Oldal: 2 / 17 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (162) összesen

Téma: Zorro csupa.

Senior Member
    Hely
    Győr
    Hozzászólás
    327

Re: Zorro csupa.

üdv
    ezek nagyon jó hírek ;D én is most gondolkozok egy ilyen beszerzésén. egy kb 300g statikus tolóerejű mocival mennyire jó ez a gép? (látom hogy 300 g körül an a repkész tömeg, ezért gondolom hogy elviszi fél gázon is ha kell, bár nem lesz egy rakéta.

Moderátor
    Hozzászólás
    5.395

Re: Zorro csupa.

Ne sokat gondolkodj, vágj bele.

A 300 gramm statikus tolóerő böven sok. Azt nem mértem, hogy mennyi a tolóerő az én kiépítésemben, de ezzel is megy felfele rendesen. A végsebesség a légcsavar emelkedéstől, és a motorfordulattól függ igazán, szerintem ez a 4,7"x4,7" 2500 KV-vel egész jó, de azért nem egy őrült száguldás. Egy jó belső forgórészes mocival ugyanezzel a csavarral azért még lehet fokozni az adrenalyn termelést, csak bírja a szabi meg az akku. Én a 850-es akku elé még beraktam egy tisztességes darab ólmot, hogy jó legyen a
    súlypont, így szerintem simán jó lehet még 1000 mAh-s akkuval is. 1000 mAh 30 C-val már tisztességes belső forgórészes motort elvisz.

De az az igazság, hogy szerintem ennél sokkal többet nem kell gyorsabban repülni vele mint most. Jó kis haladós gép ez így is. Minden relatív, mert ugyanazon a napon repültem ezzel, a hídroplánommal, meg az egyik vitorlázóval. A hydroplánhoz képes őrült gyors, a vitorlázóhoz képest meg lassú volt, igaz a vihornya úgy visít, huhog ha megfűtöm mint egy tucat kísértet. Szóval valahol középtályon van ez sebességileg.

üdv.:SRY

Senior Member
    Hozzászólás
    429

Re:Zorro csupa.

Sziasztok!
    Én is belevágok a nyáron egy ilyen projektbe.
    Mennyire lehet ezekkel vitorlázni?
    Motorelhuzatást kell csinálni ezeknél?
    Üdv:Peti.

Moderátor
    Hozzászólás
    5.395

Szia !

Nem az a vitorlázógép kifejezetten, bár szép hosszúakat lehet siklani vele. De nem is vitorlázni való. Kis motorfordulattal lehet javítni a siklási szöget és akkor egészen vitorlázós is lehet. Bár szerintem ezzel nem érdemes ilyesmivel kísérletezni, nem nyújt élményt mint vitorlázó. Gázt neki aztán had menjen. Pörgetni, forgatni, alacsonyan ezerrel áthúzni, aztán fel egy függőleges orsóval, a tetején hátrahúzni, majd egy félorsó és irány a talaj amíg csak gyorsul. Na ez már megpiszkálja az emberben a jókedvet. Erre kiváló!!!! Sőt lehet vinni nyaralni is, mert az EPP anyagú masszív szárny kibírja azt is ha a feleség ráteszi a táskát, meg a hűtőládát. Ezt mondjuk egy épített balsa géppel nem kellene kipróbálni

Elhúzatás annál több, mint amit kiad a sárkányszerkezet az építéskor nem kell. Úgy jó, ahogy van.

üdv.: SRY

Senior Member
    Hozzászólás
    1.831

Szia Styroman,

mikor csinálsz nekem végre egyet ;D?
    Szupermodell feleség full tuning<br />Perzsamacska full alu elox<br />Porckorongsérv V2.0 full CFK

Senior Member
    Hozzászólás
    4.483

Szia!

Van egy zöld!
    Küldj címet és feladom.
    Viszont ez a verzió gyors gagyi szervót kinyírja . És érzékeny
    06704256904

Senior Member
    Hozzászólás
    1.831

Jöhet! Cím ment pü-ben.

Ennél gyorsabb?
    http://www.youtube.com/watch?v=a759gATehEg
    Szupermodell feleség full tuning<br />Perzsamacska full alu elox<br />Porckorongsérv V2.0 full CFK

Senior Member
    Hozzászólás
    1.831

Átvéve, fizetve.

Köszi !

Senior Member
    Hely
    Csömör
    Hozzászólás
    382

Nekem is van egy ilyen módosított verza,és érdekes módon nem kellett szinte semmit felfelé trimmelni a magaságin.És marhául tud menni(akár tök sötétben is). ;D
    Styroman mester!A Márión keresztül én kértem a felnagyított Zorrót.Nem mondom,hogy sürgős,de minden részletében ki van gondolva,miként lesz merevítgetve a combos konfighoz(1800as akksi,50-70grammos moci),szóval öszzeraknám jógyorsan. ;D Gondolom,lesz vagy 1méter 30as... :P
    -Na,ez is leesett.<br />- ,,l,, .Így szoktam leszállni.

Senior Member
    Hozzászólás
    4.483

Szia!

Elkészült a nagy csupád a ZORRO 1250mm
    Egy 2 kép mellette a kicsi.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

06704256904

Oldal: 2 / 17 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó