Oldal: 5 / 13 ElsőElső 123456789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (126) összesen

Téma: Klubok találkozója!

Senior Member
    Hely
    Pomáz
    Telefon
    06302298351
    Hozzászólás
    2.173

Re:Klubok találkozója!

Sziasztok!
    A Duna áradása keresztbe húzta a tervünket!
    Nem hogy apadna de tegnap a sok ausztriai esők miatt majdnem ugyan oda felment a vízszint mint a szombati tetőzéskor!
    Így nem hogy száradni nem fog az elárasztott terület de még mindíg víz áll rajta!
    A víz levonúltával is kell legalább egy hét száradás (eső nélkül)!
    Ezért látom jobbnak a rendezvényt itt és most elnapolni!
    Dagasztani a sarat semmi értelme!!!!

Ha esetleg egy héttel eltoljuk? Az a dátum is jó????

Üdv
    Ákos

Senior Member
    Hely
    Solymár
    Telefon
    20/3205829
    Hozzászólás
    1.851

Ákos! Mi a helyzet?
    ...ha arra ébredsz, hogy nem fúj a szél, süt a nap....biztos, hogy HÉTFŐ van....

Senior Member
    Hely
    Pomáz
    Telefon
    06302298351
    Hozzászólás
    2.173

Sziasztok!
    Szóval a nagy érdeklődésre való tekintettel (no meg persze mert szeretjük a bulit!)!
    Augusztus 8.-án (szombat) újra megpróbáljuk megrendezni a Dunakanyar repülős találkozót!
    A rendezvény lehet akár 2 napos is mi biztosan kimegyünk már pénteken délután és kint is alszunk! Egyéb részlet mellékes!
    Akit érdekel kérem jelezze!
    Üdv
    Ákos

engem érdekel. ;D
    A helyi TV társaságot is érdekli a Danubia TV-n le is adnák a müsorba egy jó kis video montázst.
    www.cableguy.hu www.arkadmodell.hu www.starthely.eu www.cgw.hu www.rc-modell.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.527

Szia Ákos!

Szerintem mi jövünk páran.
    Ha kell létszám összesítünk!

Üdv: Jani
    Eladó egy egyszer használt bontatlan ejtőernyő, kisebb karcolásokkal

Member
    Hozzászólás
    49

Szeretnénk mi is menni (2fő) MMBK-ból ! De lehet hogy többen leszünk
    érdeklődni : 0620négyhatvanhét0144

Senior Member jedy logója
    Hely
    Szentendre
    Telefon
    20-9861-434
    Hozzászólás
    4.623

Szia Ákos

SZKMBK /Szentendere Környéki Modellező Baráti Kör/ is megy pontos létszámot még nem tudok de megyünk remélem egy páran.. ;D ;D ;D

Üdv

Jedy
    Futaba T10 / Jak54 55cc 2,2m / Sbach 342 2,2m / T-Rex 500 6s / T-rex 600N / Hyrobo 600N / Es sok mas / "Elektromossal a gyerekek játszanak"

Üdv mindenkinek.
    augusztus 28-29-30.-ai hétvégén Tahitótfalu Nyárbúcsúztató lesz.
    Modellező bemutatót és versenyt tervezünk. önkormányzat és az egyesület honlapján kint lesz.

Verseny: Modell autó versenyre hívnánk bármely modellel rendelkező gyerekeket vagy játékos felnőttet. Kijelölt pályán való off-road valószínűleg elektromos autókkal. megfelelő létszám esetén robbanóssal is. Inkább játékszintű verseny mint VB selejtező. Jelképes ajándékokkal.
    Zsűri tagokra még szükség lenne melynek első tagja Dr. Nádor Imre. Bárki aki kedvet érez szórakozni vagy zsűriként esetleg szervezésbe segíteni azt szívesen látjuk. Kihozott dolgokra éjjeli őrzés van vagy a helyszínen vagy nálunk (kb 800m)!

Passzív bemutató:
    Aki meg akarja mutatni modelljét amire büszke, azt szívesen látnánk bármilyen modellel jön.
    Autó hajó heli repülő. Csak kiállításként.

Aktív bemutató:
    Jó idő esetén, Duna parton hajó bemutató esetleg hidroplán bemutató. Doki szintén vállalta mindkettőt. Remélem Ákos is csatlakozik hajóval.
    Ha sikerül elintéznem Baja 5B Off-road bemutató. Helyszínen repülővel lehetne hangoskodni repülés nélkül. Valószínűleg kapunk villanyt és akkor LCD-TV+PC + szimulátort is kivinnénk amin bárki játszhat. Főleg a gyerekek miatt.

Nem kell fizetnünk és mi sem kapunk érte pénzt. non profit. Kb- 10 -14 között lenne szabad idő amikor nincs program és akár a versennyel akár mással elszórakozhatnánk mi és a nézők. 14 után bárki kimehetne a Váci révre repíteni. Bográcsot és rostélyos sütőt biztosítom, létszám esetén pörire vagy gulyásra alapanyagokat állom helyszínen főzve vendégem aki jön.

Ötleteket, versenyzőket, szervezőket résztvevőket, kérdéseket, bemutatókat várom ide vagy privátba. Helyszín Tahi hídfő (bal oldala) rendezvénypark.

Senior Member
    Hely
    Pomáz
    Telefon
    06302298351
    Hozzászólás
    2.173

Sziasztok!
    Először is mivel a mi rendezvényünk hamarosan itt van arra reagálnék először!
    Vettem mindenkinek a jelentkezését!
    Ha minden jól megy akkor addigra csinálunk egy "kis" árnyékot biztosító építményt is!
    A "buli" batyus lenne a sütéshez biztosítjuk a megfelelő eszközöket sőt én még vállalom is ha néha levállt azért valaki!!!?
    Pontos helyszínre majd belinkelek egy térképet de ha a Tibi megteszi helyettem akkor azt nagyon megköszönöm! ;D Ja egyébként téged is várunk akár remélem ez nem is kérdés számodra hogy ki jösz!!?
    Amire számítunk az a jó társaság és a jó idő! Amit garantálunk az a remek hangulat és a modellezéshez kiváló terület, szárazon és vizen egyaránt!
    Egyenlőre ennyi!
    A Tahi rendezvényt illetően szívesen részt veszek egyik nap bármiben (viszek repcsit ha kell kiállítani, hajóval csapok a Dunán!) de a család miatt tényleg csak az egyik napot garantálom!
    De beszéljünk róla! Minden esetre jól meg kell ezt szervezni az biztos, tudod sok a nézelődő a gyerek...stb nem is részletezem hisz tudod te is!!!!!!!!!!
    Vasárnap most is kint leszünk a pályán, gyere ki és megdumáljuk!!!!!!
    Üdv
    Ákos

Szívesen kimegyek. talán pár napon belül már saját kocsim is lesz. így majd könnyebben mozgok én is. Össze haverkodtam az önkormányzati hölgyeménnyel is, aki szervezi. Sőt a hugicám is ott dolgozik. Eddig mindenkitől pozitív választ kaptam és biztatnak így minden támogatás jól esik. Vasárnap kint leszek. Ha összedobós vacsi van kint akkor szóljatok, nekem is kényelmesebb ha csak enni és fizetni kell. viccet félre téve nekem is van egy kb 50cm*100-es sütőhely amiben nem csak faszén fér el. és végigpakolható a kolbász vagy tarja. így a bármelyik bulin kint lehet. Akkor vasárnap dumálunk. Motort vigyem?

Oldal: 5 / 13 ElsőElső 123456789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva