Oldal: 2 / 10 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (99) összesen

Téma: Nick név eladó!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.011

Re: Nick név eladó!

Idézet kaiserosfefe eredeti hozzászólása
    Ajánlat évi 2 üveg pálesz!
    Ha az ajánlat Évi és 2 üveg pálesz, akkor kérnénk képeket a hölgyről ;D ;D ;D
    Megfontolandó
    Bocsi a félre érthető magyar fordításom!

Egy naptári évre és nem az ÉVI-re!

Én meg egy képet az akt. légi szerről!
    http://srv0110-05.oak1.imeem.com/g/p/d22309b7584a5e698ed862319c75b739_web.gif

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Idézet Qtro eredeti hozzászólása
    Nagyon szerettem volna egy saját részt, egy közösségi portálon. A magam módján nem INGYEN! Gondoltam Te is Hungarikum párti vagy, és ez nekem sem túl nagy befektetés!

Mi egy pár 10 emberből álló szabad modellező csapat vagyunk, de havi 7 ropi a szabad csetély az azért sok.

Rendes dolog részedről, hogy törlés előtt válaszoltál.

Ajánlat évi 2 üveg pálesz!
    Eszemben sincs torolni. Jobb ha most mar tisztan latsz a kerdesben.

A forum mukodtetese 6. eve folyik. Ezt bizony egyedul vegzem anyagilag, es szakmailag is. Eleinte egy gep mukodott, kesobb ketto, majd most ujra egy gepre fogom koltoztetni a forumot. Ezek megvasarlasaban ket esetben reszt vettek a tagok is, anyagilag is tamogatva engem, magukat, a kezdemenyezest.

Csak viszonyszamkent megsaccolnad, hogy mennyi penzbe kerul a mai arakon 3 szerver megvasarlasa, havonkenti hostingdija?
    Ezt utana szorozd fel 6x12 vel.

Ezt en az alkalmazotti, leadozott, legalis berembol fizetem ki hatodik eve neked es masik 6500 modellezonek, mert egy hulye vagyok. Ha ezek utan megprobalok a forumbol legalabb egy nullszaldos tortenetet kihozni akkor bizony csodalkozva meresztem a szemem a tiedhez hasonlo reakciokon.

Egy dolgot kerek, mielott maskor irsz egy ilyen jellegu, szerintem totalisan atgondolatlan hozzaszolast, tedd meg hogy elszamolsz otvenig, vagy csak egyszeruen megkerdezel engem.

Koszonom:

Dudkin

MODERÁTOR
    Hozzászólás
    2.195

Bocsi a félre érthető magyar fordításom!

Egy naptári évre és nem az ÉVI-re!
    Értettem én, csak vicceltem ;D

Én meg egy képet az akt. légi szerről!
    Mi!???
    A hobbit 1 hajszál választja el a betegségtől...<br />Petr Zak Edge 540 3.1m<br />Messer Bf 109

Senior Member
    Hozzászólás
    402

A fórum azé aki üzemelteti. Az üzemeltetés pénzbe kerül, mely fórumadományokból vagy kiemelt címek értékesítéséből jön össze. Biztos vagyok benne, hogy minden üzemeltetési költség számla tartalmaz Áfát, és hogy egy éves mérleg után Dudkin nem pöffeszkedve dől hátra "haj ezen mennyit kerestem megint".

Lehetne telefosva reklámokkal, villogó és Gúgül szarokkal a fórum, látogatottság alapon szépen hozna is...DE nincs.

Ez csak egy gondolatsor, nincs senkinek sem címezve, nem kell kiabálni miatta.

Szeretek itt beszélgetni, informálodni ilyen körülmények között, és köszönöm a lehetőséget.
    Üdvözlettel: Leo<br /><br />&quot;Mélyrepülésben határokat szelsz át. De a zuhanórepülés, az támadó technika!&quot;

Eszemben sincs torolni. Jobb ha most mar tisztan latsz a kerdesben.

A forum mukodtetese 6. eve folyik. Ezt bizony egyedul vegzem anyagilag, es szakmailag is. Eleinte egy gep mukodott, kesobb ketto, majd most ujra egy gepre fogom koltoztetni a forumot. Ezek megvasarlasaban ket esetben reszt vettek a tagok is, anyagilag is tamogatva engem, magukat, a kezdemenyezest.

Csak viszonyszamkent megsaccolnad, hogy mennyi penzbe kerul a mai arakon 3 szerver megvasarlasa, havonkenti hostingdija?
    Ezt utana szorozd fel 6x12 vel.

Ezt en az alkalmazotti, leadozott, legalis berembol fizetem ki hatodik eve neked es masik 6500 modellezonek, mert egy hulye vagyok. Ha ezek utan megprobalok a forumbol legalabb egy nullszaldos tortenetet kihozni akkor bizony csodalkozva meresztem a szemem a tiedhez hasonlo reakciokon.

Egy dolgot kerlek, mielott maskor irsz egy ilyen jellegu, szerintem totalisan atgondolatlan hozzaszolast, tedd meg hogy elszamolsz otvenig, vagy csak egyszeruen megkerdezel engem.

Koszonom:

Dudkin
    [/quote]

Emelem a kalapom Dudkin előtt!

Üdv.: BK
    Végcél a kék ég vagy??<br />Üdv: Krajcz Attila<br />0670/325-6476<br />borsodircmodell.info@gmail.com

Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Leo, koszonom, a pozitiv velemeny mindig jolesik.
    A forum a mai "uzletmenet" mellett meg mindig minuszos. Igyekszem ezt pluszossa tenni. NEm vagyok a sajat magam ellensege.

Az uj szerver megvasarlasa karacsony utan - noha cirka a fele osszeg osszejott tamogatoi hozzajarulasokbol- bizony ranyomta az ev elejere nalam a belyeget. Ezekbe sajnos sokan, sokszor nem is gondolnak bele. Csak jon ki a kezukon az, amit elso duhukben ereznek.

Dud

Senior Member
    Hely
    Solymár
    Telefon
    20/3205829
    Hozzászólás
    1.851

Már bocsánat, hogy kívülállóként de a fórumot rendszeresen látogató, Qutró által nem kedvelt személyként hozzászólok, de...

1/ ha valaki használ egy szolgáltatást azért általában fizetni kell.
    2/ ha egy, amúgy ingyenes szolgáltatás a normál szolgáltatásain túl valami "extra" (nem a 260) szolgáltatást kínál, azért fizetni kell.
    3/ ha már fizetni kell, és (ha) a vita vagy az összeszólalkozás az összeg miatt folyik, egyeztetni kell egymással az árakat. (megjegyzem én is sokallom a havi 7 rugót. Dudkin meg kell különböztetni a társadalmi és a kereskedelmi jelleget!)
    4/ ha már nyelvtani dolgokat említessz (Zsolt), Te fokozottan ügyelj arra.(bocs)

Üdv.: Power
    ...ha arra ébredsz, hogy nem fúj a szél, süt a nap....biztos, hogy HÉTFŐ van....

Senior Member
    Hozzászólás
    923

Akkor már nem is eladó a nick?
    Duplex EX HUN-3631

Senior Member jedy logója
    Hely
    Szentendre
    Telefon
    20-9861-434
    Hozzászólás
    4.623

Szia Dudkin!

Én is köszönöm a lehetőséget, hogy létrehoztad ezt a rendszert...és köszönöm azok nevében is akik nem köszönik meg.
    Mert ez egy igen jó dolog a mai rohanó, szinte ideges anyagias világban...
    Én 35 ével ezelőtt max a szomszéd gyerek csattogós lepkéjét toltam ...de ma már itt a fórumon örömmel olvasom mások "csattogós lepkéjét, hogy s-mint épül vagy kinek milyen segítség kell vagy bármi....
    De mára a sajátomat irányítom földön vízen, levegőben és ebben neked is részed van.

Ezért köszönöm saját és mások nevében…....

Ha tudok segíteni a munkádban számíthatól rám...

Modellezői tiszta szívből

Jedy
    /Dózsa István/
    Futaba T10 / Jak54 55cc 2,2m / Sbach 342 2,2m / T-Rex 500 6s / T-rex 600N / Hyrobo 600N / Es sok mas / "Elektromossal a gyerekek játszanak"

Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Idézet powerboxer1 eredeti hozzászólása

3/ ha már fizetni kell, és (ha) a vita vagy az összeszólalkozás az összeg miatt folyik, egyeztetni kell egymással az árakat. (megjegyzem én is sokallom a havi 7 rugót. Dudkin meg kell különböztetni a társadalmi és a kereskedelmi jelleget!)
    Üdv.: Power
    Mivel a tobbivel maximalisan egyetertek, igy csak ezt reagalnam.

A tarsadalmi jelleg az, hogy van a forum. A modellezo egyesuletek egy resze mara egy jol prosperalo uzleti vallakozassa notte ki magat. Persze emellett van kismillio barati tarsasag, klub, egyesulet, amely kituno kezdemenyezes es nem termel semmilyen anyagi hasznot.

Nekik a forumon eddig is elerheto klubjellegu chat tovabbra is hasznalhato.

De olyan egyesuleteknek, akik mar profitot tudnak termelni, akar versenyek megrendezesebol, akar bemutatokbol, egyebekbol, nekik ad a forum egy lehetoseget, hogy ezt kiemelve a masszabol, feluletet kapjanak, amivel konnyebben elerhetik a celcsoportjukat.

Udv: Dudkin

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve