Oldal: 1 / 15 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (143) összesen

Téma: casio

casio

Sziasztok!
    Megint én!
    Ez már egy kicsit durva!Megszereztem a számom és megfenyegetett! most is msn-en fenyeget hogy tudja az anyukám nevét meg hogy vírust küld a gépemre!
    Ezt nem hiszem el! Ha ebből komolyabb gond lesz a gyereket...!

Re: casio

Hát ez már durva.
    Canissa Modellező SE, H-4886 (Repülő)

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Elso korben 15 nap bant kapott, ha ujabb panasz erkezik, kerdes nelkul torlom.

Szia!
    Rendben köszönöm!Ezt csak azért írtam ide mert ez azért már durva hogy felhív és megfenyeget...
    Meg azzal jön hogy tudja az anyám nevét....! Ez azért már....!

Sanyi

Sziasztok!
    Meg a másik azt mondta hogy fel fogja töretni a címem és mindenkinek csúny dolgokat írkál vissza .. :'(

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Abbahagyod, vagy te vagy a kovetkezo.

D

polarx
    Guest

Sziasztok! Moderátrok előre is elnézést!!

Én ismerem casio-t és egyáltalán nem az akinek gothic123 elmondja!!
    Én szerintem ez 15 bann járt casionak pedig a legjobb barátom! de van igaza sanyikának is ! De. sanyika sajnos erre nagyon sokatt rátett ami nem is igaz valójában és ezt mind azért mert nem lett a hétvégére távirányítója!! Én azt javasolnám hogy gothic123 úr is kapjon 15 nap bannt mert ez így nem igazságos! és talán mind a kettő tanulna belőle!
    Én nem casio mellet szólok csak sajnos ez igazságtalan! casio én 6 éve ismerem az utólsót is odaadná nem hogy elvegyen valakitöl! lehet csak velem szenben de szerintem mással is! Esetleges füllentései voltak például amiről én tudok eladodd egy távszettet és nem mondta,hogy a antena végén a öcök letört és javítva lett de megbeszélték a vásárlóval azóta is tartják a kapcsolatot!
    vagy pl.: van egy dunaujvárosi modellező barátja akit nem ismerek de sokat mesél róla casio hogy mien jófej és hogy milyen tiszteséges ember !
    Casionak egy hibája van az hogy még csak 17 éves és elég agresszívan kezeli a dolgokat de sanyika még csak 13 ő meg még annyira is !

Én azt kérem hogy gothich123 is kapjon 15 nap bann és akkor egyenlően kapják a büntetést és én 100% veszem,hogy casio tanulni fog belőle bár most se ő kezte el!!

üdv: polarx

További jó napot

Sziasztok!
    Elnézést a moderátornak hogy írok de nem casionak írok!
    Kedves polarx! Szerintem nem igaz az hogy túlzásba viszem...! Amit írtam az minden igaz nem hazudtam semmit! Meg nem tudom hogy engem mért is bannoljanak mikor én nem tettem semmi rosszat! Az is biztos hogy ebből a dologból tanultam!Ja és polarx, én úgy érzem tudok szépen beszélni a te barátodnak minden második szava csúnya! Igaza volt a moderátornak!Hagyjuk ezt az egészet törlöm a topicot! Ne veszekedjünk nem akarok senkivel sem haragot! Ha valaki megmondja hogy kell letörölni letörlöm és nem veszekszünk! Ezt csak azért írtam ki hogy mindenki tanuljon belőle!

Sanyi

Senior Member
    Hozzászólás
    325

mi volt a gond??? kimaradtam!!! :P
    Üdv: Somek

Senior Member
    Hozzászólás
    936

D! Valamiért úgy érzem, hogy egy névhez több nick is tartozik. Lehet tévedek? Egyszerű. IP... 8)
    Van: AXN Jet, Extra 330, Cessna, MX-12<br />Volt: Guppy, Edge 540, Parkmaster, Pittsek<br />Lesz: Nemtommég

Oldal: 1 / 15 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva