Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: TB-03D

Member
    Hozzászólás
    45

TB-03D

Már kapható a TB-03-as Drift változata!

Újdonságok:

* New design H Parts (Mirror, Wiper).
    * New design J Parts (Exhaust, Intercooler, Brake disc-shaped wheel hub).
    * New design N Parts (Suspension mount).
    * Short reversible suspension.
    * 1050 Bearing Uprights (F/R).
    * Super drifttech tires (24mm width) included.
    * Motor, ESC, 2-channel R/C system, 7.2V battery and charger separately required.
    * Does NOT include the body. Body sold separately.

Nem tudjátok, hogy hol lehet ilyet venni?

http://www.tamiyausa.com/product/ite...oduct-id=58420

http://www.tamiyausa.com/images/prod...0/header_1.jpg

Részletes tükrök:

http://www.tamiyausa.com/images/prod.../gallery_3.jpg

Féktárcsa:

http://www.tamiyausa.com/images/prod.../gallery_2.jpg

Kipufogó

http://www.tamiyausa.com/images/prod.../gallery_5.jpg

Intercooler:

http://www.tamiyausa.com/images/prod.../gallery_1.jpg

Ablaktörlők

Update:

Találtam egy webshop-ot ahol lehet kapni 150 dodoóért. Ha esetleg valaki jártas a külföldi rendeléssel kapcsolatban és szeretne egyet, akár együtt is rendelhetnénk.

Junior Member
    Hozzászólás
    6

Re: TB-03D

Mindenkit óvaintenék CSUFY kollegával való üzletelésével!!!
    Megbeszéltek szerint csufy árult egy tb-03 megbeszéltük a részleteket (árat is) csütörtökön kellet volna átvennem de ő nem ért rá ezért péntekre átraktük a találkozót.Utána néztem a neten, hogy a tb-03 még mindig eladó pedig mi már megyegyeztünk mindenről. Pénteken közölte, hogy talált egy másik vevőt aki valamivel többet ad érte ezért nem adja el nekem.Közölte, hogy pénzből élunk. Tele van a tököm az ilyen eladóval akinek a becsületee KB 2-3 ezer forintot se ér meg.
    aki mégis üzletel vele az számitson rá, hogy ha teheti akkor átveri!!!!!!!!!
    Üdv: Hupek
    Serpent S400<br />Porsche 911 turbo<br />06-20/4893643

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Idézet hupek eredeti hozzászólása
    Megbeszéltek szerint csufy árult egy tb-03 megbeszéltük a részleteket (árat is) csütörtökön kellet volna átvennem de ő nem ért rá ezért péntekre átraktük a találkozót.Utána néztem a neten, hogy a tb-03 még mindig eladó pedig mi már megyegyeztünk mindenről. Pénteken közölte, hogy talált egy másik vevőt aki valamivel többet ad érte ezért nem adja el nekem.Közölte, hogy pénzből élunk. Tele van a tököm az ilyen eladóval akinek a becsületee KB 2-3 ezer forintot se ér meg.
    Én tőlem ma vitt el egy autót. Nagyon korrektnek tűnt. Rég volt már olyan, hogy nem kellett X km-re elvinnem az árut, mert spúr volt az ember 2km-t arrébb autózni, mert sokat eszik a kocsija...
    Megbeszélt időbe itt volt az autóért (pedig Egerből jött érte) és a hozzáállása is a dolgokhoz más volt mint, a megszokott, pedig elvileg kezdő.
    Én korrekt embernek ismertem meg. Mivel kiderült, hogy a számítógép a hobbyja, így ránézett a gépemre, kaptam 1-2 "okos" programot és beállított elég sok dolgot.
    Szóval engem nagyon nem vert át, sőt! Remélem máskor is köthetünk üzletet, mert régen ment minden ilyen flottul.

Üdv
    Tamiya fan

Member
    Hozzászólás
    45

Idézet hupek eredeti hozzászólása
    Hupek, ezt igazán megtarthattad volna magadnak és nem értelek, hogy miért írsz valótlan dolgokat. Úgy gondolod így lesz hiperolcsón egy TB-03-ad?
    Akkor leírom én is, nem mintha meg kellene védenem a becsületem, nem egy emberrel kötöttem már üzletet és _SOHA_ nem volt panasz rám.
    Korrektük kiraktam a hirdetést mivel nagyon megtetszett a Nismo kaszni és nem lehet külön venni és én TA05 re raknám rá. Mivel nem jelentkezett senki 30 ezerért csak te írtál, hogy irreális 20 ezerért vinnéd, amit meg is beszéltünk, hogy viszed az ominózus csüt-péntek-szombaton mikor fővárosunkban voltam ha nem kapok jobb ajánlatot (nem vagyok szeretetszolgálat).
    Csodálkoztam rajta, hogy senki sem írt - szerintem 30ért is jó vétel lett volna - aztán gondoltam beírom, hogy holnap aki hív 25ért viheti aznap. Keresem a topikot és kitörölték... Sajnos elfelejtettem képet csatolni vagy valami hiányzott és jogosan ki lett törölve. Ezért újra felvittem és beírtam a 25ezres akciós árat. Egyértelmű, hogy jelentkeztek, és lecsaptak rá, és meg is köttetett az üzlet.
    Azt hozzáteszem, hogy annyira tetszett az a kaszni, hogy akár ilyen bukás árán is megvettem volna és 20ért odaadtam volna szívesen Hupeknek ha más nem veszi/viszi.
    Hupek, szerintem párszor már elnézést kértem, és nem érzem azt, hogy én voltam az akinek elnézést kérnie és nem fogom leírni, hogy még meg is fenyegettél a telefonban :P .
    Igen próbáltalak felvilágosítani ilyen téren, hogy az élet az nem fenékig tejfel mivel úgy meg voltál lepődve, hogy az visz valamit aki a legtöbbet adja érte. Ideje kibújni a burokból.
    No mindegy én nem haragszom egyáltalán, és átérzem, hogy milyen rossz lehetett, hogy nem a tiéd lett az autó ilyen olcsón, nagyon sajnálom tényleg.
    Nem vagyok egy flémer nem szeretem a feszkót gerjeszteni szóval részemről lezártnak tekintem a dolgot, és remélem tudunk üzletet kötni.

A legjobbakat!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Gratulálok mindenkinek. > Folytathatjátok a fórum légiháború részében...
    Mivel az utcára kerültem a családommal, így a modellezést befejeztem. Újabb hsz-ek sem lesznek.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva