Oldal: 325 / 325 ElsőElső ... 225275315321322323324325
Eredmény: 3.241 - 3.250 (3250) összesen

Téma: A soroksári nagy rét (Tesco és az M5 mellett)

Senior Member Isu logója
    Hely
    Budapest XVIII.
    Telefon
    +36302996518
    Hozzászólás
    298
    Helló!

Én a tesco oldalán írtam nekik ha jól emlékszem, a válasz innen érkezett: tesco@hu.tesco-europe.com

Az is lehet hogy szervezetként többre jutnánk, mondjuk EMH segítséggel.

Üdv.
    Align T-Rex 500, 700, Spektrum Dx8

Senior Member
    Hozzászólás
    193
    A sorompótól kb. 200 m gyaloglás.
    Elektromos gèpekkel nem nagy valami, max. kètszer kell fordulni, ha több gèpet viszel.
    Az előzőekben bemásolt levèl alapján ùgy èrtelmezem, hogy a tesco engedèlyezi a mezőn a modellezèst. Vasárnap voltunk is kint hárman.

Ami viszont gond, hogy a szemètgyűjtő, ami oda lett mèg a règi időkben telepítve csordultig tele ès a környèkèn is törött gèpalkatrèszek hevernek.

Egy ötlet: Mi lenne, ha máshogy indítanánk a tesconál? Kèrjünk engedèlyt arra, hogy bemehessünk járművel a leszállónál lèvő szemètdomb eltakarítására, ha már a kedves modellező kollègák összeganèzták. Az èn kis autóm erre a cèlra aajnos nem alkalmas, de ha valaki megszervezi, szívesen megyek takarítani.
    Üdv
    Syx

Tapatalkkal küldve az én SUPER eszközömről

Senior Member
    Hozzászólás
    193
    Ja ès ha szereztek kulcsot, akkor vállalom, hogy a pályát is nyírom.

Tapatalkkal küldve az én SUPER eszközömről

Senior Member fabiati74 logója
    Hely
    Budapest 18.
    Telefon
    06303119843
    Hozzászólás
    871
    Sziasztok! Ma valaki nem akar kijnni helizni?
    Sausage Team pilot

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482
    HELIWOOD 2017 - Minden, ami RC helikopter...de lesz ott sokminden más is. Várunk Benneteket!

http://forum.rcmodell.hu/showthread....-és-bemutató
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Senior Member Zuin logója
    Hozzászólás
    308
    Sziasztok!

Ismét, immár második alkalommal is megrendezésre kerül az EMH-DMBK közös szervezésű modell börze!!!

Időpontja: 2018. 05. 06.

Ha Mátyásföldön nem tudtál mindent eladni, vagy megbántad, hogy egy vételt elmulasztottál, vagy csak egyszerűen szereted a börzék hangulatát, nézelődnél, vagy a barátaiddal akarsz találkozni, beszélgetni, vagy egyszerűen csak úgy, akkor szeretettel várunk Benneteket 2018. május 06-án, 10:00 és 14:00 óra között a Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület -Dunakeszi modellező reptéren megrendezésre kerülő tavaszi modellbörzén.

KOORDINÁTÁK: É47°36'28,96" és K19°08'45,95"

TÉRKÉP:

HELYSZÍN MEGKÖZELÍTÉSE:
    Mivel a reptéri kifutópályán áthaladni szigorúan tilos, a helyszín megközelítése kizárólag Dunakeszi alsó, Pálya utca, illetve az Alagi major /M3/ felöl lehetséges. A reptéri hangárok felől már beléptető rendszerrel ellátott sorompó zárja le az utat.

PARKOLÁS: A belső - úgyszintén sorompóval elzárt - területre autóval kizárólag az eladók járművei hajthatnak be. Az autókat a szokásos módon, orral kifelé két sorban fogjuk elhelyezni, így egy folyosót képezve az adás vételhez. A vásárlók, látogatók, modellezni vágyók a sorompón kívüli, út melletti részen parkolhatnak. A helyszínen a szervezők mindenkinek segítenek majd az eligazodásban.

REPTETÉS: A DMBK Egyesület modellreptere eseti légtérengedéllyel rendelkezik!!! A maximális biztonság érdekében bármilyen légi modell reptetése kizárólag érvényes biztosítással (igazolhatóan), az arra kijelölt felszálló helyen, a helyszínen kifüggesztett reptéri rend megismerése után és az aznapra kijelölt repítés vezető engedélyével és irányítása mellett lehetséges.

"BATYU BÁR": Ha tudtok, kérjük hozzatok magatokkal némi harapnivalót, üdítőt (ropi ,sós süti, ásványvíz, üdítő, rágcsa...stb.), melyet érkezéskor a közösbe téve, mindenki választhat magának kedvére valót. Azért valami enni-innivalóról mi is gondoskodunk.

Felhívjuk figyelmeteket, hogy az eseményen fotó és videó-felvétel is készülhet, ezt a megjelenéssel mindenki automatikusan elfogadja és beleegyezik a felvételek közzé tételébe.

Várunk tehát Benneteket, sok jó adás-vételt, kellemes beszélgetéseket, szép leszállásokat és nagyon kellemes időtöltést kívánunk!

Üdvözlettel:
    EHM SE és a DMBK Egyesület Vezetősége
    Ha nincs magasságod, legyen sebességed! Forza DMBK!

Hely
    Budapest 18.
    Telefon
    06303119843
    Hozzászólás
    871
    Sziasztok! Hétvégén valaki heli?
    Sausage Team pilot

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.485
    Idézet fabiati74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Hétvégén valaki heli?
    Szia!
    Kicsit ül a fórum, meg ez a topic. 3 és fél évente írogatsz magadnak. és még reakció sincs
    Jár egyáltalán ki még valaki?
    .

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.527
    Amióta ez az ostoba szabályozás van szerintem vagy illegálban repül mindenki, vagy letette az irányítót,mert túl körülményes repülni. Valamint inkább a Facebookon van élet.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Hely
    Budapest 18.
    Telefon
    06303119843
    Hozzászólás
    871
    Néha, találkozok kint drónosokkal, és egy vitorlázó repülős bácsikával.
    Sausage Team pilot

Oldal: 325 / 325 ElsőElső ... 225275315321322323324325

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve