Oldal: 1 / 8 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (74) összesen

Téma: Meg mondom a frankót ha tetszik,ha nem!!!

Senior Member hori-zoli logója
    Hozzászólás
    2.362

Meg mondom a frankót ha tetszik,ha nem!!!

Magyarország, itt élek én és t..köm tele van vele!!!!!!!

Olvasd, tanulságos!!!

Ezért dolgozik Magyarország munkaképes lakossága...

2008. napjaink.

A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket.
    Majd jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.(!!!!)

Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset.
    Gyerekenként 80.000 (!!!), azaz összesen 480.000 forintot havonta.
    Az apa és az anya nem válnak el, de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól, 39.100 forintot fejenként.
    Így további 78.200 forinthoz jutnak.

Lakásfenntartási támogatásként további 9.800 forintot kap a család.
    Erre jön még a családi pótlék, 12.600 gyerekenként, további 75.600 forint.
    Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is járâ026â026.

Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak, ami havi 30.000 Forint az önkormányzattól. (Ha nem kapnak, akkor ott hagyják a gyerekeket a jegyzőnél,ezzel "zsarolva" a hatóságot.)

Így a család havonta cirka 673.600 Forint bevételhez jut!!!
    Telik máris plazma TV-re, meg lízinges Suzukira is a papának.
    Ha dolgozni menne és keresne 100.000 Forintot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600 Forintra.

És ők beszélnek arról, hogy "elnyomják" őket a büdös rasszista magyarok...

és még tüntetni is van pofájuk (szept.20-án).

"Ne bántsd a magyart, hisz az adójából
    élsz..." -azt hiszem ez most nagyon aktuális.
    e-mail: hzoli71@gmail.com

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431

Re: Meg mondom a frankót ha tetszik,ha nem!!!

Rasszista emberek vannak a fórumon.

És mennyire igazad van!!!

Ott van Marian Kozma is, meg az a tanár, akit a gyerekei szeme láttára vertek agyon... > > >

Azért voltak a kommunista időknek is jó oldalai pl.:KMK
    Bedobják a bányába őkat, oszt dógozzá k..csög.

DE nem azt kell mondani, hogy minden roma parazita élőlény, aki más adóján élősködik!!!!!!!!!!

Én például simán oda adtam 15ezret a szomszédunknak, hogy vegyen át egy csomagot és átvette, nem kell tehát feltétlneül mindet utálni.
    Ja és utánna nekem is odaadta a csomagot 8)

Balázs
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member
    Hozzászólás
    217

(Bocs,de ezt nem hagyhattam ki.., ha úgy gondoljátok, töröljétek)

Magyar ember levele a Cigánynak!

Kedves Cigány !

Levelem azért íródik, mert a köztünk lévő ellentét már-már mérhetetlenné válik. Nem azért írok, hogy ezt tovább fokozzam. Azért írok, hogy értsük egymást végre. A nyílt beszéd szükségszerűen fog olyan mondatokat tartalmazni, melyekre ráfoghatjuk, hogy rasszista. De ne feledjük, te is rasszista vagy (ilyen alapon), ha magyarnak nevezel engem.

Most az egyszer lássuk be, hogy komoly különbségek vannak közöttünk.
    Most az egyszer tartsuk ezt evidenciában, és ne a szavakon lovagoljunk.
    Nem szeretlek téged.

Miért ? Talán mert mások vagyunk ? Részben igen. Én törekszem a másságunkat a magam oldaláról kezelni. Segítelek. Milliárdokban mérhető az az összeg, amit havonta a számládra utalok. Te ebből annyit érzékelsz, hogy "rajta vammá a családi a kártyán". Ezért a pénzért nekem keményen meg kell dolgoznom. Hogy ne menjen ez így a végtelenségig, gyermekeidet csekély műveltsége és szellemi képességei ellenére beerőltetem iskolákba, hogy tanulhasson, szakmája legyen, és képessé váljon az önellátásra. Tanárt verni nem épp a hála megfelelő formája.

Óriási különbségek vannak köztünk. Neked az ideálod a mérhetetlen gazdagság. Persze az ehhez vezető tisztességes út megtételére képtelen vagy. Engem pedig ezért irritál, amikor a gazdagság külső jegyeit magadon hordod. Meg vagy rakva arannyal, szép autód, krokodilbőr csizmád van. Palotában élsz. Te ezt úgy hívod, sukár. Én úgy, cifra nyomor.

Nem vagyok irigy. Csak tudom, hogy az ehhez szükséges összegre hogyan tettél szert. Bűncselekményekkel (elveszed, amiért más megdolgozott), és a törvény által számodra nyitva hagyott kiskapukon (elveszed a közös asztalról anélkül, hogy bármit is tennél oda). Nem csak téged hibáztatlak ezért. Ezt neked valakik megengedik. Az én rovásomra. Törvényesen, vagy törvénytelenül, de elveszed azt, ami az enyém . Cserébe utálatot, fenyegetést, bántalmazást, erőszakot, halált kapok érte.

Félnem kell tőled.

Miért ? Munka... igen, ez gyakori magyarázat a szádból... Hogy a cigány nem kap munkát sehol. Igazad van. Nem adok neked munkát.
    Miért ? Nem azért, mert cigány vagy. Azért nem, mert nem értesz semmihez. Nem tanultál szakmát, vagy ha tanultál is, az elvégzett munkádban nincs köszönet. Gyakori kifejezés egy összecsapott, szakszerűtlen munkára a "cigánymunka" .
    Szerinted ennek miért pont ez a neve? Ha téged alkalmazlak esetenként, a végeredmény mindig ugyanaz. Bevételkiesés, sokszoros időbeni csúszás, elégtelen kivitelezés, munkaeszközök, alapanyagok eltűnése. Tehát nekem, munkáltatónak jobb, ha csak eltartalak az adómmal. Akkor legalább nem hátráltatsz. Az a szörnyű, hogy nem is törekszel rá, hogy változtass ezen. Acsarkodsz, rasszistázol, hisztizel, hogy milyen rossz neked.
    De nem akarsz kilépni a saját árnyékodból, pedig mindkettőnknek jobb lenne.

Mind a ketten tudjuk nagyon jól, mi lenne a vége, ha magadra hagynálak. Nem lenne kit lehúzni szociális alapon, vagy bicskával. Rövid időn belül éhen halnál, vagy a saját mocskodba fulladnál bele. És barátom, nem sok időd van már. Lassan az összes cérnám elszakad. Minden nap elkövetsz valamit ellenem, még ha nincs is benne a híradóban.

Rövidesen eljön az idő, amikor hirtelen megvonok tőled minden kedvezményt. Akkor aztán "romázhatsz", ahogyan jólesik.

Szerintem ne akard ezt elérni. Jobb, ha megvagyunk békességben egymással. Mit várok tőled?

1. Feltétlen tiszteletet, mert én vagyok a kenyérkeresőd.
    2. Erőszakmentességet, mert ha egyszer én visszacsapok a tesóimmal, az neked nagyon fájni fog... tudod, még mi vagyunk többen (már bocs, de úgy tudom, ezt a nyelvet beszéled).
    3. Törekvést az önellátásra. Tanulást, tanulni akarást, pontos munkavégzést . Ez a sikeredhez szükséges 20%. A maradék 80% legyen az én gondom, meg fogom oldani. Minden segítséget megkapsz.
    4. És végre fejezzük be ezt a rasszizmusról szóló ökörködést, hisz mind a ketten tudjuk jól, hogy nem a barna bőröd zavar engem.

Baráti tisztelettel: A MAGYAR

Senior Member attila67 logója
    Hozzászólás
    1.281

Riporter a parasztbácsihoz:
    -Józsi bácsi! A maguk falujában van rasszizmus?
    -Á, dehogy! ...... Bár igény lenne rá!
    Maxir, Mini Titan, MSH Protos + repülők, MX12 40 mhz+Assan 2,4 GHz, Spektrum DX9 2,4 GHz

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.285

Akkor ide is beteszem. http://www.youtube.com/watch?v=HEa-yPdwIuU Szerintem roppant elszomorító. :-[
    Az örök habozó! Nameg Funcopter forever!

Senior Member
    Hozzászólás
    325

szomorú
    Üdv: Somek

Senior Member hori-zoli logója
    Hozzászólás
    2.362

e-mail: hzoli71@gmail.com

Senior Member
    Hely
    Budapest-Érd
    Telefon
    06308486067
    Hozzászólás
    605

Elkeserítő dolgok ezek, valóban. De attól félek, hogy ez az egész "csak" jól szervezett színház, hogy a figyelmet elterelje egy SOKKAL nagyobb szintű gaztettről. A romák egyszerű népek, akiket jól lehet irányítani határozott fellépéssel. Ha eljön az ideje és már teljesen eladták a földet alólunk, a lakásunkkal- lakásoddal együtt, akkor a romákat is egy mozdulattal megszüntetik, nem lesz rájuk többet szüksége a hatalomnak.

Szerintem :-[
    0630/8486067

Csak hangosan !!! http://www.youtube.com/watch?v=Kg5_QS0BgT0 !!! (jó a szövege) 8)
    Canissa Modellező SE, H-4886 (Repülő)

Senior Member
    Hozzászólás
    403

Idézet feri1993 eredeti hozzászólása
    Csak hangosan !!! http://www.youtube.com/watch?v=Kg5_QS0BgT0 !!! (jó a szövege) 8)
    Feri ez kicsit erős nem(nem védeni akarom őket) /amúgy télleg jó -de csak zeneileg na jó 8)...-/ 8)

Oldal: 1 / 8 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva