Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (87) összesen

Téma: Forumozók minősítése

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Re: Forumozók minősítése

polarix megkeresett, allitasa szerint casio es o nem ugyanaz a szemely, noha ismerik egymast.
    Amennyiben nem talaltok kozos megoldast itt a forumon, vagy barhogy, akkor ertelemszeruen torlom az osszes karokozot.

Udv: Dud

Senior Member
    Hozzászólás
    2.137

Én ezt inkább abbahagyom, nem szeretnék találgatni. Ráadásul nekem még egyikőjükkel sem volt üzletem, így bajom sem származott belőlük...
    üdv. Sajtqkac

Senior Member
    Hozzászólás
    936

Idézet sajtqkac eredeti hozzászólása
    Lehetséges, hogy polarx és casio egy és ugyanaz? :
    Én próbáltam felvetni már ezt (10. bejegyzés) : http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=47367.0
    A válasz is elég meggyőző volt, főleg, hogy azt a hozzászólást egy bizonyos embernek címeztem (D)
    Amúgy casio fenn van nekem is msn-en, bár ez nem segítene senkinek elérni őt. Én korán kiismertem még az első eladásom alkalmával próbálkozott, egyszer meg akart venni valamit aztán fél óra múlva visszalépett, ezt próbálta eljátszani párszor, nem csak itt, de a vaterán is. Ha kell valakinek püben szívesen elküldöm a vaterás felhasználónevét.
    Van: AXN Jet, Extra 330, Cessna, MX-12<br />Volt: Guppy, Edge 540, Parkmaster, Pittsek<br />Lesz: Nemtommég

polarx
    Guest

Idézet sajtqkac eredeti hozzászólása
    Én ezt inkább abbahagyom, nem szeretnék találgatni. Ráadásul nekem még egyikőjükkel sem volt üzletem, így bajom sem származott belőlük...

Csináljátok már azt amit sejtqkac! Miért jó állandóan civakodni?

Senior Member
    Hozzászólás
    563

udv!

most nezem mi bontakozott ki itt?!

casio alias a rcoffroadon kyosho szereny szemelyemet is sikeresen lehuzta egy 6800ft-os tetellel.a targy egy 4csatis tavszett volt amit egy dragonfly helibol adott el mert nem keszult el a helije allitolag.a ket nick nev alatt ugyanaz a szemely talalhato ezert kezeskedem mert sikerult csobe huzni es keresztbeinformalni privat uziben.
    igert mindet,sot allitolag 2alkalommal a postas visszavitte neki a csomagot (a cimzett nem talalhato)es igy mar nem eri meg allitasa szerint eladni mert hat sok volt a postakoltseg.rag szamot kaptam de mindvegig inaktiv volt,nem is tudom honnan szedte oket.
    a forumos multam ota ez volt a masodik csomag amit nem kaptam meg a kb 60-bol,tehat beleferne a koltsegvetesbe de sajnos az elvek embere vagyok es nem nyelem le a bekat!hallod___!!???ddan!

az msn letiltas gyerekes es nem tul etikus ugy mint az atvagas sem.szegyenlem magamat hogy beugrottam 38 evesen egy tizeneves csalonak.
    ajanlom mindekinek hogy keruljet ezt a ket emberket mert csak a duma allt mogottuk es meg ok haborodtak fel ha veletlenul valahol sikerult fuloncsipni oket!!

udv!makita
    Tatabányai R/C Triál és Off-Road Park<br /><br />Imhof Zoltán

Senior Member
    Hozzászólás
    838

Namost ez lehet, hogy hülyeség, de én előszűrést csinálok pl. az írásai alapján annak, akivel üzletelek.
    Aki egy mondatban 20 helyesírási hibát csinál, se nagybetű, se írásjel, eleve kiesik, ha nem látok róla ezek ellenére pozitív visszajelzéseket máshol.
    Szerintem az írása (mind a tartalom, mind a forma) jellemzi az embert.

Casio pedig elég érdekesen írt...

Senior Member
    Hozzászólás
    563

udv!

az a helyzet hogy sajnos ez a tag a mai napig aktivan jelen van a forumon koztunk csak hat egy masik nick moge bujt.e-kezetet en sem hasznalok meg nagybetut sem mert utalok gepelni es raadasnak angol nyelvu a billentyuzetem.
    ez alapjan megitelni nem lehet embereket hiszen ha jol tudom es latom akkor egyik moderator sem hasznalja ezeket.pedig o moderator.
    na mindegy,viszont az biztos hogy ha dudkinnak lenne ideje ra hogy atnezze az ip cimeket is akkor lehetne tenni az ellen hogy ujra es ujra ugyanaz az ember bekeruljon abba a kozossegbe amely sajnalatos modon egyre csak csuszik lefele a lejton azok miatt akik folyamatosan eljatszak az mberek bizalmat a forumon.
    szeretek ide jarni en is,sot!a modellezest es a vele kapcsolatos boltokat forumokat ajanlom minden ismerosomnek hatha egyszer meg modellezo nagyhatalomma valunk! :
    erre egy jo pelda!a tavalyi rc trial versenyunk megrendezese utan a varosunkban tatabanyan megszaporodott a modellezok szama olyan szinten,hogy megkozelitoleg 10-12 olyan fiatal (itt direkt nem gyerekeket irok) vasarolt modellautokat akik reszt vettek mint latogatok a versenyunkon.
    buszken allithatom hogy megvalogatjuk azokat akiket magunk kore engedunk es egytol-egyig mind felelossegteljes modellezo az asztalostol a gyari munkason keresztul a biztonsagi orig.a gyerekekre nem ternek ki azert sem mert a legtobbnel ez csak egy fellangolas es hamar beleunnak ha torik valami(nem beszelve a szulokrol akiknek megkell vasarolni a potalkatreszt).
    na de nem a jo tapasztalataimmal untatlak benneteket hanem probalok olymodon segiteni a nem kivant szemelyek eltunteteseben hogy ha valami infot tudok errol a casio stb neven regelt forumozorol azt azonnal megirom itt a topicban.

udv!makita
    Tatabányai R/C Triál és Off-Road Park<br /><br />Imhof Zoltán

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Ismetlem az olvasni nem tudoknak, de latszolag feleslegesen, polarx sajat allitasa szerint nem azonos casioval, noha van koztuk szemelyes ismerettseg, sot egymashoz at jarkalnak, ezert fordulnak elo hasonlo iprol hozzaszolasok.

Legyen szives a kedves kozosseg ezt elintezni nelkulem, ahogy ezt mar nem egyszer tette korabban, mas hulyekkel. Kiegyenesitett kasza, aso, akarmi. Ja igen. Makikta, nem moderator vagyok, en az iddqd idkfa vagyok.

Udv: Dud

polarx
    Guest

Ez így igaz Azért mert casio elkövetett 1-2 hibát én nem fogom ezért kidobni az életemből!
    Ketten casioval megbeszéltük a gondokat átvettük a lehetőségeket és arra jutottunk,
    hogy az esedékes embereknek megadjuk tartozásait!
    Akinek utalni kell utalok akinek csomag tartozása van feladom!
    Így képbe jött "Makita" Akit Casio nekem ismételten elsumákolt nem mondta el,
    hogy őt is átvágta ezért mivel Makita Azt hitte,hogy casio vagyok de elmeséltem neki,
    hogy mi is van itt így találtunk közös megoldást!
    Nem hátba kell támadni az embert hanem meg kell keresni casiot vagy engem inkáb engem és találunk megoldást!
    Csak ennyit szerettem volna írni És én itt teszek az ügyek végére pontot!...

Üdvolarx(ricsi)

Senior Member
    Hozzászólás
    962

Üdv!

Néhány észrevétel!

Polarx-röl:

-A profiljában 41 évet írt életkornak, de nekem bevallotta, hogy 28 éves és csak azért írt 41 évet, hogy jobban higgyenek neki a fórumon! Tehet valótlant állított, hazudott!

-Elvileg a DF4-emet ő vette meg, és a jelenleg is használja! Valójában, már hetekkel ezelőtt eladta CASIO alkatrészenként a fórumon, illetve láttam a hirdetést, de ez csak feltételezés,!

-Hogy hívhatják Kriston Richárd-nak, ha Márton László testvére!?
    Pontosabban:
    Személyesen tőlem vették meg a helit, és én találkoztam a testvérével! Eleve úgy mutatta be!
    Az msn-en POLARX mondta is, hogy mi már találkoztunk, mikor a helit vették tőlem!
    Ez furcsa nem gondoljátok!?

- Kriston Richárd nem létezik az iwiw-en, legalább is az ismert tulajdonságaival biztosan nem!
    Az interneten sem találtam semmi infót!
    Ez is elég furcsa! A legtöbb emberről találni némi infót, amennyiben netezik, de ez sem bizonyíték!

pokerarc01-röl:

CASIO telefonon, múlt szombat délután saját szájából közölte velem, hogy ő a pokerarc01 felhasználó! Ez így már nem kérdéses!

És végül:
    CASIO egyik ismerőse közölte velem, hogy a három felhasználó ugyan az a személy!
    Amennyiben pokerarc01 CASIO, ami bizonyos, akkor polarx is biztosan ő! Nem volt oka a srácnak hazudni, de bármi lehetséges!

Mint már írtam párszor, engem nem vert át egyszersem! Én nem akarom meghurcolni a srácot, de felbosszant amit művel! Ha igaz is, hogy polarx nem CASIO, akkor miértelme volt hazudni nekem, vagy másnak?

Azon kívül, hogy CASIO azt állítja, hogy a másik két személy nem ő, mi bizonyítja még az igazát!?
    Mi a garancia arra, hogy más néven nem ver át több modellezőt?

Az ember sokkmindenre képes egy felhasználó név mögé bújva!

Mielőtt bevonultam katonának, apám azt a tanácsot adta, hogy húzd meg magad fiam, és ne tűnj ki a sorból, mert ha megjegyzik a neved, végig szívod a honvédséget!
    Ez az elv igaz a fórúmra is!

Amennyiben tévedek, bár ennek elég csekély lehetőségét látom, maradéktalanul bocsánatot kérek az érintettektől! Ígérem!

L. Krisztián telefon:+36304568681&nbsp; Web: miskolcrc.hu<br />E-mail: posta@miskolcrc.hu

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva