Oldal: 2 / 9 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (87) összesen

Téma: Forumozók minősítése

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Re: Forumozók minősítése

Elnézést kérek mindenkitől akiket a következő sorok megsértenek!

Szeretném azért azt az apróságot megvilágítani miszerint a fórum nem az adok-veszek miatt jött létre! (Bocs Dudkin ha tévedek)

Ez egy plusz "szolgáltatás" Soha nem lesz biztonságos nem az a feladata (az a vatera).

Ez egy közösség, azért javasoltam amit javasoltam, mert a nem becsületes embereket nekünk kell "kilökni".
    üdv:<br />Szarka Zoltán<br />harminc/488 19 31<br />MMSZ 4245

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Idézet altima eredeti hozzászólása
    Elnézést kérek mindenkitől akiket a következő sorok megsértenek!

Szeretném azért azt az apróságot megvilágítani miszerint a fórum nem az adok-veszek miatt jött létre! (Bocs Dudkin ha tévedek)

Ez egy plusz "szolgáltatás" Soha nem lesz biztonságos nem az a feladata (az a vatera).

Ez egy közösség, azért javasoltam amit javasoltam, mert a nem becsületes embereket nekünk kell "kilökni".
    Bizony Altima teljesen igazad van. Ez nem ebay, nem vatera, ez egy szakmai forum, ami helyt ad az adas vetelnek is. Nincsen arra semmilyen garancia, ahogy a kinai piacon sem, hogy a veled szemben allo ember az tisztesseges. Tessek felvenni a telefont, szemelyesen utanamenni, vagy barmi. En is lettem mar atvagva a sajat forumomon NEm sirok, tanultam belole.

D

Moderátor vegyész logója
    Hely
    Kispest
    Telefon
    +36 70 886 0671
    Hozzászólás
    1.368

A regisztráció megnehezítése érthető és indokolt. Sajnos szükségszerűen becsúsznak hibák is. Egy jól megírt levél bejuttathat valakit a regisztrált fórumozók közé, ugyanakkor nem kapnak jogot olyanok, mint például Manópapa, aki Sry fórumán igen aktív. Leginkább fa hajókat készít, elsősorban élethű, méretarányos RC maketteket. Amikor személyesen találkoztam vele (Ráckeve, örömhajózás), kicsit keserűen panaszolta ezt a tényt. Én persze felajánlottam neki, hogy tájékoztatom Dudkint a hibáról, és megkérem, hogy orvosolja a bajt. Ő ezt visszautasította, tehát én sem léptem. Azóta az állandó aláírása: "Itt, itthon vagyok".
    A fórum célja előttem is világos. Ha nem szakmai fórum lenne, akkor sohasem regisztráltam volna. Én sem reklámozom a munkahelyemet, bár közvetve ez mégis megtörténik. Axson-ról is mindenki tudja, hogy jó anyagok szerezhetők be nála. Persze ő legalább nem Magyarországon dolgozik...
    Én is vásároltam már a fórumon keresztül (Dannyboy-tól), teljesen korrekt volt, semmit nem titkolt el, az ár is méltányos volt. Bízom benne, hogy ez a gyakori, és az átverés a ritka. Csak a jó tapasztalatairól nem ír senki, ezért nincs szó a pozitív esetekről.
    Üdv
    A dzsungelben minden ehető. Te is. http://poly-matrix.hu/ FB.: https://www.facebook.com/profile.php...6%3A1545734537
    Üzlet: 1182 Budapest, Vak Bottyán u. 1.

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Sziasztok.

Elhihetitek, nem okoz nagy szorakozast nekem napi fel orat a regisztralni kivanok leveleinek ugyintezese, megvalaszolasa. Termeszetesen johet Manopapa, akit szemelyesen sajnos nem ismerek, bemutatkozolevelet nem lattam tole, de Vegyesz neve nekem eleg lenne kezessegnek, sot. A szemelyes sertettsegnek itt helye nincs. Aki ilyennel erzesekkel szembesul, azt csak adja tovabb az alabbi tanmeset.

De valahogy ez egyedul olyan unalmas, igy meghivom a barataimat, sot mindenkit. Gyertek, csinaljunk valami frankot. Egy valamit kerek csak cserebe, mielott bejossz a kertembe, nezz a szemembe, es mutatkozz be, tudjam ki vagy. Innentol kezdve kapsz egy kulcsot, johetsz amikor csak tetszik. Nem egy nagy dolog.

Ki van irva a kertkapura is, hogyan megy ez, olvasni mar tudsz, igy el tudod donteni, hajlando vagy e ezekkel a feltetelekkel becsengetni.

Innentol kezdve mar csak rajtad mulik, hogy kiveszed e a kezembol a funyirot es segitesz, vagy csak bejossz, es letaposod a viragokat, szetrugod szandekosan a friss hajtasokat. Na az utobbit nem toleralom, elsore megkerlek, hogy hagyd abba, masodszorra pedig kikiserlek a sajat kertembol.

Igy valik az en kertembol a ti kerteteke. Tudom, hogy aki itt van, az vigyaz ra.

Fenti aprolek meselheto a duzzogo, keritesen kivulrol bekiabalo, elegedetlen embereknek. Meg veluk is tudok megerto lenni, engem a kert lenyugtat.

Udv: Dudkin

ui: csak egy teoretikus kerdes: Nyitva hagyna kozuletek barki kertkaput?

Senior Member
    Hozzászólás
    1.065

Idézet Dudkin eredeti hozzászólása
    ...
    ui: csak egy teoretikus kerdes: Nyitva hagyna kozuletek barki kertkaput?
    Szerintem 2 generacionak sajnos el kellene mulnia, ahhoz, hogy en nyitva hagyjam...

ui: egy liberalis biztos azt mondana: "szavazzuk meg..." a masik ket iranyzatot inkabb nem sorolom...

Senior Member
    Telefon
    06205848568
    Hozzászólás
    456

Idézet polarx eredeti hozzászólása
    Szerintem ez megoldhatatlan hisz aki elakarja adni a modelljét az elfogja adni esetleg annyit lehetne tenni,hogy mindenkinek küldünk egy privát üzenetet,hogy casio kolléga nem megbízható és onnantól az eladó joga hogy eladja -e termékét vagy sem ha igen és mégis átveri ez az nem az Adminisztrátor és a Fórum üzemeltetői hibája hanem az onnantól fogva a az eladó-é!

Sőt aki be szeretne regisztrálni annak címét nevét telefon számát meg keljen adni-a így ha valaki átver valakit a moderátorok be tudják azonosítani a nicknév alatt rejlő emberkét! persze itt is lehet hamis adatokat megadni de zerintem igymár egy fokkal biztonságosabb lenne!

Ez 1 vigasz számomra hogy így látod a dolgokat, arról hogy a posta nem hozta az általad feladott szabályzót
    lassan 3.hete mint ajánlott küldeményt :-X nem tehetsz róla ,ez nem célzás.Tudok mit tenni?Várom továbbra is türelmesen ,elvégre a lepényhal meg legutoljára ;D .

Repülj csak,míg ellent tudsz állni a gravitációnak.<br />SPEKTRUM DX8. 2,4GHz<br />Eclipse7 Corona 2,4GHz

Senior Member
    Hozzászólás
    464

Valoban egy szakmai forum És szerintem nagyon sok joindulatu segitökész ember a tagja De ide is bekerülhet olyan személy
    aki nem biztos hogy ide valo Az adás vételnél én másképp oldottam meg a dolgot Tavaly megvezettek 5 E ft itt a forumon
    idén csak megprobáltak 15E rel Én néha figyelem az adásvétel topicba ennek a két illetönek a hozzászolásait és a hirdetésre reagálokat figyelmeztetem hogy ovattosan kössön üzletet a ...... nevü társunkal

Senior Member
    Hozzászólás
    2.137

Igen, valószínűleg ez a legjobb módja a védekezésnek! Ha a megbízhatatlan eladót nem sikerül jó útra téríteni, akkor a potenciális vásárlókat kell elriasztani, így nincs kit átvernie az eladónak...
    üdv. Sajtqkac

Senior Member
    Telefon
    06205848568
    Hozzászólás
    456

Akkor most én jövök,megpróbálok finom és nőiesnek tünni :-*
    polarx kolegától vásárolt szabályzóm a mai napig mint ajánlott küldemény nem érkezett meg.
    Valószínüleg az freemail-ról is letiltott mer akkor az enyém jelezné ha elolvasta mit íram.
    Ezt a dologgal nem foglalkozomnak veszem.Még várok 1 hetet majd útra kelek Tibolddarócra személyes
    megbeszélésre ha 2 napomba kerül is.Ez csak az én problémám,de sajnos békés természetem ellenére
    más megoldást nem tudok.
    Repülj csak,míg ellent tudsz állni a gravitációnak.<br />SPEKTRUM DX8. 2,4GHz<br />Eclipse7 Corona 2,4GHz

Senior Member
    Hozzászólás
    2.137

Lehetséges, hogy polarx és casio egy és ugyanaz? :
    üdv. Sajtqkac

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod