilyen és mennyiért, valamint elkülditek-e postán is ha megrendelem?

Köszönöm a választ, üdv:

Boran

MODERÁTOR
    Hely
    RedOneHouse
    Hozzászólás
    832

Kellemes dolgot tapasztaltam ma: Bajtársi indulatból lefordítottam az intelliv3-as könyvét magyarra és megosztottam itt a fórumon. A Tamás szintén köszönte és felajánlotta, hogy ha betévedek a boltba, a hála nem marad el. Ma ott jártam és valóban így volt, pedig télleg csak pusztán segítségből csináltam a fordítást. Köszi. Ilyesmit itthon nem nagyon tapasztaltam eddig, de talán mégis "nemcsak papíron" leszünk EU tagok. Ilyen esetek után - ha minél több emberből búvik majd elő az önzetlenség - talán az unokáink már egy egész jó kis magyarországon fognak majd élni... Talán... :roll:
    .

mmormota
    Guest

A Lurdyban vettem volna valamit, de a pénztárnál visszapattantam - nem tudtak visszaadni, és tanácstalanul néztek. Én meg eljöttem - valahogy elszoktam már ettől az utóbbi 10 évben... :shock:

+Malacka+
    Guest

Re: Kiszolgálás

Idézet kajci eredeti hozzászólása
    Hát sajnos nekem eddig a modell & hobby-val is csak rosz tapasztalataim voltak, ( váci-lehel út) igaz csak háromszor voltam,de mindig sikerült a kiscsajt kifogni, flegma volt és semmit nem tudott, kereskedői érzéke sincs ez mondjuk a boltnak rosz.
    üdvözlet

Kedves Modell.hu!

Sajnálattal vettem észre, hogy a szóban forgó csodaszép hölgyeményt(utóbbi 1-2 hét) már több alkalommal nem láttam remélem nem küldtétek el!? :shock:

Mert akkor megválok a kedvenc boltomtól!!! :x

Mostanában vettem nálatok többek közt egy MC-12est és 2 repcsit is.( ARISTING STAR, BOOMERANG)
    Mindent tökéletes kiszolgálás mellett kaptam, sőt telefonon reákérdeztem az adóaksi töltésre (problémám volt vele) és azt a választ kaptam, hogyha nem megy vigyem vissza nyugodtan.(Megoldódott: Nem 150 hanem 300mA ral töltöttem fel)
    Ugyanigy jártam egy servoval is amit, bár eldobtam a papírját akkor is azt mondtátok nyugodtan vigyem vissza kicserélitek!
    Mivel messze lakom a szervó pedig kellett igy inkább megnéztem, és csak a kábel volt leszakadva az ónhiányos forrasztás miatt.Tehát ezt sem kellett visszavinnem!
    Mégis ennek ellenére annyira megtetszett ez pozítív hozzáállás, hogy elkötelezettnek érzem magam. Ráadásul szinte mindig megkapok mindent.
    Jártam már egy másik boltban hasonlóan (ezt irtam, hogy hol anno) de amikor gond volt rögtön sz@rt a fejemre a tulaj.

Tehát csak igy tovább!

A hölgyet SOS kérem vissza! ops: Amúgy sem vagytok sokan, mi meg sokat kérdezünk, nézelődünk ám!!! :roll:

Ja és remélem sok 10% os kedvezmény lesz még )))

Tisztelettel: Malacka

Senior Member
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    296

Én is vásároltam már a hölgytől bármiféle probléma nélkül.

Oldal: 3 / 292 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva