Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen

Téma: Vitorlázó spad???

Senior Member
    Hozzászólás
    759

Re: Vitorlázó spad???

Akkor inkább építs mindjárt kettőt, úgy izgalmasabb
    üdv: tata<br /><br />40MHz Ch.85<br />Twinstar (FPV, mikor hogy)<br />Vespid

Senior Member
    Hozzászólás
    429

O.K.

Hello,

szerintem nem remenytelen a vitorlazo SPAD. En legalabbis epitettem egyet, amikor nem birtam kivarni mig megjon a rendes gepem. Az enyem marha nehez lett, esetleg jo szeles idoben lehetne vele lejtozni, kell ala emeles rendesen. Csoroleskor (gumizaskor) csekliknyaklik. Parkbanhajigalos, igenytelen, mindent kibiro vitorlazonak inkabb egy tokegyszeru habgepet hasznalok (FIK80), sokkal jobban bevalt, mint a SPAD.

Szerintem motoros gep eseteben a SPAD techika joval meggyozobb, mint vitorlazoknal. Az ara szerintem nem nagyon szamit, ugyis kell bele venni vevot, szervokat, akkut. Az enyem kb ket delutan alatt keszult el (nem keves benazast is beleszamitva) kb 5kHUF-bol. (CP, ragaszto, szirszarok) A FIK80 olcsobb volt

ajanlommagamat
    35Mhz, 73cs

Member
    Hozzászólás
    72

Re:Vitorlázó spad???

Egyetertek az Endre altal felhozott ervekkel. a SPAD kicsit mas anyag mint amit az MHSZ ben hasznaltunk es modelleket epitettunk - igaz hogy jo sokaig sokszor. Ezek is modellek csak egy kicsit masok. Olyanok mint a festmenyek - kicsit messzirol kell nezni oket hogy mutassanak.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva